Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: Nové smerovanie portálu  - podpora a propagácia aktivít členov fóra !!
15. Máj , 2024, 12:53:36
Strán: 1 ... 82 83 [84] 85 86 ... 129 |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: pripomienky / otazky  (Prečítané 398266 krát)
0 užívateľov a 1 Hosť prehliada túto tému.
musicman
inventár podniku
*******
Príspevkov: 4903



« Odpoveď #1245 kedy: 26. Marec , 2011, 14:36:29 »

kľudne si to zaplať, môžem ti dať špeciálnu cenu. To isté si môžeš prečítať o užívateľoch. Žmurk

vsak ked som bol admin som tam mal pristup.
takto funguje internet vo vseobecnosti nie len tu na fore. media vlastnene istymi kruhmi spriaznene politickym stranam mazu v diskusiach nevhodne prispevky pre ich propagandu. dokonca KDH ma svoju platenu skupinu dopisovatelov na fora ktore prekrucaju nezavislych pisajucich a nahanaju ovecky na svoju stranu. a tu na fore co ? ze si tu sem tam vypicujeme to je uplne jedno  nikomu to neuskodi ani menej nezarobi ani k statnym zakazkam sa nedostane, par adminov si masti ego. toto forum ma prave tu vyhodu ze mozes si pisat co chces a nikoho to nezaujima. take forum skrachovancov ale  da sa na tom zasmiat preto sem vsetci chodia.
Zaznamenané

http://www.999th.eu         RIG:  2x DIGIDESIGN PRO TOOLS HD3, 3 x DIGIDESIGN 192 I/O ANALOG , DIGIDESIGN PRE, Focusrite, UAD, J&T       http://www.facebook.com/pages/999th-studio/124192809296?v=wall&ref=ts
Pitu
adminištrant
inventár podniku
***
Príspevkov: 6373


guitarist


WWW
« Odpoveď #1246 kedy: 26. Marec , 2011, 15:14:36 »

sem si nechodia admini mastiť ego, to si na omyle, ale je pravda, že si sem chodia mastiť ego kadejakí skrachovanci. Žmurk

V prvom rade to je fórum pre gitaristov, nech sa majú kde vykecať a môžu si navzájom poradiť, niečo sa dozvedieť a aj sa trochu spropagovať prípadne.  !!

Toto fórum má výhodu, že si naozaj môžeš písať čo chceš (ak tým sprosto neurážaš ostatných), to si správne poznamenal. A tak to aj ostane, neporovnávaj to s nejakými politickými stranami. Je to úplne scestný názor.  ?§!.

Môžu sem chodiť gitaristi všetkých žánrov, všetkých kvalít, úplní začiatočníci, aj takí, čo už majú niečo za sebou.

Ak sem bude chodiť niekto len vyrývať, nemusí tu byť a ani tu nebude.  Zdravíčko
« Posledná zmena: 26. Marec , 2011, 15:15:29 od Pitu » Zaznamenané

spyros
inventár podniku
*******
Príspevkov: 4851



WWW
« Odpoveď #1247 kedy: 26. Marec , 2011, 16:47:59 »

sem si nechodia admini mastiť ego, to si na omyle,

Ha ha... ha.

ale je pravda, že si sem chodia mastiť ego kadejakí skrachovanci. Žmurk

Treba nejak zabit cas v praci  Zdravíčko
Zaznamenané

Greece Catholic Anarchist Bishop of Manhimself
Krtko
*** BACHAR ***
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2659


« Odpoveď #1248 kedy: 26. Marec , 2011, 16:58:27 »

Ha ha... ha.

Treba nejak zabit cas v praci  Zdravíčko


Pockat, nebol si to prave ty, co tuna kazdeho len podpichoval a nežne si pri tom hladkal ego az kym to iste raz nespravil Kaolko tebe a ty si sa na smrt urazil?  Bavím sa skvele
Zaznamenané
musicman
inventár podniku
*******
Príspevkov: 4903



« Odpoveď #1249 kedy: 26. Marec , 2011, 17:01:46 »

tuna ti nie je ako na fore muziker alebo lidl ked napises skacel tak ta zmazu lebo to je konkurencia.
ale zase nemozes napisat ze hiwat je napisu lebo ta zmazu  Bavím sa skvele
Zaznamenané

http://www.999th.eu         RIG:  2x DIGIDESIGN PRO TOOLS HD3, 3 x DIGIDESIGN 192 I/O ANALOG , DIGIDESIGN PRE, Focusrite, UAD, J&T       http://www.facebook.com/pages/999th-studio/124192809296?v=wall&ref=ts
Pitu
adminištrant
inventár podniku
***
Príspevkov: 6373


guitarist


WWW
« Odpoveď #1250 kedy: 26. Marec , 2011, 17:07:11 »

Ha ha... ha.


sú tu len traja admini:   rastis, martinlm a ja
Správame sa stále ako bežní užívatelia fóra, len bohužiaľ okrem spravovania chodu fóra musíme semtam riešiť záležitosti, ktoré sa nám ale riešiť nechcú.   Bleee

Keď sa niekto cíti z nejakého dôvodu ukrivdený niečím, nech sa kľudne ozve v súkromnej správe. Keď má chuť niekto bezdôvodne adminov napádať, nech si poslúži. Ale všetko sa rieši ako pri ostatných užívateľoch. Sprosté urážania, napádania sa trestajú banom.  Či je to admin alebo nie.   Som metlak

