Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: Nové smerovanie portálu  - podpora a propagácia aktivít členov fóra !!
20. Máj , 2024, 05:07:53
Strán: 1 [2] 3 4 ... 23 |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: Joe "Satch" Satriani  (Prečítané 77134 krát)
0 užívateľov a 1 Hosť prehliada túto tému.
Pitu
adminištrant
inventár podniku
***
Príspevkov: 6373


guitarist


WWW
« Odpoveď #15 kedy: 30. December , 2007, 11:32:24 »

inak ma Satriani sklony ku gycu a presne tie jeho najslavnejsie kusy (samr song, ten sladak co sa o nom bavime... .. ) su toho dokazom.

Nie ku gýču, ale k peknej melodike. Žmurk
Mám ich rád, tiež sa mi časom obohrali, ale to je môj problém a nie jeho. Po dlhšej dobe si ich vždy rád pustím.

Tie skladby sú veľmi príjemne urobené. Na nich je vidno, že je aj dobrý pesničkár. A podarilo sa mu to perfektne aj bez spevu v skladbách. Je výborný gitarista, v tomto práve jeden z najlepších..
Zaznamenané

metalhead
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 459



« Odpoveď #16 kedy: 30. December , 2007, 11:59:18 »

vlado pozri si hociaku G3.napriklad Vai.ziva,zaujimava,zazivna,nevtierava,originalna hudba.sprav si z tych slov opozita a dostanes starousa-jemne melodie
Zaznamenané

I hate commercion
midnightstranger
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1612


nech sa práši...


WWW
« Odpoveď #17 kedy: 30. December , 2007, 12:10:52 »

dost invencny je aj album  Engines Of Creation. ale konkretne skladby si z nich uz trebars nevybavim...

Hej ten sa aj mne velmi lubi. Ale prave na nom je vidiet, ako bol schopny drzat sa toho co vie najlepsie(pekna melodika atd...)a spravit tomu zaujimave aranzmany. Co ma vsak trochu sklamalo, ze na Live in San Francisco zahral skladbu Devil´s slide ako obycajnu "rockofku" a nedal tomu ten drum´n´bassovy nadych ako na albume.

Nie ku gýču, ale k peknej melodike. Žmurk
Mám ich rád, tiež sa mi časom obohrali, ale to je môj problém a nie jeho. Po dlhšej dobe si ich vždy rád pustím.

Tie skladby sú veľmi príjemne urobené. Na nich je vidno, že je aj dobrý pesničkár. A podarilo sa mu to perfektne aj bez spevu v skladbách. Je výborný gitarista, v tomto práve jeden z najlepších..

 Zdravíčko Uplne suhlasim. Aj moje casy, ked som jeho albumy pocuval cele dni su za mnou, ale ked si pustim take albumy ako The Extremist alebo Joe Satriani tak mi castokrat behaju zimomriavky po tele.
Zaznamenané

Mam na haku ci je niekde gitara alebo nie je ... kaslite na gitary a radsej viac pocuvajte. Žmurk
vlado hudec
Hosť
« Odpoveď #18 kedy: 30. December , 2007, 12:51:34 »

vlado pozri si hociaku G3.napriklad Vai.ziva,zaujimava,zazivna,nevtierava,originalna hudba.sprav si z tych slov opozita a dostanes starousa-jemne melodie

no tak v tomto sa nezhodneme..Vaia mam tiez velmi rad,ale velka vacsina jeho skladieb mi pride strasne prekombinovana a zlozita. Tazko tam najdes jednoduchu,peknu melodiu..v tomto je Satch kral a ja mam prave toto rad. Vela ludi si mysli,ze Satriani robi iba nejake jemne melodie..to bude asi tym,ze nepoznas jeho tvorbu..ma vela rychlych a energickych skladieb,akurat su menej zname.
Zaznamenané
Kruspe
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 365



« Odpoveď #19 kedy: 30. December , 2007, 14:13:42 »

Priznam sa, Satch je moj naj gitarista, uplne ho zerem, vsetky jeho albumy mam napocuvane odpredu, odzadu, samozrejme, ze su tam aj veci ktore niekedy odkliknem dalej, ale pre mna je to pan hudobnik, proste cislo jedna  Zdravíčko. Popisalo sa tu uz celkom dost veci, chapem, ked sa niekomu jeho hudba, styl atd nepaci ale vyroky ako "najvacsi chmulo z G3, precenovany,komercionalizovany a firmou nasilu vyzdvihovany gitarista " ma aj celkom zamrzia. Ale berem to, kazdy ma svoj nazor a ako vidim aj sposob vyjadrovania  Popiskujem si.
Zaznamenané

... all life is future to past ...
rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2303



« Odpoveď #20 kedy: 31. December , 2007, 01:58:04 »

pre zaujimavost:

[img width= height=]http://www.gibsoneurope.com/europe/images/news/lp90_satriani.jpg[/img]





« Posledná zmena: 31. December , 2007, 14:57:38 od rastis » Zaznamenané
joe
inventár podniku
*******
Príspevkov: 4783


HEEEJ JOE !!!!!!


