Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: Zaregistroval si sa, ale ten prekliaty mail nechodí a stále nechodí?

Skontroluj si SPAM.

(fakt, robíme, čo sa dá, ale gmail.com si nedá povedať)
16. Máj , 2024, 23:52:16
Strán: 1 ... 4 5 [6] 7 |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: Maduar - blog  (Prečítané 23536 krát)
0 užívateľov a 1 Hosť prehliada túto tému.
rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2303



« Odpoveď #75 kedy: 29. Marec , 2008, 15:28:30 »

a vies preco to tak je ? lebo su to vsetko zidacki slobodomurari  Bacha na vec kamo!
Zaznamenané
ydur
Hosť
« Odpoveď #76 kedy: 29. Marec , 2008, 15:35:26 »



Najhranejsie skladby u nas za posledny tyzden.

RADIO TOP100

spyros- si mysliš,že su to najžiadanejšie skladby podla hlasovania posluchačov ? To su len najhranejšie. A prečo? To vysvetlil Pitu.
Zaznamenané
proghopik
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 4302


PATRÍM DO PIVNICE!


« Odpoveď #77 kedy: 29. Marec , 2008, 15:56:45 »

a vies preco to tak je ? lebo su to vsetko zidacki slobodomurari  Bacha na vec kamo!

Presne. Ktori prostrednictvom USA konspiruju a agresivnym sionizmom a nadnarodnymi korporaciami chcu ovladnut svet. Som metlak
Ja som ich ale prekukol a odvtedy pocuvam len stary progrock a nepocuvam radio. Som frajer
Zaznamenané

kkoti môžu robiť technicky dobru hudbu ale nie pocitovo alebo nie su kok*ti lebo umenie ide cez pocity. Jedine ked môže kkt robit dobru hudbu je ked jukeboxuje teda hra do botky nacvičené cudzie veci
rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2303



« Odpoveď #78 kedy: 29. Marec , 2008, 15:59:53 »

Presne. Ktori prostrednictvom USA konspiruju a agresivnym sionizmom a nadnarodnymi korporaciami chcu ovladnut svet. Som metlak
Ja som ich ale prekukol a odvtedy pocuvam len stary progrock a nepocuvam radio. Som frajer

mylis sa - je to este horsie. uz aj stary progrock bol tymiti zverskymi ideologiami prespikovany - velmi sofostikovane a podprahovo, ale bol. je to skratka cele v prdeli. co ty - ty si pivnicabo a je Ti to jedno, ale ja som aktivny vykonny umelec a nezahraju ma v tom radiu a nezahraju. to keby som mal vo vacku milion, neboj sa jak by sa trhali nasadit ma do rotacie.. je mi z toho zle  Bleee
Zaznamenané
proghopik
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 4302


PATRÍM DO PIVNICE!


« Odpoveď #79 kedy: 29. Marec , 2008, 16:01:57 »

mylis sa - je to este horsie. uz aj stary progrock bol tymiti zverskymi ideologiami prespikovany - velmi sofostikovane a podprahovo, ale bol. je to skratka cele v prdeli.

Tak co mam teda pocuvat?
Zaznamenané

kkoti môžu robiť technicky dobru hudbu ale nie pocitovo alebo nie su kok*ti lebo umenie ide cez pocity. Jedine ked môže kkt robit dobru hudbu je ked jukeboxuje teda hra do botky nacvičené cudzie veci
rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2303



« Odpoveď #80 kedy: 29. Marec , 2008, 16:02:58 »

Tak co mam teda pocuvat?

