Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: Zaregistroval si sa, ale ten prekliaty mail nechodí a stále nechodí?

Skontroluj si SPAM.

(fakt, robíme, čo sa dá, ale gmail.com si nedá povedať)
21. Máj , 2024, 01:03:16
Strán: 1 2 3 [4] 5 6 ... 102 |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: Dream Theater  (Prečítané 359265 krát)
0 užívateľov a 1 Hosť prehliada túto tému.
Zvuk
stály hosť
*****
Príspevkov: 957


...hudba je zmysluplne prerušované ticho...


« Odpoveď #45 kedy: 31. Marec , 2007, 07:15:08 »

V podstate mi  je jedno,co to je...  znie to celkom zaujimavo  :) .
« Posledná zmena: 31. Marec , 2007, 07:18:31 od Zvuk » Zaznamenané

Tak aj ty, nehodný druh môjho smutného života, podobáš sa verejnosti, ktorej nikdy neslobodno ponúknuť delikátne vône, čo ju poburujú, ale starostlivo vybrané odpadky.
Locksmith
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 3186



« Odpoveď #46 kedy: 31. Marec , 2007, 19:10:09 »

uz sa stalo zvykom ze pred vydanim albumu DT niekto vyrobi fake s rovnakymi nazvami skladieb. spominam si fake pred train of thoughts co som ako jediny pocul bol dost zaujimavy.
Zaznamenané
Iggy
inventár podniku
*******
Príspevkov: 3139


full-time obzer


WWW
« Odpoveď #47 kedy: 01. Apríl , 2007, 02:59:25 »

spominam si fake pred train of thoughts co som ako jediny pocul bol dost zaujimavy.

to akoze nikto iny okrem teba to nepocul?  Popiskujem si
Zaznamenané

Citácia: Rastis 07. August , 2007, 18:46:25
ale hosi no tak - sa neposerte. o nic nejde.

ked ti baba povie, ze si ju na chuja opichal, tak co? vynadas jej, ze ta nemoze kritizovat lebo nema vtaka?
MiracleMan
stály hosť
*****
Príspevkov: 1292



« Odpoveď #48 kedy: 27. Apríl , 2007, 22:54:19 »

tak panove pripravte sa na nadielku novych veci :)
prvy singel: Constant Motion http://icanseethepixels.com/crap/DreamTheater-ConstantMotion.mp3
promo video:
audio ukazky:
Zaznamenané

yesfan
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1564


Skratfštrku, Parom, Klokotor, Ambient Shrine


WWW
« Odpoveď #49 kedy: 29. Apríl , 2007, 09:22:58 »

Prave pocuvam Systematic Chaos. Je to oficialny album od Dream Theater ,alebo len experiment?Nejako sa z toho neviem vysomarit .  Pomoooc!


docital som sa ze v tomto pripade ide o album vitaznych kapiel z takzvaneho DT Song Contest-u. Ak si spominate, bola to sutaz, ktoru ohlasili dream theater pred vydanim albumu Train Of Thought - kto, podla ich zaznamov o rytme, počte taktov a nazvoch pasazi nahra najzaujimavejsiu verziu vtedy este neznamej skladby Stream Of Consciusness. Na cd sa nachadza 7 najlepsich. Ironiou pre mna je, ze som tento album strasne zhanal a nepodarilo sa mi to a teraz sa ku mne dostal ako "fake" noveho albumu Dream, za co som osudu povdacny, pretoze sa jedna o vybornu muziku. :-)
Zaznamenané

“There is only one corner of the universe you can be certain of improving, and that's your own self.” Aldous Huxley


http://martinhuba.bandcamp.com/
Misko
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1987



« Odpoveď #50 kedy: 29. Apríl , 2007, 12:00:35 »

Super je ten Constant Motion. Vyborny zvuk. Najviac ma chytil za usi ten podklad do sola.  Ja som čert..
Zaznamenané
MiracleMan
stály hosť
*****
Príspevkov: 1292



« Odpoveď #51 kedy: 29. Apríl , 2007, 12:40:46 »

Prave pocuvam Systematic Chaos. Je to oficialny album od Dream Theater ,alebo len experiment?Nejako sa z toho neviem vysomarit .  Pomoooc!


docital som sa ze v tomto pripade ide o album vitaznych kapiel z takzvaneho DT Song Contest-u. Ak si spominate, bola to sutaz, ktoru ohlasili dream theater pred vydanim albumu Train Of Thought - kto, podla ich zaznamov o rytme, počte taktov a nazvoch pasazi nahra najzaujimavejsiu verziu vtedy este neznamej skladby Stream Of Consciusness. Na cd sa nachadza 7 najlepsich. Ironiou pre mna je, ze som tento album strasne zhanal a nepodarilo sa mi to a teraz sa ku mne dostal ako "fake" noveho albumu Dream, za co som osudu povdacny, pretoze sa jedna o vybornu muziku. :-)

ano pamatam na ten contest, hej dobre zrobili ten fake na SC, ale lepsi bol na Octavarium ked tam dali solovy album LaBrieho :D
Zaznamenané

VoodooDancer
nováčik
*
Príspevkov: 11



WWW
« Odpoveď #52 kedy: 01. Máj , 2007, 10:49:13 »

