Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: VENUJTE 2% z daní aj na podporu gitarového fóra. Ďakujeme!!
12. Máj , 2024, 07:23:11
Strán: 1 ... 13 14 [15] 16 17 ... 32 |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: DJENT a ine "kulehy"  (Prečítané 112379 krát)
0 užívateľov a 1 Hosť prehliada túto tému.
vittore
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 513



« Odpoveď #210 kedy: 19. Február , 2012, 22:40:45 »

Nie je to cisty djent, ale mozno vas to zaujme:
http://bandzone.cz/psychic
vyyyborne, som rad ze sa to na slovensku zacina hybat
skoda ze uz na tie bicie nechces hrat, no snad sa niekedy vidime na spolocnej akcii
este raz, klobuk dole  Zdravíčko

p.s: aj   http://bandzone.cz/divnesemena su super
Zaznamenané

Psychic
nováčik
*
Príspevkov: 21



WWW
« Odpoveď #211 kedy: 20. Február , 2012, 01:46:54 »

vyyyborne, som rad ze sa to na slovensku zacina hybat
skoda ze uz na tie bicie nechces hrat, no snad sa niekedy vidime na spolocnej akcii
este raz, klobuk dole  Zdravíčko

p.s: aj   http://bandzone.cz/divnesemena su super

Som rad, ze sa ti to paci. Inak, Symbiosis - skvela muzika, hadam nejaky koncert v buducnosti zorganizujeme  :)
Co sa tyka bubnov, tak ich stale mam, akurat so Semenami mame teraz rocnu pauzu, tak sa chcem hlavne zamerat na gitaru...
Zaznamenané

Psychic
nováčik
*
Príspevkov: 21



WWW
« Odpoveď #212 kedy: 20. Február , 2012, 01:53:50 »

Po 3 mesiacoch nový song + video:
Zaznamenané

pidri
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 251



« Odpoveď #213 kedy: 20. Február , 2012, 08:49:09 »

Po 3 mesiacoch nový song + video:

FENOMENALNE video! Bavím sa skvele
Zaznamenané
Brumla XXL
nováčik
*
Príspevkov: 43



WWW
« Odpoveď #214 kedy: 20. Február , 2012, 21:56:42 »

Znie to úplne ako na Haunted Shores albume, je to vôbec re-recorded?

sak toto som si uz par razy stiahol s tym ze to je haunted shores tak nech sa ten cigan rozhodne s kym to bude hrat:D
Zaznamenané

styrioci
inventár podniku
*******
Príspevkov: 11901



« Odpoveď #215 kedy: 20. Február , 2012, 23:34:45 »

vsak haunted shores je projekt o dvoch ludoch, z ktorych jeden hral v periphery a druhy prisiel do periphery tiez. vobec by ma neprekvapovalo, keby sa nejaky song objavil na novom albume periphery.
Zaznamenané
Brumla XXL
nováčik
*
Príspevkov: 43



WWW
« Odpoveď #216 kedy: 21. Február , 2012, 22:36:35 »

vsak haunted shores je projekt o dvoch ludoch, z ktorych jeden hral v periphery a druhy prisiel do periphery tiez. vobec by ma neprekvapovalo, keby sa nejaky song objavil na novom albume periphery.

ved hej ale nech sa rozhodne bulboš na koho cd to chce dat:D
Zaznamenané

frakos
stály hosť
*****
Príspevkov: 1369



WWW
« Odpoveď #217 kedy: 22. Február , 2012, 02:53:21 »

Nie je to cisty djent, ale mozno vas to zaujme:
http://bandzone.cz/psychic

Ejha kvalita, na takejto urovni to mat zmaknute, tak som stastny ako blcha. Mozno hlupa otazka, ale vyrozumel som to tak, ze sa tym aj zivis alebo len zabava? Gitary su prevazne cez hinto line6 hd300? Aky soft na nahravanie pouzivas? Ten softik na bicie je co zac?
Zaznamenané

