Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: Nové smerovanie portálu  - podpora a propagácia aktivít členov fóra !!
26. Máj , 2024, 15:48:37
Strán: 1 ... 31 32 [33] 34 35 ... 52 |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: Aké káble používate?  (Prečítané 165418 krát)
0 užívateľov a 1 Hosť prehliada túto tému.
jtakac
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1702



« Odpoveď #480 kedy: 02. September , 2010, 17:43:44 »

ver mi.

neverim  Ja som čert..
Zaznamenané

mam 3 cinske gitary a POD, ale to nevadi, lebo zvuk je vraj v prstoch
proghopik
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 4302


PATRÍM DO PIVNICE!


« Odpoveď #481 kedy: 02. September , 2010, 17:45:19 »

neverim  Ja som čert..

Takze vlastne spochybnujes vsetkych ludi, ktori aj tu pisali skusenosti s kablami gitarovymi, spochybnujes statisice ludi na posluchovych forach, ktori skusaju rozne kable aj na relativne lacnych hifi zostavach atd. Pritom si zas nic sam neskusal... Si fakt macher Zdravíčko.
Zaznamenané

kkoti môžu robiť technicky dobru hudbu ale nie pocitovo alebo nie su kok*ti lebo umenie ide cez pocity. Jedine ked môže kkt robit dobru hudbu je ked jukeboxuje teda hra do botky nacvičené cudzie veci
rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2303



« Odpoveď #482 kedy: 02. September , 2010, 17:50:05 »

... a dalej vobec není podstatné,kolko "spletencov" sa na nahrávke podielalo,podstatné je,čo z nahrávky ide a to treba kvalitne reprodukovat  Zdravíčko ...

nikto nehovori, ze ich treba reprodukovat nekvalitne. a co znamena "nastudovat si" ? precitat reklamne reci fieriem, co take kable vyrabaju ? alebo si nastudovat normalne exaktne zdroje, ktore tvrdia, ze dostatocne hruba med a hotovo ? :)
Zaznamenané
udry
Hosť
« Odpoveď #483 kedy: 02. September , 2010, 17:52:42 »

ale tu nejde o to, ci s bohovymi high end kablami so zlatymi jackmi (a buzirkou z koze delfina) namerias na citlivych pristrojoch nejake lepsie cisla..ide o to, ci to clovek svojim sluchom aj dokaze zachytit a rozoznat ten rozdiel, ja si myslim,ze nie a ak ano, tak taky clovek je mozno jeden z 10tis  Bavím sa skvele
ono,v niektorych prípadoch "namerané nejaké lepšie čísla" sú dost doležité a o niečom hovoria  Na zdravie!  ale ináč máš pravdu,drvivej vačšine ludí je to šuma-fuk aké má káble  Na zdravie! lenže  bohové high end kable nie su vyrábané pre drvivu vačšinu ludí  Na zdravie!   ani rolls royce  Bavím sa skvele
Zaznamenané
proghopik
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 4302


PATRÍM DO PIVNICE!


« Odpoveď #484 kedy: 02. September , 2010, 17:55:18 »

lenže  bohové high end kable nie su vyrábané pre drvivu vačšinu ludí  Na zdravie!   ani rolls royce  Bavím sa skvele

Tu sa ani nemusime bavit o kabloch za 10 litrov eur. Kopa ludi ma dosupne high end aparatury za povedzme spolu 5000 euro (CD player, zosik, bedne) a tiez si tam supnu lepsie kable za povedzme 500-700 euro spolu. A aj medzi tymi za 50 vs 200 moze byt zvukovo dost badatelny rozdiel, najma v detaile a priestore zvuku.
Zaznamenané

kkoti môžu robiť technicky dobru hudbu ale nie pocitovo alebo nie su kok*ti lebo umenie ide cez pocity. Jedine ked môže kkt robit dobru hudbu je ked jukeboxuje teda hra do botky nacvičené cudzie veci
jtakac
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1702



« Odpoveď #485 kedy: 02. September , 2010, 17:56:53 »

Takze vlastne spochybnujes vsetkych ludi, ktori aj tu pisali skusenosti s kablami gitarovymi, spochybnujes statisice ludi na posluchovych forach, ktori skusaju rozne kable aj na relativne lacnych hifi zostavach atd. Pritom si zas nic sam neskusal... Si fakt macher Zdravíčko.

gitarove kable, to je nieco ine, myslim ked priamo hras na tej gitare, tak ten zvuk nevnimas cisto iba usami a neporovnaval by som gitarovy zvuk, ktory je frekvencne dost ohraniceny s nejakou hifi zostavou, kde ti hra nejaka zmastrovana skladba..no proste tomu neverim, ja vacsinou verim iba tomu, o com sa presvedcim na vlastne oci, usi atd :)
Zaznamenané

mam 3 cinske gitary a POD, ale to nevadi, lebo zvuk je vraj v prstoch
proghopik
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 4302


PATRÍM DO PIVNICE!


