Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: Nové smerovanie portálu  - podpora a propagácia aktivít členov fóra !!
16. Máj , 2024, 05:54:21
Strán: [1] 2 3 ... 6 |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: No Redemption  (Prečítané 14811 krát)
0 užívateľov a 1 Hosť prehliada túto tému.
wickerman
nováčik
*
Príspevkov: 16


« kedy: 14. Apríl , 2010, 18:04:34 »

dávam do pozornosti svoju hard/heavy kapelu No Redemption

konečne sme nahrali a dokončili debutový album Burning (u Rastisa), ktorý si môžete vypočuť a takisto zadarmo stiahnuť, bohatší mecenáši umenia dokonca aj objednať na našej stránke www.noredemption.sk  kde získate aj ostatné info o kapele

budeme radi za akékoľvek názory a postrehy Žmurk
Zaznamenané
kaolko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 16429


Saturday Night Bieber


« Odpoveď #1 kedy: 14. Apríl , 2010, 18:16:45 »

vitaj oficialne na fore.. :)
cit sa tu ako doma (kedze pochadzam zo stabilnej rodiny bez vplyvu drog, alkoholu alebo domaceho nasilia, tak to myslim v dobrom) a hned tu mame par otazok

- do akeho zanru by ste to sami zaradili a preco?
- songy trochu poznam a vas tiez, ale opytam sa rovno a to ci presli aj nejakym vyvojom
-  ake bude dalsie smerovanie pripadna stagnacia
-  nevadi vam spev?
Zaznamenané

Semish
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 5879



WWW
« Odpoveď #2 kedy: 14. Apríl , 2010, 18:23:43 »

Akurat to pocuvam a tak by ma zaujimalo ze co ste pouzili pri nahravani tohto albumu.
Zaznamenané
kaolko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 16429


Saturday Night Bieber


« Odpoveď #3 kedy: 14. Apríl , 2010, 19:05:46 »

ok tak sme sa predstavili a k veci teda- ziadne servitky pre usta..
Viktora mam ako cloveka rad je velmi v pohode a pozname sa dlho, ale ten spev je naozaj desny, nemal by spievat.. Viky, je mi to luto a poviem ti to aj do oci, nemal by si naozaj spievat aj ked to mas rad.. resp spievaj, ale nie toto, mozno iny zaner by ti sadol  Smútim fakt ze to je neskutocne preafektovane, uplakane ale tak nejak teplo ja neviem kks.. pocuvam uz 8.song az sem som to naozaj uprimne vydrzal a naozaj to tam vadi.. akoze.. intonovat to intonuje to o tom potom, sak dnes sa da vsetko vyladit antaresom, ale nechapem napriklad aj preco tam je tolko sykaviek pocut..

kompozicne je to tam kde si to zaner asi vyzaduje, pre mna je to ozaj klise nad klise, naozaj su tie napady bez hlavy a paty a zbytocne roztahane, su to skor take ze heavy/hard rock kilecka/ nejaka fidlikanica pod tym nech to neni uplne nuda ale nema to groove, tlak, neni tam pocut vyzretost, neni to zapamatatelne a co je najhorsie - NIE JE TO kua ROZLISITELNEEEE..  sry ale 8minutovy song co nikam nesmeruje? dalsia vec na kazdom songu citit ze jedine kam to smeruje je gitarove solo zakazdym, ako keby to vsetko co tych zvysnych 6 minut je zbytocnych a len to co bude fidlikat k zaveru gitara.. vysostne mi vadi ze ked ide rytmicka gitara tak v pozadi je dalsia co hra nejake vysoke tony.. ktore ani nemaju zmysel.. su to len casti stupnice co tam su napasovane nasilu nech tam nieco je..

