Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: Zaregistroval si sa, ale ten prekliaty mail nechodí a stále nechodí?

Skontroluj si SPAM.

(fakt, robíme, čo sa dá, ale gmail.com si nedá povedať)
04. Máj , 2024, 05:52:09
Strán: 1 ... 10 11 [12] 13 14 ... 20 |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: Kto tu ma aky Gibson  (Prečítané 79117 krát)
0 užívateľov a 3 Hostí prehliada túto tému.
glamrocker
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 695



« Odpoveď #165 kedy: 03. Júl , 2013, 19:59:05 »

To je jedno, ci plny alebo neplny - chces tu skratka tvrdit, ze pouzivas to SG s P90 na hociake vyssie skreslenia a ze sa ta gitara na to hodi a nemas protom ani problem s feedbackom alebo brumom? Kks, tu sa clovek vlastne dozvie, ze Fendre a Gibsony su vlastne nepravom nedocenene metalove gitary. Bavím sa skvele Normalne ma milo prekvapujete.  Na zdravie!

ja moje SG s P90kami pouzivam iba na ventilovanie mojej nenavisti ku gibsonu prave tym ze na nom hram metale, sice to znie svojsky ale zas nejake extremne problemy stym nemam, prave preto ze si viem nastavit aparat.

a uz len to ze pises ze je jedno ci plny alebo neplny ukazuje tvoju absolutnu nefundovanost v danej problematike a mali by ti za trest zmazat aspon 100 stran z gibsonackej temy Bavím sa skvele
Zaznamenané
proghopik
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 4302


PATRÍM DO PIVNICE!


« Odpoveď #166 kedy: 03. Júl , 2013, 20:03:12 »

nikto netvrdi, ze gibsony a fendre su nedocenene metalove gitary, len ty jednoducho splietas dve na tri o style a zvuku v nom, o ktorom nemas ani sajn  Bavím sa skvele

Aha, uz sem tahas nejaky styl a pod. :)

Splietas tu najma Ty teoriou, ze vsetky gitary sa hodia na vsetky zanre, co som sa len snazil vyvratit. Na zdravie! Žmurk Vsetci co maju akukolvek skusenost trebars so starsimi Gibsonmi, ktore som len dal ako priklad, to z praxe potvrdia a potvrdzuju, ze su v povodnom stave na niektore styly NEPOUZITELNE. Takze Tvoja teoria trochu kriva. :) Na zdravie!

Celkovo to nema cele zmysel, idem si dat jedno vychladene pivo radsej a pisat zmluvy. Na zdravie!

Zaznamenané

kkoti môžu robiť technicky dobru hudbu ale nie pocitovo alebo nie su kok*ti lebo umenie ide cez pocity. Jedine ked môže kkt robit dobru hudbu je ked jukeboxuje teda hra do botky nacvičené cudzie veci
RobG
inventár podniku
*******
Príspevkov: 3484



« Odpoveď #167 kedy: 03. Júl , 2013, 20:03:21 »

milá debata chalani..ja mám takúto skúsenosť...na vysokoziskovom Ampe - DUAL RECTIFIER mi lepšie zneli také tie tenšie gitary a slabšie snímače, /Strat, PRS/ Vykúrený Les Paul už bol moc a pomaly a bil s celým spektrom....naopak na JCM800 mi lepšie znejú hutnejšie gitary a silnejšie snímače. V 1973 LP CUSTOM sú slabé T-TOP snímače. majú krásnu farbu a sú veľmi farebné a tučné...lenže do ampu s menším gainom ich musím prikŕmiť overdrivom...alebo jednoducho výmenou, ako som to urobil ja. Mne v LP standardne najviac sedia 498/490 snímače a to že sú v starom CUSTOME teraz neznamená, že tak isto hrá aj LP STUDIO, naopak...doplnia do zvuku to na čo som zvyknutý no a to že gitara je fantastická sama o sebe je predsa jasné...1992 CUSTOM je metalová mašina, čo ale neznamená, že keď dám volume na polovicu, nemôžem hrať BLUES...samozrejme nutno povedať, že hrám v štandardnom ladení. V podladení by som šiel do EMG/BKP  a podobných vecí, aby som skrotil basy...
Zaznamenané
proghopik
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 4302


PATRÍM DO PIVNICE!


