Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: Zaregistroval si sa, ale ten prekliaty mail nechodí a stále nechodí?

Skontroluj si SPAM.

(fakt, robíme, čo sa dá, ale gmail.com si nedá povedať)
16. Máj , 2024, 01:14:39
Strán: 1 ... 8 9 [10] 11 12 |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: Co dostanete pod stromcek?  (Prečítané 21451 krát)
0 užívateľov a 1 Hosť prehliada túto tému.
miso_kolo
inventár podniku
*******
Príspevkov: 3208


on neni koko*t on je retardovany


« Odpoveď #135 kedy: 29. December , 2010, 20:24:08 »

to máš stále to červené ?  šak to je starina jak progyho hajvot  Bavím sa skvele

nemam. a aj v tom starom sa clovek citil lepsie ako v najnovsej fabii.  Žmurk
Zaznamenané

stoka!
kaolko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 16429


Saturday Night Bieber


« Odpoveď #136 kedy: 29. December , 2010, 20:24:19 »

, mesto podla toho ake mam nervy :D



skor mesto podla toho ci zhrnali sneh.. takze tipujem ze tak 5kmh priemerka v bratislave medzi decembrom a februarom
Zaznamenané

johnzo
stály hosť
*****
Príspevkov: 1051


A ČO SI TY UROBIL PRE DOBRO SOCIÁLEHO ŠTÁTU?!


« Odpoveď #137 kedy: 29. December , 2010, 20:29:01 »

ale to je tiez... dalsia uplna pravda, ze bmw=zadny naho=nejazdis cez zimu... a teraz ruku na srdce, kto z vas jazdil bmw cez zimu?  Bavím sa skvele

no nech si jazdi kto chce na com chce. ale tak skus dat nove/krasne/lacne auto nejake ako priklad.

ja som si minule otvoril konfigurator tusim skodovky a s mojimi poziadavkami som sa dostal na 40tisic, no dakujem, za 40tisic kupim M5 aj s generalkou vsetkeho  Bavím sa skvele
Zaznamenané

keby som mal hrat na gitare, nemal by som cas tak pekne Vam sem vypisovat  Zdravíčko
gitara bez paky neni ani gitara ale plavacie prkno
[/quot
joey
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1808



« Odpoveď #138 kedy: 29. December , 2010, 20:34:14 »

ja som si minule otvoril konfigurator tusim skodovky a s mojimi poziadavkami som sa dostal na 40tisic, no dakujem, za 40tisic kupim M5 aj s generalkou vsetkeho  Bavím sa skvele

no sak jasne. ako nechcem tu nikomu "tlacit" moj nazor, no kupit si nove auto je podla mna prilis velky luxus. a su na to aj racionalne dovody. no kolko ludi tolko pravdy  Bavím sa skvele
aspon mne ostane viac jazdeniek na vyber  Som za vodou kámo
Zaznamenané
kaolko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 16429


Saturday Night Bieber


« Odpoveď #139 kedy: 29. December , 2010, 20:37:17 »

urcite si nekupim stareho hnileho nemca ani japonca nic z druhej ruky lebo naco?.. nechcem nieco v com ma este moji fotrovci mohli plodit resp v com baki sadiki rozbiehal kokainovy biznis v blizkej strednej s tym ze ved to je len kebap..


hlavne chcem nieco s dostatocne velkym kufrom kde mozem veci vozit, chcem to nove, diezel mam pici ja nejazdim 220kmh ani v meste ani na dialnici lebo naco..

inak len tak btw kamaratkina mama ma medak, asi 6  rocny zacal sa jebat hned jak skoncila garancka ... a je v servise kazdy treti tyzden, maju vzdy pre nu pripravene nahradne auto, naposledy sa jej vyplo na nadjazde smerom na pristavny most v BA, rad bol az po tunel sitina :) uz som jej spominal ze je dost mozne ze tam dojde s jednou zavadou a naschval jej sposobia dalsiu ze z nej prachy tahaju...  pravidelne vyjebe aj 2000e zfleku, si povedia ze prachata nurka tak prachy potecu.. a prave preto nechcem nic jazdene lebo uz ani notoricky zname vychytane znacky nie su garanciou spolahlivosti  


Zaznamenané

kaolko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 16429


Saturday Night Bieber


« Odpoveď #140 kedy: 29. December , 2010, 20:38:07 »

ale to je tiez... dalsia uplna pravda, ze bmw=zadny naho=nejazdis cez zimu... a teraz ruku na srdce, kto z vas jazdil bmw cez zimu?  Bavím sa skvele

ja som si minule otvoril konfigurator tusim skodovky a s mojimi poziadavkami som sa dostal na 40tisic, no dakujem, za 40tisic kupim M5 aj s generalkou vsetkeho  Bavím sa skvele


aj s admiralkou kludne.. a este ti ostane 3000e na servis  Bavím sa skvele
Zaznamenané

mario bross
*** BACHAR ***
inventár podniku
***
Príspevkov: 8210



« Odpoveď #141 kedy: 29. December , 2010, 20:42:55 »

audi A4 avant ? alebo aj A6...tato ju kupil a asi aj v tej cenovej kategorii a to auto je paradne a isto lepsie ako dve dacie dokopy nove. parkovaci asistent vsetko. Je to diesel 2.7 a spotreba 6 litrov priemerna, tou cestou by som sa uberal skor
Zaznamenané

kaolko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 16429


Saturday Night Bieber


« Odpoveď #142 kedy: 29. December , 2010, 20:43:16 »

audi A4 avant ? alebo aj A6...tato ju kupil a asi aj v tej cenovej kategorii a to auto je paradne a isto lepsie ako dve dacie dokopy nove. parkovaci asistent vsetko. Je to diesel 2.7 a spotreba 6 litrov priemerna, tou cestou by som sa uberal skor


novu alebo to ma 10 rokov? :)
Zaznamenané

johnzo
stály hosť
*****
Príspevkov: 1051


A ČO SI TY UROBIL PRE DOBRO SOCIÁLEHO ŠTÁTU?!


