Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: Zaregistroval si sa, ale ten prekliaty mail nechodí a stále nechodí?

Skontroluj si SPAM.

(fakt, robíme, čo sa dá, ale gmail.com si nedá povedať)
14. Máj , 2024, 23:11:23
Strán: 1 2 3 [4] 5 6 ... 8 |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: GITARIÁDA 2011  (Prečítané 53350 krát)
0 užívateľov a 1 Hosť prehliada túto tému.
styrioci
inventár podniku
*******
Príspevkov: 11901



« Odpoveď #45 kedy: 19. August , 2011, 10:43:33 »

ked ich nepotopili minulorocne napicu nepouzitelne ceny, tak snad uz vydrzia  Ja som čert..
no neviem neviem, ci mesa s ktorou mal andy timmons najhorsi zvuk aky sme kedy poculi, alebo tenko hrajuca ibaneza to zachrania  ha ha ha
Zaznamenané
rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2303



« Odpoveď #46 kedy: 19. August , 2011, 10:47:18 »

no neviem neviem, ci mesa s ktorou mal andy timmons najhorsi zvuk aky sme kedy poculi...

vidis to, aj som zabudol... ze sa sem nepridu vzdy vopred poradit :)
Zaznamenané
Semish
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 5879



WWW
« Odpoveď #47 kedy: 19. August , 2011, 10:48:42 »

vidis to, aj som zabudol... ze sa sem nepridu vzdy vopred poradit :)

Preboha len to nie :), to by boli medzi cenami take obludnosti ako Telecaster a Hiwatt Si píš!!!  ?§!.
Zaznamenané
yeah
Hosť
« Odpoveď #48 kedy: 19. August , 2011, 10:56:01 »

Mala by sa zalozit aj Negitariada. Tam by sa hlasili ti, ktori nejdu na Gitariadu a tiez by mali svoje ceny, ktore by patricne ofrflali  Bavím sa skvele Mohla by z toho vzniknut celkom pekna bizarna tradicia  Je to frajer Sutazilo by sa kto najviac... neviem.
Zaznamenané
spyros
inventár podniku
*******
Príspevkov: 4851



WWW
« Odpoveď #49 kedy: 19. August , 2011, 12:32:45 »

Preboha len to nie :), to by boli medzi cenami take obludnosti ako Telecaster a Hiwatt Si píš!!!  ?§!.

Alebo otrieskane sedmicky z japonskych posteli.

2styrioci: Ten TransAntlantic je super, len ten Timmons to nema v prstoch. Stiletto mu hra samo.
Zaznamenané

Greece Catholic Anarchist Bishop of Manhimself
styrioci
inventár podniku
*******
Príspevkov: 11901



« Odpoveď #50 kedy: 19. August , 2011, 12:36:22 »

Stiletto mu hra samo.
urcite to ma custom upravene od nejakeho Steva z Upper Downer village
Zaznamenané
killo
stály hosť
*****
Príspevkov: 1352



« Odpoveď #51 kedy: 22. August , 2011, 00:52:30 »

A kategoriu grindcore stale nespravili? no nic, tak budem aspon ohovarat sutaziacich ked si uz nezahram :-D :-D
Alebo bola by celkom sranda keby na gitariáde bola disciplína "klávesy" :-D :-D
Zaznamenané

Captain SEXXX !!
garde
miestny štamgast
******
Príspevkov: 2967



« Odpoveď #52 kedy: 24. August , 2011, 12:28:49 »

pisal som s Atym a podporil ma!  Na zdravie!

....tak to máš v cajku Bavím sa skvele ....
Zaznamenané

"povedz debilovi, že je debil a neuverí ti"
styrioci
inventár podniku
*******
Príspevkov: 11901



« Odpoveď #53 kedy: 24. August , 2011, 12:58:08 »

A ja uz viem kto bude v porote mémé  Bavím sa skvele  pisal som s Atym a podporil ma!  Na zdravie! Vraj ma kazdy sancu vsetko sa ukaze na podiu....  :)
jasne, ze podpori kazdeho zaujemcu a nepovie mu rovno, ze ty na to nemas  Na zdravie!
Zaznamenané
Yugi00
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1951


ctrl+mouse scroll


« Odpoveď #54 kedy: 24. August , 2011, 13:25:06 »

