Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: VENUJTE 2% z daní aj na podporu gitarového fóra. Ďakujeme!!
15. Máj , 2024, 10:27:29
Strán: [1] 2 |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: Dejvove ukazky Line6 POD  (Prečítané 4810 krát)
0 užívateľov a 1 Hosť prehliada túto tému.
Dejvo
Hosť
« kedy: 19. Marec , 2009, 07:48:13 »

Prihadzujem jednu ukazku, skladba este neni celkom dokoncena, po vikende bude aj spev (chavalbohu nie moj Som frajer)...

Gitary su nahravane v Line6 POD X3, odpichnute od Solo 50 simulacie, plus som si tam navolil nejake ine upravy a bednu...Basa je Virtual Bassist. Bicie su jednoduche robene v FL Studio 5.

Cele nahravane v Reaper.


Ukazka je 96-ka, kvoli velkosti prilohy.

* All_my_life_1_MP3.mp3 (1465.62 KB - stiahnuté 248 krát.)
Zaznamenané
yesfan
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1564


Skratfštrku, Parom, Klokotor, Ambient Shrine


WWW
« Odpoveď #1 kedy: 19. Marec , 2009, 09:44:48 »

hello dejvo,

hned som nakukol do tvojej temy, kedze pouzivas pod x3... vypocul som. pravdepodobne budu uz v dokoncenej skladbe zive bicie (tieto ma teda dost rusia-ale chapem aky plnia ucel) ale napady v skladbe su fajn. som zvedavy ake to bude so spevom a bicimi. ako si spokojny s fazulou? ja teda velmi - skutocne plnohodnotna vecicka idealna pre tocenie. pouzivam kludne aj presety a zneju mi, podobne ako aj tvoje zvuky tu uplne super.
Zaznamenané

“There is only one corner of the universe you can be certain of improving, and that's your own self.” Aldous Huxley


http://martinhuba.bandcamp.com/
rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2303



« Odpoveď #2 kedy: 19. Marec , 2009, 10:18:34 »

nemozem sa zbavit dojmu, ze mi to pripomina charakterom prvy fazulovy POD, com som mal dlhsie doma a poznam ho...
Zaznamenané
Dejvo
Hosť
« Odpoveď #3 kedy: 19. Marec , 2009, 11:30:06 »

nemozem sa zbavit dojmu, ze mi to pripomina charakterom prvy fazulovy POD, com som mal dlhsie doma a poznam ho...

MMh,neviem, moze byt, ten prvy fazulovy POD som nikdy nemal.

Zaznamenané
cubaka
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 456



WWW
« Odpoveď #4 kedy: 19. Marec , 2009, 11:59:50 »

takze projekt virtuálnej kapeli pokračuje  Som frajer, na spev, kto pojde ? Ten, čo nevedel odletieť z anglicka? Som nanho strasne zvedavy  Zdravíčko
inak nepokusis sa spravit tie bicie zivo? Viem, že vela práce a podobne,ale bolo by to o niečom inom,
 Zdravíčko Na zdravie!
Zaznamenané

Dejvo
Hosť
« Odpoveď #5 kedy: 19. Marec , 2009, 12:01:32 »

takze projekt virtuálnej kapeli pokračuje  Som frajer, na spev, kto pojde ? Ten, čo nevedel odletieť z anglicka? Som nanho strasne zvedavy  Zdravíčko
inak nepokusis sa spravit tie bicie zivo? Viem, že vela práce a podobne,ale bolo by to o niečom inom,
 Zdravíčko Na zdravie!

Spev bude prekvapenie... (teda pre par zainteresovanych... Som frajer)...
Bicie na zivo asi robit nebudem, jedine, ze by som sa dohodol so Simanom...ale neviem, neviem...

Skor pockam na Semisha nech mi donese EZ Drummer a urobim ich nanovo v tom...
Zaznamenané
cubaka
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 456



WWW
« Odpoveď #6 kedy: 19. Marec , 2009, 12:05:21 »

Bude prekvapko super, tak drzim palce dalej
Zaznamenané

Dejvo
Hosť
« Odpoveď #7 kedy: 19. Marec , 2009, 13:14:05 »

nemozem sa zbavit dojmu, ze mi to pripomina charakterom prvy fazulovy POD, com som mal dlhsie doma a poznam ho...

A v nahravke sa Ti teda tento zvuk nelubi, ci lubi, ci je taky nijaky ?
Zaznamenané
atheysm
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 384


LEBO JA SOM koko*t


« Odpoveď #8 kedy: 19. Marec , 2009, 15:21:23 »

Dejvo podla mna velmi dobry zvuk a bicie sa mi tiez pacia..podla mna velmi dobry zvuk Na zdravie!
Zaznamenané
much
stály hosť
*****
Príspevkov: 762



« Odpoveď #9 kedy: 19. Marec , 2009, 15:39:37 »

Spev bude prekvapenie...

nebodaj ti to naspieva Ivana Bavím sa skvele Inak fajn metlacina, lubia sa mi tie "hukacky"
Zaznamenané
rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2303



« Odpoveď #10 kedy: 19. Marec , 2009, 15:52:09 »

A v nahravke sa Ti teda tento zvuk nelubi, ci lubi, ci je taky nijaky ?

nepoznam to, ale v tej Tvojej ukazke mi pride taky nejaky gumeny neprirodzeny, presne ako ked som ja pouzil najstarsi POD tu - http://ska2tonics.sk/rastis/tesseract.mp3 - ten Tvoj je ale predsa len trochu lepsi asi...
Zaznamenané
Dejvo
Hosť
« Odpoveď #11 kedy: 19. Marec , 2009, 16:37:16 »

Dejvo podla mna velmi dobry zvuk a bicie sa mi tiez pacia..podla mna velmi dobry zvuk Na zdravie!

Dik, som rad, ze sa lubi  Na zdravie!
Zaznamenané
Dejvo
Hosť
« Odpoveď #12 kedy: 19. Marec , 2009, 16:37:32 »

nebodaj ti to naspieva Ivana Bavím sa skvele Inak fajn metlacina, lubia sa mi tie "hukacky"

Vidis, to ma nenapadlo  ha ha ha
Zaznamenané
Dejvo
Hosť
« Odpoveď #13 kedy: 19. Marec , 2009, 16:40:07 »

nepoznam to, ale v tej Tvojej ukazke mi pride taky nejaky gumeny neprirodzeny, presne ako ked som ja pouzil najstarsi POD tu - http://ska2tonics.sk/rastis/tesseract.mp3 - ten Tvoj je ale predsa len trochu lepsi asi...

No, mne pride tento trosku lepsi, myslim, ze to asi je niekde inde. Ale tak urcite na tom ide natocit aj lepsi zvuk, tak ale musim sa s tym aj pohrat a hlavne teda sa musim aj naucit riadne nahravat a podobne. To sa tiez isto podpise na tom zvuku.

Budem priebezne prihadzovat nove skladby, som zvedavy...
Zaznamenané
cubaka
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 456



WWW
« Odpoveď #14 kedy: 19. Marec , 2009, 17:01:53 »

thumbs up
Zaznamenané

Strán: [1] 2 |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.127 sekund, 22 otázok.