Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: Nové smerovanie portálu  - podpora a propagácia aktivít členov fóra !!
26. Máj , 2024, 12:32:04
Strán: 1 ... 6 7 [8] 9 10 ... 52 |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: Aké káble používate?  (Prečítané 165413 krát)
0 užívateľov a 1 Hosť prehliada túto tému.
Semish
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 5879



WWW
« Odpoveď #105 kedy: 27. August , 2008, 12:54:56 »

preto mam dobry pocit z tej dozivotnej zaruky...  Na zdravie!

Kable su spotrebny material nech su akokolvek drahe a nech maju akukolvek zaruku (pochybujem ze sa da uplatnit ta dozivotna zaruka).
Pouzivam Monster cables a par som ich uz aj zlikvidoval, ale nikdy mi ani nenapadlo uplatnovat si nejaku zaruku.
Zaznamenané
joey
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1808



« Odpoveď #106 kedy: 27. August , 2008, 12:58:02 »

Kable su spotrebny material nech su akokolvek drahe a nech maju akukolvek zaruku (pochybujem ze sa da uplatnit ta dozivotna zaruka).
Pouzivam Monster cables a par som ich uz aj zlikvidoval, ale nikdy mi ani nenapadlo uplatnovat si nejaku zaruku.

ked som si kabel kupoval tak mi bolo povedane ze dozivotna zaruka sa vztahuje na cely gabel aj s jackom (vratane vypinacu) a maju to tusim aj na webe niekde...tak neviem kde je problem...a tusim ze uz aj Roberto tu spominal ze tu dozivotnu zaruku vztahujucu sa na kable Planet Waves uz aj vyskusal a ze mu kabel vymenili...neviem kde by mal byt problem
Zaznamenané
killya182
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 483



WWW
« Odpoveď #107 kedy: 27. August , 2008, 13:10:12 »

ked som si kabel kupoval tak mi bolo povedane ze dozivotna zaruka sa vztahuje na cely gabel aj s jackom (vratane vypinacu) a maju to tusim aj na webe niekde...tak neviem kde je problem...a tusim ze uz aj Roberto tu spominal ze tu dozivotnu zaruku vztahujucu sa na kable Planet Waves uz aj vyskusal a ze mu kabel vymenili...neviem kde by mal byt problem
to je terno :)
super...ja som o tejto zaruke napriklad vobec nevedel Bavím sa skvele
dakujem Zdravíčko
Zaznamenané

Kto do teba kamenom, ty donho rockom.
http://www.mkmb.sk/thebagofbones/
_______________________________
http://www.mkmb.sk/cautejasomosud/ <-prosim ohodnotte moj profil, znamena pre mna vsetko na svete!!!
Radomír
stály hosť
*****
Príspevkov: 980



« Odpoveď #108 kedy: 27. August , 2008, 13:10:14 »

Ahoj Semish a spol.Syn má gitku už doma.Vymenil som struny.spravil kozmetiku atd.Spokojnost.Tiež by som chcel monster kable ale u nás ich nikto nedováža.Aspon zatial som na ne nikde nenarazil.Tak asi planet kupim,aspon jeden nech má kvalitný.
Zaznamenané

Nečum-uč sa,cvič a hraj!Nech si dobrý ako VAI :)
Semish
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 5879



WWW
« Odpoveď #109 kedy: 27. August , 2008, 13:12:42 »

Ahoj Semish a spol.Syn má gitku už doma.Vymenil som struny.spravil kozmetiku atd.Spokojnost.Tiež by som chcel monster kable ale u nás ich nikto nedováža.Aspon zatial som na ne nikde nenarazil.Tak asi planet kupim,aspon jeden nech má kvalitný.

Predpokladam ze gitarove kable od Monster nebude ani nikto dovazat, su pre slovensky trh prilis drahe. Ja si vzdy v USA nakupim do zasoby, takze aj preto by som asi tazku uplatnoval tu dozivotnu zaruku :).

Super, to som rad ze to dobre dopadlo s tou gitarou.
« Posledná zmena: 27. August , 2008, 13:13:53 od Semish » Zaznamenané
rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2303



« Odpoveď #110 kedy: 27. August , 2008, 13:15:14 »

Planet Waves su uplne obycajne jeble kable ako kazde ine. Nedavno som v skusobni skusal aparat, nahodne som v spleti kablov nasiel nejaky s logom Planet Waves, reku "tento bude fajn, na tom najlepsie vyskusam". Zvuk jak z prdele, uplne zly, ziadny gain, ani farba. Myslel som, ze je v prdeli aparat. Ale vymenil som kabel a vsetko OK. Ten PW kabel musel byt hadam pokazeny, pritom od pohladu zanovny a kedze asi 3metrovy, tak evidentne nebol nikdy pouzivany (s takymi kratkymi kablami u nas v skusobni nehra nikto).

Pred tyzdnom na podiu - zase PW kabel, zobral som si ho narychlo, lebo svoj overeny kabel som mal neviem kde. Tak som zase z hniezda kablov pri baleni vybral PW podla toho, ze "vsak su to dobre spolahlive kable, s tym sa neojebem" - tento bol asi 6 metrovy. No a polku koncertu som zapasil s vypadavajucim skrkajucim nehrajucim kablom, som si ho nakoniec musel vymenit za hocijaky nahradny, prvy  co som nasiel na podiu. A znova - ten PW kabel co som si tam priniesol vyzeral zanovne, jacky vyzerali ze drzia...

