Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: Nové smerovanie portálu  - podpora a propagácia aktivít členov fóra !!
16. Máj , 2024, 11:00:21
Strán: 1 2 3 [4] |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: higain  (Prečítané 8626 krát)
0 užívateľov a 1 Hosť prehliada túto tému.
rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2303



« Odpoveď #45 kedy: 05. Október , 2008, 10:03:24 »

jaky technometal...

buaznis voe ? sak to SKAcko jak repa  Fuuha zíram
Zaznamenané
styrioci
inventár podniku
*******
Príspevkov: 11901



« Odpoveď #46 kedy: 05. Október , 2008, 10:10:45 »

buaznis voe ? sak to SKAcko jak repa  Fuuha zíram
ak toto hrate na koncertoch, tak sa pridem pozriet, ked tu v okoli budete hrat  Na zdravie!
Zaznamenané
rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2303



« Odpoveď #47 kedy: 05. Október , 2008, 10:17:01 »

hej, toto a "Maciatko". dokolecka 3/4 hodinu. dondzi  Na zdravie!
Zaznamenané
Branko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 13057


Myšlienky tvoria veci!


« Odpoveď #48 kedy: 05. Október , 2008, 10:21:47 »


neni to nahoodu 'Bulb' z kapely Periphery? lebo tu hra na Engl


AAAAAAANO je to BULB. On ma toho viac, aj Mesa... atd. A boxy Orange a VHT. Myslim, ze na tej stranke soundclick ma napisane, co vsetko pouziva. Vo vacsine vsak POD XT s balickami, ktore su tam najdolezitejsie. Dnesny najnovsi produkt X3 uz obsahuje aj tie balicky v cene.
Zaznamenané

Semish
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 5879



WWW
« Odpoveď #49 kedy: 05. Október , 2008, 10:24:33 »

AAAAAAANO je to BULB. On ma toho viac, aj Mesa... atd. A boxy Orange a VHT. Myslim, ze na tej stranke soundclick ma napisane, co vsetko pouziva. Vo vacsine vsak POD XT s balickami, ktore su tam najdolezitejsie. Dnesny najnovsi produkt X3 uz obsahuje aj tie balicky v cene.

Pod X3 obsahuje aj tie model packy,ale nie len to, daju sa naraz pouzit dva rozdielne aparaty s rozdielnymi efektami (tak ako na Vetta hlavach), je tam komplet aj basovy POD a este mic preamp, presety na spev a myslim aj dva vstupy (aspon teda POD X3 Pro ma mat dva vstupy).
Zaznamenané
kaolko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 16429


Saturday Night Bieber


« Odpoveď #50 kedy: 05. Október , 2008, 10:27:29 »

Pod X3 obsahuje aj tie model packy,ale nie len to, daju sa naraz pouzit dva rozdielne aparaty s rozdielnymi efektami (tak ako na Vetta hlavach), je tam komplet aj basovy POD a este mic preamp, presety na spev a myslim aj dva vstupy (aspon teda POD X3 Pro ma mat dva vstupy).

dobre sa pocuva co pises, len aby to malo aj aky taky zvuk.. nie jak prislapnuta filcka :)
Zaznamenané

Semish
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 5879



WWW
« Odpoveď #51 kedy: 05. Október , 2008, 10:54:06 »

dobre sa pocuva co pises, len aby to malo aj aky taky zvuk.. nie jak prislapnuta filcka :)

Tu je na to demo : http://line6.com/podx3pro/tour.html
Na doma je to viac ako pouzitelne.
Zaznamenané
zakky
Hosť
« Odpoveď #52 kedy: 05. Október , 2008, 22:38:43 »

tak podla tychto ukazok by som to teda ani nechcel :)
Zaznamenané
musicman
inventár podniku
*******
Príspevkov: 4903



« Odpoveď #53 kedy: 11. November , 2008, 21:15:22 »

higain SW plugin. nahrate  notebook interna zukovka shit.

