Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: VENUJTE 2% z daní aj na podporu gitarového fóra. Ďakujeme!!
21. Máj , 2024, 14:09:38
Strán: 1 ... 26 27 [28] 29 30 ... 44 |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: Aparáty made in SK / CZ  (Prečítané 162357 krát)
0 užívateľov a 1 Hosť prehliada túto tému.
bubucci
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 427



« Odpoveď #405 kedy: 17. Júl , 2013, 13:14:32 »

Lebo 3z10 ludi tu nieco robi poriadne, ostatok je obyvackovy material, bez urazky. Malokto tu ma sajn ako ma zniet amp cez mikrofon, v nahravke, v celkovom mixe. Malokto tu ozaj vie aj cosi pohrat a vie ako funguje zdravy gitarovy zvuk v kapele. Ked porovnam pracu Hyenika vs, Progac, tak asi nie je o com, co sa tyka gitarovej zrucnosti v kazdom smere. A hadaj komu zaroven budem viac verit.  Na zdravie!
+1

nekdy to chce holt pouzit ''tvrdsi'' prostredky, aby uz nekdo prestal byt zabedneny a trosku ptevrel oci...
Zaznamenané

negibson, lacne napodobeniny, domorobo...
stevino179
Hosť
« Odpoveď #406 kedy: 17. Júl , 2013, 13:17:06 »

a to si po všetkom fakt myslíš že nejaká mala lacná hračka môže hrat ako legendárny originál ved to rovno môžu tahat tie zvuky cez simulacie v PC a do pa alebo cez nejaký Sansamp  a našlo by sa x ludi ktorý by tvrdili že je to na nerozoznanie na javysku ,
Zaznamenané
RobG
inventár podniku
*******
Príspevkov: 3484



« Odpoveď #407 kedy: 17. Júl , 2013, 13:17:20 »

Branči..práveže som objektívny, lebo len posudzujem tú mieru agresie..sme tu kua kvázi kamoši, čo sa celé dni bavíme o podstatných aj zbytočných veciach už roky..už sme tých právd počuli x..a všetko bude inak...reagujem čisto, opakujem čisto na agresívny výstup hyenika voči Progimu..tak by som reagoval aj keby si to napríklad Ty písal na Progiho, alebo Progi na Teba....je nemám nič proti módom, veď keď to má svetová kapela v racku,  značí že to musí hrať, inak by to zrejme vyhodil z racku a kúpil si niečo iné....že
« Posledná zmena: 17. Júl , 2013, 13:26:02 od RobG » Zaznamenané
glamrocker
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 695



« Odpoveď #408 kedy: 17. Júl , 2013, 13:17:28 »

Je mi jasne, preco nie si objektivny, ale taktiez sa skus nestranne pozriet na Progiho reakcie ohladom tych modov. :)

no ale zas tvrdit ze neico hra ako original ked to videl akurat tak na fotke je uplne okej  Bavím sa skvele
Zaznamenané
bubucci
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 427



« Odpoveď #409 kedy: 17. Júl , 2013, 13:20:33 »

a to si po všetkom fakt myslíš že nejaká mala lacná hračka môže hrat ako legendárny originál ved to rovno môžu tahat tie zvuky cez simulacie v PC a do pa alebo cez nejaký Sansamp  a našlo by sa x ludi ktorý by tvrdili že je to na nerozoznanie na javysku ,


ty jako ja tu malu hracku mam doma a porovnaval jsem to aj s originalem a stejne sa o tom tady nema cenu hadat, protoze ten kdo to ani nezkusil ma urcite vetsi pravdu, ze Stevino...
Zaznamenané

negibson, lacne napodobeniny, domorobo...
stevino179
Hosť
« Odpoveď #410 kedy: 17. Júl , 2013, 13:26:50 »

a porovnával si to v plnej palbe s bicími lebo po tichu aj multak simulácie  hrajú dobre, su tu odborníci na koncové stupne a preampi nech sa vyjadria mne je jasne že napr koncové trafo robí vela zvuku a že čím je zosik jednoduchší tým každa súčiastka je dôležitejšia a zrovna Hiwat su cca jednoduché jednokanaly a tam zaleží fakt na všetkom , aj keby si dal ten preampík na HIwat koncak nebude to hrat ako hiwat .
ak to hra dobre na dobrom koncaku tak je to ok ale nech sa to nehrá na legendu - to zožeru tak kupovači lacných stratov s tým že maju legendu
Zaznamenané
glamrocker
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 695



