Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: Nové smerovanie portálu  - podpora a propagácia aktivít členov fóra !!
21. Máj , 2024, 18:38:35
Strán: 1 ... 25 26 [27] 28 29 ... 44 |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: Aparáty made in SK / CZ  (Prečítané 162359 krát)
0 užívateľov a 1 Hosť prehliada túto tému.
RobG
inventár podniku
*******
Príspevkov: 3484



« Odpoveď #390 kedy: 17. Júl , 2013, 12:20:53 »

Hyenik...Môžem Ťa poprosiť aby si trochu ubral plyn ?  Prečo ho urážaš ? Môže mať vlastný názor aj bez toho, aby bol Satriani...či ?..ako a na základe čoho môžeš vedieť kam patrí ?  bavíme sa tu niekedy dosť ostro o veciach a nezmysloch ale nepáči sa mi, že tu začínaš agresívne útočiť..dávaj bacha...
« Posledná zmena: 17. Júl , 2013, 12:30:43 od RobG » Zaznamenané
proghopik
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 4302


PATRÍM DO PIVNICE!


« Odpoveď #391 kedy: 17. Júl , 2013, 12:30:43 »

Vidim jak si se mnou definitivne skoncil pred asi 10 dalsimi prispevky :)

Nicmene to vysvetleni je v nekompatibilite. Stejne jako decku nevysvetlis diferencialni rovnici, tak ja s tebou nemuzu diskutovat o tom co je a co neni kytarovy zvuk. Ty nevis jak zni kytara ve skutecnosti, v kapele, v mixu, v nahravce, protoze akorat drnkas na original v pivnici. (o tom ze neumis hrat, takze z tech kultovnich nastroju nedostanes ani zlomek toho co v nich skutecne je, o tom ani nemluvim)

To je v poriadku, ja sa ani netvarim, ze hrat viem. Bavím sa skvele

Dovolis si napsat o originalnim zvuku ze je na pytel (a pak to smazat aby se to nahodou nekdo nedovedel).

Blbost, kedze som si pomylil ukazku a pocuval som to na notebooku v noci. Preto som to zmazal, lebo som az neskor zistil, ze to je povodna stopa.

Muj omyl byl, ze jsem ze zacatku myslel, ze skutecne neco VIS o kytarovem zvuku, ale to bohuzel neni pravda. Proto se nemuzeme dobrat k zadnemu vysledku.  Ty vykladas akorat svoje pivnicove predstavy, šaša co si drnka na prehuleny a prebasovany humus a dela z toho forove romany.
v okamziku kdy misto kecu mely byt činy tak seš najednou .... v pivnici :)
Kam taky patris.

Teraz reagujes ako podrazdene decko a uz si zas zbytocne osobny a arogantny, co ma moc neudivuje. :) Prave preto som Ta vyzval nech dojdes osobne aj s tym modom a mohli sme to vyskusat priamo. Tomu si sa taktne vyhol :)
Co sa tyka prebasovaneho prehuleneho humusu, bohuzial nemam ako spravit lepsie ukazky.

A ano, do pivnice patrim a ani nemam ambiciu z nej vyliezt, mam to len ako hobby a nic viac, tot vsjo.
To mi ale nebrani reagovat na styl presadzovania Tvojich vyrobkov a aroganciu Tebe vlastnu. Na zdravie!
« Posledná zmena: 17. Júl , 2013, 12:31:35 od proghoper » Zaznamenané

kkoti môžu robiť technicky dobru hudbu ale nie pocitovo alebo nie su kok*ti lebo umenie ide cez pocity. Jedine ked môže kkt robit dobru hudbu je ked jukeboxuje teda hra do botky nacvičené cudzie veci
stevino179
Hosť
« Odpoveď #392 kedy: 17. Júl , 2013, 12:37:21 »

sa ukázal Hyenik - však ten chlap ma sebavedomie  jak parta opitých skinhead , nezvyknem nadávat ale si proste čurák a ako muzikant si ako digital - jednotky a nuly duša nikde - to Ti nikto na javysku  nezožerie - hudba je o inom  a hlavne čím človek viac vie je skromnejší ach jaj normálne mi ta je luuto  Smútim  , teraz nech sa Big B vyjadrí
Zaznamenané
spyros
inventár podniku
*******
Príspevkov: 4852



WWW
« Odpoveď #393 kedy: 17. Júl , 2013, 12:40:52 »

Nicmene to vysvetleni je v nekompatibilite. Stejne jako decku nevysvetlis diferencialni rovnici, tak ja s tebou nemuzu diskutovat o tom co je a co neni kytarovy zvuk. Ty nevis jak zni kytara ve skutecnosti, v kapele, v mixu, v nahravce, protoze akorat drnkas na original v pivnici. (o tom ze neumis hrat, takze z tech kultovnich nastroju nedostanes ani zlomek toho co v nich skutecne je, o tom ani nemluvim)
Dovolis si napsat o originalnim zvuku ze je na pytel (a pak to smazat aby se to nahodou nekdo nedovedel).
Muj omyl byl, ze jsem ze zacatku myslel, ze skutecne neco VIS o kytarovem zvuku, ale to bohuzel neni pravda. Proto se nemuzeme dobrat k zadnemu vysledku.  Ty vykladas akorat svoje pivnicove predstavy, šaša co si drnka na prehuleny a prebasovany humus a dela z toho forove romany.
tvoji znalost originalniho zvuku si krasne predvedl.....  v okamziku kdy misto kecu mely byt činy tak seš najednou .... v pivnici :)
Kam taky patris.