dalsia vec.. a toto mi uz niekto kurna vysvetlite..  preco hraju vsetci nesucasnu hudbu v BA? tu nehra nikto nic dnesne.. beriem, ja som tiez pocuval jednoduchu hudbu a bavi ma to.. ale aj to sa da robit dobre..  sme tu asi 20 rokov za opicami, to mam akoze zas oprasit kozenu vestu, neumyvat si vlasy, tvarit sa ze moje hobby je pitie piva? neni toho trochu moc uz tu? samy thrash a heavyk, to vas to este fakt bavi hrat tie iste kila co ste pocuvali 10 rokov na mp3kach? sak by ma jeblo kebyze viem ze som zlozil harmonicky podklad co predomnou zlozili 4 kapely co pocuvam.. to ani nie su riffy, to su totiz tie iste harmonicke podklady co ma iron maiden , manowar, judas priest, judas odist.. preco tam neni trocha invencie kurna? napady, aranzerske vsuvky, vyzrete napady co nezneju ze hrame 3 mesiace a chceme dat koncert v hlave 22 pre najebanych kamaratov.. pretoze ak to ma byt len preto, tak neni dovod to nahravat..  o vystavani gitarovych sol sa ani radsej bavit nebudeme, to je uplne sekundarne v hudbe, ale tiez stoja za velku maderu, ano su zahrane do tempa, ano su tam nejake behy.. ale opat hlava a pata tam chyba.. je to len ze kukurica v tonine, trala tralali, na koncerte to pochopim,  na nahravke to nema co robit

je mi jasne sak vsetci robime hudbu co nas bavi.. ale preco len v bratislavskom kraji bavi ludi robit krivy thrash/heavy metal.. preco?! mna to teda neroztancovalo ani nahodou tato sranda.. a ani nazivo ani na nahravke je to presne ten typ hudby kedy v randali odchadzam k barovemu pultu. a je to zial tak.. nastastie kapela no remption neni odkazana na moj nazor alebo fanuskovanie, takze pohoda svet ide dalej


mam pocit ze pocujem napady kapely co hra spolu pol roka
« Posledná zmena: 14. Apríl , 2010, 19:13:34 od kaolko » Zaznamenané

musicman
inventár podniku
*******
Príspevkov: 4903



« Odpoveď #4 kedy: 14. Apríl , 2010, 19:08:53 »

ok tak sme sa predstavili a k veci teda-
Viktora mam ako cloveka rad je velmi v pohode a pozname sa dlho, ale ten spev je naozaj desny, nemal by spievat.. Viky, je mi to luto a poviem ti to aj do oci, nemal by si naozaj spievat aj ked to mas rad.. resp spievaj, ale nie toto, mozno iny zaner by ti sadol  Smútim fakt ze to je neskutocne preafektovane, uplakane ale tak nejak teplo ja neviem kks.. pocuvam uz 8.song az sem som to naozaj uprimne vydrzal a naozaj to tam vadi.. akoze.. intonovat to intonuje to o tom potom, sak dnes sa da vsetko vyladit antaresom, ale nechapem napriklad aj preco tam je tolko sykaviek pocut..

kompozicne je to tam kde si to zaner asi vyzaduje, pre mna je to ozaj klise nad klise, naozaj su tie napady bez hlavy a paty a zbytocne roztahane, su to skor take ze heavy/hard rock kilecka/ nejaka fidlikanica pod tym nech to neni uplne nuda ale nema to groove, tlak, neni tam pocut vyzretost, neni to zapamatatelne a co je najhorsie - NIE JE TO kua ROZLISITELNEEEE..  sry ale 8minutovy song co nikam nesmeruje? dalsia vec na kazdom songu citit ze jedine kam to smeruje je gitarove solo zakazdym, ako keby to vsetko co tych zvysnych 6 minut je zbytocnych a len to co bude fidlikat k zaveru gitara.. vysostne mi vadi ze ked ide rytmicka gitara tak v pozadi je dalsia co hra nejake vysoke tony.. ktore ani nemaju zmysel.. su to len casti stupnice co tam su napasovane nasilu nech tam nieco je..

