Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: Zaregistroval si sa, ale ten prekliaty mail nechodí a stále nechodí?

Skontroluj si SPAM.

(fakt, robíme, čo sa dá, ale gmail.com si nedá povedať)
21. Máj , 2024, 10:51:43
Strán: 1 ... 25 26 [27] 28 29 ... 32 |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: ako robit obrovsky pedalboard....  (Prečítané 119116 krát)
0 užívateľov a 1 Hosť prehliada túto tému.
jaywalker
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1531



WWW
« Odpoveď #390 kedy: 08. Január , 2009, 20:10:09 »

neprislo nic, lebo nic neposlali este, napriek tomu ze som poslal 20 000.....
Zaznamenané

Pawn shop junker collector freak, cheapy loving trash wielding finger speaking player unleashed
jaywalker
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1531



WWW
« Odpoveď #391 kedy: 13. Január , 2009, 16:24:16 »

Cheapy board ako hovado:


Zaznamenané

Pawn shop junker collector freak, cheapy loving trash wielding finger speaking player unleashed
tipek
miestny štamgast
******
Príspevkov: 2847


tovarne na kolena home made is the king


« Odpoveď #392 kedy: 13. Január , 2009, 19:45:38 »

len jendo foto?  Pomoooc! Pomoooc! Je mi do plaču Je mi do plaču
Zaznamenané

jaywalker
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1531



WWW
« Odpoveď #393 kedy: 13. Január , 2009, 19:58:00 »


Zaznamenané

Pawn shop junker collector freak, cheapy loving trash wielding finger speaking player unleashed
udry
Hosť
« Odpoveď #394 kedy: 13. Január , 2009, 20:01:11 »

 Už sa strč kdesy s tymi pedalboardmi. Mne ho posielaš už dva mesiace. A tie case su kde,čo si tu bral na ne objednávky?
Zaznamenané
Branko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 13057


Myšlienky tvoria veci!


« Odpoveď #395 kedy: 13. Január , 2009, 20:19:14 »

John, chcem sa Ta spytat, aky je ten MXR EQ ? Dakujem.  Na zdravie!
Zaznamenané

jaywalker
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1531



WWW
« Odpoveď #396 kedy: 13. Január , 2009, 20:52:06 »

John, chcem sa Ta spytat, aky je ten MXR EQ ? Dakujem.  Na zdravie!

neni to moj, ale je slusne.
Zaznamenané

Pawn shop junker collector freak, cheapy loving trash wielding finger speaking player unleashed
Branko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 13057


Myšlienky tvoria veci!


« Odpoveď #397 kedy: 13. Január , 2009, 20:57:15 »

neni to moj, ale je slusne.
Nesumi ani nic podobne? a spravi to velky frekvencny rozsah?  Zdravíčko
Zaznamenané

myso
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 634



« Odpoveď #398 kedy: 29. Január , 2009, 17:08:53 »

John, ty mas aktivny volume pedal, ak som spravne pochopil?
Ja mam pasivny a neviem celkom, kam ho mam zapojit. Ked ho hodim za smallstone na koniec effects chainu, tak mi po zapnuti smallstonu klasne hlasitost. Mam ho teda dat skor na zaciatok chainu?
Zaznamenané
jaywalker
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1531



WWW
« Odpoveď #399 kedy: 29. Január , 2009, 17:33:00 »

John, ty mas aktivny volume pedal, ak som spravne pochopil?
Ja mam pasivny a neviem celkom, kam ho mam zapojit. Ked ho hodim za smallstone na koniec effects chainu, tak mi po zapnuti smallstonu klasne hlasitost. Mam ho teda dat skor na zaciatok chainu?


klesne hlasitost lebo asi mas novsi TB small stone. Daj to pred cloneom a po bufferovanym pedalom a bude fajn.
Zaznamenané

Pawn shop junker collector freak, cheapy loving trash wielding finger speaking player unleashed
Robo.
nováčik
*
Príspevkov: 17

We are accidents waiting to happen.


« Odpoveď #400 kedy: 07. Marec , 2009, 13:37:19 »

Ahoj jaywalker. Akurat som asi po troch dnoch docital tento thread.  Na zdravie! Velmi pekny a originalny pedalboard si zmajstroval, ozaj klobuk dole!