Psychic
nováčik
*
Príspevkov: 21



WWW
« Odpoveď #218 kedy: 22. Február , 2012, 12:25:56 »

Psychic je len zabava, tym sa asi tazko uzivit, ale zivym sa uz vyse 10 rokov tvorbou hudby a zvukov do pocitacovych hier, okrem toho nahravam a produkujem kapely + tocim klipy.
Pouzivam Nuendo, na bubny Superior Drummer 2 + vlastne sample (pripadne Drumagog), na mastering Sound Forge 10.
Gitary v prvych 4 songoch su komplet Line 6 POD HD300, pred tym Blacstar HT5 + Orange Box a tie uplne stare songy som tocil cez Vamp :-)
Zaznamenané

Brumla XXL
nováčik
*
Príspevkov: 43



WWW
« Odpoveď #219 kedy: 23. Február , 2012, 00:35:09 »

Psychic je len zabava, tym sa asi tazko uzivit, ale zivym sa uz vyse 10 rokov tvorbou hudby a zvukov do pocitacovych hier, okrem toho nahravam a produkujem kapely + tocim klipy.
Pouzivam Nuendo, na bubny Superior Drummer 2 + vlastne sample (pripadne Drumagog), na mastering Sound Forge 10.
Gitary v prvych 4 songoch su komplet Line 6 POD HD300, pred tym Blacstar HT5 + Orange Box a tie uplne stare songy som tocil cez Vamp :-)

a prosim ta drumagog mas kupeny alebo si si stiahol? kebyze mas stiahnuty nevies mi poradit ako si tam stiahnem tie banky bicich? lebo som si ho stiahol a mam tam asi len nejake 2 moznosti nejaky 80´s kit a nejaku dalsiu vec nic ine:/
Zaznamenané

Psychic
nováčik
*
Príspevkov: 21



WWW
« Odpoveď #220 kedy: 23. Február , 2012, 02:01:24 »

Potrebujes k tomu zvukove banky, subory s koncovkou gog, osobne pouzivam Steven Slate Drums, co su asi naj sample a treba ich mat v adresare Gog Files.
Zaznamenané

rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2303



« Odpoveď #221 kedy: 24. Február , 2012, 00:13:55 »

Potrebujes k tomu zvukove banky, subory s koncovkou gog, osobne pouzivam Steven Slate Drums, co su asi naj sample a treba ich mat v adresare Gog Files.

netreba, daju sa naloadovat odhocikadial. inak tie *.gog subory si clovek moze urobit sam z akychkolvek samplov, co tam nastrka. myslim veriu 5, ta je proti starsm znacne prekopana...
Zaznamenané
Psychic
nováčik
*
Príspevkov: 21



WWW
« Odpoveď #222 kedy: 24. Február , 2012, 01:43:14 »

V 4ke bol prave s loadovanim bank odhocikadial problem, v 5ke uz je to poriesene. Skusal som aj vlastne gogy, ale vela casu to zaberalo a vysledok nebol taky aky som potreboval... Naviac, na Drumagog 5 sa uz da napojit akykolvek drum soft, takze netreba tie sample "pregogovavat".
Zaznamenané

majso
stály hosť
*****
Príspevkov: 1133



« Odpoveď #223 kedy: 12. Marec , 2012, 23:21:55 »

Ten drumagog dokáže nahradzovať len stopu s jednotlivým kopákom/snarom a pod či aj presamplovať v stereo stope s celými bicími?
Zaznamenané
Semish
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 5879



WWW
« Odpoveď #224 kedy: 13. Marec , 2012, 21:03:38 »

David Maxim Micic Bilo 2.0 teaser 2 :



vyborne  Zdravíčko
Zaznamenané
Strán: 1 ... 13 14 [15] 16 17 ... 32 |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.061 sekund, 23 otázok.