Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: Nové smerovanie portálu  - podpora a propagácia aktivít členov fóra !!
21. Máj , 2024, 21:31:30
Strán: 1 ... 6 7 [8] 9 10 ... 44 |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: Aparáty made in SK / CZ  (Prečítané 162359 krát)
0 užívateľov a 1 Hosť prehliada túto tému.
kaolko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 16429


Saturday Night Bieber


« Odpoveď #105 kedy: 30. Október , 2010, 15:33:10 »

stale plati to zname 'you get what you paid for' a nikdy to inak nebude  :)
Zaznamenané

rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2303



« Odpoveď #106 kedy: 30. Október , 2010, 16:42:17 »

pome sa radsej bavit, ze kto hra muziku a kto teoretizuje o tom, co skusal Ja som čert.. Ja som čert.. Ja som čert.. a potom este o tom, ze kto roztancuvava ludi  Ja som čert.. Ja som čert.. Ja som čert..

ale ne, srandujem  Na zdravie!

ale inak povedal by som, ze mnoho krat pri tom, ze niekto hra na nieco znackove miesto menej znackoveho alebo rovno robeneho nejde ani tak o potrebu lepsieho zvuku, ale trebars len o nejaku taku marnivost, pocit, ze mas nieco pekne / kvalitne / noooobl... ze si tak clovek len robi radost, ale rovnake vysledky by mal aj s vecami trebars o polovicku lacnejsimi. ci uplne blbosti splietam ?  No hanbím sa.. trebars mne sa velmi lubilo Pavlickove hranie vcetne jeho zvuku este uz kedysi davno, ked nebol taka hviezda, nemal vsetko co len chcel a hral na obyc. Ibanez RG cez nejake obyc. veci.... a ani nahodou mi jeho zvuk neprisiel lacnejsi, ako dnes...

Zaznamenané
proghopik
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 4302


PATRÍM DO PIVNICE!


« Odpoveď #107 kedy: 30. Október , 2010, 16:46:41 »

pome sa radsej bavit, ze kto hra muziku a kto teoretizuje o tom, co skusal Ja som čert.. Ja som čert.. Ja som čert.. a potom este o tom, ze kto roztancuvava ludi  Ja som čert.. Ja som čert.. Ja som čert..

Rastik, chod radsej do tej posilky.  Na zdravie!
Zaznamenané

kkoti môžu robiť technicky dobru hudbu ale nie pocitovo alebo nie su kok*ti lebo umenie ide cez pocity. Jedine ked môže kkt robit dobru hudbu je ked jukeboxuje teda hra do botky nacvičené cudzie veci
rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2303



« Odpoveď #108 kedy: 30. Október , 2010, 16:50:37 »

Rastik, chod radsej do tej posilky.  Na zdravie!

ga ga ga  ha ha ha
Zaznamenané
proghopik
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 4302


PATRÍM DO PIVNICE!


« Odpoveď #109 kedy: 30. Október , 2010, 16:56:49 »

ga ga ga  ha ha ha

Akymi cvikmi si zacal? Mal by si mi poradit, nech na Silvestra vyzeram trosku k svetu pred babami. Popiskujem si
Zaznamenané

kkoti môžu robiť technicky dobru hudbu ale nie pocitovo alebo nie su kok*ti lebo umenie ide cez pocity. Jedine ked môže kkt robit dobru hudbu je ked jukeboxuje teda hra do botky nacvičené cudzie veci
Semish
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 5879



WWW
« Odpoveď #110 kedy: 30. Október , 2010, 16:59:54 »

Akymi cvikmi si zacal? Mal by si mi poradit, nech na Silvestra vyzeram trosku k svetu pred babami. Popiskujem si

Na Silvestra nech si do plaviek fesak.
Zaznamenané
rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2303



« Odpoveď #111 kedy: 30. Október , 2010, 17:03:13 »

Akymi cvikmi si zacal? Mal by si mi poradit, nech na Silvestra vyzeram trosku k svetu pred babami. Popiskujem si

myslim, ze to, ako zaposobis pred babami je iba otazka najvhodnejsiej kombinacie bylinnych extraktov  Bavím sa skvele
Zaznamenané
Krtko
*** BACHAR ***
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2659


