Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: VENUJTE 2% z daní aj na podporu gitarového fóra. Ďakujeme!!
17. Máj , 2024, 12:39:40
Strán: 1 [2] 3 4 5 |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: novy podnik Flagship Bratislava SNP  (Prečítané 23143 krát)
0 užívateľov a 1 Hosť prehliada túto tému.
kaolko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 16429


Saturday Night Bieber


« Odpoveď #15 kedy: 20. December , 2009, 18:33:52 »

bol som tam.. a odisiel som po 5tich minutach.. vlemi ma hneva, ked v prazdnom podniku nevedia priniest pivo ASAP..

ale interier je vydareny. moj odhad je tak 20 melcov investicia.. je to byvaly obchodny dom avalon ci ako sa to volalo..

toto je problem co ma aj slovak pub.. zamestnavaju studentky za mizerny plat lebo chcu usetrit zidaci, tak potom maju baby v puci ze tam sedia ludia.. chapes..
Zaznamenané

rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2303



« Odpoveď #16 kedy: 20. December , 2009, 18:34:37 »

Fajn, pojdeme otestovat, ze Rasto?  Na zdravie!

uz som dal dolezite otazky :)
Zaznamenané
kaolko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 16429


Saturday Night Bieber


« Odpoveď #17 kedy: 20. December , 2009, 18:35:16 »

aha, tak to naozaj je byvale kino Praha. cize oproti mojmu Pohranicniku, ktory mal totiz interiery za cias kino podobne tym fotkam.

co tam stoji pivo ? fajci sa tam ? su tam dobre hajzle ? hra tam nieco nahlas ?

pivos stoji nejak 1.2e? myslim.. kofola je ze mala 0.5E, velka 0.7E.. hajzle su tam dobre, len ked sedis hore na poschodi musis zbehnut dole.. fajci sa v hornej casti, dole je nefajciar myslim, hudba tam nehra nahlas normalne sme debatovali.. a keby aj bola hlasnejsie nevadi mi, ten styl sa k tomu priestoru uplne hodil (mathcore/crabcore)
« Posledná zmena: 20. December , 2009, 18:35:51 od kaolko » Zaznamenané

pista58
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 6966



« Odpoveď #18 kedy: 20. December , 2009, 18:35:50 »

toto je problem co ma aj slovak pub.. zamestnavaju studentky za mizerny plat lebo chcu usetrit zidaci, tak potom maju baby v puci ze tam sedia ludia.. chapes..

predavaju tam "dobre pifko" a rozne studacke menu. takze mi to smrdi rovnakym majitelom a la slovak. na to aky je interier su tie ceny niekde uplne inde a dufam ze sa tam nenastahuju vsetci CP a studaci zo slovaku, bola by to skoda lebo sa to v momente rozjebe. toto mi posobi ako taka nafuknuta britska krcma  ha ha ha
Zaznamenané

o-yep sro
kaolko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 16429


Saturday Night Bieber


« Odpoveď #19 kedy: 20. December , 2009, 18:36:06 »

predavaju tam "dobre pifko" a rozne studacke menu. takze mi to smrdi rovnakym majitelom a la slovak. na to aky je interier su tie ceny niekde uplne inde a dufam ze sa tam nenastahuju vsetci CP a studaci zo slovaku, bola by to skoda lebo sa to v momente rozjebe. toto mi posobi ako taka nafuknuta britska krcma  ha ha ha

ano je to ten isty majitel co v slovaku :) taky tucny s igelitkou billa.. vsade je mramor :D
« Posledná zmena: 20. December , 2009, 18:38:48 od kaolko » Zaznamenané

pista58
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 6966



« Odpoveď #20 kedy: 20. December , 2009, 18:46:26 »

nevidel som co je to zac, akurat nerozumiem podnikatelskemu zameru, lebo ten interier je dost honosny a netradicny na slovenske pomery. uz od vchodu je to zaujimave a dost sa do toho muselo vrazit...no ved cas ukaze Na zdravie!
Zaznamenané

o-yep sro
mr. redwine
stály hosť
*****
Príspevkov: 965



« Odpoveď #21 kedy: 20. December , 2009, 19:27:06 »

nevidel som co je to zac, akurat nerozumiem podnikatelskemu zameru, lebo ten interier je dost honosny a netradicny na slovenske pomery. uz od vchodu je to zaujimave a dost sa do toho muselo vrazit...no ved cas ukaze Na zdravie!

