Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: Nové smerovanie portálu  - podpora a propagácia aktivít členov fóra !!
15. Máj , 2024, 16:27:32
Strán: 1 ... 3 4 [5] 6 7 ... 9 |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: Forum song  (Prečítané 18976 krát)
0 užívateľov a 1 Hosť prehliada túto tému.
rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2303



« Odpoveď #60 kedy: 26. Január , 2010, 16:23:52 »

Takato poezia sa velmi tazko zhudobnuje  ha ha ha ha ha ha ha ha ha

myslis ?  Popiskujem si
Zaznamenané
Branko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 13057


Myšlienky tvoria veci!


« Odpoveď #61 kedy: 26. Január , 2010, 16:24:29 »

Ja by som to dal uplne jednoduche - max. 3 kilecka, opakujuce sa + nieco navyse ako bridge a tak.
Alebo to chcete spravit ako nejaku skladbu s dejom ? Ci ide cisto o shred sola ?

Uz ked, tak nieco take:  - jeden posrany riff a do toho krasne premyslene solo.

tot moj skromny navrh, napad  Na zdravie! Zdravíčko
Zaznamenané

mn
inventár podniku
*******
Príspevkov: 3357



« Odpoveď #62 kedy: 26. Január , 2010, 16:26:21 »

Tie beglajty mame robit do tych bicich alebo ako nieco uplne ine a do vitazneho sa potom spravia bicie?

podla mna by sa mali urobit len bicie, vsetko ostatne by bolo len obmedzujuce ... beklajt a vyhravka, alebo co tam bude je uz na kazdeho uvazeni.
Ved o to tam ide, co z toho bude, nech si da kazdy podla seba. Maximalne sa kazdy dohodne s prednim a po nom hrajucim, co tam chce mat, aby sa dalo na to logicky nadviazat, aby to nebolo ako toto =



 :)
Zaznamenané

"Practice cures most tone issues" John Suhr
kaolko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 16429


Saturday Night Bieber


« Odpoveď #63 kedy: 26. Január , 2010, 16:30:24 »

skoda ze sa toho Predator nedozil  Smútim
Zaznamenané

kaolko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 16429


Saturday Night Bieber


« Odpoveď #64 kedy: 26. Január , 2010, 16:31:43 »

podla mna by sa mali urobit len bicie, vsetko ostatne by bolo len obmedzujuce ... beklajt a vyhravka, alebo co tam bude je uz na kazdeho uvazeni.
Ved o to tam ide, co z toho bude, nech si da kazdy podla seba. Maximalne sa kazdy dohodne s prednim a po nom hrajucim, co tam chce mat, aby sa dalo na to logicky nadviazat, aby to nebolo ako toto =



 :)

pri vsetkej ucte to je hlupost lebo hento je premysleny song.. a my ideme robit co ja viem 20 ludia jednu vec.. uz len kvoli rozdielnosti osobnosi to bude roznorode.. aby si mal hentake solo tak to si spravis aj sam si myslim.. fakt navrhujem nejakych adeptov na jamtracky.. aj timmons mal jednu fajn skladbu do ktorej sa da pekne hrat..
Zaznamenané

mn
inventár podniku
*******
Príspevkov: 3357



« Odpoveď #65 kedy: 26. Január , 2010, 16:36:10 »

pri vsetkej ucte to je hlupost lebo hento je premysleny song.. a my ideme robit co ja viem 20 ludia jednu vec.. uz len kvoli rozdielnosti osobnosi to bude roznorode.. aby si mal hentake solo tak to si spravis aj sam si myslim.. fakt navrhujem nejakych adeptov na jamtracky.. aj timmons mal jednu fajn skladbu do ktorej sa da pekne hrat..

mas pravdu, zbytocna babracka  Na zdravie!
aj tak to bude len podmaz, treba zobrat nejaku hotovu vec urcenu na "to" a je pokoj.
To ma, ale viac minusov, priklad, ze je to znacne obmedzujuce a vlastne sa docieli len to, ze si tam kazdy nahra akurat nejake solo, co tu vela ludi moc nemusi a hlavne nehra, teda sa trosku vytrati ucel toho, aby si kazdy zahral to svoje

Das tam Timmonsov backing a povies, nech si tam Krtko zabrnka a je ti jasne, co z toho bude .. Timmshuggah
« Posledná zmena: 26. Január , 2010, 16:38:24 od mn » Zaznamenané

"Practice cures most tone issues" John Suhr
mario bross
*** BACHAR ***
inventár podniku
***
Príspevkov: 8210



« Odpoveď #66 kedy: 26. Január , 2010, 16:43:12 »

ja tam mozem zahrat vsetky kila ( viem vsetky  Som frajer ) a punkrockove solo  Bavím sa skvele
Zaznamenané

brko
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1948



WWW
« Odpoveď #67 kedy: 26. Január , 2010, 16:49:20 »

ja mozem pomoct kilom soli  Bavím sa skvele
Zaznamenané

kaolko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 16429


Saturday Night Bieber


« Odpoveď #68 kedy: 26. Január , 2010, 16:50:21 »

mas pravdu, zbytocna babracka  Na zdravie!
aj tak to bude len podmaz, treba zobrat nejaku hotovu vec urcenu na "to" a je pokoj.
To ma, ale viac minusov, priklad, ze je to znacne obmedzujuce a vlastne sa docieli len to, ze si tam kazdy nahra akurat nejake solo, co tu vela ludi moc nemusi a hlavne nehra, teda sa trosku vytrati ucel toho, aby si kazdy zahral to svoje

