Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: Zaregistroval si sa, ale ten prekliaty mail nechodí a stále nechodí?

Skontroluj si SPAM.

(fakt, robíme, čo sa dá, ale gmail.com si nedá povedať)
14. Máj , 2024, 12:03:55
Strán: 1 ... 16 17 [18] 19 20 ... 33 |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: Mind the Gap  (Prečítané 104148 krát)
0 užívateľov a 1 Hosť prehliada túto tému.
kaolko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 16429


Saturday Night Bieber


« Odpoveď #255 kedy: 09. November , 2012, 16:04:48 »

https://www.dropbox.com/sh/7lqrl0a30c8eb8t/t5h9lUPXk8/MVI_9071.MOV_1.mp4 este jeden popik pred koncertom..
Zaznamenané

kaolko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 16429


Saturday Night Bieber


« Odpoveď #256 kedy: 11. December , 2012, 17:41:47 »

ak ma niekto cas, tak kludne dobehnite v sobotu do randalu.. hrame treti v poradi.. 1. Hangmen's project, 2. Savatage Rock Opera mash up :D 3.MtG 4. Personal signet..

Zaznamenané

kaolko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 16429


Saturday Night Bieber


« Odpoveď #257 kedy: 05. Február , 2013, 16:42:59 »

https://www.dropbox.com/s/f7uv5tnxwfx4o93/CUCMA2.MOV sme testovali nove nahravatko zoom Q3.. bude to treba osvetlit v tej nasej kobke.. zial tentokrat bez spevu, Kuly nemohol tak to odvolal na poslednu chvilu.. ale inak zvukovo v poho na take tie rychle nahravania napadov a pracovne pouzitie
Zaznamenané

mn
inventár podniku
*******
Príspevkov: 3357



« Odpoveď #258 kedy: 05. Február , 2013, 16:52:39 »

fajnfajn
Zaznamenané

"Practice cures most tone issues" John Suhr
Semish
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 5879



WWW
« Odpoveď #259 kedy: 01. Marec , 2013, 18:45:00 »

Nejako ste sa zmenili , ste to vobec este vy ? :

https://www.facebook.com/mindthegapsound?fref=ts
Zaznamenané
mn
inventár podniku
*******
Príspevkov: 3357



« Odpoveď #260 kedy: 01. Marec , 2013, 19:12:32 »

a dokonca ich aj endorseuje Londynske metro!

http://www.blazeunlimited.com.au/wp-content/uploads/2012/07/mind_the_gap_lp.jpg
Zaznamenané

"Practice cures most tone issues" John Suhr
kaolko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 16429


Saturday Night Bieber


« Odpoveď #261 kedy: 01. Marec , 2013, 22:54:55 »

ja ak si smiem vybrat som ten cierny napravo..a vsak ja ich poprosim nech sa premenuju funguju od 2011.. my od 2010  Bavím sa skvele
inak je este jednanejaka hipsterska kapela co sa tak vola niekde z UK.. nejake indie hraju alebo keru mariu..
« Posledná zmena: 01. Marec , 2013, 23:02:23 od kaolko » Zaznamenané

kaolko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 16429


Saturday Night Bieber


« Odpoveď #262 kedy: 15. Apríl , 2013, 21:35:45 »


maly zaznam z piatkoveho koncertu..

British je vcelku okej podnik ak tam chcete spravit niekedy koncert.. len, by bolo mozno fajn kebyze sa daju repraky hore na stenu zavesit lebo takto to jebe v prvej rade ludom do hlav a v celej sale je tak nekonzistentny zvuk ze pomoc..staci stat trochu vedla a uz to znie jak z plexina od susedov..
Zaznamenané

dusan uk
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 247



« Odpoveď #263 kedy: 15. Apríl , 2013, 21:44:58 »


maly zaznam z piatkoveho koncertu..

British je vcelku okej podnik ak tam chcete spravit niekedy koncert.. len, by bolo mozno fajn kebyze sa daju repraky hore na stenu zavesit lebo takto to jebe v prvej rade ludom do hlav a v celej sale je tak nekonzistentny zvuk ze pomoc..staci stat trochu vedla a uz to znie jak z plexina od susedov..