dalsia vec.. a toto mi uz niekto kurna vysvetlite..  preco hraju vsetci nesucasnu hudbu v BA? tu nehra nikto nic dnesne.. beriem, ja som tiez pocuval jednoduchu hudbu a bavi ma to.. ale aj to sa da robit dobre..  sme tu asi 20 rokov za opicami, to mam akoze zas oprasit kozenu vestu, neumyvat si vlasy, tvarit sa ze moje hobby je pitie piva? neni toho trochu moc uz tu? samy thrash a heavyk, to vas to este fakt bavi hrat tie iste kila co ste pocuvali 10 rokov na mp3kach? sak by ma jeblo kebyze viem ze som zlozil harmonicky podklad co predomnou zlozili 4 kapely co pocuvam.. to ani nie su riffy, to su totiz tie iste harmonicke podklady co ma iron maiden , manowar, judas priest, judas odist.. preco tam neni trocha invencie kurna? napady, aranzerske vsuvky, vyzrete napady co nezneju ze hrame 3 mesiace a chceme dat koncert v hlave 22 pre najebanych kamaratov.. pretoze ak to ma byt len preto, tak neni dovod to nahravat..

je mi jasne sak vsetci robime hudbu co nas bavi.. ale preco len v bratislavskom kraji bavi ludi robit krivy thrash/heavy metal.. preco?!




oravaci su 20 rokov popredu v tomto :)
Zaznamenané

http://www.999th.eu         RIG:  2x DIGIDESIGN PRO TOOLS HD3, 3 x DIGIDESIGN 192 I/O ANALOG , DIGIDESIGN PRE, Focusrite, UAD, J&T       http://www.facebook.com/pages/999th-studio/124192809296?v=wall&ref=ts
Branko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 13057


Myšlienky tvoria veci!


« Odpoveď #5 kedy: 14. Apríl , 2010, 19:09:58 »

...
je mi jasne sak vsetci robime hudbu co nas bavi.. ale preco len v bratislavskom kraji bavi ludi robit krivy thrash/heavy metal.. preco?!
...
Bavím sa skvele Ver mi, ze nie LEN v Bratislavskom... Ver mi...  Bavím sa skvele Bavím sa skvele Bavím sa skvele
Zaznamenané

kaolko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 16429


Saturday Night Bieber


« Odpoveď #6 kedy: 14. Apríl , 2010, 19:11:29 »

Bavím sa skvele Ver mi, ze nie LEN v Bratislavskom... Ver mi...  Bavím sa skvele Bavím sa skvele Bavím sa skvele

tu zijem uz 24 rokov, takze neviem povedat ako su na tom ine casti slovenska
Zaznamenané

kaolko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 16429


Saturday Night Bieber


« Odpoveď #7 kedy: 14. Apríl , 2010, 19:15:08 »

neverim ze som jediny co sa tu zmohol na nejaku uprimnu odpoved a kritiku (nie jebanie do vetra, ale fakt ze kritiku)  lebo povedat ze to je napicu vie kazdy pologramotny kkt

este sa doplnim - paci sa mi cisty zvuk gitar.. v pohodke a basa tiez.. a bicie su na dane nahravacie podmienky tiez pre mna stravitelne.. ale kedze nenahravam kapely a picu sa rozumim do mixaze a masteringu a veci, tak to prenecham na posudenie inym..  vravim - zvuk je to posledne co mi tam vadi
« Posledná zmena: 14. Apríl , 2010, 19:20:02 od kaolko » Zaznamenané

musicman
inventár podniku
*******
Príspevkov: 4903



« Odpoveď #8 kedy: 14. Apríl , 2010, 19:18:57 »

mna by zaujimale napriklad ze kolko vyjde takyto album nahratie v tejto kvalite
Zaznamenané

http://www.999th.eu         RIG:  2x DIGIDESIGN PRO TOOLS HD3, 3 x DIGIDESIGN 192 I/O ANALOG , DIGIDESIGN PRE, Focusrite, UAD, J&T       http://www.facebook.com/pages/999th-studio/124192809296?v=wall&ref=ts
Semish
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 5879



WWW
« Odpoveď #9 kedy: 14. Apríl , 2010, 19:20:07 »

Nechcem to nejako kritizovat, lebo sa do takejto muziky nevyznam, beriem to len z toho uchylackeho hladiska ze uz muziku vacsinou beriem ako taky "studijny" material. Proste riesim ako to hra, ako to je zmixovane a podobne.
Tu sa mi nepaci napriklad kopak, zvuk basy, obcas mam dost silny pocit ze gitara neladi v polohach atd.
Ale ak sa na to ludia bavia na koncertoch a slape to , tak potom je vsetko ok, z nahravky ma to nejako nebavi.
Zaznamenané
proghopik
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 4302


PATRÍM DO PIVNICE!


