Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: Zaregistroval si sa, ale ten prekliaty mail nechodí a stále nechodí?

Skontroluj si SPAM.

(fakt, robíme, čo sa dá, ale gmail.com si nedá povedať)
15. Máj , 2024, 10:59:33
Strán: 1 ... 28 29 [30] 31 32 ... 129 |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: pripomienky / otazky  (Prečítané 398265 krát)
0 užívateľov a 1 Hosť prehliada túto tému.
kaolko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 16429


Saturday Night Bieber


« Odpoveď #435 kedy: 18. Máj , 2009, 14:04:54 »

a vies preco sem nechodi? lebo si tu z neho zopar uzivatelov uplne bezdovodne robi uplne suchu prizemnu srandu...
pritom bol jeden z mala co pisali prispevky k veci...

Predator bol Ezop, preto ho nikto nebral ku koncu vazne a este si nechal zmazat ucet a dal tu o tom vsetkym vediet ze on si ho teda maze lebo je dotknuty.. ja tu nemam nic proti nikomu ale zas netreba byt hysterka.. chalani.. sak neblbnite.. a ked niekto nieco prezentuje na nejakom fore dava tym najavo svoj nazor a to, kto ho vezme vazne a kto nie, o tom to uz vobec nie je..  my si medzi kamaratmi bezne vravime ze: tvoja mama fajci v michalovciach penis za pistaciovu zmrzlinu a nikto z nas neplace ze to nie je pravda..
Zaznamenané

cubo
inventár podniku
*******
Príspevkov: 4588



« Odpoveď #436 kedy: 18. Máj , 2009, 14:06:01 »

sam si hovoril ze jes tabletky od psychiatra. mozna by si nemal citat taketo veci ked ti to nerobi dobre.  alebo si kup behringer alebo uz ti neviem poradit

ano jem tabletky od psychiatra... a nehanbim sa za to... ci ma chces diskriminovat za to ze som psychicky chory?
Zaznamenané
miso_kolo
inventár podniku
*******
Príspevkov: 3208


on neni koko*t on je retardovany


« Odpoveď #437 kedy: 18. Máj , 2009, 14:06:26 »

navrhujem potrestat tuto predatoromaniu banmi... je to podla pravidiel fora?

a ja navrhujem potrestat kazdeho co ma v podpise cokolvek dobre na marshally, lebo s tym nesuhlasim  ?§!. a povazujem to za zosmiesnenie steva fryetta, lebo len VHT hraju najlepsie  Bavím sa skvele
« Posledná zmena: 18. Máj , 2009, 14:07:21 od miso_kolo » Zaznamenané

stoka!
cubo
inventár podniku
*******
Príspevkov: 4588



« Odpoveď #438 kedy: 18. Máj , 2009, 14:07:44 »

Predator bol Ezop, preto ho nikto nebral ku koncu vazne a este si nechal zmazat ucet a dal tu o tom vsetkym vediet ze on si ho teda maze lebo je dotknuty.. ja tu nemam nic proti nikomu ale zas netreba byt hysterka.. chalani.. sak neblbnite.. a ked niekto nieco prezentuje na nejakom fore dava tym najavo svoj nazor a to, kto ho vezme vazne a kto nie, o tom to uz vobec nie je..  my si medzi kamaratmi bezne vravime ze: tvoja mama fajci v michalovciach penis za pistaciovu zmrzlinu a nikto z nas neplace ze to nie je pravda..

ano ale niektori ludia su na to citlivi a vtedy to nieje na mieste...
Zaznamenané
Branko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 13057


Myšlienky tvoria veci!


« Odpoveď #439 kedy: 18. Máj , 2009, 14:08:17 »

a ja navrhujem potrestat kazdeho co ma v podpise cokolvek dobre na marshally, lebo s tym nesuhlasim  ?§!. a povazujem to za zosmiesnenie steva fryetta, lebo len VHT hraju najlepsie  Bavím sa skvele
Bavím sa skvele Bavím sa skvele Bavím sa skvele Bavím sa skvele Bavím sa skvele
Zaznamenané

musicman
inventár podniku
*******
Príspevkov: 4903



« Odpoveď #440 kedy: 18. Máj , 2009, 14:08:27 »

ano jem tabletky od psychiatra... a nehanbim sa za to... ci ma chces diskriminovat za to ze som psychicky chory?

nie len ze by si sa na tomto tu  nemal rozculovat ked ti to nerobi dobre. ved o nic nejde.  robime si srandu a co.... ty alebo ja si piseme ze sme zvukovy inzinier Huh! ked si to niekto pise tak co nemozem to skopirovat Huh!
Zaznamenané

http://www.999th.eu         RIG:  2x DIGIDESIGN PRO TOOLS HD3, 3 x DIGIDESIGN 192 I/O ANALOG , DIGIDESIGN PRE, Focusrite, UAD, J&T       http://www.facebook.com/pages/999th-studio/124192809296?v=wall&ref=ts
cubo
inventár podniku
*******
Príspevkov: 4588



