Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: Nové smerovanie portálu  - podpora a propagácia aktivít členov fóra !!
23. Máj , 2024, 04:54:35
Strán: 1 ... 12 13 [14] 15 16 ... 20 |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: Kto tu ma aky Gibson  (Prečítané 79316 krát)
0 užívateľov a 1 Hosť prehliada túto tému.
stevino179
Hosť
« Odpoveď #195 kedy: 04. Júl , 2013, 08:41:32 »

snobstvo čiste snobstvo
Zaznamenané
RobG
inventár podniku
*******
Príspevkov: 3484



« Odpoveď #196 kedy: 04. Júl , 2013, 08:56:26 »

investície..čisté investície...
Zaznamenané
stevino179
Hosť
« Odpoveď #197 kedy: 04. Júl , 2013, 09:00:54 »

to beriem je to dobra investícia , nepokladať za dobre fendre a gibsny tie čo su pod 1200 a nie su usa sa mi nezdá košer hlavne vzhľadom k vydareným japan z dobrých rokov
Zaznamenané
garde
miestny štamgast
******
Príspevkov: 2967



« Odpoveď #198 kedy: 04. Júl , 2013, 09:11:04 »


števo, ty si hlavne zober k srdcu túto vetu a prestaň jebať pičoviny Ja som čert..

Nespocetne vela krat som videl velmi kvalitny nastroj v rukach cloveka - gitaristu, ktory z potencialu toho nastroja nevedel dostat ani polovicu a uz vobec nevedel ukazat co je v tom nastroji jedinecne.
Zaznamenané

"povedz debilovi, že je debil a neuverí ti"
styrioci
inventár podniku
*******
Príspevkov: 11901



« Odpoveď #199 kedy: 04. Júl , 2013, 09:13:35 »

a uz by sa tiez mohol prestat fixovat na to, ze iba stare japonske je dobre   Bavím sa skvele
Zaznamenané
stevino179
Hosť
« Odpoveď #200 kedy: 04. Júl , 2013, 09:22:23 »

jasne garde Ty si tupec ako brána a pčvn maš v tej dutine nad očami  - už len kvôli tomu že také niečo napíšeš , ja nechcem rípat , len som chcel napísat že ked je tema o gibsnoch a fendroch prečo tam majú byť len usa s cenou nad 1200e
Styri jasne že nieje - staré japonske ked  Si píš!!! je dobre je za dobrý peniaz- pre nás menej majetných  Na zdravie!
Zaznamenané
kaolko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 16429


Saturday Night Bieber


« Odpoveď #201 kedy: 04. Júl , 2013, 09:54:20 »

z mojej strany:

- hral som xkrat na popici mexiku co hralo lepsie jak amerika, je mi jedno preco, proste to tak bolo (otazne je co znamena lepsie vaskze pre kazdeho je to iny parameter) a xkrat som pocul nazor ze 'toto je najlepsi gibson custom co som kedy mal' a zvuk sa mi pacil menej nez napriklad bezny standard co som pocul u x ludi proste je to o preferenciach..

- gitaru riesim lebo chcem hrat muziku a nie brat ju ako investiciu, pre mna je to len naradie, mam k nim vztah a som rad ked pekne vyzeraju, ale zas aby som riesil ze co je a neni investicia to by som si vzivote asi nic nekupil kvoli amortizacii

- je fakt ze clovek ktory je slaby gitarista a ledva vie gitaru naladit neni moc vhodny zdroj nazorov ci je nejaky xy japonec dobry alebo neni a ci hra nieco lepsie jak druhe.. preco? lebo ked je clovek hluche poleno a nepocuje ze ma kazdu strunu rozladenu o 40 centov asi tazko bude pocut nejake nuansy..

- je mi fuk ci hra niekto metal na LP, telkaci, ibaneze, prs.. ked je to zahrate popici a muzika zaujme, je mi to uplne fuk ci niekomu ten zvuk viac alebo menej cinka na cistom.. videl som hrat technicke veci na neergonomickych gitarach a opacne bluesiky na shredderskych nastrojoch. je to o vybere gitaristu co mu padne do ruky a paci sa jemu zvukovo, nech si hra kto chce na com chce

- v modernej muzike je to aj o tom dnes ze velakrat je to dost podladene.. skuste niekto podladit LP s kratkou menzurou do drop B v beznom tovarenskom setupe.. to bude len spodky prdet.. proste na tu muziku su vhodnejsie niektore ine typy gitar (dlhsie menzury, javorove krky, keramicke snimace, konstrukcne rozdiely, kobyla atd) nehovorim ze sa to neda, ale ze su niektore ine nastroje vhodnejsie..