« Odpoveď #411 kedy: 17. Júl , 2013, 13:34:09 »

a porovnával si to v plnej palbe s bicími lebo po tichu aj multak simulácie  hrajú dobre, su tu odborníci na koncové stupne a preampi nech sa vyjadria mne je jasne že napr koncové trafo robí vela zvuku a že čím je zosik jednoduchší tým každa súčiastka je dôležitejšia a zrovna Hiwat su cca jednoduché jednokanaly a tam zaleží fakt na všetkom , aj keby si dal ten preampík na HIwat koncak nebude to hrat ako hiwat .
ak to hra dobre na dobrom koncaku tak je to ok ale nech sa to nehrá na legendu - to zožeru tak kupovači lacných stratov s tým že maju legendu

hlavne sa treba postavit k cinelom  a potom si vychutnavat vsetky nuansy gitaroveho zvuku  Bavím sa skvele
Zaznamenané
bubucci
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 427



« Odpoveď #412 kedy: 17. Júl , 2013, 13:40:55 »

a porovnával si to v plnej palbe s bicími lebo po tichu aj multak simulácie  hrajú dobre, su tu odborníci na koncové stupne a preampi nech sa vyjadria mne je jasne že napr koncové trafo robí vela zvuku a že čím je zosik jednoduchší tým každa súčiastka je dôležitejšia a zrovna Hiwat su cca jednoduché jednokanaly a tam zaleží fakt na všetkom , aj keby si dal ten preampík na HIwat koncak nebude to hrat ako hiwat .
ak to hra dobre na dobrom koncaku tak je to ok ale nech sa to nehrá na legendu - to zožeru tak kupovači lacných stratov s tým že maju legendu
no predstav si, ze jsem to zkusal aj v kapele a aj s bicima a ten charakter tam je a ty moduly jsou prave odlazovany na pouziti s univerzalnim koncakem, idealne s vhodny druhem lamp pro danou predlohu. Vzdycky je to kompromisu. Kdyz se budeme bavit o konkretnich ukazkach, tak co je lepsi ? Origo aparat ktery ma z ukazek k dane predloze dal nebo ''lacna nahrazka'' se kterou se dostanes bliz ?
Zaznamenané

negibson, lacne napodobeniny, domorobo...
killo
stály hosť
*****
Príspevkov: 1352



« Odpoveď #413 kedy: 17. Júl , 2013, 13:43:09 »


ak to hra dobre na dobrom koncaku tak je to ok ale nech sa to nehrá na legendu - to zožeru tak kupovači lacných stratov s tým že maju legendu

cize by si to mal vlastne zozrat ty nie? :-D
Zaznamenané

Captain SEXXX !!
stevino179
Hosť
« Odpoveď #414 kedy: 17. Júl , 2013, 13:47:28 »

to neviem ale žiadna argumentácia typu urážok protistrany  u mňa neobstojí , osobne som bol vždy zástancom hrania bez pa a bez ozvučenia bicích len každý zo svojím ampom za chrbtom  a keby som mal možnosť isto radšej idem do originálu aj v horšom stave ako do nejakej ani neviem ako to nazvať ,
Killo ale však Harmony raz bude legenda  /ako písal Jay MOJO /- to je ale iná téma  Bavím sa skvele , a isto račej starú preglejku ako novu chcinu
Zaznamenané
ondreee
stály hosť
*****
Príspevkov: 1085



