Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: Nové smerovanie portálu  - podpora a propagácia aktivít členov fóra !!
15. Máj , 2024, 16:00:21
Strán: 1 [2] 3 |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: ARAGON  (Prečítané 9213 krát)
0 užívateľov a 1 Hosť prehliada túto tému.
killo
stály hosť
*****
Príspevkov: 1352



« Odpoveď #15 kedy: 06. August , 2012, 20:38:26 »

fantozzi len sranda je ze s tym ides na cloveka ktoreho kapela je skutocne jedna z najzaujimavejsich na slovensku ;-)

radsej viacej cvicte a makajte na sebe ;-)
Zaznamenané

Captain SEXXX !!
fantozzi
nováčik
*
Príspevkov: 25


viac textujem,ako hram..


« Odpoveď #16 kedy: 06. August , 2012, 22:17:17 »

a to ,ze ma kapelu "jednu z najzaujimavejsich na Slovensku"mu dava certifikat na rozum? ci ON urcuje trendy? tak sorac,pani profesori Zdravíčko ..v kazdom pripade akceptujem jeho nazor..skuste byt pre buducnost vacsi GRANDI..
Zaznamenané
killo
stály hosť
*****
Príspevkov: 1352



« Odpoveď #17 kedy: 06. August , 2012, 22:37:38 »


a to ,ze ma kapelu "jednu z najzaujimavejsich na Slovensku"mu dava certifikat na rozum? ci ON urcuje trendy? tak sorac,pani profesori Zdravíčko ..v kazdom pripade akceptujem jeho nazor..skuste byt pre buducnost vacsi GRANDI..

nie nedava mu to patent na rozum ale ty si rozmysli komu budes pisat aby sa sam teda predviedol s tym co dokaze...

a k tym grandom..to mam akoze chvalit nieco co sa mi nepaci?
Zaznamenané

Captain SEXXX !!
fantozzi
nováčik
*
Príspevkov: 25


viac textujem,ako hram..


« Odpoveď #18 kedy: 07. August , 2012, 08:32:28 »

v ramci zlepsovania teda konkretizuj nejake chyby..na zaklade vseobecneho "odpisu" sa tazko hlada namet na zlepsenie..ak ti ale nesedi styl,ktorym to chlapci prezentuju,pripadne preferujes inu muziku,da sa to pochopit..tiez nie som uneseny z kazdej kapely,ktora sa tu prezentuje,ale necitim averziu len preto,ze to neni podla mojho vkusu..BE FREE.. Na zdravie!
Zaznamenané
kaolko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 16429


Saturday Night Bieber


« Odpoveď #19 kedy: 07. August , 2012, 10:10:27 »

pre mna to ma nulovy obsah a vlezly text tie veci.. zial.. ako, nemam problem s 80s muzikou, ale zas, vsetko sa da robit aj dobre..
Zaznamenané

styrioci
inventár podniku
*******
Príspevkov: 11901



« Odpoveď #20 kedy: 07. August , 2012, 10:17:29 »

mne tam aboslutne nepasuje ten spevak. ma sa to tvarit ako nasrdeny 80's rock a spevak akoby spieval zenskej do uska alebo uspavanku, totalne bez drajvu
« Posledná zmena: 07. August , 2012, 10:17:51 od styrioci » Zaznamenané
pidri
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 251



« Odpoveď #21 kedy: 07. August , 2012, 13:04:14 »

ako pisali uz vyssie chalani. nejde o to co som ja vymyslel/nahral/dokazal. a fakt som to nemyslel v zlom. v tejto teme ide o to co robite vy. napriek tomu ze hudobne mi to pripada zla kopia tublatanky, tak ma to fakt pobavilo. ak by ste do toho dokazali dostat komedialne prvky ako steel panther tak by to mohlo byt celkom fajne. pokial sa chcete stavat do pozicie vaznej kapely tak material sa mi zda ze nie je na to dost seriozny.

a hlavne...zabava je najdolezitejsia  Popiskujem si
Zaznamenané
fantozzi
nováčik
*
Príspevkov: 25


viac textujem,ako hram..


« Odpoveď #22 kedy: 07. August , 2012, 16:41:41 »

to je uz ine kafe..dikes za konkretnejsie postrehy..je teda na chlapcoch ,ako sa ku kritike postavia..hladat vlastnu tvar je niekedy tazsie..vzdy su tu nejake vplyvy.. mimochodom,ten "klip"nemal byt serioznou prezentaciou kapely..je to len par nahodnych videostop zostrihanych ,aby to trosku vyzeralo Neviem..k profesionalite to ma daleko, MEA CULPA..aj z tohoto sa mozno poucit..
Zaznamenané
lubochlast
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 286


www.bandzone.cz/oldrockers


« Odpoveď #23 kedy: 15. August , 2012, 18:06:59 »

Je to v pohode rockec do klubu. Určite by som na koncert tejto  kapely išiel.
« Posledná zmena: 15. August , 2012, 18:07:52 od lubochlast » Zaznamenané

fantozzi
nováčik
*
Príspevkov: 25


viac textujem,ako hram..