« Odpoveď #486 kedy: 02. September , 2010, 17:58:01 »

no proste tomu neverim, ja vacsinou verim iba tomu, o com sa presvedcim na vlastne oci, usi atd :)

Potom musis mat velmi slabe obzory. Bavím sa skvele Ale zas je fakt, ze v nevedomosti sa lahsie zije.  Zdravíčko
« Posledná zmena: 02. September , 2010, 17:58:31 od proghoper » Zaznamenané

kkoti môžu robiť technicky dobru hudbu ale nie pocitovo alebo nie su kok*ti lebo umenie ide cez pocity. Jedine ked môže kkt robit dobru hudbu je ked jukeboxuje teda hra do botky nacvičené cudzie veci
udry
Hosť
« Odpoveď #487 kedy: 02. September , 2010, 17:59:55 »

nikto nehovori, ze ich treba reprodukovat nekvalitne. a co znamena "nastudovat si" ? precitat reklamne reci fieriem, co take kable vyrabaju ? alebo si nastudovat normalne exaktne zdroje, ktore tvrdia, ze dostatocne hruba med a hotovo ? :)
žiadne reklamne reči ,normálne články o vodičoch, o materialoch,ich odporoch,jak to vlastne v tom kabli,funguje,čo všetko ma na vodivost kabla vplyv, čo ovplyvnuje zmenu parametrov atd.
Zaznamenané
udry
Hosť
« Odpoveď #488 kedy: 02. September , 2010, 18:02:39 »

gitarove kable, to je nieco ine, myslim ked priamo hras na tej gitare, tak ten zvuk nevnimas cisto iba usami
a čím ho ty ešte vnímaš ? res. čím vníma človek zvuk?
Zaznamenané
jtakac
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1702



« Odpoveď #489 kedy: 02. September , 2010, 18:18:46 »

a čím ho ty ešte vnímaš ? res. čím vníma človek zvuk?

no neviem ako ty, ale ja ked hram na gitare a ked pocuvam ineho hrat na gitare, tak je v tom dost rozdiel :)
Zaznamenané

mam 3 cinske gitary a POD, ale to nevadi, lebo zvuk je vraj v prstoch
jtakac
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1702



« Odpoveď #490 kedy: 02. September , 2010, 18:20:32 »

Potom musis mat velmi slabe obzory. Bavím sa skvele Ale zas je fakt, ze v nevedomosti sa lahsie zije.  Zdravíčko

ja viem, je to odomna strasna trufalost spochybnovat tisice ludi na nejakych forach a to ti este teraz poviem taku vec, ze ja spochybnujem aj celu katolicku cirkev a jej ucenie a tomu veria miliardy ludi, nie tisice  Bavím sa skvele
Zaznamenané

mam 3 cinske gitary a POD, ale to nevadi, lebo zvuk je vraj v prstoch
udry
Hosť
« Odpoveď #491 kedy: 02. September , 2010, 18:23:06 »

no neviem ako ty, ale ja ked hram na gitare a ked pocuvam ineho hrat na gitare, tak je v tom dost rozdiel :)
to verím,že je v tom rozdiel  :) ale čím počuvaš tie  rozdiely ?  alebo vieš čo,nechajme to tak  :)
Zaznamenané
vikur
VIP
stály hosť
*
Príspevkov: 1422


hejter


« Odpoveď #492 kedy: 02. September , 2010, 18:27:00 »

no neviem ako ty, ale ja ked hram na gitare a ked pocuvam ineho hrat na gitare, tak je v tom dost rozdiel :)
a nehras ty cez nejaky pod alebo take nieco? :)
Zaznamenané

prs a bogner co ine?
http://jurajduc.com
jtakac
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1702



« Odpoveď #493 kedy: 02. September , 2010, 18:30:01 »

to verím,že je v tom rozdiel  :) ale čím počuvaš tie  rozdiely ?  alebo vieš čo,nechajme to tak  :)

usami pocuvam, ale proste to vnimanie je ine, ked na gitare hram ja, ako ked pocuvam niekoho ineho :)
Zaznamenané

mam 3 cinske gitary a POD, ale to nevadi, lebo zvuk je vraj v prstoch
jtakac
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1702



« Odpoveď #494 kedy: 02. September , 2010, 18:30:20 »

a nehras ty cez nejaky pod alebo take nieco? :)

hej, preco? :)
Zaznamenané

mam 3 cinske gitary a POD, ale to nevadi, lebo zvuk je vraj v prstoch
Strán: 1 ... 31 32 [33] 34 35 ... 52 |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.052 sekund, 23 otázok.