Prave pocuvam Systematic Chaos. Je to oficialny album od Dream Theater ,alebo len experiment?Nejako sa z toho neviem vysomarit .  Pomoooc!


docital som sa ze v tomto pripade ide o album vitaznych kapiel z takzvaneho DT Song Contest-u. Ak si spominate, bola to sutaz, ktoru ohlasili dream theater pred vydanim albumu Train Of Thought - kto, podla ich zaznamov o rytme, počte taktov a nazvoch pasazi nahra najzaujimavejsiu verziu vtedy este neznamej skladby Stream Of Consciusness. Na cd sa nachadza 7 najlepsich. Ironiou pre mna je, ze som tento album strasne zhanal a nepodarilo sa mi to a teraz sa ku mne dostal ako "fake" noveho albumu Dream, za co som osudu povdacny, pretoze sa jedna o vybornu muziku. :-)

ano pamatam na ten contest, hej dobre zrobili ten fake na SC, ale lepsi bol na Octavarium ked tam dali solovy album LaBrieho :D


Ano, je to urcite fake, aj ja to prave pocuvam. Je to jasne z videa v skladbe FORSAKEN, v ktorej sa spieva. Ale na akoze origo, je skladba Forsaken instrumentalna a zjavne ina.
Zaznamenané

War Inside My Head
iMbUS
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 3277



WWW
« Odpoveď #53 kedy: 01. Máj , 2007, 22:47:10 »

tu je funkcny link na novu skladbu
http://rapidshare.com/files/28973523/DreamTheater-ConstantMotion.mp3

Mna osobne moc nezaujala. Je to take moc metalove, az metallikovske (spevova linka je jasna) a malo progresivne.
Ved uvidime, co prinesie album.
Zaznamenané

Mame nejake novinky.
MusicMan JP-6, Fernandez Strat LTD | Fender Hot Rod DeVille 212
Petrucci
náhodný pocestný
**
Príspevkov: 95



« Odpoveď #54 kedy: 16. Máj , 2007, 12:02:18 »

nie je to fake...Systematic chaos sa uz da v pohode stiahnut cez torrenty...v kompletnej dlzke okolo 78 minut...s vokalmi tam obcas vypomaha pan Portnoy a v piesni Prophets of war spievaju aj fanusikovia ktory boli prizvany kapelou aby naspievali niekolko zborovych hlasov Ja som čert..
« Posledná zmena: 16. Máj , 2007, 12:14:42 od Petrucci » Zaznamenané
VoodooDancer
nováčik
*
Príspevkov: 11



WWW
« Odpoveď #55 kedy: 16. Máj , 2007, 12:21:50 »

Ano, okolo 01.05.2007 tu este pobehavali FAKE skladby. Ale dnes uz je 16.5.2007 a SCH uz je naozaj vonku original.  :)
Zaznamenané

War Inside My Head
Petrucci
náhodný pocestný
**
Príspevkov: 95



« Odpoveď #56 kedy: 16. Máj , 2007, 12:26:40 »

Ano, okolo 01.05.2007 tu este pobehavali FAKE skladby. Ale dnes uz je 16.5.2007 a SCH uz je naozaj vonku original.  :)
je to vyborny album...ked sa i pacil uz po prvom vypocuti,nechcem si ani predstavit ako ho budem vnimat za par tyzdnov
Zaznamenané
iMbUS
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 3277



WWW
« Odpoveď #57 kedy: 16. Máj , 2007, 21:19:52 »

ano, dnes som uvidel na last.fm ake boli top skladby minuleho tyzdna a vyrazne viedli skladby z noveho albumu, tak som si povedal, ze uz je to asi vonku. Takze idem hladat.

Trosku zamoralizujem, ze na webe DT je link na e-shop, kde sa da ten album kupit a je tam fakt za pomerne prijatelnu sumu, takze asi nezahalam a zaobstaram si origos. Dokonca rozmyslam nad tou specialnou ediciou s DVD
Zaznamenané

Mame nejake novinky.
MusicMan JP-6, Fernandez Strat LTD | Fender Hot Rod DeVille 212
Kruspe
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 365



« Odpoveď #58 kedy: 20. Máj , 2007, 12:59:14 »

Tak po prvom vypocuti sa mi zdal ten album skor ako len chaos   Fuuha zíram  , ale cim dalej tym viac sa od toho nemozem odtrhnut  ha ha ha ... chlapcom z DT sa to opat podarilo  Na zdravie!
Zaznamenané

... all life is future to past ...
yesfan
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1564


Skratfštrku, Parom, Klokotor, Ambient Shrine


WWW
« Odpoveď #59 kedy: 21. Máj , 2007, 06:51:06 »

Tak po prvom vypocuti sa mi zdal ten album skor ako len chaos   Fuuha zíram  , ale cim dalej tym viac sa od toho nemozem odtrhnut  ha ha ha ... chlapcom z DT sa to opat podarilo  Na zdravie!

ja sa naopak stale cudujem, ze preco "systematic chaos" ? album sa mi paci, ale je velmi piamociari, az ucesany... nic chaoticke. cakal som ovela viac experimentovania
Zaznamenané

“There is only one corner of the universe you can be certain of improving, and that's your own self.” Aldous Huxley


http://martinhuba.bandcamp.com/
Strán: 1 2 3 [4] 5 6 ... 102 |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.086 sekund, 22 otázok.