Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: Nové smerovanie portálu  - podpora a propagácia aktivít členov fóra !!
17. Máj , 2024, 19:10:03
Strán: 1 ... 3 4 [5] 6 |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: Tipy na recenzie  (Prečítané 26074 krát)
0 užívateľov a 1 Hosť prehliada túto tému.
dusky
miestny štamgast
******
Príspevkov: 2219



WWW
« Odpoveď #60 kedy: 18. Október , 2008, 08:22:17 »

test mam hotovy zakky ho uverejni postupne ako pride na radu... ale prijemne prekvapenie z rolandu....
Zaznamenané

Pitu
adminištrant
inventár podniku
***
Príspevkov: 6373


guitarist


WWW
« Odpoveď #61 kedy: 18. Október , 2008, 11:05:41 »

test mam hotovy zakky ho uverejni postupne ako pride na radu... ale prijemne prekvapenie z rolandu....

Veľmi príjemné kombíčko - na cvičenie ako stvorené, pri tom najmenšom je škoda, že nemá aj metronóm prípadne nejaké bicie slučky, ale to väčšie už to má. Mne to ale nechýba, tak som zobral najmenšie. A vie spraviť aj pekný randál, na ulicu (keďže je aj na baterky) prípadne na skúšku bez bicích ako stvorené. Žmurk
Zaznamenané

rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2303



« Odpoveď #62 kedy: 18. Október , 2008, 14:41:23 »

vsetci potencialni pisatelia recenzii alebo nejakych clankov, co sa chystate nieco napisat alebo uz mate, dajte mi vediet do PM. dik :)
Zaznamenané
pista58
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 6966



« Odpoveď #63 kedy: 20. Október , 2008, 09:49:05 »

vsetci potencialni pisatelia recenzii alebo nejakych clankov, co sa chystate nieco napisat alebo uz mate, dajte mi vediet do PM. dik :)

kolko ti toho prislo?  ha ha ha
Zaznamenané

o-yep sro
rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2303



« Odpoveď #64 kedy: 20. Október , 2008, 10:07:41 »

hadaj
Zaznamenané
pista58
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 6966



« Odpoveď #65 kedy: 20. Október , 2008, 11:19:11 »

hadaj

neviem, daj napovedu  ha ha ha
Zaznamenané

o-yep sro
dusky
miestny štamgast
******
Príspevkov: 2219



WWW
« Odpoveď #66 kedy: 21. Október , 2008, 08:56:57 »

vzdy vsetci len plno reci... ked ma dojst na akykolvek cin tak nastupuje otazka... a preco ja?Huh!
Zaznamenané

miso_kolo
inventár podniku
*******
Príspevkov: 3208


on neni koko*t on je retardovany


« Odpoveď #67 kedy: 21. Október , 2008, 09:02:33 »

Ono je to super, ak mate nejake studio ci kvazi studio, kam len donesiete veci, vsetko potrebne je uz nastavene a nahra sa. Ja som za zucastnil par takyto akcii a najhorsie je prave doniest (aj ked) notebook a vsetko to tam pozapajat. Hm, prave som si spomenul, ze este ma caka strihacka basoveho testu Bavím sa skvele Uz to caka na mna par dni Smútim

moze sa to robit kludne aj u mna v skusobni ak budete mat zaujem, vsetko je pripravene, PC, zvukovka, majky... uz len hrat  Žmurk
Zaznamenané

stoka!
dusky
miestny štamgast
******
Príspevkov: 2219



WWW
« Odpoveď #68 kedy: 22. Október , 2008, 08:37:59 »

miso, studia a skusobne su, skor to chce ludi, co povedia, toto budem robit, to znamena pojde si do obchodu pre vec otastuje ju a objektivne napise prispevok... o takych nam ide...
Zaznamenané

cubo
inventár podniku
*******
Príspevkov: 4588



« Odpoveď #69 kedy: 22. Október , 2008, 10:32:18 »

mne pride o dva-tri tyzdne plexina ceriatone, chystame sa ju s kamosom vytestovat na rozne bedne, samozrejme poriadne osolenu, tak potom napisem recenziu... Na zdravie!
Zaznamenané
proghopik
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 4302


PATRÍM DO PIVNICE!


« Odpoveď #70 kedy: 22. Október , 2008, 11:15:55 »

Ja rad nejake klasiky cez vikendy a po veceroch potestujem.
Zaznamenané

kkoti môžu robiť technicky dobru hudbu ale nie pocitovo alebo nie su kok*ti lebo umenie ide cez pocity. Jedine ked môže kkt robit dobru hudbu je ked jukeboxuje teda hra do botky nacvičené cudzie veci
pista58
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 6966



« Odpoveď #71 kedy: 22. Október , 2008, 18:33:50 »

vzdy vsetci len plno reci... ked ma dojst na akykolvek cin tak nastupuje otazka... a preco ja?Huh!

haha, tolko bolo zaujemcov. no klasika.
Zaznamenané

o-yep sro
miso_kolo
inventár podniku
*******
Príspevkov: 3208


on neni koko*t on je retardovany


« Odpoveď #72 kedy: 22. Október , 2008, 18:37:26 »

miso, studia a skusobne su, skor to chce ludi, co povedia, toto budem robit, to znamena pojde si do obchodu pre vec otastuje ju a objektivne napise prispevok... o takych nam ide...

ja sa nechcem vyhovarat, rad by som to robil, ale som hluchy ako pen a neviem suvisle napisat jednu vetu... Smútim
Zaznamenané

stoka!
Zeck
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1675


« Odpoveď #73 kedy: 22. Október , 2008, 23:33:58 »

(...)
to znamena pojde si do obchodu pre vec otastuje ju a objektivne napise prispevok... o takych nam ide...

ale to musi byt nejako posvatene vedenim obchodu, nie? lebo ked tam pridem, vezmem, nebudu chciet dat na to testováání, ehm...noo... Bavím sa skvele
Zaznamenané

"We're going to create something that they can't steal  because they can't play it." :-)   - Thelonious Monk
pista58
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 6966



« Odpoveď #74 kedy: 23. Október , 2008, 09:37:38 »

nie, zoberies si vec, schovas sa vo vedlajsom shope do skusobnej kabinky, vytavis to tam na 25 sekund a mas vsetko info potrebne na recenziu. zapozicanu vec potajme vratis na miesto, aby nikto nic nezistil. vsetky dalsie veci mozes opisat z recenzii na harmony-central  ?§!.

jasne ze to bude dohodnute  :)
Zaznamenané

o-yep sro
Strán: 1 ... 3 4 [5] 6 |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.071 sekund, 22 otázok.