Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: VENUJTE 2% z daní aj na podporu gitarového fóra. Ďakujeme!!
11. Máj , 2024, 11:30:45
Strán: [1] 2  Všetko |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: CYNIC + supports - KOSICE - COLLOSSEUM CLUB  (Prečítané 3938 krát)
0 užívateľov a 1 Hosť prehliada túto tému.
hate_me
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 590



« kedy: 29. Máj , 2009, 12:57:43 »

Jul 10 2009,  6:00P

viac info na http://www.myspace.com/eplconcertagency alebo http://eplagency.sk/
Zaznamenané

... ale potom som mu pretiahol sestru a od vtedy sa na mna hnevá ...
Krtko
*** BACHAR ***
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2659


« Odpoveď #1 kedy: 06. Júl , 2009, 19:41:58 »

pride niekto? uz tento piatok!
Zaznamenané
styrioci
inventár podniku
*******
Príspevkov: 11901



« Odpoveď #2 kedy: 06. Júl , 2009, 19:51:37 »

kua, nemozem..  Smútim
Zaznamenané
cypruss
nováčik
*
Príspevkov: 17


Prog ON! Brothers


« Odpoveď #3 kedy: 08. Júl , 2009, 15:02:25 »

to fakt nedojdes?...  ved to bude pre Kosice akcia storocia. Jedine coho sa bojim je lenivost slovenskych metalistov, t.j. ze dojde malo ludi...
Zaznamenané

Please don´t follow me... into the sun!!!
styrioci
inventár podniku
*******
Príspevkov: 11901



« Odpoveď #4 kedy: 08. Júl , 2009, 16:30:50 »

to fakt nedojdes?...  ved to bude pre Kosice akcia storocia. Jedine coho sa bojim je lenivost slovenskych metalistov, t.j. ze dojde malo ludi...
nemozem Smútim
Zaznamenané
Krtko
*** BACHAR ***
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2659


« Odpoveď #5 kedy: 11. Júl , 2009, 08:54:13 »

tak pani, bol som, perfektny zazitok az na predkapely a zvukara fasistu  Bavím sa skvele   
trosku sme sa pocvakali, som tam ja, kamos a paul   Beeee


* cynicvcera.jpg (126.5 KB, 900x675 - prehliadnuté 327 krát.)
Zaznamenané
buro
stály hosť
*****
Príspevkov: 754


http://sk-sk.facebook.com/people/Maros-Jurina/1544


WWW
« Odpoveď #6 kedy: 11. Júl , 2009, 09:52:29 »

Ako to bolo s ludmi ?
Zaznamenané

Schecter C7 Hellraiser, Sterling by MM JP70, Ibanez MTM2 - Dunlop DB Wah - JTamps screamer - Korg Pitchblack - BOSS NS2 - Peavey 6505 - MXR Carbon Copy - HB 2x12
Krtko
*** BACHAR ***
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2659


« Odpoveď #7 kedy: 11. Júl , 2009, 11:22:06 »

ludi bolo dost, moj odhad je 300-400 ludi, stali vsade aj na balkonoch a schodoch takze na takich 85-90% bol klub plny. Bola prekvapujuco dobra atmosfera, ziadne pankariny tipu lezenie na podium a rihanie na podium z balkona sa nedialy, bolo vidno ze aj cynicom sa tam paci hrat, paul si vychvaloval ten koncert aj ludi takze popici
Zaznamenané
styrioci
inventár podniku
*******
Príspevkov: 11901



« Odpoveď #8 kedy: 11. Júl , 2009, 11:49:39 »

skoda, kvoli pohotovosti som zostaval doma a nikto nevolal....den predtym som celu noc poriadne nespal  Neser ma!
Zaznamenané
Krtko
*** BACHAR ***
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2659


« Odpoveď #9 kedy: 11. Júl , 2009, 12:21:52 »

niekto uz aj dal video z tade
Zaznamenané
MiracleMan
stály hosť
*****
Príspevkov: 1292



« Odpoveď #10 kedy: 11. Júl , 2009, 13:10:44 »

AXE FX im ako hral? v pesti som bol uplne pred podiom a PA nas uplne minalo, takze gitary som ani poriadne nepocul akurat bicie  ha ha ha
Zaznamenané

Krtko
*** BACHAR ***
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2659


« Odpoveď #11 kedy: 11. Júl , 2009, 13:45:19 »

AXE FX im ako hral? v pesti som bol uplne pred podiom a PA nas uplne minalo, takze gitary som ani poriadne nepocul akurat bicie  ha ha ha


predkapely hrali na engl blackmore, rivera knucklehead a nejaky handmade ale cynic zneli najlepsie aj najkonkretnejsie, ale boli zvuceny osobitne takze tazko to tak posudit, ale ten zvuk by som nerozoznal od lampy, aspon takto s celou kapelou cez pa  Popiskujem si  znelo im to perfektne aj ked mne sa takto cynicovsky naeqalizovany zvuk velmi nepaci
Zaznamenané
master135
okukávač

