Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: Nové smerovanie portálu  - podpora a propagácia aktivít členov fóra !!
12. Máj , 2024, 04:55:55
Strán: [1] 2 3 ... 57 |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: Muziker - Aupark, Bratislava  (Prečítané 233096 krát)
0 užívateľov a 1 Hosť prehliada túto tému.
homar
inventár podniku
*******
Príspevkov: 3635



« kedy: 25. Marec , 2007, 13:05:46 »

Bratislavcanom asi netreba muziker moc predstavovat, ale pre ostatnu cast slovenska, ktora nepozna tak davam do pozornosti. Vyber na internete maju dostatocne velky, co sa vsak o kamnennom obchode moc povedat neda, lebo vacsinou ked nieco hladam tak to v predajni nemaju  To co bolo? červená-von  Ceny maju podla mna dost prehnane u niektorych produktov, ale tak maju garanciu najnizsej ceny, tak treba skusit. Personal mi nevadi, az na jedneho predavaca, ktory sa robi ze si nikoho nevsima...  Pomoooc! Ja osobne nemam nejake zle skusenosti u nich, vsak napiste pripadne vase postrehy.  Zdravíčko

este ich link http://www.muziker.sk/
« Posledná zmena: 25. Marec , 2007, 13:12:35 od Altostratus » Zaznamenané

Fender Stratocaster, Epiphone Les Paul Standard
Marshall JCM 900 MkIII, Marshall 1960B Lead
TC-Electronic Nova System
FallingHammer
nováčik
*
Príspevkov: 18


« Odpoveď #1 kedy: 25. Marec , 2007, 14:30:49 »

Bratislavcanom asi netreba muziker moc predstavovat, ale pre ostatnu cast slovenska, ktora nepozna tak davam do pozornosti. Vyber na internete maju dostatocne velky, co sa vsak o kamnennom obchode moc povedat neda, lebo vacsinou ked nieco hladam tak to v predajni nemaju  To co bolo? červená-von  Ceny maju podla mna dost prehnane u niektorych produktov, ale tak maju garanciu najnizsej ceny, tak treba skusit. Personal mi nevadi, az na jedneho predavaca, ktory sa robi ze si nikoho nevsima...  Pomoooc! Ja osobne nemam nejake zle skusenosti u nich, vsak napiste pripadne vase postrehy.  Zdravíčko

este ich link http://www.muziker.sk/
ktori predavac si nikoho nevsima? staci nejaka jeho charakteristika, nemusis pisat meno...ja len ci mame podobne skusenosti?
Zaznamenané
homar
inventár podniku
*******
Príspevkov: 3635



« Odpoveď #2 kedy: 25. Marec , 2007, 14:34:49 »

jeden sa vola tusim Matus Bori, ten tam byva castejsie, tak ten je velmi slusny a ochotny, ale ten druhy, meno neviem posobi podla mna trochu arogantne, minule som tam bol s kamaratom, nieco sme hladali, a stale sa tam len prechadzal a nevsimal si zakaznikov, takze tak  Nezahrávaj sa
Zaznamenané

Fender Stratocaster, Epiphone Les Paul Standard
Marshall JCM 900 MkIII, Marshall 1960B Lead
TC-Electronic Nova System
Golev
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 372



« Odpoveď #3 kedy: 25. Marec , 2007, 15:37:54 »

Je tam jeden co vyzeral ako Brano Mojsej ... ten bol vcelky neprijemny  Beeee
Zaznamenané
homar
inventár podniku
*******
Príspevkov: 3635



« Odpoveď #4 kedy: 25. Marec , 2007, 15:39:02 »

Je tam jeden co vyzeral ako Brano Mojsej ... ten bol vcelky neprijemny  Beeee

no tusim ze to je on  Na zdravie!
Zaznamenané

Fender Stratocaster, Epiphone Les Paul Standard
Marshall JCM 900 MkIII, Marshall 1960B Lead
TC-Electronic Nova System
Sipko
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 582


Matej Šipkovský


WWW
« Odpoveď #5 kedy: 25. Marec , 2007, 17:54:39 »

S Muzikerackymi predavacmi mam rovnaku skusenost. Matus- ochotny, priatelsky a ten druhy, taky vlasaty, je dost neprijemny a hra sa na frajera Nezahrávaj sa
Zaznamenané

www.facebook.com/BreakItDownOfficial
www.bandzone.cz/breakitdown         
www.youtube.com/user/BreakItDownOfficial
Ibanez SZ320   ->   Mesa Boogie Studio preamp   ->   Mesa Boogie 50/50 poweramp   ->   Marshall 1936
FallingHammer
nováčik
*
Príspevkov: 18


« Odpoveď #6 kedy: 25. Marec , 2007, 18:44:15 »

jeden sa vola tusim Matus Bori, ten tam byva castejsie, tak ten je velmi slusny a ochotny, ale ten druhy, meno neviem posobi podla mna trochu arogantne, minule som tam bol s kamaratom, nieco sme hladali, a stale sa tam len prechadzal a nevsimal si zakaznikov, takze tak  Nezahrávaj sa
no bohuzial musim suhlasit, matus je velmi mily ochotny a srdecny, na nic sa nehra ked nieco doskusam obcas aj prehodim snim par slov, ale ten druhy no...radsej nic...
Zaznamenané
iMbUS
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 3277



