Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: Zaregistroval si sa, ale ten prekliaty mail nechodí a stále nechodí?

Skontroluj si SPAM.

(fakt, robíme, čo sa dá, ale gmail.com si nedá povedať)
11. Máj , 2024, 08:51:45
Strán: [1] |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: cvicenia na basu  (Prečítané 4389 krát)
0 užívateľov a 1 Hosť prehliada túto tému.
paci
náhodný pocestný
**
Príspevkov: 90



« kedy: 21. Júl , 2007, 22:03:32 »

caute,vedel by mi neikto odporucit dajake dobre cvicenia na basu?aby som sa technicky trosku zdokonalil.vopred dik Pomoooc!
Zaznamenané
Samuelo
nováčik
*
Príspevkov: 27



« Odpoveď #1 kedy: 21. Júl , 2007, 23:05:26 »

pocuj cviceni je straasne vela popularny je program guitar pro kde mas cvicenia aj znotovane ale aj v tabulature a pesnicky si stahujes do tohto programu z netu alebo aj rozne cvicenia skus si vyhladat nieco nanete odporucam pozriet na you tube alebo niekde ak najdes cvicenia od Victor Wooten
Zaznamenané
paci
náhodný pocestný
**
Príspevkov: 90



« Odpoveď #2 kedy: 22. Júl , 2007, 08:07:19 »

okej.guitar pro mam uz davno..ja sa cez to ucim len pesnicky od znamych skupin. pozrem daco od toho wodnera diki Žmurk
Zaznamenané
bigbadbrad
stály hosť
*****
Príspevkov: 866



« Odpoveď #3 kedy: 02. August , 2007, 12:40:59 »

OT: su nejake rozdiely v hrani na base ako na gitaru? ak je tato otazka neskutocne blba, tak neodpovedajte
Zaznamenané
kubriel
stály hosť
*****
Príspevkov: 1071


uiiiii


WWW
« Odpoveď #4 kedy: 02. August , 2007, 15:49:39 »

OT: su nejake rozdiely v hrani na base ako na gitaru? ak je tato otazka neskutocne blba, tak neodpovedajte
neodpovedam

samuelo: wooten toho asi zaciatocnika vela nenauci, lebo uz v tretej lekcii ukazuje, ako ja masti slap palcom hore dole a popri tom ukazovakom a prstennikom. triloly, osminky, a tak... bleee.

dobre civicenie na base je take, ked si pustis metronom a jamujes, kym vladzes stat na nohach
Zaznamenané

www.klacno.sk/ipp - INTERACTIVE PIXEL PAINTING
Samuelo
nováčik
*
Príspevkov: 27



« Odpoveď #5 kedy: 03. August , 2007, 00:46:03 »

kubriel ale ved nevravel ze je zaciatocnik ja som len chcel poukazat na excelentneho basaka  Na zdravie!
Zaznamenané
RockBassist
náhodný pocestný
**
Príspevkov: 116


« Odpoveď #6 kedy: 26. August , 2007, 21:00:09 »

existuje 4 dielna ucebnica s nazvom Basova Gitara ale je to v English, Deutsch a v cestine naraz. Mas tam od hrania na prazdnych strunach G,D,A,E s prstami i,m,a alebo trsatkom a potom ides prva poloha lavej ruky, druha poloha .... samozrejme vsetko v notach. Ja takto cvicim, no neskor som sa len ucil podla tabou a hral som s radiom jak dilino. No teraz som zistil, ze najlepsie a najzazivnejsie je hrat podla not, bo behas po celom hmatniku a vystriedas vsekty tony, nie je to len o brnkani po prazdnej strune .

velky zly brad ano je to rozdiel v cviceni na base a na gitare. A velky. Staci?
Zaznamenané
expotec
Hosť
« Odpoveď #7 kedy: 19. November , 2008, 18:24:55 »

zdravim borci,

mam otazocku. nema nahodou niekto moznost zohnat publikaciu "Hráme na basovú gitaru" ucia sa z nej v tejto skole http://www.hudobnaskola.sk/program_basova_gitara.php

pripadne ak by mi niekto vedel poradit kde ju zohnat, tak mi dajte vediet, uz som sa bol aj v hudobninach pytat a nevedeli mi poradit. dakujem.
Zaznamenané
Strán: [1] |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.089 sekund, 23 otázok.