Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: VENUJTE 2% z daní aj na podporu gitarového fóra. Ďakujeme!!
09. Máj , 2024, 08:26:34
Strán: 1 ... 9 10 [11] 12 13 |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: Original vs. klon  (Prečítané 38373 krát)
0 užívateľov a 1 Hosť prehliada túto tému.
joe
inventár podniku
*******
Príspevkov: 4783


HEEEJ JOE !!!!!!


« Odpoveď #150 kedy: 15. November , 2007, 20:49:34 »

teším sa ked mi ho streli nspat...to je to orechove...ked sa ti nepači zvuk tak si kup oboe ten je stredovy gulaty...s pevnymi spodkami hore bez Na zdravie!
Zaznamenané

joe
inventár podniku
*******
Príspevkov: 4783


HEEEJ JOE !!!!!!


« Odpoveď #151 kedy: 15. November , 2007, 20:55:06 »

FUJ ALE ŠKAREDÝ Bavím sa skvele Bavím sa skvele Bavím sa skvele
ty si škaredy ty kaar....sa pozri na svoj home made...vyzera ako ruska pračka v 53roku Na zdravie!
Zaznamenané

temo
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1928


LONG LIFE ROCK,N,ROLL


« Odpoveď #152 kedy: 15. November , 2007, 20:59:27 »

ty si škaredy ty kaar....sa pozri na svoj home made...vyzera ako ruska pračka v 53roku Na zdravie!
chcel som ho ešte škaredší aspon neukradnú..............ale ako hrá jáááááááááááááááááj  MASO!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Zaznamenané

LET´S GO!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
joe
inventár podniku
*******
Príspevkov: 4783


HEEEJ JOE !!!!!!


« Odpoveď #153 kedy: 15. November , 2007, 21:41:16 »

tak ho predaj masiarovi ked sneho nejde zvuk ale maso Bavím sa skvele
Zaznamenané

temo
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1928


LONG LIFE ROCK,N,ROLL


« Odpoveď #154 kedy: 15. November , 2007, 22:46:19 »

tak ho predaj masiarovi ked sneho nejde zvuk ale maso Bavím sa skvele
tebe ho predám,viem že ho chceš  Na zdravie!
Zaznamenané

LET´S GO!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
proghopik
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 4302


PATRÍM DO PIVNICE!


« Odpoveď #155 kedy: 16. November , 2007, 01:43:33 »

musiš donho rubat to je marshall nie line6...a vobec ja nepoznam zly marshall ....ten to ma vyjasnene...pindaju na 900ky ,alebo tsl všetky su ok...maju svoj zvuk ...je mi jedno na ktory budem hrat ....simply the best""" Zdravíčko

 Bavím sa skvele ach jaj. Plzne alebo Budvary. Marshally su nestastne, piodla mna najlepsie su 1966-1973. Za chvilôu mame v pivnici original 1969nu tak uvidime. Tie nove upistane tenucke ma nebavia.
« Posledná zmena: 16. November , 2007, 01:44:30 od Progrocker » Zaznamenané

kkoti môžu robiť technicky dobru hudbu ale nie pocitovo alebo nie su kok*ti lebo umenie ide cez pocity. Jedine ked môže kkt robit dobru hudbu je ked jukeboxuje teda hra do botky nacvičené cudzie veci
joe
inventár podniku
*******
Príspevkov: 4783


HEEEJ JOE !!!!!!


« Odpoveď #156 kedy: 16. November , 2007, 08:48:32 »

ake nove tenučke uvidiš v nedelu ako hra dsl 100 to sa dokakaš...ja neviem ako hrali v1966 roku marshally. na hodnotenie som bol maly...chlapci to su take pičoviny ...vam hrabe ...aky tenučky progy šak ked maš tenučky tak ho neukazuj čuraj na babskom....Garaj vam može povedat ako hraju marshally aj nove...Lebo Back ,Gary Moore,Sambora to su k*k*ti čo hraju na napiču aparaty a nevedia hrat na rozdiel od pROgača pivničneho.... Na zdravie! Bacha na vec kamo! Bavím sa skvele
« Posledná zmena: 16. November , 2007, 08:58:53 od joe » Zaznamenané

proghopik
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 4302


PATRÍM DO PIVNICE!


« Odpoveď #157 kedy: 16. November , 2007, 10:33:00 »

ake nove tenučke uvidiš v nedelu ako hra dsl 100 to sa dokakaš

Snad to az tak zle nebude. Bavím sa skvele

Ved neviem o com pises, mam usi, viem ako hra Robova 72 Plexina, mame tam aj 800ku, ktora je v porovnani s nou ako komar a neprijemne uskriekana. Fakt tu nie je o com. Dokonca ta Plexina ma aj viac skreslenia a hra pritom ovela citatelnejsie. DSLky poznam velmi dobre, hral som na mnohych.
« Posledná zmena: 16. November , 2007, 10:39:58 od Progrocker » Zaznamenané

kkoti môžu robiť technicky dobru hudbu ale nie pocitovo alebo nie su kok*ti lebo umenie ide cez pocity. Jedine ked môže kkt robit dobru hudbu je ked jukeboxuje teda hra do botky nacvičené cudzie veci
joe
inventár podniku
*******
Príspevkov: 4783


HEEEJ JOE !!!!!!