BoB - ti su clean
Zaznamenané
7_rockov_stare_struny
náhodný pocestný
**
Príspevkov: 78


« Odpoveď #81 kedy: 29. Marec , 2008, 19:10:07 »

Čo maš 7 rokov že toto pišeš? Nehovorime o HITe ale o "prd-prd hitoch" tj. o skladbach z ktorych su podla radii akože hity a za 1-2 tyždne si nikto nepamäta ani  "Ň". A čo si Ty, "vzorka naroda" že podla Tvojho hodnotenia sa urči čo je HIT ?  A za dalšie-ludia počuvaju to,čo hraju radia. Nemaju možnost si vybrat.A vplyv medii na myslenie ludi /a hlavne "pubertakov"/ nemožeš popriet. Ked Ti bude niekto X-krat denne tvrdit,že "toto" je to najlepšie,tak tomu uveriš. Ved to je pricip reklamy a obchodu. A za dalšie: videoclip-vec v dnešnej dobe robena čisto na vizualneny vnem. Hudba je druhorada. A pod vplyvom vizualneho dojmu sa často povie o tej skladbe/ked frči v radiu/,že je "super". Za dalšie-vytvaranie "celebrit" a "hviezd". Vo väčšine pripadov,čo tieto osobnosti  vypluju,sa považuje za "super",bez ohladu na kvalitu. Môžem o tom pisat "litanie" ale kto nechape "o čom je reč",tak by to bolo asi zbytočne. Na zdravie!

nie, nemam 7 rokov, ja mam iba 7 rockov stare struny na gitare :). myslis, ze uz by som ich mal vymenit? :)

a aj ked asi nie som reprezentativna vzorka naroda, dobrovolne som sa ponukol, ze vyskusam tu metodu s "pocuvanim stale dookola", ci sa mi nejaka pesnicka po x vypocuti zapaci natolko, ze ju budem povazovat za hit. ved podla Teba a viacerych to tak funguje, tak preco by to nemalo fungovat aj na mna? a mozu to samozrejme vyskusat aj dalsi ludia, nech sa paci :). nevidim dovod, preco by to nemalo fungovat.

co sa tyka pricipu reklamy a obchodu, ono to nefunguje presne tak, ako hovoris. je pravda, ze reklama spotrebitelov casto presviedca, ze toto alebo tamto je najlepsie, ale reklama funguje len v prostredi, kedy su vsetky vyrobky na vysokej urovni, cize uz nestaci presviedcat iba kvalitou, ale aj reklamou. ak by boli skladby v radiu zle, asi by im ziadna reklama ani 1000 krat opakovanie za den nepomohlo, aby ich ludia pocuvali. jednoducho by radio vypli.

ja skratka cely problem vnimam v tom, ze niektori ludia tu hudbu, ktoru oni sami subjektivne povazuju za najlepsiu, hodnotia iba ako jedinu spravnu a kvalitnu a myslia si, ze prave ta ich by mala byt v radiu a ked nie je, hladaju chyby tam, kde nie su. je novy singel rihanny umenie? asi nie. ale je to po remeselnej stranke dokonale spracovana pesnicka, ktora je chytlava a pre beznych uzivatelov zaujimava. skratka je to dobra skladba, aj ked to nie je vyslovene vrcholove umenie, bez ohladu an to, za akym ucelom bola skladana, co sa da aj tak tazko odhadnut. avsak kym toto niektori ludia nepochopia, tak budu aj nadalej zit v domneni, ze ludia by chceli pocut prave tu hudbu v radiu, ktoru oni sami povazuju za kvalitnu (kde samozrejme plati, ak ano, uz by tu take radio davno bolo).

samozrejme, ze situcia v slovenskych mediach a na slovenskej hudobnej scene nie je idealna a nefunguje tak, ako by mohla, ale to hadam nikde na svete. ale casto by namiesto obvinovania radii z toho, ze oni mozu za zlu situaciu, by bolo lepsie nahrat album zo skutocne dobrymi skladbami, skratka robit naozaj dobru muziku. lebo aj ked si to vela ludi nechce priznat, to je na tunajsej hudobnej scene naozaj problem. skratka je tu malo kapiel, ktore hraju dobru a ORIGINALNU a niecim zaujimavu hudbu.
 Zdravíčko
p.s. rastis tu pise velmi triezvo a osobne si myslim, ze chape celu situaciu spravne
Zaznamenané