« Odpoveď #21 kedy: 31. December , 2007, 15:05:16 »

satriani je prezitok.jasne je dobry,ma techniku... ale neviem ci by som vydrzal pocuvat  viac jeho piesni za sebou/uz som musel vypnut aj ten link Bleee / je to NUDA.je x lepsich gitaristov ako on akurat neboli v spravnej chvili na spravnom mieste.a aj tak z G3 vyde vzdy ako najvacsi chmulo.je to precenovany,komercionalizovany a firmou nasilu vyzdvihovany gitarista. Zdravíčko


 Bavím sa skvele Bavím sa skvele Bavím sa skvele Bavím sa skvele                Slešik je super neni nuda a vypada ako gitarista nie ako Reper
Zaznamenané

cubo
inventár podniku
*******
Príspevkov: 4588



« Odpoveď #22 kedy: 01. Január , 2008, 12:50:46 »

aj ja som isty cas na Satchovi fical a rad si ho pustim... najviac sa mi lubia jeho legatove behy... tu je moja najoblubenejsia... balada z albumu Super Colossal http://youtube.com/watch?v=pF-FbqSpQjE&feature=related
Zaznamenané
vlado hudec
Hosť
« Odpoveď #23 kedy: 01. Január , 2008, 13:26:46 »

tu su nejake rychlejsie veci od neho,lebo par ludi si tu mysli,ze hra iba pomale veci

Ceremony
http://youtube.com/watch?v=OI5PoATwII8

One Big Rush
http://youtube.com/watch?v=JDiXVYcGsFw

Crystal Planet
http://youtube.com/watch?v=lZFWLEFLXqQ

The Extremist
http://youtube.com/watch?v=jODEhkIm-aw

Redshift Riders
http://youtube.com/watch?v=1cJNbYYyItg

Zaznamenané
MiracleMan
stály hosť
*****
Príspevkov: 1292



« Odpoveď #24 kedy: 01. Január , 2008, 13:54:50 »

a ton ma v prstoch kazdopadne, resp zahra na hocicom ako toto :)   
Zaznamenané

vlado hudec
Hosť
« Odpoveď #25 kedy: 01. Január , 2008, 14:09:21 »

tak ton a vibrato ma lepsie,ako Page,Santana a Slash dokopy  :)
Zaznamenané
johnzo
stály hosť
*****
Príspevkov: 1051


A ČO SI TY UROBIL PRE DOBRO SOCIÁLEHO ŠTÁTU?!


« Odpoveď #26 kedy: 01. Január , 2008, 19:23:50 »



len tak pre zaujimavost keby dakto nevedel. toto je mr LES PAUL.  Na zdravie!
Zaznamenané

keby som mal hrat na gitare, nemal by som cas tak pekne Vam sem vypisovat  Zdravíčko
gitara bez paky neni ani gitara ale plavacie prkno
[/quot
midnightstranger
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1612


nech sa práši...


WWW
« Odpoveď #27 kedy: 01. Január , 2008, 21:49:22 »


len tak pre zaujimavost keby dakto nevedel. toto je mr LES PAUL.  Na zdravie!

Hej na oslavach jeho 90tin.  Žmurk
Zaznamenané

Mam na haku ci je niekde gitara alebo nie je ... kaslite na gitary a radsej viac pocuvajte. Žmurk
Zvuk
stály hosť
*****
Príspevkov: 957


...hudba je zmysluplne prerušované ticho...


« Odpoveď #28 kedy: 02. Január , 2008, 08:22:59 »

tak ton a vibrato ma lepsie,ako Page,Santana a Slash dokopy  :)
   ?§!. ?§!. ?§!. Bavím sa skvele Bavím sa skvele Bavím sa skvele
Zaznamenané

Tak aj ty, nehodný druh môjho smutného života, podobáš sa verejnosti, ktorej nikdy neslobodno ponúknuť delikátne vône, čo ju poburujú, ale starostlivo vybrané odpadky.
cubo
inventár podniku
*******
Príspevkov: 4588



« Odpoveď #29 kedy: 02. Január , 2008, 11:59:51 »

   ?§!. ?§!. ?§!. Bavím sa skvele Bavím sa skvele Bavím sa skvele

co sa ti nezda? ja suhlasim s vladom...  Na zdravie!
Zaznamenané
Strán: 1 [2] 3 4 ... 23 |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 3.615 sekund, 22 otázok.