Das tam Timmonsov backing a povies, nech si tam Krtko zabrnka a je ti jasne, co z toho bude .. Timmshuggah

pockat.. je som sa nechystal hrat vyslovene len solo.. mozes hrat aj nejaku zaujimavu harmoniu, peknu plochu co ta prezentuje nikto nepisal nikde ze sa musi len strikovat kazdy moze s 8 taktmi nalozit ako chce..
Zaznamenané

mn
inventár podniku
*******
Príspevkov: 3357



« Odpoveď #69 kedy: 26. Január , 2010, 16:53:45 »

pockat.. je som sa nechystal hrat vyslovene len solo.. mozes hrat aj nejaku zaujimavu harmoniu, peknu plochu co ta prezentuje nikto nepisal nikde ze sa musi len strikovat kazdy moze s 8 taktmi nalozit ako chce..

to ano, ale ako natlacis nejake sialene drop kila do timonsovej skladby, veci ako hra krtko, sto blackacov a punkacov boh vie ake odrody este tu su
Zaznamenané

"Practice cures most tone issues" John Suhr
pista58
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 6966



« Odpoveď #70 kedy: 26. Január , 2010, 16:54:39 »

to ano, ale ako natlacis nejake sialene drop kila do timonsovej skladby, veci ako hra krtko, sto blackacov a punkacov boh vie ake odrody este tu su

preto si myslim ze spolocny song by bol moc brekeke gulas, ale to je len moj nazor a ajtak soluvat neviem  Na zdravie!
Zaznamenané

o-yep sro
Mazzi
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 727


His spirit and music live on!


« Odpoveď #71 kedy: 26. Január , 2010, 16:56:48 »

Ja by som to dal uplne jednoduche - max. 3 kilecka, opakujuce sa + nieco navyse ako bridge a tak.
Alebo to chcete spravit ako nejaku skladbu s dejom ? Ci ide cisto o shred sola ?

Uz ked, tak nieco take:  - jeden posrany riff a do toho krasne premyslene solo.

tot moj skromny navrh, napad  Na zdravie! Zdravíčko

S tymto by som suhlasil...bolo by dobre, aby ten song vyznel ako jednoliata vec, tak si to vyzaduje jednoliaty beglajt...a do toho si kazdy nahra co chce, ale naozaj premyslene...malo by to mat rovanku toninu, lebo potom mozeme zobrat nahravky 20 ludi a dat to do jednej mp3-jky...to by bolo k nicomu.
Kazdy moze navrhnut, pripadne nahrat nejaky beglajt a potom sa vyberie nieco...plus moze niekto napisat nejaky zhudobnitelny text o niecom (nie je to ironia adresovana Rastovi) a ja to rad naspievam...vsetko moze byt...
Niekto nahra beglajty, niekto basu, spravia sa bicie...a ostatni hraju do beglajtov...urcite sa kazdemu ujde... Bavím sa skvele
Kazdy bude moct prejavit, co je v nom a da sa to nejak dokopy...aby to vyznelo dobre....
Zaznamenané

Fender Stratocaster American Deluxe '09, Gibson LP Trad '16  -->[Pedalboard]-->Fender Super Reverb 65 RI, Fender Bassman '59 LTD RI, Fender Deluxe 112, Lab Series L5  '78.
1pablo
Hosť
« Odpoveď #72 kedy: 26. Január , 2010, 16:58:40 »

no oka teorie bolo dost, kdo teda zacne
ja este davam raz do pozornosti ten nezmysel s biciami http://www.sendspace.com/file/8gzo69
je tam toho moc pokope ale da sa to natiahnut a spravit tomu zmysel
Zaznamenané
kaolko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 16429


Saturday Night Bieber


« Odpoveď #73 kedy: 26. Január , 2010, 16:58:46 »

preto si myslim ze spolocny song by bol moc brekeke gulas, ale to je len moj nazor a ajtak soluvat neviem  Na zdravie!

hmm brekeke.. ten pojem poznam od zakkyho, znamena to ze mate spolocnu domacnost?
Zaznamenané

mario bross
*** BACHAR ***
inventár podniku
***
Príspevkov: 8210



« Odpoveď #74 kedy: 26. Január , 2010, 17:17:38 »

no oka teorie bolo dost, kdo teda zacne
ja este davam raz do pozornosti ten nezmysel s biciami http://www.sendspace.com/file/8gzo69
je tam toho moc pokope ale da sa to natiahnut a spravit tomu zmysel

mohlo by tam nieco tuknut aby sa vedelo dohodnut ze odkial pokial...dorob tam pls nejaku stopu, kde to tukne po tych osmych taktoch  :)
Zaznamenané

Strán: 1 ... 3 4 [5] 6 7 ... 9 |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.045 sekund, 23 otázok.