Joe: hovno do peknej krabičky je vždy lepšie ako hovno do škaredej... Bavím sa skvele
ydur
Hosť
« Odpoveď #82 kedy: 29. Marec , 2008, 20:55:57 »


  7 rockov-tie struny určite vymen :)    S tym počuvanim stale dookola-nie v jednom kuse,treba to spravne "davkovat",a až potom povieš,že je to hit /aj ked čo je vlastne HIT ?To by mal ukazat až čas./     Reklama nefunguje len v prostredi,kde su všetky vyrobky na vysokej urovni. Reklama funguje v KAŽDOM prostredi. / ono aj v reklame plati - 100x opakovana sprostost sa stane pravdou-ludia kupia/. Čo sa tyka toho,že niektori ludia považuju za dobru iba tu hudbu,ktoru počuvaju- ja počuvam "všetko"" jazz,blues,jazz-rock,folk,etno,fusion,rock,metal-pomenej,pop-tam som ale moc prieberčivy,takže nie som "jednožanrovy"-teda nežiadam od radii len tu "jednu spravnu hudbu". A čo sa tyka slovenskych kapiel-verim,že na Slovensku je ich dost,len je tu ten problem zviditelnit sa a možnost presadit.  P.S. rastis nepiše triezvo,lebo "triezvy" nikdy neni. Bavím sa skvele
Zaznamenané
7_rockov_stare_struny
náhodný pocestný
**
Príspevkov: 78


« Odpoveď #83 kedy: 30. Marec , 2008, 17:36:13 »

  7 rockov-tie struny určite vymen :)    S tym počuvanim stale dookola-nie v jednom kuse,treba to spravne "davkovat",a až potom povieš,že je to hit /aj ked čo je vlastne HIT ?To by mal ukazat až čas./     Reklama nefunguje len v prostredi,kde su všetky vyrobky na vysokej urovni. Reklama funguje v KAŽDOM prostredi. / ono aj v reklame plati - 100x opakovana sprostost sa stane pravdou-ludia kupia/. Čo sa tyka toho,že niektori ludia považuju za dobru iba tu hudbu,ktoru počuvaju- ja počuvam "všetko"" jazz,blues,jazz-rock,folk,etno,fusion,rock,metal-pomenej,pop-tam som ale moc prieberčivy,takže nie som "jednožanrovy"-teda nežiadam od radii len tu "jednu spravnu hudbu". A čo sa tyka slovenskych kapiel-verim,že na Slovensku je ich dost,len je tu ten problem zviditelnit sa a možnost presadit.  P.S. rastis nepiše triezvo,lebo "triezvy" nikdy neni. Bavím sa skvele

ja uz len k tej reklame, no neviem, ci s Tebou mozem suhlasit. predstav si, ze vyrabas stare zigulaky a potrebujes ich predat. urobis im super drahu perfektnu profi reklamu v roznych mediach, kde uvedies, ze sa jedna o absolutne vynikajuce auto, za super cenu dajme tomu 400 000 sk a budes to opakovat skutocne velmi vela krat. myslis, ze si tie auta ludia budu kupovat? asi nie. a preco? ved podla Tvojich slov reklama funguje v kazdom prostredi a 100 x opakovana sprostost sa stane pravdou :). a tak isto, ako tie zigulaky nepredas, tak nebudu ludia pocuvat radio, kde budu pustat zla skladby, ktore sa im nebudu pacit.
Zaznamenané