« Odpoveď #24 kedy: 16. August , 2012, 10:46:59 »

dakujem lubochlast,zdravi Ta Al Bunda  Zdravíčko
Zaznamenané
Brownie
okukávač

Príspevkov: 1


« Odpoveď #25 kedy: 26. Október , 2012, 15:34:23 »

pane boze...ako hladala som o tejto kapele informacie lebo som ich pocula nazivo...a precitala som si aj vase uzasne komentare...a vsimla som si ze niektori z vas :D maju nesmierne potesenie vsetko len kritizovat a zhadzovat...nazory si bud beru z obdobia svojiho mladi (v tom pripade by som poradila upgreade), alebo len opakuju dookola frazy, ktore poculi od starsich a smazia sa byt velice mudri :D vsak preco nie dnes sa zobudim nieco si vypocujem a idem do toho zhodim niekoho snazenie a namahu ze :D lebo ja som velky muz pan celeho sveta a prave ja som vyhlaseny kritik celej slovenskej hudobnej sceny...sice tento zaner nepocuvam ale preco nie :D nech sa paci vypocujte si ich nove pesnicky :D bandzone.cz/aragon :D a uz sa tesim na vase komentare ktore sa urcite v priebehu par minut pohrnu na moju hlavu :D :D ale rovno vam poviem ze po tom co som si precitala vase nazory beriem s patričným humorom :D schvalne som tuto konverzaciu hodila na ine serveri Žmurk nech sa paci urcite ich niekde uvidite a dufam ze sa budete bavit tak dobre ako ostatni ludia :D pekný deň :D
Zaznamenané
kaolko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 16429


Saturday Night Bieber


« Odpoveď #26 kedy: 26. Október , 2012, 15:37:02 »

smazia sa byt velice mudri

to vite ze ano... inak tam je tolko smileikov ze pomoc
« Posledná zmena: 26. Október , 2012, 15:39:24 od kaolko » Zaznamenané

mn
inventár podniku
*******
Príspevkov: 3357



« Odpoveď #27 kedy: 26. Október , 2012, 17:38:49 »

paradna kapela, mali by si len kupit novu ciernu dieru, vyplulo ich nechtiac o 30 rokov neskor
Zaznamenané

"Practice cures most tone issues" John Suhr
RobG
inventár podniku
*******
Príspevkov: 3484



« Odpoveď #28 kedy: 26. Október , 2012, 19:46:40 »

Pri všetkej úcte k pár ľuďom odtiaľto, tak 3/4... tu nezaspieva ani Horí a 3/4 tu zhorí na 4/4 rytme s metronómom alebo na jamovaní do Rockin all over the world...riešia struny a snímače, pritom hrajú raz do roka v Hlave pre 2 ľudí....nič ve zlým, ale nič v dobrým voči nic...napísať pesničku nie je sranda, text tiež nie, spraviť band, tiež nie..ale kritizovať sa dá...videl som x ľudí čo prišli po JCM900 a pichli svoj skvost do nej a ževraj to nehrá, potom som pripojil sám a zrazu amp začal hrať..ááá..asi časová slučka...v muzike chýba pokora a viera, preto je SK scéna tam, kde je..

páči sa mi, že tá kapela má drive a spevák má veľmi príjemnú farbu hlasu, chcel by som to vidieť a spoznať naživo..

keep on rockin !

Zaznamenané
rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2303



« Odpoveď #29 kedy: 26. Október , 2012, 21:10:00 »

Pri všetkej úcte k pár ľuďom odtiaľto, tak 3/4... tu nezaspieva ani Horí a 3/4 tu zhorí na 4/4 rytme s metronómom alebo na jamovaní do Rockin all over the world...riešia struny a snímače, pritom hrajú raz do roka v Hlave pre 2 ľudí....nič ve zlým, ale nič v dobrým voči nic...napísať pesničku nie je sranda, text tiež nie, spraviť band, tiež nie..ale kritizovať sa dá...videl som x ľudí čo prišli po JCM900 a pichli svoj skvost do nej a ževraj to nehrá, potom som pripojil sám a zrazu amp začal hrať..ááá..asi časová slučka...v muzike chýba pokora a viera, preto je SK scéna tam, kde je..

páči sa mi, že tá kapela má drive a spevák má veľmi príjemnú farbu hlasu, chcel by som to vidieť a spoznať naživo..

keep on rockin !



bodka
Zaznamenané
Strán: 1 [2] 3 |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.077 sekund, 22 otázok.