* xzzx.mp3 (235.51 KB - stiahnuté 110 krát.)
Zaznamenané

http://www.999th.eu         RIG:  2x DIGIDESIGN PRO TOOLS HD3, 3 x DIGIDESIGN 192 I/O ANALOG , DIGIDESIGN PRE, Focusrite, UAD, J&T       http://www.facebook.com/pages/999th-studio/124192809296?v=wall&ref=ts
Martinlm
adminištrant
inventár podniku
***
Príspevkov: 7479



WWW
« Odpoveď #54 kedy: 11. November , 2008, 23:24:06 »

Zvuk pekny, to tie maci maju takuto internu? :) Mozno aj dnesne PC notebooky, ale co mam ja PC notebook spred .... 4 - 5 rokov, tak to nehrozi, sumi to strasne, latencia.... Teda aspon sa mi zda, ze som niekde cital, ze vsetky tie lacne notebooky, co maju tie AC97 zvukovky si polepsili akosi. Alebo to bolo len k AC97 na beznych skladackovych mainboardoch? To neviem uz.
 
Zaznamenané

musicman
inventár podniku
*******
Príspevkov: 4903



« Odpoveď #55 kedy: 11. November , 2008, 23:36:15 »

sumi aj tato. skor mam obavu ze tie sw simulacie su stale lepsie alebo osprostievame z toho ?  ?§!.
Zaznamenané

http://www.999th.eu         RIG:  2x DIGIDESIGN PRO TOOLS HD3, 3 x DIGIDESIGN 192 I/O ANALOG , DIGIDESIGN PRE, Focusrite, UAD, J&T       http://www.facebook.com/pages/999th-studio/124192809296?v=wall&ref=ts
zakky
Hosť
« Odpoveď #56 kedy: 11. November , 2008, 23:49:56 »

sumi aj tato. skor mam obavu ze tie sw simulacie su stale lepsie alebo osprostievame z toho ?  ?§!.

ale ano ja som napriklad skusal revalver mk3 a tiez mam pocit ze je to zas dalej, menej to sumi, daju sa nastavit velke skreslenia a hlasitosti bez toho aby to piskalo a podobne

ale viac snad coskoro v clanku :)
Zaznamenané
Martinlm
adminištrant
inventár podniku
***
Príspevkov: 7479



WWW
« Odpoveď #57 kedy: 11. November , 2008, 23:51:11 »

Pre mna su mnohe uplne ok, ale ako na co. Ked si to doma vypeciem, ze trochu si to uzit, tak sa vobec nedostavuje ten blahodarny pocit, co pri lampovom aparate :)
Zaznamenané

Zeck
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1675


« Odpoveď #58 kedy: 25. December , 2008, 03:06:15 »

vlado, takze to ty si pred 3 mesiacmi tu na nas skusal taketo veci, ze som tu novy, nahral som ukazku,... Bavím sa skvele
a urcite si sa rehotal ako kon, ked tam ti pisali peavey, retifier, engl .. kurwa Bavím sa skvele

caute,som tu novy. Nahral som kratku ukazku mojho aparatu,sice len na taky supacky mikrofon,ale nemam iny momentalne. Co hovorite na zvuk? a kto uhadne,aky je to aparat? :)
Zaznamenané

"We're going to create something that they can't steal  because they can't play it." :-)   - Thelonious Monk
jtakac
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1702



« Odpoveď #59 kedy: 25. December , 2008, 08:48:56 »

vlado, takze to ty si pred 3 mesiacmi tu na nas skusal taketo veci, ze som tu novy, nahral som ukazku,... Bavím sa skvele
a urcite si sa rehotal ako kon, ked tam ti pisali peavey, retifier, engl .. kurwa Bavím sa skvele


hej  Bavím sa skvele..a neni to prvykrat,co som take nieco spravil,ale to si sem este asi nechodil  :) Na zdravie!
Zaznamenané

mam 3 cinske gitary a POD, ale to nevadi, lebo zvuk je vraj v prstoch
Strán: 1 2 3 [4] |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.087 sekund, 23 otázok.