« Odpoveď #168 kedy: 03. Júl , 2013, 20:06:37 »

a uz len to ze pises ze je jedno ci plny alebo neplny ukazuje tvoju absolutnu nefundovanost v danej problematike a mali by ti za trest zmazat aspon 100 stran z gibsonackej temy Bavím sa skvele

Pomooc.  Bavím sa skvele Tak neplny povazuj za 68 az 92%.  Bavím sa skvele Na zdravie!
Zaznamenané

kkoti môžu robiť technicky dobru hudbu ale nie pocitovo alebo nie su kok*ti lebo umenie ide cez pocity. Jedine ked môže kkt robit dobru hudbu je ked jukeboxuje teda hra do botky nacvičené cudzie veci
styrioci
inventár podniku
*******
Príspevkov: 11901



« Odpoveď #169 kedy: 03. Júl , 2013, 20:09:46 »

Aha, uz sem tahas nejaky styl a pod. :)

Splietas tu najma Ty teoriou, ze vsetky gitary sa hodia na vsetky zanre, co som sa len snazil vyvratit. Na zdravie! Žmurk Vsetci co maju akukolvek skusenost trebars so starsimi Gibsonmi, ktore som len dal ako priklad, to z praxe potvrdia a potvrdzuju, ze su v povodnom stave na niektore styly NEPOUZITELNE. Takze Tvoja teoria trochu kriva. :) Na zdravie!

Celkovo to nema cele zmysel, idem si dat jedno vychladene pivo radsej a pisat zmluvy. Na zdravie!


dam svoje smatlave prsty na to, ze vsetci co maju akukolvek skusenost so starymi gibsonmi a na ktorych sa odvolavas primarne, sekundarne... nehraju metal ak vobec o nieco take v zivote zavadili, cize akekolvek ich vyjadrenia na ich vyuzitelnost v zanri, v ktorom nemaju prehlad sa neda brat ako relevantne tvrdenie  Na zdravie!

Pomooc.  Bavím sa skvele Tak neplny povazuj za 68 az 92%.  Bavím sa skvele Na zdravie!
cize, ked hram na ampe a gain mam nastaveny na 9hodin, tak som v podstate vintagista? Bavím sa skvele
« Posledná zmena: 03. Júl , 2013, 20:12:17 od styrioci » Zaznamenané
proghopik
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 4302


PATRÍM DO PIVNICE!


« Odpoveď #170 kedy: 03. Júl , 2013, 20:10:51 »

milá debata chalani..ja mám takúto skúsenosť...na vysokoziskovom Ampe - DUAL RECTIFIER mi lepšie zneli také tie tenšie gitary a slabšie snímače, /Strat, PRS/ Vykúrený Les Paul už bol moc a pomaly a bil s celým spektrom....naopak na JCM800 mi lepšie znejú hutnejšie gitary a silnejšie snímače. V 1973 LP CUSTOM sú slabé T-TOP snímače. majú krásnu farbu a sú veľmi farebné a tučné...lenže do ampu s menším gainom ich musím prikŕmiť overdrivom...alebo jednoducho výmenou, ako som to urobil ja. Mne v LP standardne najviac sedia 498/490 snímače a to že sú v starom CUSTOME teraz neznamená, že tak isto hrá aj LP STUDIO, naopak...doplnia do zvuku to na čo som zvyknutý no a to že gitara je fantastická sama o sebe je predsa jasné...1992 CUSTOM je metalová mašina, čo ale neznamená, že keď dám volume na polovicu, nemôžem hrať BLUES...samozrejme nutno povedať, že hrám v štandardnom ladení. V podladení by som šiel do EMG/BKP  a podobných vecí, aby som skrotil basy...

Ved o tom to je, nieco sa hodi viac na jedno, ine zas na druhe a to je na tom ta parada, ze mame s cim laborovat cely zivot. Ved preto aj mnohi maju viac gitar. Ak by sme to vsetko pausalizovali lern na vplyv gitaristu, tak by ani nebolo treba ziadne fora, akurat by sme sa tu este viac bavili o Ciganoch alebo nabozenstve.  Bavím sa skvele
Zaznamenané

kkoti môžu robiť technicky dobru hudbu ale nie pocitovo alebo nie su kok*ti lebo umenie ide cez pocity. Jedine ked môže kkt robit dobru hudbu je ked jukeboxuje teda hra do botky nacvičené cudzie veci
proghopik
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 4302


PATRÍM DO PIVNICE!


« Odpoveď #171 kedy: 03. Júl , 2013, 20:12:19 »

vsetci co maju akukolvek skusenost so starymi gibsonmi primarne nehraju metal, cize akekolvek ich vyjadrenia na ich vyuzitelnost v zanri, v ktorom nemaju prehlad sa neda brat ako relevantne tvrdenie  Na zdravie!