Príspevkov: 1


« Odpoveď #12 kedy: 11. Júl , 2009, 17:23:35 »

Na vcerajsom koncerte Cynic som nakoniec bol aj ja. A bolo perfektne. Koncert sa zacal napriek uvedenemu casu zaciatku (18:00) az o stvrt na osem, ked na podium nastupili ceski Mindwork. Ti sa mi celkom pacili, obaja gitaristi boli velmi sikovni, kapela bola zohrata, stylovo hraju progresivny death metal, aspon myslim, zaujal ma aj gitaristov Ibanez nastriekany na motiv ceskej zastavy. Chalani vsak pre kratkost casu odohrali len tri piesne, co bola trochu skoda, lebo boli pre mna osobne zaujimavejsi ako druha predkapela, polski deathmetalisti Banisher. Ti hrali presvedcivo a technicky vyborne, avsak death metal nie je celkom moj styl, tak ma az tak nezaujali. Trochu ma pobavilo uvadzanie ich piesni vokalistom v lubozvucnej polstine  :). Po skonceni ich setu pozostavajuceho z priblizne 6 piesni sa na podium zacali presuvat technici a zacali rozbalovat kulisy s motivmi albumov od Cynic. Ako prvy z kapely sa na podiu mihol Tymon Kruidenier, postupne sa zacal zaplnat aj priestor pred podiom, a napriek vsetkemu bolo poriadne plno! Na moje prekvapenie Cynic nazvucovali na rozdiel od predkapiel pomerne kratko, a tak pomerne skoro po ich prichode na podium zacalo zniet intro Nunc Fluens, po ktorom nasledovali v poradi ako na albume Traced In Air The Space For This a Evolutionary Sleeper, po nich zaznela instrumentalka Textures z albumu Focus. Co sa tyka growlingu, tak ten obstaraval prave Tymon Kruidenier, a vierohodne odgrowloval aj piesne z albumu Focus. Odzneli aj dalsie piesne ako Integral Birth, Veil Of Maya, King Of Those Who Know. Koncert chcela kapela uzavriet piesnou Nunc Stans, no kedze este par minut ostalo, tak pridali este na vypytanie kohosi z publika Eagle Nature a na zaver aj How Could I, pocas ktorej zisiel Masvidal na kratky cas aj do obecenstva. To vsak bol uz koniec koncertu, ktorym na mna kapela spravila vyborny dojem. Jedina vec, ktora ma mrzi, ze som nestal uplne vpredu, mozno by som chytil nejake trsatko, alebo by som si s niekym z kapely podal ruku  :).
Setlist bol asi taky (aj ked pri jednom si nie som isty): Nunc Fluens, The Space For This, Evolutionary Sleeper, Celestial Voyage, Textures, Adams Murmur, Veil Of Maya, The Unknown Guest (ale s tou si nie som isty), Sentiment, King Of Those Who Know, Integral Birth, Nunc Stans, Eagle Nature, How Could I

Krtko: ako sa ti podarilo dostat k Masvidalovi? Inak ty si bol celkom pod podiom, nie? A nevedel som, ze niekto z Roznavy este pojde na Cynic  Žmurk
« Posledná zmena: 11. Júl , 2009, 17:25:09 od master135 » Zaznamenané
Demonic189
nováčik
*
Príspevkov: 27


« Odpoveď #13 kedy: 12. Júl , 2009, 11:38:37 »

Troška ta poopravim.Banisher hrali maximalne 4 songy,chceli este jeden, ale brutalne ich stopli, takze koniec. Cynic nezvučili skoro vobec, lebo to už nazvučene mali predtym, takze len maličke dokončovačky a išlo sa na to. Eagle Nature som zakričal samozrejme ja :D Bolo to celkom humorne ladene :-P Inač ale dikes za playlist, myslim, ze to islo v takom poradi.
Inak koncert skvely, ta atmosfera..jaaaj :) Koloseum zažilo jeden z najlepšich koncertov Si píš!!!
Zaznamenané
Krtko
*** BACHAR ***
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2659


« Odpoveď #14 kedy: 12. Júl , 2009, 11:46:42 »

veru tak, a mindworks (pokolgep krizeny s byvalou ceskou fasistickou formaciou bulldog s intermezzami nezne vykradnutimy od cynicu) sa snazili pokazit koncert svojim ohavnym vystupenim
Zaznamenané
Strán: [1] 2  Všetko |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.098 sekund, 22 otázok.