Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: Zaregistroval si sa, ale ten prekliaty mail nechodí a stále nechodí?

Skontroluj si SPAM.

(fakt, robíme, čo sa dá, ale gmail.com si nedá povedať)
14. Máj , 2024, 07:13:22
Strán: [1] |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: plexi vs Jcm800  (Prečítané 1565 krát)
0 užívateľov a 1 Hosť prehliada túto tému.
golem
Hosť
« kedy: 28. Jún , 2008, 20:53:34 »

co je lepsie???mne sa zda ze plexina ma malo vysiek oproti jcm je to pravda???
Zaznamenané
Martinlm
adminištrant
inventár podniku
***
Príspevkov: 7479



WWW
« Odpoveď #1 kedy: 28. Jún , 2008, 21:02:04 »

Golem je lepsi Bavím sa skvele
Zaznamenané

musicman
inventár podniku
*******
Príspevkov: 4903



« Odpoveď #2 kedy: 28. Jún , 2008, 21:10:51 »

ja som zalozil jednu temu ze cistenie usi ale mi ju zrusili. prave tam sa dalo dozvediet ako pridat vysky po odobrati usneho mazu spod repy  Bavím sa skvele
Zaznamenané

http://www.999th.eu         RIG:  2x DIGIDESIGN PRO TOOLS HD3, 3 x DIGIDESIGN 192 I/O ANALOG , DIGIDESIGN PRE, Focusrite, UAD, J&T       http://www.facebook.com/pages/999th-studio/124192809296?v=wall&ref=ts
musicman
inventár podniku
*******
Príspevkov: 4903



« Odpoveď #3 kedy: 28. Jún , 2008, 21:23:49 »

kua clovek tu je novy a uz si z neho robia srandu,toto forum nema ziadnu uroven Si píš!!!

jebnu ti ban a ziska to potom uroven  Bavím sa skvele
Zaznamenané

http://www.999th.eu         RIG:  2x DIGIDESIGN PRO TOOLS HD3, 3 x DIGIDESIGN 192 I/O ANALOG , DIGIDESIGN PRE, Focusrite, UAD, J&T       http://www.facebook.com/pages/999th-studio/124192809296?v=wall&ref=ts
mario bross
*** BACHAR ***
inventár podniku
***
Príspevkov: 8210



« Odpoveď #4 kedy: 28. Jún , 2008, 21:43:13 »

hlavne, ze ty mas uroven...kto si z Teba robi srandu ? ten martinov zart ? ale prosiiim Ta.

a co je lepsie sa povedat neda, kazdemu sa paci nieco ine, takze to je subjektivne. no, ak na plexine stiahnes vysky tak hej - ma menej oproti JCM. ale to iste mozes urobit aj naopak. a vlastne - naco su Ti vysky ? ja by som si aparat podla vysok nevyberal.
Zaznamenané

Roberto
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 3467



« Odpoveď #5 kedy: 28. Jún , 2008, 23:25:48 »

vlastnim original 1971 aluminium panel (a.k.a. plexi) a hral som na jcm800. Jcm800 je ujacany aparat, s rovnakym gainom ako plexi ale plexina hra lubozvucne a prijemne. Objem zvuku plexi je tiez vacsi ako u Jcmky, ale vsetko je o preferenciach. Mne sedi plexi, niekto ma radsej jcmko  Som frajer
« Posledná zmena: 29. Jún , 2008, 07:42:16 od Roberto » Zaznamenané

“Hot funk, cold punk, even if it's old junk, it's still rock and roll to me.” ~ Billy Joel

"Using a pedal for dirt with a great vintage Marshall is like driving a Ferrari with an automatic transmission. It's still a Ferrari but you can sure as have a lot more fun with a manual."
Martinlm
adminištrant
inventár podniku
***
Príspevkov: 7479



WWW
« Odpoveď #6 kedy: 28. Jún , 2008, 23:27:28 »

Nema JCM800 viac gianu aj pri nie az tak vysokych hlasitostiach, ako potrebujes na Plexi?
Zaznamenané

Roberto
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 3467



« Odpoveď #7 kedy: 29. Jún , 2008, 07:43:52 »

nema. ma akurat sypky a bzukotavy preamp a objem a vysledne skreslenie aj tak robia koncakom.
Zaznamenané

“Hot funk, cold punk, even if it's old junk, it's still rock and roll to me.” ~ Billy Joel

"Using a pedal for dirt with a great vintage Marshall is like driving a Ferrari with an automatic transmission. It's still a Ferrari but you can sure as have a lot more fun with a manual."
rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2303



« Odpoveď #8 kedy: 29. Jún , 2008, 09:23:26 »

za svoje male skusenosti mozem povedat, ze JCM je oproti Plexi len taka sranda. ale je pravda, ze Plexi hra seriozne naozaj az pri svojich vykonovych limitoch. v tomto je JCM vdacnejsie. potichu je to sice skorej taky bzukot a zvuk sa dostavi tiez az po vyhoneni hlasitosti, ale ako tak sa to ozve aj potichsie, proti Plexi, ktora potichu jednoducho nehra, nedokaze ani skreslovat, ani nic...
Zaznamenané
Gila
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 745



« Odpoveď #9 kedy: 29. Jún , 2008, 09:33:57 »

a práve pre toto je naozaj dobré riesenie JTM45.... Zdravíčko..no to naozaj hrá..novsie marshall zvuky moc nemusim... Popiskujem si
Zaznamenané

. . .
Strán: [1] |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.064 sekund, 23 otázok.