No nechcem vediet, ako asi su spolahlive tie PW kable s vypinacmi na jackoch - sodoma gomora :)

V kazdom pripade ked si najblizsie pojdem kupit kabel, tak sa radsej spokojim v Muzikeri s tym bledym hrubsim Bespeco, aj ked viem, ze zere trochu vysky, ale viem aj to, ze vydrzi, nez vrazat love do PW, ktore maju tak akurat teraz silnejsiu reklamu proti inym znackam.
Zaznamenané
Radomír
stály hosť
*****
Príspevkov: 980



« Odpoveď #111 kedy: 27. August , 2008, 13:18:51 »

Martin ved si v štátoch viacej ako na slovensku tak tu záruku lahko uplatníš.Ale tam možno doživotná nieje  :)
Zaznamenané

Nečum-uč sa,cvič a hraj!Nech si dobrý ako VAI :)
kaolko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 16429


Saturday Night Bieber


« Odpoveď #112 kedy: 27. August , 2008, 13:23:44 »

co sa  gitarovych kablov tyka zatial pouzivam planet waves, pouzival som aj americke guerilla tie boli fajn aj ked vyzerali ako od zehlicky ale nakoniec som aj ta ostal pri PW.. casom chcem skusit aj monster cables tak uvidime potom..
Zaznamenané

Radomír
stály hosť
*****
Príspevkov: 980



« Odpoveď #113 kedy: 27. August , 2008, 13:24:28 »

Ibanez káble kupujem synovi.Uplne v pohode.Niekde na českom muzikfore či v nejakých odborných článkoch som čítal že práve netienené obyčajné káble kopa hviezd používa.Že tam nejaké tie ruchy chcu mať.Že to modný trend.
Zaznamenané

Nečum-uč sa,cvič a hraj!Nech si dobrý ako VAI :)
rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2303



« Odpoveď #114 kedy: 27. August , 2008, 13:25:29 »

kaolko - tie PW kable mas standardne v skusobni alebo s nimi casto cestujes a slapes kade tade po nich ?
Zaznamenané
martin1
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 224


« Odpoveď #115 kedy: 27. August , 2008, 13:40:14 »

Ja použivam tiež PW kable som vcelku spokojný,ale kupoval som asi 10 jackov PW a 2ks boli vadné od výroby.Minule som si pre zmenu kupil Monstercable a ten mi zas vypadáva z gitary.
Zaznamenané
MaTeS
stály hosť
*****
Príspevkov: 1353


digitál je digitál, ten ničím nenahradíš ..


« Odpoveď #116 kedy: 27. August , 2008, 14:10:57 »

teraz používam planet wawes PW-DG-20 a spokojny som, je o nieco hrubsi nez klasicke kable a je aj o dost tvrdsi, ale aspon vydrzi ked po nom skacem a ani z gitary nevypadava. Ale osobne preferujem najviac robene kable, Neutrik koncovky a kvalitny kabel (osvedčil sa mi Sommer) a nie je o čom..
Zaznamenané

FALLGRAPP
spyros
inventár podniku
*******
Príspevkov: 4852



WWW
« Odpoveď #117 kedy: 27. August , 2008, 14:19:29 »

Tiež by som chcel monster kable ale u nás ich nikto nedováža.Aspon zatial som na ne nikde nenarazil.Tak asi planet kupim,aspon jeden nech má kvalitný.

Dam polohadanku, aby ste to mali tazsie. Dovozca Pioneeru robi aj Monster. Zacina sa na B a konci na S  Je to frajer

Zaznamenané

Greece Catholic Anarchist Bishop of Manhimself
Semish
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 5879



WWW
« Odpoveď #118 kedy: 27. August , 2008, 14:27:37 »

Dam polohadanku, aby ste to mali tazsie. Dovozca Pioneeru robi aj Monster. Zacina sa na B a konci na S  Je to frajer



Viem, Basys, ale vozia len hifisticke kable, gitarove som teda u nich nikde nevidel.
Zaznamenané
Martinlm
adminištrant
inventár podniku
***
Príspevkov: 7479



WWW
« Odpoveď #119 kedy: 27. August , 2008, 14:32:00 »

Planet Waves su uplne obycajne jeble kable ako kazde ine. (...)
Na instrumento.cz bol navod, ako si postavit vlastny kabel na styl PW, cize s polovicnou kapacitou (tienena dvojlinka). Neviem, ci toto maju vsetky modely.

Mne ten moj vyhovoval, ale velmi rychlo som ho roztrhol, kedze ma blbo spravenu koncovku. Dal som ho dohromady, bez letovania, dalo sa to. A po case prestal fungovat. Momentalne je v skusobni a cakam, kedy niekto donesie stikacky, aby som ho opravil.
Zaznamenané

Strán: 1 ... 6 7 [8] 9 10 ... 52 |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.05 sekund, 23 otázok.