Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: Nové smerovanie portálu  - podpora a propagácia aktivít členov fóra !!
15. Máj , 2024, 00:29:42
Strán: 1 2 [3] |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: hluk snimaca  (Prečítané 5627 krát)
0 užívateľov a 1 Hosť prehliada túto tému.
rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2303



« Odpoveď #30 kedy: 08. Marec , 2011, 15:24:11 »

Robia to oboje aj mo joe aj paf joe, je to približne rovnako silné ako singlácke brumenie, ale singel brumí tak trocha vyššie ako keby toto je nižšie, ale ja to tipujem ako píše styrioci na PC v tej istej zásuvke, lebo som to zatiaľ skúšal iba doma, keďže som stále PN. Robili to do istej miery aj pôvodné dimarzio ibadnes v tej gitare, ale nie až takto, zaujímavé je, že najmenej to robia snímače na korejskej ibaneske.  :)

ked Ti to robi doma, tak skus len tak vypinat pristroje - monitor, televizor... adaptery pobliz v zastrckach. mozno budes prekvapeny :)
Zaznamenané
styrioci
inventár podniku
*******
Príspevkov: 11901



« Odpoveď #31 kedy: 08. Marec , 2011, 16:00:28 »

ale ja to tipujem ako píše styrioci na PC v tej istej zásuvke
to som nepovedal, ale moze byt.. :) nemusi to byt ale len pc v tej istej zasuvke...moze to byt aj ventilator v PC..mne doma snimace napr chytaju hukot ventilatora v notebooku :)
Zaznamenané
reeller_sk
stály hosť
*****
Príspevkov: 1432


My best friends are Jim, Jack and Johny


« Odpoveď #32 kedy: 08. Marec , 2011, 16:24:20 »

to som nepovedal, ale moze byt.. :) nemusi to byt ale len pc v tej istej zasuvke...moze to byt aj ventilator v PC..mne doma snimace napr chytaju hukot ventilatora v notebooku :)
Jasné chápem ako to myslíš, mne zvykol disk v počítači robiť šarapatu v bedniach, keď som mal napojené na PC presne som počul kedy sa rozkrútil a ako pracoval :), teraz som to skúsil kvázi bez zapnutých hlúpostí robí to stále ale mám tam riadnu spleť káblov adaptérov a tak a nechcelo sa mi pod stôl šetko poodpájať.
Zaznamenané

I love my VHT!
"proste, vzdy ked si ten final pustim, tak si spomeniem na ten regresivny bordel (kazdy hral iny rytmus, ale nie ako dream, ale ako metallica)"
:D:D...
the rocker
Hosť
« Odpoveď #33 kedy: 08. Marec , 2011, 16:25:59 »

Doporucujem zrealizovat nasledovnu modifikaciu :

http://www.guitarnuts.com/wiring/shielding/shield3.php

Mam to urobene na 3 nastrojoch a vo vsetkych pripadoch to pomohlo zredukovat brum a vylepsit celkovu nachylnost nastroja voci roznym 'alchymistickym' externym vplyvom.

 Na zdravie!
Zaznamenané
garde
miestny štamgast
******
Príspevkov: 2967



« Odpoveď #34 kedy: 12. Október , 2011, 08:19:21 »

....skúsim to v tejto téme....zo snímačov mi popri normálnom zvuku vychádza šušťavo-chraplavý zvuk, ktorý nie je spôsobovaný žiadnym rezonujúcim prvkom na gitare, gitara prešla kontrolou viacerých rúk aj uší a je to jednoznačne v elektronike....gitara bola skúšaná na troch ampoch s rozličnými káblami a prejavovalo sa to len pri nej....

....a teraz otázka ako viem vylúčiť, že to nie je poťákmi Huh! a že teda sú to na 100% snímače Huh! ....
Zaznamenané

"povedz debilovi, že je debil a neuverí ti"
garde
miestny štamgast
******
Príspevkov: 2967



« Odpoveď #35 kedy: 19. Október , 2011, 06:24:44 »

....klasicky jolana ha ha ha ....bolo to drnčanie, bolo spôsobené, že riadne nesadol ten falošný nut slúžiaci ako vodič strún a struny drnčali na nute....
Zaznamenané

"povedz debilovi, že je debil a neuverí ti"
Strán: 1 2 [3] |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.431 sekund, 22 otázok.