Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: Zaregistroval si sa, ale ten prekliaty mail nechodí a stále nechodí?

Skontroluj si SPAM.

(fakt, robíme, čo sa dá, ale gmail.com si nedá povedať)
12. Máj , 2024, 13:29:55
Strán: 1 ... 11 12 [13] 14 15 16 |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: Music Man - John Petrucci model  (Prečítané 44371 krát)
0 užívateľov a 1 Hosť prehliada túto tému.
Dejvo
Hosť
« Odpoveď #180 kedy: 02. Jún , 2009, 21:20:25 »

Vidis... ja mam RG 470 JAPAN a moj Floyd vyzera tak, ze ani by si nepovedal, ze je to FR. Zavity v pici, hlavne u tych lacnejsich Ibanezach bol/je velmi makky hardware. Nulak som menil taktiez. - opat zavity. A netlacil som velmi na skrutky.  Žmurk

Ja mam tiez Japonca RG a mam ho dlho a je uplne dobry. A mal som viac RG aj nejaponské a mal som s nimi sem tam nieco, myslim, ze vzdy sa sem tam nieco najde aj na drahych nastrojoch.

Ale ked to zhodntim, tak Ibanez mi vychadza z bezne dostupnych znaciek najvyhodńejsie jak u drahych, tak u lacnejsich modelov.
Zaznamenané
Branko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 13057


Myšlienky tvoria veci!


« Odpoveď #181 kedy: 02. Jún , 2009, 21:20:31 »

vai je jelsa tusim

a ono ani nejde tak o to ze ci je to lipa ale skvor o to ako kvalitne to drevo je.

ked sme s pičom_kolom a čemičom  skusali gitary tak mne sa prave najviac pacila lipova osmicka a to tam bolo vtedy mahagonu v skusobni az az
Sorry, Vaiova 77 je Jelsa.  No hanbím sa..
Ja mam velmi rad lipove drevo. Na sola sa mi to jednoducho viac paci. Zasa na kila mahagon. To je ale tiez subjektivny pohlad...
 Na zdravie!
Zaznamenané

Semish
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 5879



WWW
« Odpoveď #182 kedy: 02. Jún , 2009, 21:21:07 »

Jem 7V je jelsa, Jem 77V je lipa, len na upresnenie.

Antalikovho Musicmana som pocul naposledy asi pred hodinou :), hra mu to super (koncert Fontana pre Zuzanu, aj Jimimu to hralo fajn a to hra "len" na RG1527).
Zaznamenané
Branko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 13057


Myšlienky tvoria veci!


« Odpoveď #183 kedy: 02. Jún , 2009, 21:22:22 »

Ale ked to zhodntim, tak Ibanez mi vychadza z bezne dostupnych znaciek najvyhodńejsie jak u drahych, tak u lacnejsich modelov.
Cisto nezaujato by som povedal, ze Schecter.
Ale to je isty kurz gitar... Kedysi to boli Kramery, Jacksony... Ibanez, atd....atd... poslednu dobu myslim, ze kurz drzi Schecter. Hlavne tie Hellraiser a nizsie modely.
Zaznamenané

Dejvo
Hosť
« Odpoveď #184 kedy: 02. Jún , 2009, 21:25:32 »

Cisto nezaujato by som povedal, ze Schecter.
Ale to je isty kurz gitar... Kedysi to boli Kramery, Jacksony... Ibanez, atd....atd... poslednu dobu myslim, ze kurz drzi Schecter. Hlavne tie Hellraiser a nizsie modely.

Ibanez si drzi kurz uz od 70.rokov myslim. Som frajer
Zaznamenané
styrioci
inventár podniku
*******
Príspevkov: 11901



« Odpoveď #185 kedy: 02. Jún , 2009, 21:30:07 »

kurz si drzi v danom obdobi to, co je v mode a +/- najlacnejsie  Som frajer
Zaznamenané
yeah
Hosť
« Odpoveď #186 kedy: 02. Jún , 2009, 21:31:31 »

Jem 7V je jelsa, Jem 77V je lipa, len na upresnenie.

Antalikovho Musicmana som pocul naposledy asi pred hodinou :), hra mu to super (koncert Fontana pre Zuzanu, aj Jimimu to hralo fajn a to hra "len" na RG1527).

