Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: VENUJTE 2% z daní aj na podporu gitarového fóra. Ďakujeme!!
21. Máj , 2024, 22:41:06
Strán: 1 ... 30 31 [32] 33 34 ... 44 |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: Aparáty made in SK / CZ  (Prečítané 162359 krát)
0 užívateľov a 1 Hosť prehliada túto tému.
Majo Fero
inventár podniku
*******
Príspevkov: 3686


večne usmiaty gitarista :-)


« Odpoveď #465 kedy: 19. Júl , 2013, 09:22:50 »

Pre hyenika: Kto Ty vlastne si a čo si dokázal že sa tak povyšuješ , kopíruješ sprznene kópie originálov , povyšuješ sa a ja fakt neviem prečo , tie moduly to je taka moda o par rokov po tom ani pes neštekne  , nikdy to nedosiahne  ani desatinu mena a slavi poctivých aparátov . TO že na tom hrajú momentálne nejaké tekvice neznamená nič .. Žial si typický príklad výplodu doby až nerealne  arogantný neopodstatnene namyslený človek . A hlavne ak v  sebe nemaš pokoru  nedosiahneš nič   Si píš!!! , to že zahraš technicky tažke veci zaujíma len nejakych uchylných gitaristov - je to všetko bez duše tak isto ako všetky moduly a ako polka hudby čo sa teraz produkuje - je to vlastne smutne - si ako urazene dieta čo kope okolo seba lebo mu niekto nechce spapat koláč s piesku
No ty teda mas co poucovat  ha ha ha ... bodaj by ta mamka vyfackala  Bavím sa skvele
Zaznamenané
miso_kolo
inventár podniku
*******
Príspevkov: 3208


on neni koko*t on je retardovany


« Odpoveď #466 kedy: 19. Júl , 2013, 09:29:11 »

ze, clovek co si ani nedokaze naladit gitaru ide poucovat hudobnika, ktory ma za sebou niekolko skvelych CD, a milion nahravok, ukazok.... smutne smiesne  Smútim
Zaznamenané

stoka!
garde
miestny štamgast
******
Príspevkov: 2967



« Odpoveď #467 kedy: 19. Júl , 2013, 09:32:39 »

ale veď ho nechajte Ja som čert.. Bavím sa skvele

Hyenik teraz som si preklikal tvoje gadgets, pamätal som si Ampiga, je s tým niečo Huh! ako sa to pohlo Huh!
Zaznamenané

"povedz debilovi, že je debil a neuverí ti"
hyenik
stály hosť
*****
Príspevkov: 1406



« Odpoveď #468 kedy: 19. Júl , 2013, 10:00:52 »

Hyenik teraz som si preklikal tvoje gadgets, pamätal som si Ampiga, je s tým niečo Huh! ako sa to pohlo Huh!
bohuzel nijak, spousta jine prace a nevyhodna kombinace sloziteho R&D a male poptavky
Zaznamenané

stevino179
Hosť
« Odpoveď #469 kedy: 19. Júl , 2013, 10:17:14 »

cd si aj ja nahrám koľko chcem aj nahrávok -len kto by ot počúval - myslím ti jeho Beeee
Zaznamenané
rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2303



« Odpoveď #470 kedy: 19. Júl , 2013, 10:31:03 »

chlapci a to sú nejaké české moduly ? :)

spravna otazka po pomaly niekolkych rokoch, co sa tu o tom natahuju  Bavím sa skvele
Zaznamenané
killo
stály hosť
*****
Príspevkov: 1352



« Odpoveď #471 kedy: 19. Júl , 2013, 10:32:21 »

cd si aj ja nahrám koľko chcem aj nahrávok -len kto by ot počúval - myslím ti jeho Beeee

sak nahrat si mozes je demokracia, nastastie ublizit tym nemas komu. Horsie by bolo keby si tak ako hras aj povedzme soferoval MHD.  ha ha ha  ha ha ha

Zaznamenané

Captain SEXXX !!
miso_kolo
inventár podniku
*******
Príspevkov: 3208


on neni koko*t on je retardovany


« Odpoveď #472 kedy: 19. Júl , 2013, 11:00:57 »

cd si aj ja nahrám koľko chcem aj nahrávok -len kto by ot počúval - myslím ti jeho Beeee

vidis, jeho kapela ma na BZ 40 tis prehrati. a to je len jeden portal.