« Odpoveď #415 kedy: 17. Júl , 2013, 13:52:51 »

boze stevinko tvoje nazory su neuveritelne.. ak raz niecomu uveris, tak to obhajujes ako pravdu najsvetejsiu.. nebezpecny jedinec si..

pindas na Sansamp ako keby si s tym mal milion skusenosti.. my sme to v studiu pouzili ako duplu k mesine a bolo to popici.. nasim vzorom boli vtedy Rammstein, ktori tak tiez nahravali

obhajujes "legendarne" aparaty a pri tom zabudas, ze Salvation moduly maju uplne iny ucel ako sa hrat na napodobovanie..
ponukaju klientom variabilitu mat za sebou miesto jednej legendy 2-4-8-x dalsich aparatov.
« Posledná zmena: 17. Júl , 2013, 13:53:28 od ondreee » Zaznamenané

stevino179
Hosť
« Odpoveď #416 kedy: 17. Júl , 2013, 13:57:36 »

sansamp je super mal som ho a je to proste sansamp nehrá sa na mesu ani hiwat ........... , sam používam doma TUbemana do linky ma to skvelý zvuk  Na zdravie!
Zaznamenané
Branko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 13057


Myšlienky tvoria veci!


« Odpoveď #417 kedy: 17. Júl , 2013, 13:59:26 »

 Bavím sa skvele ha ha ha Bavím sa skvele ha ha ha

ach, do pice  Bavím sa skvele
Zaznamenané

Iggy
inventár podniku
*******
Príspevkov: 3139


full-time obzer


WWW
« Odpoveď #418 kedy: 17. Júl , 2013, 15:09:18 »

uz je po vsetkom, ci este bude druhe kolo?  Ja som čert..
Zaznamenané

Citácia: Rastis 07. August , 2007, 18:46:25
ale hosi no tak - sa neposerte. o nic nejde.

ked ti baba povie, ze si ju na chuja opichal, tak co? vynadas jej, ze ta nemoze kritizovat lebo nema vtaka?
reeller_sk
stály hosť
*****
Príspevkov: 1432


My best friends are Jim, Jack and Johny


« Odpoveď #419 kedy: 17. Júl , 2013, 16:06:50 »

Lebo 3z10 ludi tu nieco robi poriadne, ostatok je obyvackovy material, bez urazky. Malokto tu ma sajn ako ma zniet amp cez mikrofon, v nahravke, v celkovom mixe. Malokto tu ozaj vie aj cosi pohrat a vie ako funguje zdravy gitarovy zvuk v kapele. Ked porovnam pracu Hyenika vs, Progac, tak asi nie je o com, co sa tyka gitarovej zrucnosti v kazdom smere. A hadaj komu zaroven budem viac verit.  Na zdravie!
Celkom ta chapem, ze chces podporit toho kto realne nieco robi pre "slovensky romantizmus". Akurat neviem ci to je spravne uz ked ten niekto zacne osobne utocit na druhe. Kebyze to mam zasa raz zobrat do extremu to co si napisal, by malo vyplyvat, kebyze som majster sveta v niecom tak mozem sastrelit hocikoho kto mi bude pindat na to, ze toto si ale robil zle. Proste jedna vec je diskusia o tom produkte a druha vec je, ked sa to berie do osobnej roviny urazania sa navzajom, na to nema pravo ani hyenik aj ked je sikovny v tom co robi. A o tom je potom cela diskusia do ktorej som sa zapojil, ze cudne marketingove praktiky su to, poslat niekoho sa schovat do pivnice, ked sa mu nepaci moj produkt.
Zaznamenané

I love my VHT!
"proste, vzdy ked si ten final pustim, tak si spomeniem na ten regresivny bordel (kazdy hral iny rytmus, ale nie ako dream, ale ako metallica)"
:D:D...
Strán: 1 ... 26 27 [28] 29 30 ... 44 |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.064 sekund, 22 otázok.