Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: VENUJTE 2% z daní aj na podporu gitarového fóra. Ďakujeme!!
14. Máj , 2024, 11:23:46
Strán: [1] |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: poondene vlnky + ako na power tab  (Prečítané 2338 krát)
0 užívateľov a 1 Hosť prehliada túto tému.
xixan
náhodný pocestný
**
Príspevkov: 93


« kedy: 11. Január , 2008, 19:29:32 »

Takze páni nie ze ma tu hned volakdo zvozi som uplny lajik ha ha ha
1.Takze nahravamv cool-edit robi mi to v nahravkach take zvukove vlnky neviem ako to popisat proste raz je to hlasno raz potichu proste vlnky a tak selijak ,pred nejakym casom som si stiahol wave-pad tam mi to nerobilo no jedeho dna mi to zacalo robit znova aj tam a robi mi to aj vo windovsackom nahravaci.
Kamarat ked mi posle nahravky on tam take vlnky nema mozte mi helpnut co mam zle nastavene alebo co ?

2.taka malickost :) ani tej materi spustit v POWERtab ptb subory co mozem robit zle ancijasa :) :) no som mantak zabite ma Beeee Beeee
Zaznamenané
rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2303



« Odpoveď #1 kedy: 11. Január , 2008, 19:39:54 »

asi moc hrkas monitorom, ked mas vlnky. skus ho nechat chvilu ukludnit, vlny sa stratia.
Zaznamenané
midnightstranger
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1612


nech sa práši...


WWW
« Odpoveď #2 kedy: 11. Január , 2008, 19:53:06 »

Takze páni nie ze ma tu hned volakdo zvozi som uplny lajik ha ha ha
1.Takze nahravamv cool-edit robi mi to v nahravkach take zvukove vlnky neviem ako to popisat proste raz je to hlasno raz potichu proste vlnky a tak selijak ,pred nejakym casom som si stiahol wave-pad tam mi to nerobilo no jedeho dna mi to zacalo robit znova aj tam a robi mi to aj vo windovsackom nahravaci.
Kamarat ked mi posle nahravky on tam take vlnky nema mozte mi helpnut co mam zle nastavene alebo co ?

2.taka malickost :) ani tej materi spustit v POWERtab ptb subory co mozem robit zle ancijasa :) :) no som mantak zabite ma Beeee Beeee

1. Ide o to aku mas zvukovu kartu. To byva najcastejsi problem. Ak je totiz len doskova, problem by som videl hlavne tam.

2. No mantak urcite nie si, ale to preco Ti nejdu otvorit .ptb subory v programe, ktory je na to vyhradne urceny, naozaj neviem. ha ha ha
Zaznamenané

Mam na haku ci je niekde gitara alebo nie je ... kaslite na gitary a radsej viac pocuvajte. Žmurk
lenivy
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 516

lenivy cvicit


« Odpoveď #3 kedy: 11. Január , 2008, 19:56:45 »

Chcelo by to ukazku, dalej co nahravas(predpokladam ze gitaru - elektriku, elektroakustiku?), ako to mas zapojene a tak.
Zaznamenané

Hi Bender! Hi Fender!
jasomto
Hosť
« Odpoveď #4 kedy: 11. Január , 2008, 20:38:38 »

no nebude problem skor v dynamike tvojej hry???
Zaznamenané
xixan
náhodný pocestný
**
Príspevkov: 93


« Odpoveď #5 kedy: 12. Január , 2008, 16:44:17 »

v hre asi nebude problem :) lebo isteho casu mi to nerobilo take vlnky ,a potom zrazu znova ,takze asi ani tou zvukovou.
A robi mi to aj ked normalne prilozim mikrofon ku akustike aj ked zapojim elektriku . takze  si myslim ze to bude nieco z nastavenim,alebo preintalovat zvukovku alebo ja uz vazne nevim .
Zaznamenané
vid
náhodný pocestný
**
Príspevkov: 141


« Odpoveď #6 kedy: 12. Január , 2008, 16:48:07 »

2. a mas ten powertab stiahnuty?
http://www.power-tab.net/guitar.php
Zaznamenané
xixan
náhodný pocestný
**
Príspevkov: 93


« Odpoveď #7 kedy: 12. Január , 2008, 17:01:33 »

no henten asi nemam  ha ha ha ja som stahoval volaky powertab librarian -asi je to program na volaco ine alebo ja nevim?
Zaznamenané
xixan
náhodný pocestný
**
Príspevkov: 93


« Odpoveď #8 kedy: 12. Január , 2008, 17:12:23 »

no cez hento mi to uz  Beeee
Zaznamenané
Strán: [1] |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.106 sekund, 22 otázok.