Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: Zaregistroval si sa, ale ten prekliaty mail nechodí a stále nechodí?

Skontroluj si SPAM.

(fakt, robíme, čo sa dá, ale gmail.com si nedá povedať)
19. Máj , 2024, 01:38:45
Strán: 1 2 3 [4] |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: midlo - ibanezy  (Prečítané 9836 krát)
0 užívateľov a 1 Hosť prehliada túto tému.
wanka
náhodný pocestný
**
Príspevkov: 71



« Odpoveď #45 kedy: 31. Október , 2006, 20:10:54 »

Svata pravda. Hodil som nove struny, doladil floyd, nastavil polohu. Ked som poriadne vytiahol fuzy za paku sa mi zdalo ze ladi perfektne. Zastlacil az ovisli struny a mal som pocit ze ladi perfektne. Az do chvyle kym som ho necheckol na digitalnej ladicke.. Ale si myslim ze to nebude vyhradny problem Ibaneziek. A kto tento problem nema je fakt stastlivec.
Zaznamenané
msony
nováčik
*
Príspevkov: 11


« Odpoveď #46 kedy: 31. Október , 2006, 21:13:48 »

su to vyborne nastroje sam jednu ibanezu vlastnim a som velmi spokojny;)

Naposledy upravil msony, : 31.10.2006 o 21:25
Zaznamenané
Iggy
inventár podniku
*******
Príspevkov: 3139


full-time obzer


WWW
« Odpoveď #47 kedy: 31. Október , 2006, 22:30:40 »

ffamp napísal:
Citácia
Ja som v \"klube\"už 10 rokov a je to RG 547.

Naposledy upravil ffamp, : 10.05.2006 o 07:49

nie-az-tak-davno som vstupil do klubu aj ja a to tomuto istemu modelu. RG 548, ktoru spominal aj dr.karpat. a som PRESVEDCENY, ZE HORSIE NEHRAA!!!! (a ak nahodou hej, tak je urcite krajsia Beeee ha ha ha )
Zaznamenané

Citácia: Rastis 07. August , 2007, 18:46:25
ale hosi no tak - sa neposerte. o nic nejde.

ked ti baba povie, ze si ju na chuja opichal, tak co? vynadas jej, ze ta nemoze kritizovat lebo nema vtaka?
midlo
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 548



« Odpoveď #48 kedy: 01. November , 2006, 01:15:02 »

telcontar napísal:
Citácia
Tento problem riesia zamykacie trne(locking posts). Kedysi sa montovali do takmer vsetkych modelov (moja RG760 rv.1991 taketo vlastni), ale teraz sa nemontuju ani do Prestige modelov. U tychto zamykacich trnov su \"koliky\" na ktorych spociva tremolo ulozene v kovovom valceku a az ten je osadeny v gitare. V strede \"kolika\" je mala dierka, kde sa malinkym imbusom da povysunut mensi skrutka, ktora \"zamkne\" poziciu kolika voci spodnej stene vlaceka. Takto sa predide moznemu posunu kolika bez zamykania pre divebombach a ladenie drzi.....

Toto riesi iba CELKOVU stabilitu tremola.. Skorsie modely bez zamykacich trnov neladili po pakovani. Da sa to pomerne rychlo a lacno vyriesit - objednat zamykacie trne napr. u pana Sivcaka, a dorobit si spodok posvy z nejakej skrutky s rovnakym vrutom a priemerom, alebo vymenit aj posvy. Mna to vyslo asi na 700 Sk, ale odvtedy sa pekne vracia tam kam ma.
Zaznamenané
midlo
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 548



« Odpoveď #49 kedy: 01. November , 2006, 01:15:08 »

metallus napísal:
Citácia
locking posts prave vyborne zabezpecia ze sa tremolo vracia vzdy do rovnakej polohy po kazdom pullupe/dive, no nevie zarucit ze ten neutral je pre dive aj pullup presne zhodny, tzn. ze akoby mal bridge 2 neutraly, jeden do ktoreho sa vracia po dive a druhy do ktoreho sa vracia po pullupe - ako som pisal vyssie, 3 divy, naladis sa a si ok pokial sa nepokusis o radikalny pullup. to iste opacne, 3 pullupy, naladis sa, vsetko ok kym nespravis poriadny dive. skus si to tak s ladickou, a ak s tym tvoja ibaneza nema problem, tak si stastny clovek.


Tento problem spociva zvacsa v tucnych nozoch, alebo tupych. Pomaha prebrusenie. Pravdou ale je, ze ziadne tremolo sa nevrati na 100. percent do povodnej polohy
Zaznamenané
Hosť
« Odpoveď #50 kedy: 01. November , 2006, 10:18:00 »

radsej na gitaru hrajte a nerobte pichoviny z tremolom Beeee
Zaznamenané
Strán: 1 2 3 [4] |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.036 sekund, 22 otázok.