- suhlasim s RobG ze moderne zosiky v style recto, mark, orange rockerverb, bogner, peavey a kadeake dalsie sa mi vacsinou pacia s gitarami v style tele, PRS, ibanez a podobne.. asi to bude fakt tym aky vstupny signal ide dnu pri pouziti vyssej stavy na ampe.. ked som skusal LP na mojom markovi pacilo sa mi to asi 10x menej nez do marshallu.. treba to skusat a kombinovat a hlavne hladat svoj zvuk a vsetko je v poradecku..
Zaznamenané

stevino179
Hosť
« Odpoveď #202 kedy: 04. Júl , 2013, 10:15:27 »

ked som taky slabý gitarista skus to po mne zahrat  Som frajer , to neni len džd dž vua uuuuuuu iiiiiiiiiiiii aaaaaaaaaa eeeeeeeee bleeeeee                             ale to je iná téma - čo Kajo založíme
Zaznamenané
proghopik
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 4302


PATRÍM DO PIVNICE!


« Odpoveď #203 kedy: 04. Júl , 2013, 10:50:39 »

len som chcel napísat že ked je tema o gibsnoch a fendroch prečo tam majú byť len usa s cenou nad 1200e
Styri jasne že nieje - staré japonske ked  Si píš!!! je dobre je za dobrý peniaz- pre nás menej majetných  Na zdravie!

To som dal len pomyslenu hranicu ohladom porovnania so zastupenim inych drahsich znaciek, kedze nie je fer brat to kus za kus vzhladom na rozdiely v cenach. Nechajte ma vydýchať

A ano, daju sa splasit aj fantasticke Fendre pod 1200, nie je problem. :)
Zaznamenané

kkoti môžu robiť technicky dobru hudbu ale nie pocitovo alebo nie su kok*ti lebo umenie ide cez pocity. Jedine ked môže kkt robit dobru hudbu je ked jukeboxuje teda hra do botky nacvičené cudzie veci
stevino179
Hosť
« Odpoveď #204 kedy: 04. Júl , 2013, 10:53:26 »

ako ja chápem hranice treba stanoviť /čo je pravý gibson a čo je fender/ a sú ti no tu oveľa väčší odborníci , len čo sa týka tých good rokov a prevedení japan prípadne aj suuper mexico že by sa rátali 
Zaznamenané
proghopik
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 4302


PATRÍM DO PIVNICE!


« Odpoveď #205 kedy: 04. Júl , 2013, 10:58:59 »


- v modernej muzike je to aj o tom dnes ze velakrat je to dost podladene.. skuste niekto podladit LP s kratkou menzurou do drop B v beznom tovarenskom setupe.. to bude len spodky prdet.. proste na tu muziku su vhodnejsie niektore ine typy gitar (dlhsie menzury, javorove krky, keramicke snimace, konstrukcne rozdiely, kobyla atd) nehovorim ze sa to neda, ale ze su niektore ine nastroje vhodnejsie..


Presne o tomto som sa tu natahoval. :) Inak suhlas aj so zbytkom Tvojho celeho prispevku.
Zaznamenané

kkoti môžu robiť technicky dobru hudbu ale nie pocitovo alebo nie su kok*ti lebo umenie ide cez pocity. Jedine ked môže kkt robit dobru hudbu je ked jukeboxuje teda hra do botky nacvičené cudzie veci
garde
miestny štamgast
******
Príspevkov: 2967



« Odpoveď #206 kedy: 04. Júl , 2013, 10:59:55 »

presne to som chcel napísať, Progy len tresol nejakú cenovú hladinu, prečo ti to vlastne hneď vadí, prečo hneď tak reaguješ ako reaguješ Huh! to bola dobre mienená rada do budúcna, veď máš celkom slušný nástroj aj amp, prečo sa vlastne správaš ako retard, keď o sebe tvrdíš že si človek Huh!
Zaznamenané

"povedz debilovi, že je debil a neuverí ti"
stevino179
Hosť
« Odpoveď #207 kedy: 04. Júl , 2013, 11:01:49 »

ved ok  Je to frajer , nerpznime to tu gibsonakom
Zaznamenané
garde
miestny štamgast
******
Príspevkov: 2967



« Odpoveď #208 kedy: 04. Júl , 2013, 11:02:02 »

ale máš pravdu števo "hutor s chujom sam si chuj" už kašlem na teba ha ha ha
Zaznamenané

"povedz debilovi, že je debil a neuverí ti"
kaolko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 16429


Saturday Night Bieber


« Odpoveď #209 kedy: 04. Júl , 2013, 11:25:35 »

ked som taky slabý gitarista skus to po mne zahrat  Som frajer , to neni len džd dž vua uuuuuuu iiiiiiiiiiiii aaaaaaaaaa eeeeeeeee bleeeeee                             ale to je iná téma - čo Kajo založíme

ja nie som sadista..
Zaznamenané

Strán: 1 ... 12 13 [14] 15 16 ... 20 |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.031 sekund, 22 otázok.