« Odpoveď #10 kedy: 14. Apríl , 2010, 19:21:29 »

ok tak sme sa predstavili a k veci teda- ziadne servitky pre usta..
Viktora mam ako cloveka rad je velmi v pohode a pozname sa dlho, ale ten spev je naozaj desny, nemal by spievat.. Viky, je mi to luto a poviem ti to aj do oci, nemal by si naozaj spievat aj ked to mas rad.. resp spievaj, ale nie toto, mozno iny zaner by ti sadol  Smútim fakt ze to je neskutocne preafektovane, uplakane ale tak nejak teplo ja neviem kks.. pocuvam uz 8.song az sem som to naozaj uprimne vydrzal a naozaj to tam vadi.. akoze.. intonovat to intonuje to o tom potom, sak dnes sa da vsetko vyladit antaresom, ale nechapem napriklad aj preco tam je tolko sykaviek pocut..

kompozicne je to tam kde si to zaner asi vyzaduje, pre mna je to ozaj klise nad klise, naozaj su tie napady bez hlavy a paty a zbytocne roztahane, su to skor take ze heavy/hard rock kilecka/ nejaka fidlikanica pod tym nech to neni uplne nuda ale nema to groove, tlak, neni tam pocut vyzretost, neni to zapamatatelne a co je najhorsie - NIE JE TO kua ROZLISITELNEEEE..  sry ale 8minutovy song co nikam nesmeruje? dalsia vec na kazdom songu citit ze jedine kam to smeruje je gitarove solo zakazdym, ako keby to vsetko co tych zvysnych 6 minut je zbytocnych a len to co bude fidlikat k zaveru gitara.. vysostne mi vadi ze ked ide rytmicka gitara tak v pozadi je dalsia co hra nejake vysoke tony.. ktore ani nemaju zmysel.. su to len casti stupnice co tam su napasovane nasilu nech tam nieco je..

dalsia vec.. a toto mi uz niekto kurna vysvetlite..  preco hraju vsetci nesucasnu hudbu v BA? tu nehra nikto nic dnesne.. beriem, ja som tiez pocuval jednoduchu hudbu a bavi ma to.. ale aj to sa da robit dobre..  sme tu asi 20 rokov za opicami, to mam akoze zas oprasit kozenu vestu, neumyvat si vlasy, tvarit sa ze moje hobby je pitie piva? neni toho trochu moc uz tu? samy thrash a heavyk, to vas to este fakt bavi hrat tie iste kila co ste pocuvali 10 rokov na mp3kach? sak by ma jeblo kebyze viem ze som zlozil harmonicky podklad co predomnou zlozili 4 kapely co pocuvam.. to ani nie su riffy, to su totiz tie iste harmonicke podklady co ma iron maiden , manowar, judas priest, judas odist.. preco tam neni trocha invencie kurna? napady, aranzerske vsuvky, vyzrete napady co nezneju ze hrame 3 mesiace a chceme dat koncert v hlave 22 pre najebanych kamaratov.. pretoze ak to ma byt len preto, tak neni dovod to nahravat..  o vystavani gitarovych sol sa ani radsej bavit nebudeme, to je uplne sekundarne v hudbe, ale tiez stoja za velku maderu, ano su zahrane do tempa, ano su tam nejake behy.. ale opat hlava a pata tam chyba.. je to len ze kukurica v tonine, trala tralali, na koncerte to pochopim,  na nahravke to nema co robit

je mi jasne sak vsetci robime hudbu co nas bavi.. ale preco len v bratislavskom kraji bavi ludi robit krivy thrash/heavy metal.. preco?! mna to teda neroztancovalo ani nahodou tato sranda.. a ani nazivo ani na nahravke je to presne ten typ hudby kedy v randali odchadzam k barovemu pultu. a je to zial tak.. nastastie kapela no remption neni odkazana na moj nazor alebo fanuskovanie, takze pohoda svet ide dalej


mam pocit ze pocujem napady kapely co hra spolu pol roka


Jezis maria, to sa Ti chce pisat?
Zaznamenané

kkoti môžu robiť technicky dobru hudbu ale nie pocitovo alebo nie su kok*ti lebo umenie ide cez pocity. Jedine ked môže kkt robit dobru hudbu je ked jukeboxuje teda hra do botky nacvičené cudzie veci
kaolko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 16429