...to je byvale kino Praha, kino mojej mladosti  Bavím sa skvele ...v 70tych a zaciatkom 80tych rokov to bolo najvychytenejsie kino v bratislave ...ten "honosny" vchod a mramor v interieri je povodny ...inak narychlo si spominam ze v tom case bolo v BA minimalne 5 kin s takymto a porovnatelne "honosnym" interierom
Zaznamenané

„a beer a day keeps the doctor away.“
mn
inventár podniku
*******
Príspevkov: 3357



« Odpoveď #22 kedy: 23. December , 2009, 16:46:45 »

 Fuuha zíram o tomto vobec neviem a vyzera to skvele, mozno som si nasiel novy lokal, parada
Zaznamenané

"Practice cures most tone issues" John Suhr
Gazda
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 518



« Odpoveď #23 kedy: 23. December , 2009, 17:15:12 »

Včera som tam zavítal. Interiér nádherný, menu v pohode, ceny sa dali.
Ale zároveň som tam bol naposledy...dostalo ma čakanie na čašníka po dobu 45 minút a dress code pre osoby 18-23 rokov. Neskutočná neprofesionalita a buzerácia v jednom  Bleee
Ale zaujímalo by ma čo za koncerty sa tam budú konať. Majú aj komplet PA...
Zaznamenané

...If the amp wasn't made to be played cranked to the max, then it wasn't made like a Marshall.
rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2303



« Odpoveď #24 kedy: 24. December , 2009, 13:52:11 »

my sme tam tiez s Barou boli v pondelok. obsluha bola pomalsia, ale stale niekam behali hore dole, vyzeralo akoby stale dozariadovavali ci co...
Zaznamenané
kaolko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 16429


Saturday Night Bieber


« Odpoveď #25 kedy: 24. December , 2009, 14:08:23 »

Včera som tam zavítal. Interiér nádherný, menu v pohode, ceny sa dali.
Ale zároveň som tam bol naposledy...dostalo ma čakanie na čašníka po dobu 45 minút a dress code pre osoby 18-23 rokov. Neskutočná neprofesionalita a buzerácia v jednom  Bleee
Ale zaujímalo by ma čo za koncerty sa tam budú konať. Majú aj komplet PA...

co je prosim ta dress code pre osoby 18-23? vobec neviem ako si to myslel..   lebo my sme tam boli pomerne roznoroda skupina ludi vlasaci, kratkovlasi, cierna farba, modra farba..
« Posledná zmena: 24. December , 2009, 14:10:30 od kaolko » Zaznamenané

mn
inventár podniku
*******
Príspevkov: 3357



« Odpoveď #26 kedy: 24. December , 2009, 14:08:45 »

a dress code pre osoby 18-23 rokov

Dress code ?!?! to si robis srandu, taky lokal nemam mat co dress code a hlavne co znamena to vekove vymedzenie preboha ?!?! nerozumiem
Zaznamenané

"Practice cures most tone issues" John Suhr
lenivy
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 516

lenivy cvicit


« Odpoveď #27 kedy: 24. December , 2009, 14:26:43 »

No tak na ten zamer som zvedavy aj ja, ale prve co ma pri tych fotkach napadlo - pko a pko chceli zburat ak sa nemylim.
Zaznamenané

Hi Bender! Hi Fender!
kaolko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 16429


Saturday Night Bieber


« Odpoveď #28 kedy: 24. December , 2009, 14:30:43 »

No tak na ten zamer som zvedavy aj ja, ale prve co ma pri tych fotkach napadlo - pko a pko chceli zburat ak sa nemylim.

ak ti flagship pripomina PKO, tak asi nemyslis to PKO, co je v Bratislave nie?  Bavím sa skvele
Zaznamenané

lenivy
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 516

lenivy cvicit


« Odpoveď #29 kedy: 24. December , 2009, 14:33:49 »

ti hovorim z fotiek, fotky zkresluju.. ci uz nie je? ci co? sa tam musim ist pozriet..
Zaznamenané

Hi Bender! Hi Fender!
Strán: 1 [2] 3 4 5 |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.032 sekund, 20 otázok.