Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: VENUJTE 2% z daní aj na podporu gitarového fóra. Ďakujeme!!
20. Máj , 2024, 00:50:44
Strán: 1 2 [3] |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: Hamer  (Prečítané 4975 krát)
0 užívateľov a 1 Hosť prehliada túto tému.
stevino179
Hosť
« Odpoveď #30 kedy: 31. Júl , 2013, 15:59:22 »

od Teba to beriem ako kompliment   Zdravíčko , ja proste mam rad  trójske kone a nielen v hudbe fascinuje ma ten fenomén , ktorí nikto v praxi nepoprie že stane sa že niečo čo na prvý pohlaď nevyzerá v skutku je  dačo zaujímave
Zaznamenané
Stano
stály hosť
*****
Príspevkov: 833


Daj tónu dušu !!!


WWW
« Odpoveď #31 kedy: 31. Júl , 2013, 20:43:24 »

tak už je na ceste , ako som sa dočítal /dúfam je to pravda/ od roku 2009 firmu Hamer odkúpil Fender a ich indonezia produkcia bol tak dobra /niektorí tvrdia že lepšia ako bežne základne rady  terajšie usa gibsny /že valcovala trh tak firmu zrušili  Bravooo a zostal už len par kusov na skladoch a custom usa za nehorázne prachy

Tak mal som moznost hrat na jednej Hamer gitare vyrobenej v Indonezii a musim povedat ze hrala vyborne. Aj co sa tyka spracovania (prazce, ladenie, detaily atd.) bola na velmi dobrej urovni. Snimace boli duncan designed ale na pocudovanie hrali prijemne. Prirovnal by som tu gitaru k lacnejsim Gibson gitaram (napr. Gibson LP studio). Bol som z tej gitary dost prekvapeny a dokonca mala wilkinson uzamykatelnu mechaniku aj wilkinson tremolo. Vsetko fungovalo ako malo a oproti napr. epiphone gitaram to bolo podla mna min o triedu lepsie. Najlepsie na zaver, gitara stala cca 200e nova zo zarukou v akcii Si píš!!!  Ten gitarista co si ju cistou nahodou kupil - bol vyberat gitary pre mladych chalanov a tato tam len tak lezala - ju povazuje za jednu z naj gitar co mal. Ked ju teda len tak vyskusal a zistil cenu rovno ju kupil a musim povedat ze za tie peniaze asi najlepsia gitara aku som pocul.

Inak naj Marshall zvuk som paradoxne nedostal ani z jedneho mojeho marshall ampu (mal som ich asi 5 - JTM45, 1987x, JTM30, atd.) ale prave z handmade Blackstar Artisan 30 ampu vyrobeneho v Korei (kvalitne suciastky (carbon comp odpory atd.), vyborna dielenska praca, vsetky petice teda na kazdej lampe boli keramicke, obrovske trafa vcetne tlmivky a to je len 30wat amp.). ten amp je krasne dynamicky, citatelny ma dost konkretnych basov a vela moznosti. Clovek pri nom neohluchne a da sa na nom hrat aj doma. A ci mi uz verite alebo nie dostal som s R8 velmi podobny/totozny zvuk tomuto:
« Posledná zmena: 02. August , 2013, 10:34:27 od Stano » Zaznamenané

Sivcak 56 stratocaster, Keller 70 custom ash strat, Klema SJ200, HOT Amps, JT-Amps Screamer 808
stevino179
Hosť
« Odpoveď #32 kedy: 01. August , 2013, 06:29:04 »

Dakujem Stano  Zdravíčko  presne toto sa o nich píše aj vo svete , ľudia si hádžu linky kde sa dá ešte kupit , tie skoršie korejske sa už teraz predávaju za viac ako stali nove a tieto Indonézia to asi čaká tiež
Ta moja by mala príst dnes  /duuuuuuuuuuufam že /  teším sa ako male dieta na vianoce
Zaznamenané
rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2303



« Odpoveď #33 kedy: 01. August , 2013, 14:18:23 »

... tie skoršie korejske sa už teraz predávaju za viac ako stali nove a tieto Indonézia to asi čaká tiež...

to si vymyslas ? alebo to vies dolozit ?
Zaznamenané
stevino179
Hosť
« Odpoveď #34 kedy: 01. August , 2013, 17:02:26 »

píču /inak to č tam sedi lepšie ako š ni  Popiskujem si / otom na Hamer fórum 
takže došla - skratka prve dojmy
- najprv negatívne  : krk je lepený z dvoch kusov nadlepovany  pod hlavou , prepadáva na hlavu , ten snímač je fajný ale počul som aj lepší singel - je taký zaujímavý musím na to zvyknut , mechaniky na môj vkus idu velmi ľahko ale držia , tlačí ma predlakí ale to mi vadilo aj na LP style
pozitívne : uber super opracovanie , skvelý krk do ruky , prekvapujúci sustain , neskutočná váha to ma fakt pod 3kg , dobre nadstavená nízky dohmat ladí nebrnčí nikde , každu chybu na tom počut hlavne na ampe dokonca viac ako na fendri , je položena zvukovo viac do nižších stredov ako fender - až tak necinka - skôr taký starý  B sabath sound , pekná kresba tela s predu vyzerá že je z dvoch kusov
........... foto prípadná ukážka s porovnaním s Fendrom neskor
Ps : ako sa vie mal som starý Pearl export Custom podobného štýlu s lepeným krkom japan ale toto mi hra lepšie a ma o kus lepší krk
Zaznamenané
stevino179
Hosť
« Odpoveď #35 kedy: 12. August , 2013, 08:38:27 »

na predaj - Hamer XT special junior
proste mi to nevychádza Harmony predať nemôžem Fendra nedám a potebujem súrne na nákup vybavenia  130e . teda cena 130 , ja osm ho kúpil za 140 a novy stal 260
Zaznamenané
stevino179
Hosť
« Odpoveď #36 kedy: 13. August , 2013, 08:14:57 »

foto


* dfgsdfgsdfg.JPG (27.4 KB, 448x336 - prehliadnuté 307 krát.)

* fgsdfgsdfgs.JPG (24.97 KB, 448x336 - prehliadnuté 282 krát.)
« Posledná zmena: 13. August , 2013, 08:15:26 od stevino179 » Zaznamenané
Strán: 1 2 [3] |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.032 sekund, 23 otázok.