« Odpoveď #158 kedy: 16. November , 2007, 10:58:01 »

progy to su kokotiny odpovedz či si mysliš že si viac alo Gary a ini?Huh! ja to doprdele sledujem tolko rokov čo ty maš..si tahal kačera a ja som sa tym živil...hraju inak ale mi netvrd čo je lepšie ...pre každeho niečo ine ved mi dopiče!!!! nehovor čo je najlepšie kua. pre každeho niečo ine...ked tu niekto napiše na 6100 že je napiču je kokos!!!a to mu lichotim Bacha na vec kamo!
« Posledná zmena: 16. November , 2007, 11:02:19 od joe » Zaznamenané

proghopik
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 4302


PATRÍM DO PIVNICE!


« Odpoveď #159 kedy: 16. November , 2007, 11:02:11 »

progy to su kokotiny odpovedz či si mysliš že si viac alo Gary a ini?Huh! ja to doprdele sledujem tolko roko čo ty maš..si tahal kačera a ja som sa tym živil...hraju inak ale mi netvrd čo je lepšie ...pre každeho niečo ine ved mi dopiče!!!! nehovor čo je najlepšie kua. pre každeho niečo ine...ked tu niekto napiše na 6100 že je napiču je koko*t!!!a to mu lichotim Bacha na vec kamo!

No ved ja stale pisem "podla mna", "mna" atd. Netvrdim co je lepsie, iba svoje skusenosti a co ja uprednostnujem. Je mi srdecne jedno, kto na com hra a ak tu niekto tvrdi presny opak ako ja je mi to tiez uplne jedno. Nazor si tu moze vyjadrit kazdy.
Zaznamenané

kkoti môžu robiť technicky dobru hudbu ale nie pocitovo alebo nie su kok*ti lebo umenie ide cez pocity. Jedine ked môže kkt robit dobru hudbu je ked jukeboxuje teda hra do botky nacvičené cudzie veci
joe
inventár podniku
*******
Príspevkov: 4783


HEEEJ JOE !!!!!!


« Odpoveď #160 kedy: 16. November , 2007, 11:03:46 »

okrem PROGAčA všetci si chcel povedat...demokracia vedie k anarchiii Bavím sa skvele
Zaznamenané

proghopik
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 4302


PATRÍM DO PIVNICE!


« Odpoveď #161 kedy: 16. November , 2007, 11:04:42 »

demokracia vedie k anarchiii Bavím sa skvele

A anarchia k totalite.
Zaznamenané

kkoti môžu robiť technicky dobru hudbu ale nie pocitovo alebo nie su kok*ti lebo umenie ide cez pocity. Jedine ked môže kkt robit dobru hudbu je ked jukeboxuje teda hra do botky nacvičené cudzie veci
joe
inventár podniku
*******
Príspevkov: 4783


HEEEJ JOE !!!!!!


« Odpoveď #162 kedy: 16. November , 2007, 11:07:01 »

A na čele totality by si chcel byt TY.....priznaj sa nehambi sa to je normalne.....aj HITLER bol človek....a hraval na prve plexi Bacha na vec kamo!
Zaznamenané

predator
Hosť
« Odpoveď #163 kedy: 16. November , 2007, 11:07:53 »

Chlapci, neviem, prečo sa tu potrebujete naťahovať. Nech každý hrá na tom, čo pokladá za lepšie, čo mu viac "ide do ucha" .... niekto má rád Marshally, niekto Hiwatty .... keby všetci hrali na tom istom, bolo by to od veci, nuda.

Aj keď tak trochu chápem, o čo Progimu ide ... je tu všetko "premarshallované" a "premesované", a možno mu ide o to, aby tu nebola taká zvuková uniformita. Sú predsa aj iné zaujímavé aparáty.
« Posledná zmena: 16. November , 2007, 11:08:41 od Predator » Zaznamenané
proghopik
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 4302


PATRÍM DO PIVNICE!


« Odpoveď #164 kedy: 16. November , 2007, 11:10:47 »

A na čele totality by si chcel byt TY.....priznaj sa nehambi sa to je normalne.....aj HITLER bol človek....a hraval na prve plexi Bacha na vec kamo!

Presne si to uhadol. Bavím sa skvele By som vam zakazal hrat na novsich Marshalloch a Mesinach. Beeee Ak by niekoho pristihli, verejne by mu boli utane vsetky prsty na lavej ruke, aby uz nemohol hrat.  Som metlak
Zaznamenané

kkoti môžu robiť technicky dobru hudbu ale nie pocitovo alebo nie su kok*ti lebo umenie ide cez pocity. Jedine ked môže kkt robit dobru hudbu je ked jukeboxuje teda hra do botky nacvičené cudzie veci
Strán: 1 ... 9 10 [11] 12 13 |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.067 sekund, 22 otázok.