 Zdravíčko
Zaznamenané

kaolko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 16429


Saturday Night Bieber


« Odpoveď #1251 kedy: 26. Marec , 2011, 17:30:57 »

ja nevidim dovod aby mal niekto z nas beznych pristup do kosa.. jedine na co to je komu dobre je ze si na tom este potom hodinu neskor prihonieva ze co kto povedal a aka hrozna prca to je.. realne nevidim prakticky dovod aby to okrem adminov niekto mal.. ja som zistil ze som mal pol roka pristup do kosa a ani som o tom nevedel a nejak mi to nechyba lebo v kosi sa hrabu len socky  Bavím sa skvele a to sme este vcelku benevolentne forum si myslim
« Posledná zmena: 26. Marec , 2011, 17:31:26 od kaolko » Zaznamenané

Martinlm
adminištrant
inventár podniku
***
Príspevkov: 7479



WWW
« Odpoveď #1252 kedy: 26. Marec , 2011, 17:55:15 »

(...) ovela viac ma ale trapi, ze ked niekto zabudne heslo, musi pomerne pracne obhanat niekoho, kto mu vygeneruje nove, lebo automaticke maily nefunguju. to by sa mohlo dat do poriadku. (...)
Opravene, vyskusane na mojom gmaili. Sem tam to ide do spamu, treba aj ten pozriet.
Zaznamenané

musicman
inventár podniku
*******
Príspevkov: 4903



« Odpoveď #1253 kedy: 26. Marec , 2011, 18:01:44 »


sú tu len traja admini:   rastis, martinlm a ja
S

 Zdravíčko

tak ja som nemyslel potom adminov ale upratovacov ci co su to
Zaznamenané

http://www.999th.eu         RIG:  2x DIGIDESIGN PRO TOOLS HD3, 3 x DIGIDESIGN 192 I/O ANALOG , DIGIDESIGN PRE, Focusrite, UAD, J&T       http://www.facebook.com/pages/999th-studio/124192809296?v=wall&ref=ts
Iggy
inventár podniku
*******
Príspevkov: 3139


full-time obzer


WWW
« Odpoveď #1254 kedy: 26. Marec , 2011, 18:18:46 »

tak ja som nemyslel potom adminov ale upratovacov ci co su to
jasne, to su najvacsi honici. podla mna by mali mat este horsi titul, i ked upratovac tiez uz znie dost uncool  Bavím sa skvele
Zaznamenané

Citácia: Rastis 07. August , 2007, 18:46:25
ale hosi no tak - sa neposerte. o nic nejde.

ked ti baba povie, ze si ju na chuja opichal, tak co? vynadas jej, ze ta nemoze kritizovat lebo nema vtaka?
proghopik
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 4302


PATRÍM DO PIVNICE!


« Odpoveď #1255 kedy: 26. Marec , 2011, 18:25:01 »


ale zase nemozes napisat ze hiwat je napisu lebo ta zmazu  Bavím sa skvele

To kedy?  Fuuha zíram
Zaznamenané

kkoti môžu robiť technicky dobru hudbu ale nie pocitovo alebo nie su kok*ti lebo umenie ide cez pocity. Jedine ked môže kkt robit dobru hudbu je ked jukeboxuje teda hra do botky nacvičené cudzie veci
cubo
inventár podniku
*******
Príspevkov: 4588



« Odpoveď #1256 kedy: 26. Marec , 2011, 19:09:50 »

Spravil som to v rámci dobrej vôle, ale asi sa väčšina adminou rozhodla, že bude kôš neviditeľný.. :)

Môžeme spraviť aj variantu, čo asi zanedlho aj bude možné, za malý ročný príspevok na údržbu fóra budú mať platiaci prístup do normálne skrytých zložiek. Niektorých VIP častí, prípadne iných nových tém a budú sa môcť aj hrabať v koši.. :)

kolko by mal byt tten prispevok?  Na zdravie!
Zaznamenané
Martinlm
adminištrant
inventár podniku
***
Príspevkov: 7479



WWW
« Odpoveď #1257 kedy: 26. Marec , 2011, 20:33:55 »

Dostanem blocek? :)
Zaznamenané

mario bross
*** BACHAR ***
inventár podniku
***
Príspevkov: 8210



« Odpoveď #1258 kedy: 26. Marec , 2011, 20:35:47 »

kolko by mal byt tten prispevok?  Na zdravie!

100Eur uz to funguje, mozem poslat cislo uctu ?  Bavím sa skvele
Zaznamenané

musicman
inventár podniku
*******
Príspevkov: 4903



« Odpoveď #1259 kedy: 26. Marec , 2011, 21:10:45 »

100Eur uz to funguje, mozem poslat cislo uctu ?  Bavím sa skvele

posli aj rodne cislo, cislo kreditky a prefoteny obciansky
Zaznamenané

http://www.999th.eu         RIG:  2x DIGIDESIGN PRO TOOLS HD3, 3 x DIGIDESIGN 192 I/O ANALOG , DIGIDESIGN PRE, Focusrite, UAD, J&T       http://www.facebook.com/pages/999th-studio/124192809296?v=wall&ref=ts
Strán: 1 ... 82 83 [84] 85 86 ... 129 |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.108 sekund, 22 otázok.