Aj ja si hovorim kazdy rok ze sa prihlasim a podobne  Bavím sa skvele nehovorim ze sa nesnazim ale ked som sa ocitol na skuske Persona Grata tak som ostal v šoku ze viem v podstate holy kok  Bavím sa skvele Bavím sa skvele Bavím sa skvele na tu sutaz musi ist uz "kytarista" s velkym K
edit: aj som skoro zabudl doplnit.... znalci vědí  Bavím sa skvele
« Posledná zmena: 24. August , 2011, 13:26:56 od Yugi00 » Zaznamenané

Im a little princess
Pitu
adminištrant
inventár podniku
***
Príspevkov: 6373


guitarist


WWW
« Odpoveď #55 kedy: 24. August , 2011, 13:33:46 »

A ja uz viem kto bude v porote mémé  Bavím sa skvele  pisal som s Atym a podporil ma!  Na zdravie! Vraj ma kazdy sancu vsetko sa ukaze na podiu....  :)

tu je porota vypísaná: http://www.gitariada.sk/porota.html  Žmurk
Zaznamenané

Yugi00
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1951


ctrl+mouse scroll


« Odpoveď #56 kedy: 24. August , 2011, 13:34:12 »

Ako som pocul tam sa nehodnoti len rychlost a technika... ale feeling a praca s tonom a taketo veci... a minuly rok bolo vraj vela gitaristov s velkym K a na podiu zhoreli jak sviecka...
prave nato sa spoliehaju vacsinou tí gitaristi co zahraju 3 prebendovane tony cez 3 minuty v pentatonike a myslia si ze maju ton aj feeling... ja som nikde nespominal ze treba rychlost ale treba vediet hrat :)
Zaznamenané

Im a little princess
Pitu
adminištrant
inventár podniku
***
Príspevkov: 6373


guitarist


WWW
« Odpoveď #57 kedy: 24. August , 2011, 13:39:15 »

prave nato sa spoliehaju vacsinou tí gitaristi co zahraju 3 prebendovane tony cez 3 minuty v pentatonike a myslia si ze maju ton aj feeling... ja som nikde nespominal ze treba rychlost ale treba vediet hrat :)

presne tak, treba vedieť hrať. Je jedno, či rýchlo alebo pomaly. Feeling a tón musí byť vždy, technika je dôležitá k tomu, čo sa hrá a rýchlosť nieje podstatná.  Len vtedy, keď chce niekto hrať aj naozaj rýchle postupy alebo skladby.

Dugo, ty by si tiež okolo toho mohol menej rozprávať :) a viac sa prezentovať práve hraním.
Zaznamenané

Yugi00
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1951


ctrl+mouse scroll


« Odpoveď #58 kedy: 24. August , 2011, 14:06:46 »

mozno to bude zniet ako rípanie ale proste mi to neda  Bavím sa skvele Machael Angelo Batio mal proste pravdu... to ze speed sucks hovoria len ludia co nevedia hrat rychlo  Bavím sa skvele Bavím sa skvele Bavím sa skvele A potom sa kazdy schovava za bluesove styly kde sa snazi zamaskovat svoju lajbavu techniku... sorrac ak som nekoho urazil ale vyslo to zo mna :D píííís
Zaznamenané

Im a little princess
Pitu
adminištrant
inventár podniku
***
Príspevkov: 6373


guitarist


WWW
« Odpoveď #59 kedy: 24. August , 2011, 14:07:11 »

Jezis Pitu sak cekni moj channel:  www.youtube.com/dugo22  a inak vsetko toto som daval do kapelnej temy The Rivo Thrill Band....  :)

Mame tam nahrate 4 covery len tak z pleziru a nieco co som sam nahraval na akustikach... tie live si nevsimaj... a spolu mame uz 11 skladieb len to stale trenujeme nech je to dobre a potom to nahrame cele... dockaj casu jak hus klasu, my sa nikam neponahlame...  :)

počul som nejaké tvoje ukážky z poslednej doby..
Zaznamenané

Strán: 1 2 3 [4] 5 6 ... 8 |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.064 sekund, 22 otázok.