Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: Nové smerovanie portálu  - podpora a propagácia aktivít členov fóra !!
16. Máj , 2024, 19:12:19
Strán: 1 2 3 [4] 5 |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: kto by si chcel pocvičit  (Prečítané 7526 krát)
0 užívateľov a 1 Hosť prehliada túto tému.
Iggy
inventár podniku
*******
Príspevkov: 3139


full-time obzer


WWW
« Odpoveď #45 kedy: 16. September , 2011, 13:30:26 »

chcel som tým príkladom len povedať že človek za určitých okolností dokáže spraviť to čo by sa logicky nedalo obhajit /ako napr že nevieme rozumom obhajit levitaciu/ . Dokonca netvrdím že verím levitáciu tvrdím že ľudským telom neustale prebieha energia ktora dava všetko do pohybu a može sa transformovat na ine formy /jednou s tým foriem je aj nadmerná sila ženy ked dvíhala to auto/ . V podstate suhlasím s tým čo tvrdí filozofia taoizmu ale aj jogi a iných
vsetko co sa rozumom neda obhajit, je p*čovina. toto je fakt, zzi sa s nim.

co sa sily nejakej zeny tyka, uz som k tomu napisal svoje, ale sam ako odbornik by si mal vediet, ze sila svalov je daleko vyssia, nez ta ktoru bezne vyvinu na vedomy podnet. toto je jedina skutocnost, ktora tam mohla byt v hre a ako fataljoe pise, najskor za to dotycna zaplatila vlastnym zranenim. dalej to nema zmysel diskutovat, aj tak je to sprava agentury JPP.
Zaznamenané

Citácia: Rastis 07. August , 2007, 18:46:25
ale hosi no tak - sa neposerte. o nic nejde.

ked ti baba povie, ze si ju na chuja opichal, tak co? vynadas jej, ze ta nemoze kritizovat lebo nema vtaka?
stevino179
Hosť
« Odpoveď #46 kedy: 16. September , 2011, 15:11:13 »

hmmmm , ak si niekto myslí že je pravda len to čo sa da rozumom obhajit neverí na vývoj , sa pozrime 500rokov do zadu keby sme žili vtedy a niekto by tvrdil že raz budu mať všeci niečo ako mobil bez kabla a že budeme lietať v lietadlách nikto by tomu neveril lebo vtedy sa logicky dalo obhajit len lietajuce stroje lahšie ako vzduch a prevod zvuku len po vodiči . Takže si nemyslime že je všetko vymislene lebo je to blbost už sprincípu
Zaznamenané
reeller_sk
stály hosť
*****
Príspevkov: 1432


My best friends are Jim, Jack and Johny


« Odpoveď #47 kedy: 16. September , 2011, 15:35:32 »

hmmmm , ak si niekto myslí že je pravda len to čo sa da rozumom obhajit neverí na vývoj , sa pozrime 500rokov do zadu keby sme žili vtedy a niekto by tvrdil že raz budu mať všeci niečo ako mobil bez kabla a že budeme lietať v lietadlách nikto by tomu neveril lebo vtedy sa logicky dalo obhajit len lietajuce stroje lahšie ako vzduch a prevod zvuku len po vodiči . Takže si nemyslime že je všetko vymislene lebo je to blbost už sprincípu
čo má vývoj technológií s tým čo sa rozoberalo do teraz :)?
Zaznamenané

I love my VHT!
"proste, vzdy ked si ten final pustim, tak si spomeniem na ten regresivny bordel (kazdy hral iny rytmus, ale nie ako dream, ale ako metallica)"
:D:D...
kaolko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 16429


Saturday Night Bieber


« Odpoveď #48 kedy: 16. September , 2011, 15:36:18 »

ked uz sme pri tom vraj ma byt nova saxana v kine..  Zdravíčko mne inak dneska mama volala ze som j*ebnuty ze som sa objednal na trhanie zuba na 3. oktober lebo ze podla lunarneho kalendara si vtedy nemame trhat zuby.. polozil som jej to bez slova.. nic .. len tak.. bam..
« Posledná zmena: 16. September , 2011, 15:37:10 od kaolko » Zaznamenané

styrioci
inventár podniku
*******
Príspevkov: 11901



« Odpoveď #49 kedy: 16. September , 2011, 17:06:06 »

chcel som tým príkladom len povedať že človek za určitých okolností dokáže spraviť to čo by sa logicky nedalo obhajit /ako napr že nevieme rozumom obhajit levitaciu/ . Dokonca netvrdím že verím levitáciu tvrdím že ľudským telom neustale prebieha energia ktora dava všetko do pohybu a može sa transformovat na ine formy /jednou s tým foriem je aj nadmerná sila ženy ked dvíhala to auto/ . V podstate suhlasím s tým čo tvrdí filozofia taoizmu ale aj jogi a iných
na tu tvoje energiu je pomerne jednoducha odpoved, zvysena hladina adrenalinu..aspon co sa toho prikladu tyka