Joe: hovno do peknej krabičky je vždy lepšie ako hovno do škaredej... Bavím sa skvele
ydur
Hosť
« Odpoveď #84 kedy: 30. Marec , 2008, 17:51:43 »

ja uz len k tej reklame, no neviem, ci s Tebou mozem suhlasit. predstav si, ze vyrabas stare zigulaky a potrebujes ich predat. urobis im super drahu perfektnu profi reklamu v roznych mediach, kde uvedies, ze sa jedna o absolutne vynikajuce auto, za super cenu dajme tomu 400 000 sk a budes to opakovat skutocne velmi vela krat. myslis, ze si tie auta ludia budu kupovat? asi nie. a preco? ved podla Tvojich slov reklama funguje v kazdom prostredi a 100 x opakovana sprostost sa stane pravdou :). a tak isto, ako tie zigulaky nepredas, tak nebudu ludia pocuvat radio, kde budu pustat zla skladby, ktore sa im nebudu pacit.
Ja si ten žigulak kupim ako prvy. To boli "nezmar" auta. Na zdravie! Pozri občas reklamu v časopisoch,tv-shop/aj na SAT staniciach/,rozne "zasielkove ponuky-tam je kopec nekvalitnych, modelovo "starych" veci,v niektorych pripadoch prezentovanych znamymi osobnostami-a ludia kupia. Na zdravie!    Ja uvediem iny priklad: stare japonske gitary- trošku reklamy na fore a "polovica" fora chce stare japonske gitary. :) Bavím sa skvele
Zaznamenané
rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2303



« Odpoveď #85 kedy: 30. Marec , 2008, 17:57:47 »

presne tak - jedna polovica chce a druha ma. ty si posledny rezistentny voci reklame. ale podla mna tiez nejaku doma mas, len sa nepriznas.
Zaznamenané
ydur
Hosť
« Odpoveď #86 kedy: 30. Marec , 2008, 18:04:49 »

presne tak - jedna polovica chce a druha ma. ty si posledny rezistentny voci reklame. ale podla mna tiez nejaku doma mas, len sa nepriznas.
Nemam-ale šak ponukni daku "fajnovu", kupim.  Len nie "fendrovitu"-to mam origoš.
Zaznamenané
vlado hudec
Hosť
« Odpoveď #87 kedy: 30. Marec , 2008, 18:10:55 »

presne tak - jedna polovica chce a druha ma. ty si posledny rezistentny voci reklame. ale podla mna tiez nejaku doma mas, len sa nepriznas.

podla mna je to tak,ze vsetci chcu americke originaly,ale kedze nemaju na ne prachy siahaju po japoncoch  Bavím sa skvele
Zaznamenané
ydur
Hosť
« Odpoveď #88 kedy: 30. Marec , 2008, 18:16:20 »

podla mna je to tak,ze vsetci chcu americke originaly,ale kedze nemaju na ne prachy siahaju po japoncoch  Bavím sa skvele
Ale ved to je normalne aj v "inom". Vela ludi by chcelo BMW,Audi,Lexus-ale kedže nemaju prachy tak siahnu po Škode,Fiat Punto,Dacia. Na zdravie!
Zaznamenané
7_rockov_stare_struny
náhodný pocestný
**
Príspevkov: 78


« Odpoveď #89 kedy: 30. Marec , 2008, 18:57:53 »

Ja si ten žigulak kupim ako prvy. To boli "nezmar" auta. Na zdravie! Pozri občas reklamu v časopisoch,tv-shop/aj na SAT staniciach/,rozne "zasielkove ponuky-tam je kopec nekvalitnych, modelovo "starych" veci,v niektorych pripadoch prezentovanych znamymi osobnostami-a ludia kupia. Na zdravie!    Ja uvediem iny priklad: stare japonske gitary- trošku reklamy na fore a "polovica" fora chce stare japonske gitary. :) Bavím sa skvele

chces ziguliho za 400 000? za tie prachy ti zozeniem aj dva a tretieho dam gratis na nahradne diely. ak je zaujem, urcite sa dohodneme a pridam aj stareho japonskeho strata ako bonus.

 Na zdravie!
Zaznamenané

Joe: hovno do peknej krabičky je vždy lepšie ako hovno do škaredej... Bavím sa skvele
Strán: 1 ... 4 5 [6] 7 |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.086 sekund, 22 otázok.