Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: VENUJTE 2% z daní aj na podporu gitarového fóra. Ďakujeme!!
21. Máj , 2024, 19:34:32
Strán: 1 ... 4 5 [6] 7 8 ... 10 |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: ferov gibson  (Prečítané 26286 krát)
0 užívateľov a 1 Hosť prehliada túto tému.
proghopik
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 4302


PATRÍM DO PIVNICE!


« Odpoveď #75 kedy: 09. Február , 2010, 20:17:15 »

mam skusenosti aj ,že tažka bola  hlucha

U Gibsonov to inak ozaj vacsinou plati.
Zaznamenané

kkoti môžu robiť technicky dobru hudbu ale nie pocitovo alebo nie su kok*ti lebo umenie ide cez pocity. Jedine ked môže kkt robit dobru hudbu je ked jukeboxuje teda hra do botky nacvičené cudzie veci
ff
miestny štamgast
******
Príspevkov: 2386



« Odpoveď #76 kedy: 09. Február , 2010, 20:18:20 »

Progy,ja som niekde čítal,že Jandov Custom /vieš,ten čierny  :)/ važi 6,5 kg. Ale to bol asi daky blud. Skor to bude asi 5,5 kg. Alebo ?      Na zdravie!   A k Frakošovej gitare- pokial sa mu pači a vyhovuje,tak je to o.k. Niet k tomu z mojej strany čo dodat. Na zdravie!
Možno ho vážil aj s kufrom Bleee
Zaznamenané
joe
inventár podniku
*******
Príspevkov: 4783


HEEEJ JOE !!!!!!


« Odpoveď #77 kedy: 09. Február , 2010, 20:18:56 »

ja akosi nie som nejaky znalec Gibsonov a vlastne nicoho ked nad tym uvazujem, ale pod ten gulaty zvuk sa podpisuje na tych LP co? ta kratsia menzura?
hlavne mahgon krk a telo,krk ma palisander alebo eben,javorovy krk s mahagonom je zas moc vyškovy preto sa to moc neujalo,ale robil to chvilku aj Gibson
« Posledná zmena: 09. Február , 2010, 20:25:32 od joe » Zaznamenané

proghopik
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 4302


PATRÍM DO PIVNICE!


« Odpoveď #78 kedy: 09. Február , 2010, 20:25:04 »

to nieje drevom ale snimačmi,single skor kapu Bavím sa skvele dlžka tonu gitary je iny pribeh

Tak zas snad nechces popierat ze lespooly maju prirodzene vacsi sustain?  ?§!. Ved uz aj nasucho nie je o com.
Zaznamenané

kkoti môžu robiť technicky dobru hudbu ale nie pocitovo alebo nie su kok*ti lebo umenie ide cez pocity. Jedine ked môže kkt robit dobru hudbu je ked jukeboxuje teda hra do botky nacvičené cudzie veci
joe
inventár podniku
*******
Príspevkov: 4783


HEEEJ JOE !!!!!!


« Odpoveď #79 kedy: 09. Február , 2010, 20:26:27 »

Tak zas snad nechces popierat ze lespooly maju prirodzene vacsi sustain?  ?§!. Ved uz aj nasucho nie je o com.
neviem !ja mam hambač na stratoch a taha to jak slepy sane
Zaznamenané

proghopik
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 4302


PATRÍM DO PIVNICE!


« Odpoveď #80 kedy: 09. Február , 2010, 20:32:41 »

hlavne podla mna nieje podstatne kolko to taha ale aku to ma prieraznost  Bavím sa skvele

Si zozen stary Hiwatt a budes mat najvacsiu prieraznost. :)
Zaznamenané

kkoti môžu robiť technicky dobru hudbu ale nie pocitovo alebo nie su kok*ti lebo umenie ide cez pocity. Jedine ked môže kkt robit dobru hudbu je ked jukeboxuje teda hra do botky nacvičené cudzie veci
joe
inventár podniku
*******
Príspevkov: 4783


HEEEJ JOE !!!!!!


« Odpoveď #81 kedy: 09. Február , 2010, 20:35:57 »

Si zozen stary Hiwatt a budes mat najvacsiu prieraznost. :)
zoženiem ale dam tam napis M......ll Bavím sa skvele
Zaznamenané

udry
Hosť
« Odpoveď #82 kedy: 09. Február , 2010, 21:24:33 »

Možno ho vážil aj s kufrom Bleee
Možno aj bez kufra. Som kuknul dáke fora,kde manici píšu o Customoch a sú tam aj váhy  12 lbs, 13lbs a dokonca aj 15lbs. Na zdravie! Tak si to prepočítaj na kg. :)
Zaznamenané
proghopik
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 4302


PATRÍM DO PIVNICE!