« Odpoveď #112 kedy: 30. Október , 2010, 17:08:29 »

myslim, ze to, ako zaposobis pred babami je iba otazka najvhodnejsiej kombinacie bylinnych extraktov  Bavím sa skvele

Tam u vas to este staci? Tu sa da uz zaposobit jedine kvalitnymi chemickymi stimulantmi  Smútim
Zaznamenané
rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2303



« Odpoveď #113 kedy: 30. Október , 2010, 17:12:32 »

Tam u vas to este staci? Tu sa da uz zaposobit jedine kvalitnymi chemickymi stimulantmi  Smútim

dobry prirodny trip nakope tym chcemickym rit vzdy, asi jak axe vs. lampac :)
Zaznamenané
kaolko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 16429


Saturday Night Bieber


« Odpoveď #114 kedy: 30. Október , 2010, 17:13:40 »

ten trip treba davat do koncaku
Zaznamenané

Krtko
*** BACHAR ***
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2659


« Odpoveď #115 kedy: 30. Október , 2010, 17:18:14 »

dobry prirodny trip nakope tym chcemickym rit vzdy, asi jak axe vs. lampac :)

No vysvetli to tym samiciam  Smútim
Zaznamenané
rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2303



« Odpoveď #116 kedy: 30. Október , 2010, 17:27:35 »

No vysvetli to tym samiciam  Smútim

ako nechcem sa tu o tom zase az tak velmi bavit, ale nejako nerozumiem, ze co treba vysvetlovat... ja si myslim, ze s trochou mezkalinu ziskas na kazdej party ovela vacsi respekt, ako by si mal plne kapsy nejakej extazy alebo uz coho  Bavím sa skvele
Zaznamenané
kos99
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 295



« Odpoveď #117 kedy: 30. Október , 2010, 19:02:43 »

Co je potom ale poriadny homemade ? mal som tu cest s par domarobenymi vecami, ci uz boxy, stompy, amp. Naco by dnes clovek mrhal casom a hladal nejaky domarobeny amp, ktory hra slusne. pocul som ich par a mam na to nazor aky som napisal - ty ma presviedcas, ze som nehral na tie spravne, resp dobre - tak sa potom pytam, to hra z tych domorobo skutocne dobre len mizive percento ?
Okay, ale naco by som marnil cas hladanim dobrehrajuceho doma urobeneho aparatu, ked v dnesnej dobe ja na trhu miliarda tak sialene hrajucich aparatov, ze by sa z toho clovek aj zblaznil.
ja mam zas pocit, ze niektori z vas siloumocou fandia tomuto odvetviu. ty mas v podpise engl, preco potom nehras na tie popici hrajuce aparaty od ceskych alebo slovenskych majstrov ?
Dalsia vec je, kto riesi zvuk v miere, aby vobec ako tak hral a kto hladal zvuk, resp stavia si zvuk podla toho, aky sa mu paci, alebo aky chce dosiahnut. ked mi raz sedi feel soldana, kupim si soldano. Ked mam rad plexi, kupim si plexi. aby hrala napodobenina dobre, musis do toho navalit kvalitne veci, za robotu si tiez nechas zaplatit a nakoniec sa dostanes na level, ked mas original len o zanedbatelnu sumu drahsi, tak naco by sa kto pustal neoverenou cestou
ja netvrdim, ze tieto veci nemozu hrat dobre, zopakujem asi xty krat, ze veci od janka su bomba, ostatne to dokazal aj ukazkami zo vcera a nevahal by som ani sekundu, keby som si hladal amp a chcel taky feel ako ten jeho dava.
Osobne neverim, ze 90% z tych co na vselijake domarobene veci hravaju v pripade, ze by vedeli zafinancovat poriadny aparat by nemenili. Majo fero mal tiez custom aparat a dnes hra na Roadster, preco asi.
Dalsia vec je kopia vs orig. Homemafe kopiu si kupi ten co si nemoze dovolit original, aspon vo vacsine pripadov to tak je, ale nehovorime my tu nahodou o apratoch s vlastnych ksichtom ? Kolko si ty pocul tych apartov z dromacej dielne, co ta posadili na zadok svojim charakterom ..