ze som sa objednal na trhanie zuba na 3. oktober
ty si fakt j*ebnuty...vsak 6-teho  Nechajte ma vydýchať
« Posledná zmena: 16. September , 2011, 17:07:55 od styrioci » Zaznamenané
stevino179
Hosť
« Odpoveď #50 kedy: 16. September , 2011, 17:57:06 »

ste Vy ale múdry hmmm , vratme sa k cvičeniu

väčšinu  cvičenia v bojových umeniach tvor boj s imaginárnym nepriateľom
Zaznamenané
BrokenWings
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1539



« Odpoveď #51 kedy: 18. September , 2011, 01:36:51 »

ste Vy ale múdry hmmm , vratme sa k cvičeniu

väčšinu  cvičenia v bojových umeniach tvor boj s imaginárnym nepriateľom



Ale no :)

Krav Maga Israeli


« Posledná zmena: 18. September , 2011, 01:52:24 od BrokenWings » Zaznamenané
stevino179
Hosť
« Odpoveď #52 kedy: 18. September , 2011, 16:59:35 »

hm myslel som v zlatých časoch bojových umení teda stredoveka china - vtedy ked bolo malo majstrov lebo sa obvykle čistili medzi sebou a ked bolo bežne boj na život a na smrt lebo nejestvovalo v  niečo ako polícia a spravodlivost mal v rukách obvykle ten silnejší
raz si naša armáda zaplatila izraelcov na kurz krav maga /boli u nás na lešti/ , prišli taký malý šlachovitý a nastupilo tam od nás  nejakých 20chlapov skončila slaba polka , dobitý ako hrušky , krute drily tažke cvičenia /napr kliky na prtsoch 5 4 3 2 1 2 3 4 5 ......
Zaznamenané
BrokenWings
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1539



« Odpoveď #53 kedy: 18. September , 2011, 17:04:53 »

Ja len to, že krav maga sa bez sparinga robiť nedá.
Zaznamenané
stevino179
Hosť
« Odpoveď #54 kedy: 18. September , 2011, 17:20:00 »

žiadne bojove umenie sa bez sparinga poriadne  robit nedá , ale zrovna krav maga je velmi založený na driloch otužovaní a posilňovaní hlavne vlastným telom v sťažených podmienkach /voda , tma....../ a dost tlačia aj na psychiku
Zaznamenané
sevo
stály hosť
*****
Príspevkov: 995



WWW
« Odpoveď #55 kedy: 18. September , 2011, 17:30:11 »

Co uz ta preglejkove kokotiny nebavia, tak skusas presviecat o inych zivotnych pravdach?
Zaznamenané

...vtedy bolo dobre lebo ine nebolo a teraz lebo
sa take už nerobí...
stevino179
Hosť
« Odpoveď #56 kedy: 18. September , 2011, 18:15:55 »

čo Harmony je moja hlavna gitara a kedykolvek ju porovnam s hocijakým hocčím  Som frajer , ja nepresviedčam len doplnam informácie
Zaznamenané
garde
miestny štamgast
******
Príspevkov: 2967



« Odpoveď #57 kedy: 19. September , 2011, 09:39:12 »

....tak ju porovnajme s polenom v krbe a môžeme tu do nemoty filozofovať, že ktorá dala krajší a sýtejší plameň a aký popol po ktorej ostal....

....k tomu cvičeniu....ovládať niečo ako je Krav Maga je dobré, ale inak veľa záleží ako človek dokáže zareagovať, ak neprepadne strachu a nezamrzne úplne tak stačí "KOKV" Kasérom do Očí a Kopanec do Vajec....
Zaznamenané

"povedz debilovi, že je debil a neuverí ti"
stevino179
Hosť
« Odpoveď #58 kedy: 19. September , 2011, 09:59:05 »

hm  , ja som sa ešte nebil ani sa nechcem , aj ked príležitostí bolo dost /na zaklade neviem prečo provokačnej atmosferi ktoré sa okolo mna šíri/ ale vždy sato vyriešilo inak ako fyzicky takže psychika robí vela  Som frajer
Zaznamenané
kaolko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 16429


Saturday Night Bieber


« Odpoveď #59 kedy: 19. September , 2011, 10:07:28 »

ja len neviem preco si niekto furt mysli ze v cine v streoveku kazdy co bol rolnik ovladal kung fu... staci prestat kukat filmy a bude to ok.. po 3 mesiacoch sa moze jedinec vratit opat do spolocnosti  Zdravíčko
Zaznamenané

Strán: 1 2 3 [4] 5 |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.044 sekund, 22 otázok.