Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: Zaregistroval si sa, ale ten prekliaty mail nechodí a stále nechodí?

Skontroluj si SPAM.

(fakt, robíme, čo sa dá, ale gmail.com si nedá povedať)
19. Máj , 2024, 19:51:10
Strán: 1 ... 12 13 [14] |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: Simms Watts  (Prečítané 19893 krát)
0 užívateľov a 1 Hosť prehliada túto tému.
Zvukár Andrej
miestny štamgast
******
Príspevkov: 2177


WWW
« Odpoveď #195 kedy: 08. Február , 2013, 13:28:46 »

tak to vyzerá že na toto idem http://www.komorafyzioterapeutov.sk/admin/uploads/Pozvankanakurz062013.pdf
tak dotrepem simmsa a harmony ak si nájde niekto čas /hlavne Andrej na tie poistky by bolo super aj wah skusit/  a ..... potom sa rozbit na šrot  Na zdravie! , tento rok som ešte nepil
Ozvi sa, ale pozerám, že to bude až v lete. Myslím, že dovtedy sa nieloľkokrát ešte rozbiješ, aby si nemal zase veľký absťák  Bavím sa skvele
Zaznamenané
rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2303



« Odpoveď #196 kedy: 08. Február , 2013, 14:45:31 »

jaj ta Ty maš niečo osobne proti mne Rasto - zrazu ,neviem prečo by mal bit vrak ten Wal , nech to robil ktokoľvek prevedenie je precízne materiály tiež ale ...........hm už viem je od stevina musím to bit vrak , a možno je to naozaj Wal a čo potom nič potom bude ticho ako obvykle

nemas tam tremolo, cize ani struny, takze to vlastne nehra. ak napisem, ze je to v tomto stave vrak gitary, je na tom oznaceni nieco, co nezodpoveda skutocnosti ?

ja som len napisal svoju prvu asociaciu, ked si spomenul, ako Ti niekto v BA nuka na vymenu Ibanez Blazer. presne som si vybavil konkretnu gitaru z istej doby, do ktorej zapada aj Tvoj "wal", pretoze ja mam o povode tej gitary uplne jasno  Na zdravie!
Zaznamenané
stevino179
Hosť
« Odpoveď #197 kedy: 08. Február , 2013, 21:15:50 »

dik Ado nechám si trocha pari aj na jun , Rasto obvykle mávaš pravdu a už by ma neprekvapilo keby si mal aj teraz lebo evidentne sa vyznáš  Zdravíčko, uvidím respektíve upočujem ako ten m asi pseudowal bude hrat a podla toho sa zariadim, - zohnal som už singel bartolini a mechaniky maju dojst už konečne hádam budúci týždeň , drevo vyzerá výborne a spracovanie na jednotku k zvuku sa vyjadrím neskor
Zaznamenané
Strán: 1 ... 12 13 [14] |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.026 sekund, 22 otázok.