Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: Zaregistroval si sa, ale ten prekliaty mail nechodí a stále nechodí?

Skontroluj si SPAM.

(fakt, robíme, čo sa dá, ale gmail.com si nedá povedať)
30. Máj , 2024, 12:22:40
Strán: 1 2 [3] |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: BEYOND THE LIMITS - Hard Rock  (Prečítané 6135 krát)
0 užívateľov a 1 Hosť prehliada túto tému.
yeah
Hosť
« Odpoveď #30 kedy: 07. Október , 2011, 10:01:10 »

Tiez prve co som si vsimol ked som si to dnes rano znova pustil, ze refren prilis dole melodicka linka. V podstate na jednej urovni so slohou co je pre moje ucho nevyrazne. Pytali by sa mi bud vokaly vytiahnut k hlavnej linke mozno len a mozno nie len to. Inak stale trvam na tom, ze hlas je fajn.
Zaznamenané
sandmann
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 180


When it's too loud, you are too old


« Odpoveď #31 kedy: 07. Október , 2011, 10:07:24 »

Ten klip je trosku aj fashion video - babena vyobliekana hadze veci do cestovnej tasky a pride za nou nagelovany borec v koseli a ten drahy luster, daleko od reality nejakej petrzalskej garzonky beznych mladych ludia. Je to ako v telenovele :) Ake videa bezne toci ta firma?

www.videocamdesign.com tu si mozes pozriet co zatial spravili
Zaznamenané

Ibanez co ine? haha
kaolko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 16429


Saturday Night Bieber


« Odpoveď #32 kedy: 07. Október , 2011, 10:07:42 »

ahoj sem Hans opravar pracek.. delas to jako kralovna
Zaznamenané

sandmann
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 180


When it's too loud, you are too old


« Odpoveď #33 kedy: 07. Október , 2011, 10:12:51 »

ahoj sem Hans opravar pracek.. delas to jako kralovna

uz neklikaj tolko na péčka  Bavím sa skvele
Zaznamenané

Ibanez co ine? haha
pidri
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 251



« Odpoveď #34 kedy: 07. Október , 2011, 10:23:12 »

hehe dik aj za taku reakciu
no my sme dost dlho hladali spevaka/spevacku a moznosti ziskat do kapely niekoho co bude hned niekde na urovni tebou spomenutych spevacok sa nedalo, Maja ale na sebe pracuje, checkni si nas bandzone profil tam by mali byt aj skladby z predchadzajuceho dema toceneho pred rokom takze si mozes porovnat rozdiely a to ako sa posunula vpred.

Inak uprimne Evanescence, Nightwish nejak nemusim  myslim spevacky... a vlastne aj muziku, skr ma bavi ked uz spieva zena projekt menom Issa alebo Beautiful Sin  to bolo pre mna zaujimave.
no veď jasné, každému sa niečo iné páči aj preto som dal tri úplne odlišné kapely/štýly/speváčky. skôr mi išlo o to že tieto tri baby predávajú muzikantsky vcelku obyčajné skladby práve nasadením a emóciami, ktoré sú schopné vniesť do hudby. ak by vaša speváčka skúsila spievať trochu expresívnejšie myslím že by to kapele prospelo. a nemám na mysli trápne rockerské ťahy, ktoré predvádzajú desiatky báb v každom superstar castingu. ak jej lepšie padne uplakaná poloha, roztopašná, dievčenská...proste akákoľvek. takto je ten je spev pre  mňa bohužiaľ taký sterilný a prázdny.
Zaznamenané
sandmann
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 180


When it's too loud, you are too old


« Odpoveď #35 kedy: 07. Október , 2011, 10:27:13 »

no veď jasné, každému sa niečo iné páči aj preto som dal tri úplne odlišné kapely/štýly/speváčky. skôr mi išlo o to že tieto tri baby predávajú muzikantsky vcelku obyčajné skladby práve nasadením a emóciami, ktoré sú schopné vniesť do hudby. ak by vaša speváčka skúsila spievať trochu expresívnejšie myslím že by to kapele prospelo. a nemám na mysli trápne rockerské ťahy, ktoré predvádzajú desiatky báb v každom superstar castingu. ak jej lepšie padne uplakaná poloha, roztopašná, dievčenská...proste akákoľvek. takto je ten je spev pre  mňa bohužiaľ taký sterilný a prázdny.

jasne viem co chces povedat, Maja teraz co viem tak zacala akurat nedavno navstevovat hodiny spevu, chce na sebe pracovat
dufajme ze to bude postupne este lepsie a ze sa do toho este viac pocitovo vlozi.
diky za reakciu, vzdy je co zlepsovat
Zaznamenané

Ibanez co ine? haha
spyros
inventár podniku
*******
Príspevkov: 4852



WWW
« Odpoveď #36 kedy: 07. Október , 2011, 10:51:38 »

no nevim. mne to pripadá ako také sprchové alebo zábavové spievanie. nemá to v sebe ani kúsok citu. ja mám veľmi rád kvalitné speváčky v rockovej muzike a takto to znie hlúpo. Treba sa pozrieť na úspešnejšie projekty ako Evanescence, Paramore, Nightwish nomolbysompokračovať, a poučiť sa ako to funguje. Speváčka má celkom dobrý hlas ale spieva to ako zboristka Bčkovej konkurzovej dievčenskej kapely. Musí nabrať odvahu a viac sa vžiť do skladieb.

1. Tarja je taka pocitova spevacka ako sneh za polarnym kruhom pocas polarnej noci. Dobru maju spevacku. Mne tam pasuje.

2. Ja nemam problem skritizovat nieco slovenske, lebo vzdy porovnavam s vonkajsimi kapelami, co realne pocuvam. Toto moze ist hned do auta na pocuvanie. Skoda, ze na nase prdacke radia to bude asi pritvrde, ale na to sa mozu vykaslat. Aj tak sa tym zivit nebudu, tak nech to maju co najlepsie podla svojho.

3. Na slovenske pomery je to ultra moderna hudba. Tu sme stale v 80´s.

Ked je co chvalit, treba chvalit  Na zdravie!
Zaznamenané

Greece Catholic Anarchist Bishop of Manhimself
Strán: 1 2 [3] |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.033 sekund, 22 otázok.