tvoja kapela ma kolko? resp kolko ludi dokazalo tie tvoje ukazky aspon dopocuvat do konca? 1? 0?
Zaznamenané

stoka!
ondreee
stály hosť
*****
Príspevkov: 1085



« Odpoveď #473 kedy: 19. Júl , 2013, 11:12:48 »

najhorsie je, ze skrz podobne individua prestanu prispievat ludia, ktory maju co ponuknut a su inspiraciou.
Zaznamenané

Sanchez
stály hosť
*****
Príspevkov: 802



WWW
« Odpoveď #474 kedy: 19. Júl , 2013, 12:12:02 »

najhorsie je, ze skrz podobne individua prestanu prispievat ludia, ktory maju co ponuknut a su inspiraciou.

Neboj ja neprestanem, len neviem, či mám čo ponúknuť a či som inšpiráciou:-) Na zdravie!
« Posledná zmena: 19. Júl , 2013, 12:12:30 od Sanchez » Zaznamenané

garde
miestny štamgast
******
Príspevkov: 2967



« Odpoveď #475 kedy: 19. Júl , 2013, 12:51:52 »

bohuzel nijak, spousta jine prace a nevyhodna kombinace sloziteho R&D a male poptavky

tak ano, rady basgitaristov zďaleka nie sú tak obšírne, a tiež aj nutnosť meniť ampy je mnohonásobne nižšia, navyše niektoré značky ponúkajú vlastné preampové krabičky, ale aj tak pár ampov by sa našlo ktoré by sa oplatilo spraviť
Zaznamenané

"povedz debilovi, že je debil a neuverí ti"
pista58
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 6966



« Odpoveď #476 kedy: 21. Júl , 2013, 11:16:39 »

inac kde vlastne hyenik tieto moduly v ramci temy vnucuje? to sa mi progy nejako nepodarilo dopatrat ...
Zaznamenané

o-yep sro
rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2303



« Odpoveď #477 kedy: 21. Júl , 2013, 11:26:03 »

inac kde vlastne hyenik tieto moduly v ramci temy vnucuje? to sa mi progy nejako nepodarilo dopatrat ...

- pise po cesky - to uz samo o sebe smrdi
- pise o vyrobkoch ceskeho povodu - to smrdzi este viac

- zvysok si neni problem domysliet  Bavím sa skvele
Zaznamenané
pista58
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 6966



« Odpoveď #478 kedy: 21. Júl , 2013, 11:35:02 »

njn, pre nos ktory je zvyknuty na pivnicu taketo koncepcie posobia ako cervene platno na byka  Bavím sa skvele
Zaznamenané

o-yep sro
proghopik
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 4302


PATRÍM DO PIVNICE!


« Odpoveď #479 kedy: 21. Júl , 2013, 12:14:25 »

inac kde vlastne hyenik tieto moduly v ramci temy vnucuje? to sa mi progy nejako nepodarilo dopatrat ...

Ale ved tu vobec neslo o vnucovanie a toboz nie o to, ze tie vyrobky su zle alebo ceske preboha. Nechajte ma vydýchať Ked si to necital cele (co musi byt ozaj utrpenie Bavím sa skvele), precitaj si posledny Kubov63 prispevok, tam je to strucne zhrnute.

P.S. Inak bohuzial ano, mam trochu predpojatost voci vsetkemu slovenskemu a ceskemu co sa tyka celej tejto sfery, kedze zatial som mal vela negativnych skusenosti najma so zatajovanim menenych casti, chyb a pod. a uz som sa 2x zbytocne previezol do Ciech z toho raz aj do Prahy kvoli kupe gitary. Preto mam uz prirodzenu nedoveru voci napr. inzerentom u nas alebo z Ciech a ver mi, ze nie som sam. :)
Zaznamenané

kkoti môžu robiť technicky dobru hudbu ale nie pocitovo alebo nie su kok*ti lebo umenie ide cez pocity. Jedine ked môže kkt robit dobru hudbu je ked jukeboxuje teda hra do botky nacvičené cudzie veci
Strán: 1 ... 30 31 [32] 33 34 ... 44 |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.067 sekund, 22 otázok.