« Odpoveď #143 kedy: 29. December , 2010, 20:44:18 »

na 20 rocnej hnilej audi by som sa citil menej socka ako na vonavej novej dacii  Bavím sa skvele
Zaznamenané

keby som mal hrat na gitare, nemal by som cas tak pekne Vam sem vypisovat  Zdravíčko
gitara bez paky neni ani gitara ale plavacie prkno
[/quot
mario bross
*** BACHAR ***
inventár podniku
***
Príspevkov: 8210



« Odpoveď #144 kedy: 29. December , 2010, 20:46:42 »


novu alebo to ma 10 rokov? :)

myslim ze 2006 rocnik, ale viac ako 5 rokov mat nebude :) a kombicko
Zaznamenané

damned13
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 609



« Odpoveď #145 kedy: 29. December , 2010, 20:54:08 »

Nechce sa mi to celé čítať ale Karol toho rumúna neber!!! To ti hovorím ako kamarát. Ak by si chcel nové viem ti Kiu vybaviť so zlavou. A veľmi peknou :). Viem je to Kórea ale stále lepšie si myslím. A môj názor?? Kúp si jazdenku vážne. Nie čo ma pod 100 000 najazdené, keď nechceš jazdenku v pravom slova zmysle. Necháme ju prejsť STK, potom mojimi očami a poviem rovno čo treba vymeniť, prípadne či bolo auto búrané :)
Zaznamenané
miso_kolo
inventár podniku
*******
Príspevkov: 3208


on neni koko*t on je retardovany


« Odpoveď #146 kedy: 29. December , 2010, 20:54:25 »

karol vsak si kup kazdych 5 rokov kokotinu za 15 tis, nech sa hybe ekonomika  Bavím sa skvele
Zaznamenané

stoka!
kaolko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 16429


Saturday Night Bieber


« Odpoveď #147 kedy: 29. December , 2010, 20:55:16 »

na 20 rocnej hnilej audi by som sa citil menej socka ako na vonavej novej dacii  Bavím sa skvele


co ja viem, ja sa ako socka  citit nebudem tak ci tak.. ty este stale snivas chlapcensky sen o autach co maju 200 HPS a viac ktore ked zaparkujes v nedelu vedla kostola tak 4 pobozne jebtisky naskocia dnu ze 'kedy ideme natacat pecko'.. ty mas deficit socialneho statusu a riesis si ho tymto vlastne :)
ja rozmyslam inak trochu, nemam 18 rokov uz.. nepotrebujem aby malo auto popici look, ani aby mi ho niekto mal zavidiet v dedine ze co ti jebe ty mas BMW z 92eho ty si uplny phan, mozem ta vyjebat na zadnych sedadlach? fuj co to tam je zaschnute?potrebujem aby to jazdilo, bolo to nove, malo to mega kufor a mal som klud s tym ze ma nepojde jebnut od nepricetnosti az dojdem do servisu a povedia mi ze no, to mate nemca, to nahradne diely su drahe, pripadne taliana.. pripadne japoncika..  Zdravíčko

Zaznamenané

kaolko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 16429


Saturday Night Bieber


« Odpoveď #148 kedy: 29. December , 2010, 20:56:44 »

Nechce sa mi to celé čítať ale Karol toho rumúna neber!!! To ti hovorím ako kamarát. Ak by si chcel nové viem ti Kiu vybaviť so zlavou. A veľmi peknou :). Viem je to Kórea ale stále lepšie si myslím. A môj názor?? Kúp si jazdenku vážne. Nie čo ma pod 100 000 najazdené, keď nechceš jazdenku v pravom slova zmysle. Necháme ju prejsť STK, potom mojimi očami a poviem rovno čo treba vymeniť, prípadne či bolo auto búrané :)

vies o co mi ide? ze budem mat s novym autom relativne klud a nevytiahne to zo mna dalsie prachy minimalne 5 rokov :) preto nechcem jazdene auto.. a kia su male sunty, potrebujem fakt nieco kde aj veci odveziem a nie ze omg mam kufor na 2 nakupne tasky  Bavím sa skvele
Zaznamenané

miso_kolo
inventár podniku
*******
Príspevkov: 3208


on neni koko*t on je retardovany


« Odpoveď #149 kedy: 29. December , 2010, 20:57:00 »

... jebnut od nepricetnosti az dojdem do servisu a povedia mi ze no, to mate nemca, to nahradne diely su drahe, pripadne taliana.. pripadne japoncika..  Zdravíčko



toto je dalsia kokotska povera ktoru maju ludia zafixovanu  Bavím sa skvele

mna vyjdu nahradne diely pomaly menej ako na oktavku
Zaznamenané

stoka!
Strán: 1 ... 8 9 [10] 11 12 |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.088 sekund, 22 otázok.