Saturday Night Bieber


« Odpoveď #11 kedy: 14. Apríl , 2010, 19:22:55 »

to je jasne.. ked sa na tom bavia ludia tak pohoda.. vies ale ako to je.. na koncert ti dojde 40 kamaratov ktorym je fuk co hras, dosli si zaskakat pod podium ale kebyze sa ich opytas ze ktory song sa im pacil tak ti nepovedia nazov ale ze - hmm noo ... eeee trojka.. tym padom je uplne fuk to cele od momentu ked clvoek vyjde na stage az po moment kedy z neho zlezie, nie? lebo vlastne ludia sa nebavia na hudbe..

add 2, na toto sa vlastne skakat neda takze nenirelevantne co som napisal
Zaznamenané

kaolko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 16429


Saturday Night Bieber


« Odpoveď #12 kedy: 14. Apríl , 2010, 19:24:56 »

Jezis maria, to sa Ti chce pisat?

ano chce.. lebo mi to neni proste fuk, chalan chcel nazor, napisal som.. nechapem preco sa vsetko posudzuje len podla dlzky furt.. ty si vystudovany judr.. to sa ti chcelo citat tie kokotiny dlhe? cital si.. ja som napisal lebo som chcel.. ak s tym mas problem tak potom je cisto len tvoj  :) velmi rad by som tu chcel uz vidiet v BA kapelu za ktoru by som sa nemusel hanbit, to je cele..
« Posledná zmena: 14. Apríl , 2010, 19:25:32 od kaolko » Zaznamenané

Semish
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 5879



WWW
« Odpoveď #13 kedy: 14. Apríl , 2010, 19:25:00 »

Karol, a co bratislavske kapely co hraju "dnesnu" muziku ako napr FOH, Ine Kafe, Plus minus, a aj trebars Disconcrete je v podstate z BA(/Pezinok/Trnava)? Nehraju "sucasnu" muziku?
Zaznamenané
kaolko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 16429


Saturday Night Bieber


« Odpoveď #14 kedy: 14. Apríl , 2010, 19:30:00 »

Karol, a co bratislavske kapely co hraju "dnesnu" muziku ako napr FOH, Ine Kafe, Plus minus, a aj trebars Disconcrete je v podstate z BA(/Pezinok/Trnava)? Nehraju "sucasnu" muziku?


FOH -  je sice kinder metal primarne urceny pre 15nast rocnych a nepocuvam dany subzaner, ale je to spravene kvalitne a mozme to zaradit medzi to dobre co tu je..
Ine Kafe - dlho nefungovali, teraz ohlasili akysi reunion uvidime co z toho bude, ako amatersku kapelu by som to neoznacil,  to su uz stari chreni tiez
plus minus- absoltune nepoznam ani jednu vec
disconcrete je hype, len tak tak sa pozviechali z toho ze museli menit bicmana, drzim im palce, hraju modernu hudbu, robia to dobre, ale je to na okraji zanru a u nas je to odsudene na 20 ludi na koncerte, cesko, francuzsko a tak, tam by sa tomu darilo..

podla mna dost malo.. z toho vsetkeho co si vymenoval si mi dal ak spravne rozumiem 2 profi kapely, jednu orientovanu na decka, druhu orientovanu na posluchaca extremneho subzanru
a vlastne este vy ste tu.. ale to tiez nebudem dopredu predbiehat.. tak ci tak, rad by som riesil to co je tu teraz v tejto teme, nie ine kafe, lebo kavu nepijem a plus minus co bude asi najskor nieco ako desmod
« Posledná zmena: 14. Apríl , 2010, 19:31:04 od kaolko » Zaznamenané

Strán: [1] 2 3 ... 6 |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.106 sekund, 22 otázok.