Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: Nové smerovanie portálu  - podpora a propagácia aktivít členov fóra !!
05. Máj , 2024, 16:43:12
Strán: 1 2 [3] 4 |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: Greg Howe  (Prečítané 14941 krát)
0 užívateľov a 1 Hosť prehliada túto tému.
midnightstranger
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1612


nech sa práši...


WWW
« Odpoveď #30 kedy: 25. Január , 2007, 12:05:08 »

legenda, ale poriadne som ho mal moznost vidiet len na jednom viedu, ke hra s petruccim. ide mu to:) ma pekny ton.

greg howe s petruccim Huh! tak to by som si rad pozrel  :)

Aj ja. Ako sa tam Petrucci hanbi... Som metlak

Nemá sa za čo hanbiť. Žmurk

No urcite nema taku tanecnu choreografiu ako Howe. Žmurk
Zaznamenané

Mam na haku ci je niekde gitara alebo nie je ... kaslite na gitary a radsej viac pocuvajte. Žmurk
MiracleMan
stály hosť
*****
Príspevkov: 1292



« Odpoveď #31 kedy: 25. Január , 2007, 14:01:55 »

legenda, ale poriadne som ho mal moznost vidiet len na jednom viedu, ke hra s petruccim. ide mu to:) ma pekny ton.

greg howe s petruccim Huh! tak to by som si rad pozrel  :)

Aj ja. Ako sa tam Petrucci hanbi... Som metlak

Nemá sa za čo hanbiť. Žmurk

tak to urcite sa nema za co hanbit, chlapci porovnavat petrucciho s havom, to pomaly jak scofielda s malmsteenom, a este ku tomu s justinom bavit tak to by si pucci asi nedovolil
Zaznamenané

pista58
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 6966



« Odpoveď #32 kedy: 25. Január , 2007, 14:10:01 »

pekny zvuk ma.
Zaznamenané

o-yep sro
cembo
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 550



« Odpoveď #33 kedy: 19. August , 2007, 17:20:45 »

poznate niekto tohto gitaristu? zatial najnadupanejsi gitarista co sa tyka techniky akeho som pocul... hra jazz rock... len jednu vec nechapem... ze ako sa mohol tak znizit a spolupracovat s takymi "hviezdami" ako NSYNC, Justin Timberlake alebo Enrique Iglesias Bleee

... Greg Howe je profesional. Ziaden pozer pre okultnych fanuskov ...
Zaznamenané
asdfg
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1693



« Odpoveď #34 kedy: 22. August , 2007, 17:39:31 »

... Greg Howe je profesional. Ziaden pozer pre okultnych fanuskov ...

Ked to trocha prezeniem, tak mozem povedat, ze aj najomny vrah je profesional - urobi si svoju robotu a my sa nemame starat do jeho prace  Nechajte ma vydýchať
Zaznamenané
cubo
inventár podniku
*******
Príspevkov: 4588



« Odpoveď #35 kedy: 23. August , 2007, 17:27:38 »

Ked to trocha prezeniem, tak mozem povedat, ze aj najomny vrah je profesional - urobi si svoju robotu a my sa nemame starat do jeho prace  Nechajte ma vydýchať

absolutne nechapem co si tymto prispevkom myslel...  ?§!.
Zaznamenané
MiracleMan
stály hosť
*****
Príspevkov: 1292



« Odpoveď #36 kedy: 21. Jún , 2008, 10:07:09 »

novy album http://www.imeem.com/greghowe
Zaznamenané

cembo
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 550



« Odpoveď #37 kedy: 28. Jún , 2008, 13:48:45 »


... znie to skvele. Emergency Exit hned udrie do ucha. Greg nikdy nesklame. Billy Shehan o nom raz povedal ze tony z neho padaju ako vodopad :) ... platnu Uncertain Terms som pocul uz asi 1000 krat a stale ma bavi ...
Zaznamenané
much
stály hosť
*****
Príspevkov: 762



« Odpoveď #38 kedy: 28. Jún , 2008, 18:09:47 »

Billy Shehan o nom raz povedal ze tony z neho padaju ako vodopad :)

hmm tato chaba metafora akurat svedci o tom ze billy je sice dobry basak ale basnicke crevo nema :)


inak som uplne namotany jak greg howe hra do sunny.....krasa 
Zaznamenané
cembo
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 550



« Odpoveď #39 kedy: 29. Jún , 2008, 02:14:04 »

hmm tato chaba metafora akurat svedci o tom ze billy je sice dobry basak ale basnicke crevo nema :)


inak som uplne namotany jak greg howe hra do sunny.....krasa 

... alebo povedal "voda" namiesto vodopadu, ale to je jedno. Ved on nieje plateny za basnicky :) ... veru Greg je diabol. Paci sa mi ze je aj skromny clovek, co sa aj odraza na jeho hudbe. Mam jeden album ktory natocil s tymto chalanom: ... Prashant Aswani je velmi zaujimavy gitarista s trochu podobnym citenim ako Greg ...
Zaznamenané
much
stály hosť
*****
Príspevkov: 762



« Odpoveď #40 kedy: 29. Jún , 2008, 06:59:16 »

ved jasnacka:)  inak kukni si aj gitaristu menom Brett Garsed. U mna je asi este pred gregom v ramci fusion
Zaznamenané
cembo
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 550



« Odpoveď #41 kedy: 29. Jún , 2008, 23:34:30 »

... celkom sa mi to paci. Myslim ze si nieco od neho zozeniem a preskumam :) ... vdaka za tip ...
Zaznamenané
much
stály hosť
*****
Príspevkov: 762



« Odpoveď #42 kedy: 10. Október , 2008, 13:01:19 »

Dnes som zazil asi najvacsie hudobne prekvapenie (viac ma prekvapilo iba zistenie ze Bruce Willis je uznavany bluesovy harmonikar), ze vraj Dennis Chambers, jeden z najvytazenejsich jazz, fusion whatever bubenikov, necita noty. To iste plati aj o Gregovi, co ma ale az tak neprekvapilo, aj ked no.. ale ze Chambers, to ma fakt prekvapilo. Zmienil sa o tom Howe na jednom workshope
Zaznamenané
cubo
inventár podniku
*******
Príspevkov: 4588



« Odpoveď #43 kedy: 10. Október , 2008, 14:40:36 »

Dnes som zazil asi najvacsie hudobne prekvapenie (viac ma prekvapilo iba zistenie ze Bruce Willis je uznavany bluesovy harmonikar), ze vraj Dennis Chambers, jeden z najvytazenejsich jazz, fusion whatever bubenikov, necita noty. To iste plati aj o Gregovi, co ma ale az tak neprekvapilo, aj ked no.. ale ze Chambers, to ma fakt prekvapilo. Zmienil sa o tom Howe na jednom workshope

pockaj akoze Greg Howe nepozna noty?  Fuuha zíram to sa aj da naucit tak brutalne hrat bez not? ty wole...
Zaznamenané
much
stály hosť
*****
Príspevkov: 762



« Odpoveď #44 kedy: 11. Október , 2008, 12:16:42 »

urcite hej....vela jazzovych muzikantov nemalo paru o notach napr aj wes montgomery. Ale mozno to s nim bude jak so mnou. Ja som schopny sa naucit vec z not co aj bezne robim ale z fleku neviem hrat. Mna skor prekvapil ten chambers kedze o nom som si myslel ze urcite ma formalne vzdelanie a ze to aj potrebuje kedze je top session muzikant. a inac myslim ze greg howe ma v teorii urcite jasno len proste nehra z not.
Zaznamenané
Strán: 1 2 [3] 4 |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.075 sekund, 22 otázok.