Kokso, ale to bolo tvrde. Btw v tom videu tvrdi Billy Corgan, ze v tom racku ma custom zvuky svojich originalnych ampov, tak asi ladili, kym mu to tak neznelo. Asi ak niekto chce presne vediet ako bol dosiahnuty zvuk, tak co tak si zavolat panovi Salvovi... 3 sekundy... +420 606 058 778... take it easy obaja...

PS: By ma zaujimalo ci tato Corganova gitara hra ako original :-D

Zaznamenané

Greece Catholic Anarchist Bishop of Manhimself
Branko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 13057


Myšlienky tvoria veci!


« Odpoveď #394 kedy: 17. Júl , 2013, 12:50:18 »

Hyenik...Môžem Ťa poprosiť aby si trochu ubral plyn ?  Prečo ho urážaš ? Môže mať vlastný názor aj bez toho, aby bol Satriani...či ?..ako a na základe čoho môžeš vedieť kam patrí ?  bavíme sa tu niekedy dosť ostro o veciach a nezmysloch ale nepáči sa mi, že tu začínaš agresívne útočiť..dávaj bacha...
Tu niekto niekoho uraza? Kde?  :) Vsak celkom trefne reagoval.  Bacha na vec kamo!
Zaznamenané

stevino179
Hosť
« Odpoveď #395 kedy: 17. Júl , 2013, 12:54:30 »

To myslíš vážne  Fuuha zíram teda že práve Ty sa potrebuješ pchat nejakému psovi d r
... tu ide hlavne oto kto je aký človek ----------------- lebo kto je aký človek takú hudbu robí             a to nieje podmienene technikou   Nezahrávaj sa
Zaznamenané
Branko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 13057


Myšlienky tvoria veci!


« Odpoveď #396 kedy: 17. Júl , 2013, 12:57:14 »

Admini, hento je uz aj na BAN, nie ?
Zaznamenané

stevino179
Hosť
« Odpoveď #397 kedy: 17. Júl , 2013, 12:58:44 »

a prečo  Huh! pretože máš väčšiu kapelu, alebo že som si dovolil na Teba niečo napísat
Tu niekto niekoho uráža  Huh! kde  Si píš!!!
Zaznamenané
ondreee
stály hosť
*****
Príspevkov: 1085



« Odpoveď #398 kedy: 17. Júl , 2013, 13:01:42 »

pomoc :D :D :D
Zaznamenané

reeller_sk
stály hosť
*****
Príspevkov: 1432


My best friends are Jim, Jack and Johny


« Odpoveď #399 kedy: 17. Júl , 2013, 13:02:37 »

Admini, hento je uz aj na BAN, nie ?
Branko nebud smiesny, ked moze hyenik napisat co napisal, tak aj stevino moze pisat svoje prispevky.

Netusim preco mas taky kryvy meter na hyenika, ale troska cudne mi to pride. Tunak nieco stevino napise a uz by si banoval a tam sa niekto osobne navaza do niekoho zato, ze ma iny nazor na vec.
Zaznamenané

I love my VHT!
"proste, vzdy ked si ten final pustim, tak si spomeniem na ten regresivny bordel (kazdy hral iny rytmus, ale nie ako dream, ale ako metallica)"
:D:D...
Branko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 13057


Myšlienky tvoria veci!


« Odpoveď #400 kedy: 17. Júl , 2013, 13:06:00 »

Branko nebud smiesny, ked moze hyenik napisat co napisal, tak aj stevino moze pisat svoje prispevky.

Netusim preco mas taky kryvy meter na hyenika,...
Lebo 3z10 ludi tu nieco robi poriadne, ostatok je obyvackovy material, bez urazky. Malokto tu ma sajn ako ma zniet amp cez mikrofon, v nahravke, v celkovom mixe. Malokto tu ozaj vie aj cosi pohrat a vie ako funguje zdravy gitarovy zvuk v kapele. Ked porovnam pracu Hyenika vs, Progac, tak asi nie je o com, co sa tyka gitarovej zrucnosti v kazdom smere. A hadaj komu zaroven budem viac verit.  Na zdravie!
Zaznamenané

Branko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 13057


Myšlienky tvoria veci!


« Odpoveď #401 kedy: 17. Júl , 2013, 13:06:58 »

Tu nejde o nazor, ale o fakty. To si zrejme malokto v tejto teme uvedomil.
Zaznamenané

stevino179
Hosť
« Odpoveď #402 kedy: 17. Júl , 2013, 13:08:53 »

to čo je poriadne a čo nieje poriadne je často len subjektívny názor momentálnej väčšiny
Zaznamenané
RobG
inventár podniku
*******
Príspevkov: 3484



« Odpoveď #403 kedy: 17. Júl , 2013, 13:09:02 »

Lenže Progi tu nepíše, že Hyenik by mal niekam zaliezť, že patrí do pivnice a podobne, len píše, že tie mody nehrajú ako originál..to je rozdiel...
 
Zaznamenané
Branko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 13057


Myšlienky tvoria veci!


« Odpoveď #404 kedy: 17. Júl , 2013, 13:10:22 »

Lenže Progi tu nepíše, že Hyenik by mal niekam zaliezť, že patrí do pivnice a podobne, len píše, že tie mody nehrajú ako originál..to je rozdiel...
 
Je mi jasne, preco nie si objektivny, ale taktiez sa skus nestranne pozriet na Progiho reakcie ohladom tych modov. :)
Zaznamenané

Strán: 1 ... 25 26 [27] 28 29 ... 44 |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.079 sekund, 22 otázok.