Otocim to trochu - a preco teda metalisti tak malo pouzivaju tie stare Gibsony? Popiskujem si
Zaznamenané

kkoti môžu robiť technicky dobru hudbu ale nie pocitovo alebo nie su kok*ti lebo umenie ide cez pocity. Jedine ked môže kkt robit dobru hudbu je ked jukeboxuje teda hra do botky nacvičené cudzie veci
mirostrat
stály hosť
*****
Príspevkov: 1118


zlomená Jolana Iris


« Odpoveď #172 kedy: 03. Júl , 2013, 20:12:31 »

gitara ako taká podla mna nemá vplyv na to čo sa na ňu  hrá , či metla alebo funky , ale chcel som týmy predošlými príspevkami povedať to , že na moje cs-ko 94 si zahrám metalu až-až , na povodné snímače , takže jediný problém by mohol byť výmena snímaču , keby som chcel viac metal , ale není to treba   Som metlak
Zaznamenané

http://bandzone.cz/lustifon      chcem hlučný lampák čo sa mi na kolo stane do košíka
pista58
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 6966



« Odpoveď #173 kedy: 03. Júl , 2013, 20:13:49 »

idem vyzbierat 15 tisic podpisov aby bol progy prezidentom, mam tusaka ze by to bola velka sranda  Bavím sa skvele tiez ma vselijake RSS zdroje o metale
Zaznamenané

o-yep sro
styrioci
inventár podniku
*******
Príspevkov: 11901



« Odpoveď #174 kedy: 03. Júl , 2013, 20:14:22 »

Otocim to trochu - a preco teda metalisti tak malo pouzivaju tie stare Gibsony? Popiskujem si
lebo su to drahe picoviny  Bavím sa skvele a za cenu stareho gibsonu mozu mat ovela krajsiu custom gitaru, alebo aj dve  Bavím sa skvele
Zaznamenané
glamrocker
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 695



« Odpoveď #175 kedy: 03. Júl , 2013, 20:14:50 »

Otocim to trochu - a preco teda metalisti tak malo pouzivaju tie stare Gibsony? Popiskujem si


lebo su spatne, drahe a napicu sa na ne hra  Popiskujem si
Zaznamenané
mirostrat
stály hosť
*****
Príspevkov: 1118


zlomená Jolana Iris


« Odpoveď #176 kedy: 03. Júl , 2013, 20:15:21 »

Otocim to trochu - a preco teda metalisti tak malo pouzivaju tie stare Gibsony? Popiskujem si
žeby image ? k metalu idú dva rohy
 
« Posledná zmena: 03. Júl , 2013, 20:18:07 od mirostrat » Zaznamenané

http://bandzone.cz/lustifon      chcem hlučný lampák čo sa mi na kolo stane do košíka
proghopik
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 4302


PATRÍM DO PIVNICE!


« Odpoveď #177 kedy: 03. Júl , 2013, 20:17:36 »

a napicu sa na ne hra  Popiskujem si

No ved to tvrdim a sam mi to potvrdzujes, ze metal sa na nich napicu hra. Bavím sa skvele
« Posledná zmena: 03. Júl , 2013, 20:19:18 od proghoper » Zaznamenané

kkoti môžu robiť technicky dobru hudbu ale nie pocitovo alebo nie su kok*ti lebo umenie ide cez pocity. Jedine ked môže kkt robit dobru hudbu je ked jukeboxuje teda hra do botky nacvičené cudzie veci
mirostrat
stály hosť
*****
Príspevkov: 1118


zlomená Jolana Iris


« Odpoveď #178 kedy: 03. Júl , 2013, 20:28:03 »

Otocim to trochu - a preco teda metalisti tak malo pouzivaju tie stare Gibsony? Popiskujem si
no lebo metalista s Gibsonom je ako ísť do divadla v maskáčoch a kanadách  Bavím sa skvele
« Posledná zmena: 03. Júl , 2013, 20:28:28 od mirostrat » Zaznamenané

http://bandzone.cz/lustifon      chcem hlučný lampák čo sa mi na kolo stane do košíka
glamrocker
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 695



« Odpoveď #179 kedy: 03. Júl , 2013, 20:28:49 »

No ved to tvrdim a sam mi to potvrdzujes, ze metal sa na nich napicu hra. Bavím sa skvele

ale nie kvoli snimacom a mahagonu ktory je rezoznantny a nehodi sa na metal ako tu uz dlhe roky zavadzas  Ja som čert..
Zaznamenané
Strán: 1 ... 10 11 [12] 13 14 ... 20 |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.041 sekund, 23 otázok.