« Odpoveď #441 kedy: 18. Máj , 2009, 14:08:32 »

a ja navrhujem potrestat kazdeho co ma v podpise cokolvek dobre na marshally, lebo s tym nesuhlasim  ?§!. a povazujem to za zosmiesnenie steva fryetta, lebo len VHT hraju najlepsie  Bavím sa skvele

odveci...
Zaznamenané
traktor
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 700


« Odpoveď #442 kedy: 18. Máj , 2009, 14:08:47 »

ved to je len forum . niektory to beriete moc vazne  Na zdravie!
Zaznamenané
kaolko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 16429


Saturday Night Bieber


« Odpoveď #443 kedy: 18. Máj , 2009, 14:09:34 »

inak sranda ze niekoho dokaze rozcarovat nejaky podpis..  si pamatam ze isteho casu tu mali vsetci pomerne caste narazky ze  Zakky je gay a bavili sme sa na tom a aj Zakky je tazky pohodak a mal fpici a nikto neprisiel ziaden user zastupujuci 4% ( a ze by som o jednom aj vedel) ze to neni vhodne lebo tym diskriminuje homosov.. (nie ze by sa nas nazor na Zakkyho zmenil, jasne ze je gay)
Zaznamenané

cubo
inventár podniku
*******
Príspevkov: 4588



« Odpoveď #444 kedy: 18. Máj , 2009, 14:09:42 »

nie len ze by si sa na tomto tu  nemal rozculovat ked ti to nerobi dobre. ved o nic nejde.  robime si srandu a co.... ty alebo ja si piseme ze sme zvukovy inzinier Huh! ked si to niekto pise tak co nemozem to skopirovat Huh!

mna to nerozculuje... len mi to zneprijemnuje pobyt na fore...  a to nema nic s tym ze "zeriem tabletky od psychiatra"
Zaznamenané
Branko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 13057


Myšlienky tvoria veci!


« Odpoveď #445 kedy: 18. Máj , 2009, 14:09:52 »

ved to je len forum . niektory to beriete moc vazne  Na zdravie!
Presne tak Si píš!!!

Ludia... staci skocit na huby, alebo pojat niektore huby.  Bavím sa skvele Bavím sa skvele Bavím sa skvele

Life is short, enjoy it Si píš!!!  ha ha ha
Zaznamenané

cubo
inventár podniku
*******
Príspevkov: 4588



« Odpoveď #446 kedy: 18. Máj , 2009, 14:10:35 »

ved to je len forum . niektory to beriete moc vazne  Na zdravie!

ale aj forum ma svoje pravidla... a myslim si ze tuto to uz preslo za hranicu srandy...
Zaznamenané
kaolko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 16429


Saturday Night Bieber


« Odpoveď #447 kedy: 18. Máj , 2009, 14:10:45 »

ano ale niektori ludia su na to citlivi a vtedy to nieje na mieste...

len jediny kto je na to citlivy si tu teraz ty.. chapes.. ty bojujes za niekoho, kto ma moznost bojovat za seba..  kebyze si tu za cias slavy BoB, tak ta odvezu na lehatku sanitkou fakt..
« Posledná zmena: 18. Máj , 2009, 14:11:29 od kaolko » Zaznamenané

cubo
inventár podniku
*******
Príspevkov: 4588



« Odpoveď #448 kedy: 18. Máj , 2009, 14:11:38 »

Presne tak Si píš!!!

Ludia... staci skocit na huby, alebo pojat niektore huby.  Bavím sa skvele Bavím sa skvele Bavím sa skvele

Life is short, enjoy it Si píš!!!  ha ha ha

ked sa rozdavali bany inym za podla mna somariny, tak nech je ta spravodlivost rovnaka pre kazdeho... 50/50 (nie marshall ani mesa)
Zaznamenané
traktor
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 700


« Odpoveď #449 kedy: 18. Máj , 2009, 14:12:40 »

len jediny kto je na to citlivy si tu teraz ty.. chapes.. ty bojujes za niekoho, kto ma moznost bojovat za seba..  kebyze si tu za cias slavy BoB, tak ta odvezu na lehatku sanitkou fakt..
stare dobre casi vtedy som sa tu natom najviac nasmial  Bavím sa skvele Bavím sa skvele
Zaznamenané
Strán: 1 ... 28 29 [30] 31 32 ... 129 |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.081 sekund, 22 otázok.