Ja to nemyslim zle a prave tam, kde mam pocit ze je to zasluzene adekvatne fandim, ale siloumocou si tu ulietavat na tychto veciach len preto, ze si vazim um a snahu stavitelov je smiesne. predsa tu nebudem niekoho tlapkat po chrbte a potom sa na druhy den pri pive budem smiat z jeho veci.
MMM tu minule komentoval nejaky gerhat, ktory podla neho hral strasne. osobne si myslim, ze ma celkom spravny nazor na co a ako hra, tak snad nie som jediny - druha vec, najdu sa aj taki, ktorym to ide, Mario Bross urobil krasny switch branovi, Janko robi sialene hlavy a pedale ale to ostatne co som mal moznost vidiet je pre mna o 10 tried dole, na urovni bavenia sa v pivnici.

Minule tu dal niekto pedalboard s custom switchom za sialene prachy. vyzeralo to ako pozliepane v chranenej dielni (nechcem sa dotknut telesne postihnutych, ale vieme o com hovorim).
Za tie prachy som si mohol dat urobit custom switch u Boba Bradshawa z Custom Audio Electronics, ktory by bol presne na mieru, na inej urovni a s inym servisom; o trhovej hodnote uz ani nehovorim.

Ja skutocne fandim a rad podporim vsetkych, kde mam pocit ze je co podporit, ale glorifikovat "nase" vyrobky, len aby som drzal liniu nebudem. ako som povedal, urcite sa najde aj dobre hrajuci aparat z tejto triedy, ale v globale je to uplne ina liga

no protože muj hlavní aparát je ESH MK II od Petra Fairasla z Prahy pak tu mám další kousky od Rocwella HOT a Valwatt ale sám uznáš že tolik aparátu se uhrát stejně nedá můj TOP apec je ESH

ty se mi zdáš jako totální odpůrce značek CZ nebo SK tak co sem lezeš ty trulo hlůpý nadávat umím taky ale hraju po podijích už 30let a velmi dobře vím co zní dobře a co ne  to jen naokraj k tobě ...... milí reptale

PS : slo mi prosím vás o aparáty CZ a SK vyrobené alespon v několika kusovou produkcí ročně  prostě české a slovenské profíky co nesedí někde ve sklepě rok aby zbastlili jeden zesík pochybné kvality ale rovnocený kousek s velko kapacitními značkami
unás je dost profíků co domácí značky alespon používá a možná že i znáš songi na ně zahrané jen ti nikdo něřek že Marshall na podiu nemusí být zrovinka ten hlavní aprát ale jen dobře placená reklama
Zaznamenané

EHS MKII+412ESH TV ,  AL STEVENS SUPERSTRAT,CORT  M200 +SKY PICKUPS,Fendr - strat - Vavruša,  DIGITECH RP7
proghopik
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 4302


PATRÍM DO PIVNICE!


« Odpoveď #118 kedy: 30. Október , 2010, 19:15:17 »


ty se mi zdáš jako totální odpůrce značek CZ nebo SK tak co sem lezeš ty trulo hlůpý nadávat umím taky ale hraju po podijích už 30let a velmi dobře vím co zní dobře a co ne  to jen naokraj k tobě ...... milí reptale


Mn nikde nenadaval, trosku odporucam kludu nabrat...
Zaznamenané

kkoti môžu robiť technicky dobru hudbu ale nie pocitovo alebo nie su kok*ti lebo umenie ide cez pocity. Jedine ked môže kkt robit dobru hudbu je ked jukeboxuje teda hra do botky nacvičené cudzie veci
kaolko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 16429


Saturday Night Bieber


« Odpoveď #119 kedy: 30. Október , 2010, 19:17:32 »

sak mn nenadaval na nikoho, len vyslovil svoj nazor.. to je cele
Zaznamenané

Strán: 1 ... 6 7 [8] 9 10 ... 44 |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.094 sekund, 22 otázok.