« Odpoveď #83 kedy: 09. Február , 2010, 22:00:11 »

Možno aj bez kufra. Som kuknul dáke fora,kde manici píšu o Customoch a sú tam aj váhy  12 lbs, 13lbs a dokonca aj 15lbs. Na zdravie! Tak si to prepočítaj na kg. :)

Najdi mi o 15 lbs, to som este necital. Rekordy byvaju tak okolo 13 lbs, co je asi 5,7 kg. To uz musia byt fakt hluche sustainove polena. 68/69 este mali lahucky poctivy hondurasky mahagon, to boli najlepsie rocniky po 50s originaloch, mali vahu max. do 4,5 kg.
« Posledná zmena: 09. Február , 2010, 22:01:09 od poprocker » Zaznamenané

kkoti môžu robiť technicky dobru hudbu ale nie pocitovo alebo nie su kok*ti lebo umenie ide cez pocity. Jedine ked môže kkt robit dobru hudbu je ked jukeboxuje teda hra do botky nacvičené cudzie veci
frakos
stály hosť
*****
Príspevkov: 1370



WWW
« Odpoveď #84 kedy: 13. Marec , 2010, 18:32:44 »

http://fero.cepo.sk/rom/bm.mp3
.... nasmodrchal som nieco s touto gitarou . . . teda gibson LP studio . . . pouzil som mesa boogie caliber 50+, z preampu som potiahol do Behringer DSP2024P, na ktorom som nastavil speaker simulator a z tade uz do line in na PC . . . nezvyknem takto nahravat, pouzivam zvacsa pod2, ale totok sa mi paci o dost viac aj ked to este chce kus spukalacie, citim tam potencial ciitim Žmurk . . . v pc este delay a kompresor troska . ..  tema neni moja, je alebo chce to byt to zo songu  Gloomy Sunday z cias druhej svetovej . . .
Zaznamenané

traffic_juzz
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 157


« Odpoveď #85 kedy: 07. Apríl , 2010, 23:15:13 »

fakt krasna gitara..!! natural...moj ideal..gratulujem..  Zdravíčko
Zaznamenané
rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2303



« Odpoveď #86 kedy: 08. Apríl , 2010, 09:55:44 »

http://fero.cepo.sk/rom/bm.mp3
.... nasmodrchal som nieco s touto gitarou . . . teda gibson LP studio . . . pouzil som mesa boogie caliber 50+, z preampu som potiahol do Behringer DSP2024P, na ktorom som nastavil speaker simulator a z tade uz do line in na PC . . . nezvyknem takto nahravat, pouzivam zvacsa pod2, ale totok sa mi paci o dost viac aj ked to este chce kus spukalacie, citim tam potencial ciitim Žmurk . . . v pc este delay a kompresor troska . ..  tema neni moja, je alebo chce to byt to zo songu  Gloomy Sunday z cias druhej svetovej . . .

toto som nejak prehliadol. v pohode, dobre to je. skus ist zo sendu do line in na zvukovke a skus aj nejake impulzy, alebo aj ten GR, tieto veci su podla mna este dalej, ako nejake speak. sim. z cohosi...
Zaznamenané
frakos
stály hosť
*****
Príspevkov: 1370



WWW
« Odpoveď #87 kedy: 08. Apríl , 2010, 10:35:21 »

skus ist zo sendu do line in na zvukovke a skus aj nejake impulzy, alebo aj ten GR, tieto veci su podla mna este dalej, ako nejake speak. sim. z cohosi...

...urcite, vychadza mi to s akym-takym zvukovym vysledkom ako jedna z lepsich variant domaceho obyvackoveho nahravania z hromady moznosti co dnes su . . . aj co do nakladov . . .
.....akurat sa este stale koli takymto softverovym vychytavkam musim rebootnut z linuxov do winov, mozno by sa dalo aj v linuxoch poriesit, ale nemam na to chut . . .


fakt krasna gitara..!! natural...moj ideal..gratulujem..  Zdravíčko
dakujem, aj mne sa paci :) . . .


Zaznamenané

Mlha
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 169



« Odpoveď #88 kedy: 08. Apríl , 2010, 10:52:06 »

http://fero.cepo.sk/rom/bm.mp3
.... nasmodrchal som nieco s touto gitarou . . . teda gibson LP studio . . . pouzil som mesa boogie caliber 50+, z preampu som potiahol do Behringer DSP2024P, na ktorom som nastavil speaker simulator a z tade uz do line in na PC . . . nezvyknem takto nahravat, pouzivam zvacsa pod2, ale totok sa mi paci o dost viac aj ked to este chce kus spukalacie, citim tam potencial ciitim Žmurk . . . v pc este delay a kompresor troska . ..  tema neni moja, je alebo chce to byt to zo songu  Gloomy Sunday z cias druhej svetovej . . .
Skús ekvalizérom vytiahnuť tomu výšky niekde okolo 8kHz. S eq sa dajú robiť divy, len musí byť buď parametrický aby si mohol nastaviť stred píku a šírku alebo grafický s čo najviac pásmami. Vo výškach sa to mení dosť prudko, treba sa tým pohrať...
Zaznamenané

Rock it!
styrioci
inventár podniku
*******
Príspevkov: 11901



« Odpoveď #89 kedy: 08. Apríl , 2010, 11:47:21 »

.....akurat sa este stale koli takymto softverovym vychytavkam musim rebootnut z linuxov do winov, mozno by sa dalo aj v linuxoch poriesit, ale nemam na to chut . . .
predator napisal svojho casu celkom zaujimavy clanok pre linuxakov http://gitaristi.sk/Linuxova-hudobna-pracovna-stanica Zdravíčko
Zaznamenané
Strán: 1 ... 4 5 [6] 7 8 ... 10 |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.072 sekund, 23 otázok.