(A tiez mas super slovencinu, je to tazky jazyk a zvladas super)

Zhodou okolnosti ja momentalne zijem v Tvojej domovine (vyborne pocasie, skvele jedlo, krasne zeny) a tiez som sa zapodieval vyrobou domaceho pedalboardu posledny mesiac (privela volneho casu) a nizsie je aj vysledok. Zatial mam vsetky krabicky zapojene jednoducho linearne a bavkal som sa modifikaciami pedalov, teraz som zacal patrat ako si porobit loopy a ako dostat z pedalov maximum kombinacii. Zaklad je nechutne lacny ale celkom dobry kufrik od Stagg, kde som urobil dvojite dno (balzove hranoly, lepidlo, paska, cierny spray z wilko's a plastova doska bola reklamna sranda urcena v robote na vyhodneie) Pospajane to je neutrik konektormi a vsetka kabelaz je dole pod podlahou. Wah a zdroj su napevno nasrobovane k doske a krabicky su pripevnene suchym zipsom.

ide to teda - Dunlop CryBaby (true bypass a pedalhacker revoice mod) --> Ph-1r --> BD-2 (Keeley) --> CS-3 (Monte Allums) --> DS-1 (Japonsky modifikovany ako Keeley) --> SD-1 (Japonsky modifikovany s prepinatkom na symetricky / asymetricky clipping (TS9/SD-1) --> CS-3 (wet dream mod) --> BF-2 (Silk mod) --> TR-2 (Monte Allums) --> DD-6 --> Amp 

















Predtym ako sa niekto spyta - ano, mam aj ine ako Boss efekty, tento board mam na doma, nikde tu s nikym nejak extra nehravam. V zachvate chvilkoveho sialenstva som skoro vsetky skatulky rozobral a zmodifikoval. Vyhoda je, ze tu sa daju zohnat za facku skatulky z druhej ruky. Islo mi najma o to, ze mam v byte malo miesta a nemozem to mat stale rozlozene a tiez som si chcel vyskusat DIY skills predtym ako sa pustim do monstrozneho projektu ako ten v tomto threade.

Teraz som sa na vysledok zahladel dlhym uprenym pohladom a necham si ten kufrik (mimochodom, cena vseho vsudy menej ako 30.00GBP) na domace fidlikanie a zaroven sa v jarnom zapale pracovitosti pustim do vacsieho projektu. Urcite tam nebudem mat USB zubnu kefku a spatne zrkadla ako jaywalker ale poskulujem po tom magiconeee a sposobe, akym sa daju kombinovat veci ako kompresia pred a po driveoch a dalsie veci tu spominane.

Cize dakujem za inspiraciu.
Zaznamenané

If you can't do it with a Strat you're doing it wrong.
johnzo
stály hosť
*****
Príspevkov: 1051


A ČO SI TY UROBIL PRE DOBRO SOCIÁLEHO ŠTÁTU?!


« Odpoveď #401 kedy: 07. Marec , 2009, 13:56:32 »

vyzerá to byť super spravené. také pekne úhľadné.  Na zdravie! a krabičky majú pekný vintage look  Na zdravie!
Zaznamenané

keby som mal hrat na gitare, nemal by som cas tak pekne Vam sem vypisovat  Zdravíčko
gitara bez paky neni ani gitara ale plavacie prkno
[/quot
Sammko
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 625


muck :-*


« Odpoveď #402 kedy: 07. Marec , 2009, 14:50:50 »

pekne si to nafotil  Na zdravie!
Zaznamenané

Gaťo
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 219



« Odpoveď #403 kedy: 07. Marec , 2009, 15:10:47 »

vyzera to bohovsky Na zdravie!

pre aku škatulu si tam nehavaš miesto?
Zaznamenané
cubo
inventár podniku
*******
Príspevkov: 4588



« Odpoveď #404 kedy: 07. Marec , 2009, 19:03:58 »

paradny pedalboard... veru by som nepohrdol Na zdravie! ja si chcem tiez nieco podobne zbuchat casom...
Zaznamenané
Strán: 1 ... 25 26 [27] 28 29 ... 32 |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.109 sekund, 22 otázok.