Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: VENUJTE 2% z daní aj na podporu gitarového fóra. Ďakujeme!!
21. Máj , 2024, 07:41:55
Strán: [1] |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: JOHN WOLFHOOKER  (Prečítané 2086 krát)
0 užívateľov a 1 Hosť prehliada túto tému.
Gani
okukávač

Príspevkov: 1


« kedy: 06. Máj , 2015, 18:01:34 »

Československá kapela v podaní mladých chlapcov od 18-22, ktorá má podla mňa pred sebou veľkú budúcnosť. V kapele účinkujú súrodenci Janečekovci, bassgitarista z Koblížov. Mladý nádejný gitarista Ronald Rony Janeček, ktorého môžete poznať z televíznej show Slovensko má talent. Vypočujte si ich album alebo niektoré piesne.  Popiskujem si (Nikde som ich tu nenašiel tak ak tu budú 2 krát nehnevajte sa)  Na zdravie!
a myslím si, že jedna z najlepších
Zaznamenané
killo
stály hosť
*****
Príspevkov: 1352



« Odpoveď #1 kedy: 06. Máj , 2015, 21:44:14 »

moj nazor je ze je to hrozna nuda..ani som si nevsimol ked to skoncilo. bolo to tu uz tisickrat.
Zaznamenané

Captain SEXXX !!
PanTau
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1883



« Odpoveď #2 kedy: 06. Máj , 2015, 21:50:19 »

Ten spev je nejaky vtip? Ved je hrozny. Muzika ma nechytila.
Zaznamenané
kaolko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 16429


Saturday Night Bieber


« Odpoveď #3 kedy: 07. Máj , 2015, 07:39:00 »

nie, sak je to ok, je to mlade, svieze.. napriklad tu na Slovensku by sme boli moc radi, kebyze nieco u nas znie takto zahranicne (neratam From our  Hands a ine..)..

jedine s cim tato kapela ma problem je, ze ked si kuknem live videa z YT, tak to nekoresponduje s nahravkou..
Zaznamenané

rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2303



« Odpoveď #4 kedy: 07. Máj , 2015, 08:10:09 »

ja len verim, ze po takomto skvelom hodnoteni na tak vyznamnom slovenskom fore a od muzikantskej elity, kapela nepreda rovno vsetky nastroje a nepojde vykladat radsej tovar do hepyrmarketu  Ja som čert.. Bavím sa skvele

nic mi na tom nevadi, chalani si nahrali nejake skladby a na hanbu to rozhodne nie je. reci o velkej buducnosti su samozrejme asi trochu mimo, ale vsak uvidi sa...

hrat sa na Slovensku na americku hudbu z pred 5-10 rokov podla mna karieru nezaruci. na Slovensku su uspesne skorej kapely, ktore sa na americku hudbu nehraju. ale to je len moj nazor  Neviem
Zaznamenané
epiphonic
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 734



« Odpoveď #5 kedy: 07. Máj , 2015, 08:49:57 »

Ale ked to je take tazke na Slovensku robit hudbu, tocit filmy, rano sa obliekat a na nikoho sa pri tom nehrat  Bavím sa skvele
Zaznamenané

slow riffs / bong hits
bodom
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 386



« Odpoveď #6 kedy: 07. Máj , 2015, 10:01:27 »

Sak sikovni su podla live si ich piesne ludia na koncertoch spievaju co podla mna dobra vizitka. Za mna osobne ked uz takyto styl tak by som zvolil zoci voci alebo paranoid  slovenske texty mam radsej  Na zdravie!
Zaznamenané

Zomrieš na lavičke, k...t
kaolko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 16429


Saturday Night Bieber


« Odpoveď #7 kedy: 07. Máj , 2015, 13:26:10 »

ja len verim, ze po takomto skvelom hodnoteni na tak vyznamnom slovenskom fore a od muzikantskej elity, kapela nepreda rovno vsetky nastroje a nepojde vykladat radsej tovar do hepyrmarketu  Ja som čert.. Bavím sa skvele

nic mi na tom nevadi, chalani si nahrali nejake skladby a na hanbu to rozhodne nie je. reci o velkej buducnosti su samozrejme asi trochu mimo, ale vsak uvidi sa...

hrat sa na Slovensku na americku hudbu z pred 5-10 rokov podla mna karieru nezaruci. na Slovensku su uspesne skorej kapely, ktore sa na americku hudbu nehraju. ale to je len moj nazor  Neviem

presneeeee
Zaznamenané

Strán: [1] |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.06 sekund, 23 otázok.