WWW
« Odpoveď #7 kedy: 25. Marec , 2007, 20:49:43 »

tu je link na predavacov:
vsetci myslime asi Peta, ze ? http://www.muziker.sk/Default.aspx?content=kont#

Ten chlapik dokaze ludom take kaleraby natrepat do hlavy, ze Soundking je popici a tam nieje co riesit. A ked som si na tom zahral, tak kanal.
A ked som si kupoval wah, tak som si ho tam skusal asi 20 minut a dosiel za mnou so slovami "no co virtuoz, tak ako?" :D
Zaznamenané

Mame nejake novinky.
MusicMan JP-6, Fernandez Strat LTD | Fender Hot Rod DeVille 212
Sipko
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 582


Matej Šipkovský


WWW
« Odpoveď #8 kedy: 25. Marec , 2007, 21:01:16 »

A ked som si kupoval wah, tak som si ho tam skusal asi 20 minut a dosiel za mnou so slovami "no co virtuoz, tak ako?" :D

Slepa zavist  ha ha ha
Zaznamenané

www.facebook.com/BreakItDownOfficial
www.bandzone.cz/breakitdown         
www.youtube.com/user/BreakItDownOfficial
Ibanez SZ320   ->   Mesa Boogie Studio preamp   ->   Mesa Boogie 50/50 poweramp   ->   Marshall 1936
homar
inventár podniku
*******
Príspevkov: 3635



« Odpoveď #9 kedy: 25. Marec , 2007, 21:08:56 »

raz som sa toho Peta pytal nieco na jednu gitaru, odpovedal mi ze si to mam najst na nete, tak som sa otocil a isiel prec, nemam chut sa s niekym hadat...  Neser ma! Neser ma!
Zaznamenané

Fender Stratocaster, Epiphone Les Paul Standard
Marshall JCM 900 MkIII, Marshall 1960B Lead
TC-Electronic Nova System
MageZ
miestny štamgast
******
Príspevkov: 2224


teh shite!!111!


WWW
« Odpoveď #10 kedy: 25. Marec , 2007, 23:51:39 »

To je pán "v porádku". Kamarát prišiel rekamovať novú gitaru ešte pár rokov dozadu, lebo zo zle navŕtaných dier vypadávali skrutky...on vypadnutú skrutku vložil na miesto (diera bola väčšia, ako mala byť) a povedal, že "to je v porádku" a záležitosť bola vybavená. :D
Zaznamenané

iMbUS
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 3277



WWW
« Odpoveď #11 kedy: 26. Marec , 2007, 08:44:54 »

Dalsi, negitarovy zazitok mal nas klavesak, ked si chcel objednat puzdro na klaves, ktore si nasiel na webe a mu tvrdili, ze taka velkost sa nevyraba! Potom samozrejme zistili, ze vyraba a dokonca to maju v ponuke, tak si to objednal a cakal na to 2 mesiace.
Zaznamenané

Mame nejake novinky.
MusicMan JP-6, Fernandez Strat LTD | Fender Hot Rod DeVille 212
pista58
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 6966



« Odpoveď #12 kedy: 26. Marec , 2007, 08:53:13 »

hej, ten typek ma svoje svojske caro, jedina vec ktoru som tam poslednu dobu kupil boli trsatka.
celkovo pristup skusania nastrojov je tam velmi zvlastny.
Zaznamenané

o-yep sro
RobG
Hosť
« Odpoveď #13 kedy: 26. Marec , 2007, 09:18:40 »

Púzdra na keyboardy/ nielen/ robí jedna firma na východe, na dobierku robia aj jednotlivé kusy, to je individuálne rozmery, neviem, prečo nepošlete mail, dal by som Vám kontakt a nemusíte rušiť predavačom v Auparku ich kruhy :-)

Na sortiment mám svoj názor, už nekupujem ani struny, vozím si ELIXIR a trsátka mi s SRN dávajú ako pozornosť podniku vo vreciach  ha ha ha

Ale úprimne, keď som v Auparku, radšej než s kočkou po butikoch, idem do MUZIKERU pomrkať. Na to je pre muzikanta tento obchod dobrý  ha ha ha

Zaznamenané
Roberto
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 3467



« Odpoveď #14 kedy: 26. Marec , 2007, 09:32:18 »

asi tak, ked bola zenska v praci alebo sla cosi obzerat, tak som si zobral prve veslo po ruke a vyplnil som cas miesto postavania.  Na zdravie!
Zaznamenané

“Hot funk, cold punk, even if it's old junk, it's still rock and roll to me.” ~ Billy Joel

"Using a pedal for dirt with a great vintage Marshall is like driving a Ferrari with an automatic transmission. It's still a Ferrari but you can sure as have a lot more fun with a manual."
Strán: [1] 2 3 ... 57 |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.119 sekund, 22 otázok.