Ked sme tam pred mesiacom hrali,mi zvukar povedal asi sest krat,ze sa mam dat o polovicu tichsie  ha ha ha
To PA cko tam nieje bohvieco.Ale pomohlo by dat ho here.
Zaznamenané
Branko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 13057


Myšlienky tvoria veci!


« Odpoveď #264 kedy: 15. Apríl , 2013, 22:28:44 »


maly zaznam z piatkoveho koncertu..

British je vcelku okej podnik ak tam chcete spravit niekedy koncert.. len, by bolo mozno fajn kebyze sa daju repraky hore na stenu zavesit lebo takto to jebe v prvej rade ludom do hlav a v celej sale je tak nekonzistentny zvuk ze pomoc..staci stat trochu vedla a uz to znie jak z plexina od susedov..
Klobuk dole, hra vam to paradne, hlavne zvuk je popici Si píš!!!  Zdravíčko Na zdravie!
Zaznamenané

kaolko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 16429


Saturday Night Bieber


« Odpoveď #265 kedy: 16. Apríl , 2013, 09:07:28 »

nahravatko bolo zoom q3HD.. vcelku fajn to je.. na skusobnu kde je malo svetla je ten obraz obcas kadeaky ale na zachytenie napadov vzdy postacil zatial.. teraz som s nim prvykrat skusal zosnimat koncert a v pohode..
Zaznamenané

kaolko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 16429


Saturday Night Bieber


« Odpoveď #266 kedy: 16. Apríl , 2013, 09:25:43 »

Ked sme tam pred mesiacom hrali,mi zvukar povedal asi sest krat,ze sa mam dat o polovicu tichsie  ha ha ha
To PA cko tam nieje bohvieco.Ale pomohlo by dat ho here.

nam trochu pomohlo ze sme dali ampy zboku ku stene takze to nesupovalo z podia takmer vobec
Zaznamenané

ondreee
stály hosť
*****
Príspevkov: 1085



« Odpoveď #267 kedy: 16. Apríl , 2013, 11:08:10 »

vazne to tam dobre hralo..
Zaznamenané

kaolko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 16429


Saturday Night Bieber


« Odpoveď #268 kedy: 16. Apríl , 2013, 14:33:19 »

vazne to tam dobre hralo..

hmm velmi rozne nazory boli... niektori povedali ze uplne dojebany zvuk, niektori ze super.. fakt zavisi kde clovek stoji.. ale urcite fajn skusenost, clovek pekne zisti ze co si ma na podiu davat do odposluchov.. ja som bol kapanek v pici cely tyzden, takze som bol rad ze som bol heheh.. Ajka bola chora, viete ako..  Bavím sa skvele
Zaznamenané

Bhlokvva
stály hosť
*****
Príspevkov: 1032



WWW
« Odpoveď #269 kedy: 16. Apríl , 2013, 15:14:10 »

hmm velmi rozne nazory boli... niektori povedali ze uplne dojebany zvuk, niektori ze super.. fakt zavisi kde clovek stoji.. ale urcite fajn skusenost, clovek pekne zisti ze co si ma na podiu davat do odposluchov.. ja som bol kapanek v pici cely tyzden, takze som bol rad ze som bol heheh.. Ajka bola chora, viete ako..  Bavím sa skvele

Takto to bolo:
Ked hrali gitary same (vsimol som si tusim v poslednej skladbe), tak to bolo ok, normalne pekny zvuk. V kludnejsich castiach sa to celkom dalo, ale v nadupanych castiach (teda vacsina) basa a bicie uplne zabili gitary a tie len tak dietne bzucali. Bicie mali zvuk popici, aj basa, ale vravim, uplne to vytlacilo gitary. Podla mna to nie je chyba kapelneho zvuku, ale zvukarova, ako keby nejake limitery ci ake haraburdy to mali na svedomi. A na to, ze ta miestnost nie je nejaka velka, to bolo prilis vypalene. Podla mna v tom podniku vobec netreba zvucit gitary pri takejto hudbe. A urob si nejaky tucnejsi gulatejsi solovy zvuk, v tych vyhravkach to bolo tenke. To iste by mohol aj Miso samozrejme.
Zaznamenané

Aky je rozdiel medzi vranou?
Strán: 1 ... 16 17 [18] 19 20 ... 33 |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.14 sekund, 23 otázok.