Tiez som bol na Zuzane a po tom co som videl na podiu od oboch z nich si vravim - kiez by to bolo v tych gitarach  :)
Zaznamenané
udry
Hosť
« Odpoveď #187 kedy: 02. Jún , 2009, 21:33:26 »

Ibanez si drzi kurz uz od 70.rokov myslim. Som frajer
Ibanez z tym obrovskym množstvom modelov v rôznych cenovych relaciach a rôznych kvalitach spravil velky "chaos" . Takže nazory sa rôznia. Ale bezpochyby určite modely su velmi kvalitne. Ved snád by tolko skvelych gitaristov nehralo na dake šunty. Na zdravie!
Zaznamenané
zakky
Hosť
« Odpoveď #188 kedy: 02. Jún , 2009, 21:34:34 »

tak snad seci myslia dospelacke prestige ibanezy  Bavím sa skvele
Zaznamenané
udry
Hosť
« Odpoveď #189 kedy: 02. Jún , 2009, 21:36:34 »

Tiez som bol na Zuzane a po tom co som videl na podiu od oboch z nich si vravim - kiez by to bolo v tych gitarach  :)
Samozrejme,že zaleží od hrača. Ale ja som svoj príspevok myslel inak. Proste tu gitaru chytiš,brnkneš a povieš: " A kua,to je iná káva". Na zdravie!
Zaznamenané
Semish
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 5879



WWW
« Odpoveď #190 kedy: 02. Jún , 2009, 21:38:52 »

Samozrejme,že zaleží od hrača. Ale ja som svoj príspevok myslel inak. Proste tu gitaru chytiš,brnkneš a povieš: " A kua,to je iná káva". Na zdravie!

Pekne si to napisal  Zdravíčko

A presne taketo nieco som si povedal pri JEM 77V, pri j.custom 8427, pri RG2027, ale nie pri JP Musicmane ktory ked som ho skusal stal nejakych 117 000 SKK.
Zaznamenané
udry
Hosť
« Odpoveď #191 kedy: 02. Jún , 2009, 21:41:25 »

tak snad seci myslia dospelacke prestige ibanezy  Bavím sa skvele
Su prestige za 800 e a su Ibanezky aj za 4000 e. Bavím sa skvele
Zaznamenané
styrioci
inventár podniku
*******
Príspevkov: 11901



« Odpoveď #192 kedy: 02. Jún , 2009, 21:42:40 »

svoje zohra isto aj psychoefekt - petrucciho fanda sa dosti uz len z fotky tej gitary, rovnako ako vaiov fanusik z ibadnes jemky. no a ked si brnkne na sign svojho idolu, tak aby menil spodare :)
Zaznamenané
Branko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 13057


Myšlienky tvoria veci!


« Odpoveď #193 kedy: 02. Jún , 2009, 21:42:45 »

Pekne si to napisal  Zdravíčko

A presne taketo nieco som si povedal pri JEM 77V, pri j.custom 8427, pri RG2027, ale nie pri JP Musicmane ktory ked som ho skusal stal nejakych 117 000 SKK.
Naozaj vec vkusu, pocitu,atd...
Ja zasa ked som chytil JEM 77V, tak nic to so mnou nespravilo... akurat sa mi pacili tie posledne 4 vyrezy.  ha ha ha
Ale zato ine Ibanez Prestige modely sa mi pacili brutalne, alebo napr. JS mi padla do ruky okamzite.
Nikde netvrdim, ze Ibanez su zle gitary, to ani nahodou.  Žmurk ALE u mna LEN tie vyssie modely. Ostatok su pre mna hracky.  Ja som čert..
 Na zdravie!
Zaznamenané

Dejvo
Hosť
« Odpoveď #194 kedy: 02. Jún , 2009, 21:44:08 »

Suhlas 100%.  Som frajer



Teraz stoji uz o dost menej...
Napriklad naposledy Musicman Steve Morse Signature Model stal u nas 1250,- Eur.

Ja si proste myslim, ze aj za menej prachov sa da kupit tak isto prinajmensom kvalitny nastroj s vybornym zvukom, ktory dokaze poskytnut taketo zvkove kvality.

Zaznamenané
Strán: 1 ... 11 12 [13] 14 15 16 |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.09 sekund, 23 otázok.