Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: VENUJTE 2% z daní aj na podporu gitarového fóra. Ďakujeme!!
17. Máj , 2024, 19:39:21
Strán: 1 2 [3] 4 |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: Rastisova schémička  (Prečítané 10955 krát)
0 užívateľov a 1 Hosť prehliada túto tému.
Martinlm
adminištrant
inventár podniku
***
Príspevkov: 7479



WWW
« Odpoveď #30 kedy: 31. Január , 2008, 01:55:21 »

no ja Ti neviem... som v rozopakoch. iny ludia by mali k tomu nieco rozpravat a onakvejsi ludia tam rozdavali zivotne mudra....  (...)
Teraz si ma priviedol do pomykova, bud si to uplne inak pochopil, alebo si skor zo mna robis srandu Beeee

Tak ako je to s tym Muzikusom?
Zaznamenané

styrioci
inventár podniku
*******
Príspevkov: 11901



« Odpoveď #31 kedy: 31. Január , 2008, 08:05:48 »

co? jaky muzikus?  Fuuha zíram aj ja chcem vediet..
Zaznamenané
rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2303



« Odpoveď #32 kedy: 31. Január , 2008, 10:19:07 »

co? jaky muzikus?  Fuuha zíram aj ja chcem vediet..

uz si jak Kurt Cobain  Bleee
Zaznamenané
Kruspe
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 365



« Odpoveď #33 kedy: 31. Január , 2008, 10:41:34 »

uz si jak Kurt Cobain  Bleee

heh, to je sila, z naseho " uzasneho " Kurta sa uz stala aj nadavka  ha ha ha
Zaznamenané

... all life is future to past ...
asdfg
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1693



« Odpoveď #34 kedy: 31. Január , 2008, 11:03:08 »

a co s nim bolo?
dalsia hrozostrasna zvest o pokazenom g-majori  Fuuha zíram
Zaznamenané
predator
Hosť
« Odpoveď #35 kedy: 31. Január , 2008, 11:04:30 »

Teraz si ma priviedol do pomykova, bud si to uplne inak pochopil, alebo si skor zo mna robis srandu Beeee

Tak ako je to s tym Muzikusom?

Vážení občania, chcem tu dementovať tieto neoverené reči. To, čo tu odznelo z útržkovitých neoficiálnych informácií, sa nezakladá tak celkom na pravde. Skutočnosť je ešte ďaleko horšia  Si píš!!! Nachádzajú sa tam okrem inkriminovanej fotky aj iné fotky osôb známych z tohto fóra ....  Bavím sa skvele Bavím sa skvele Bavím sa skvele Bavím sa skvele
« Posledná zmena: 31. Január , 2008, 11:06:37 od Predator » Zaznamenané
styrioci
inventár podniku
*******
Príspevkov: 11901



« Odpoveď #36 kedy: 31. Január , 2008, 11:15:55 »

tu uz fakt koncia vsetjy srandy Popiskujem si

a co bolo s tym g-majorom? rastis ty si dajaky sikovny odkedy si zacal laborovat s tym kondikom  ha ha ha
Zaznamenané
rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2303



« Odpoveď #37 kedy: 31. Január , 2008, 11:17:29 »

a co s nim bolo?
dalsia hrozostrasna zvest o pokazenom g-majori  Fuuha zíram

no bolo to hrozne. najprv zacal blykat display, potom to zacalo divne pachnut. to sme uz s Matom pozerali na seba a vedeli sme, ze bude treba nieco spravit. ale to najhorsie malo este iba prist. ... prsty sa mi na klavesnici este stale trasu... zacalo to vidavat hrozostrasne hrdelne zvuky - jak z nejakeho beckoveho hororu. to sa uz odtial valil aj husty stiplavy dym pachnuci jak kopyta satana z najhlbsich pekiel... spolocnymi silami sme pritlacili a priviazali g-major o stol. ja som vytiahol dreveny kolik a Martin odriekaval akesi zaklinadla liptovskomikulaskych starych materiii....

prepac, ale neda sa mi to ani dopisat, je to este velmi cerstve...
Zaznamenané
asdfg
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1693



« Odpoveď #38 kedy: 31. Január , 2008, 12:34:24 »

Som rad, ze svoj som kupoval novy so zarukou... ak zacne takto pekelnicit, poslem ho diabolskou linkou naspat do ciech  Bacha na vec kamo!
Zaznamenané
rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2303



« Odpoveď #39 kedy: 31. Január , 2008, 12:59:08 »

no ono to bolo podstatne trivialnejsie a hlavne ovela menej zaujimave, ale kto by to cital potom :)

ale odniesol som si z toho poznatok, ze AD prevodnik je v tom taky isty AKM xxxx , ako na niektorom modely zvukovky Terratec a DSP chip je v tom taka ista Motorola xxxx , ako v nejakom hifi receivery od nejakej firmy, ktorej nazov som uz stihol zase zabudnut :)
Zaznamenané
Martinlm
adminištrant
inventár podniku
***
Príspevkov: 7479



WWW
« Odpoveď #40 kedy: 31. Január , 2008, 15:01:10 »

(...) a DSP chip je v tom taka ista Motorola xxxx , ako v nejakom hifi receivery od nejakej firmy, ktorej nazov som uz stihol zase zabudnut :)
Slo o B&K receiver s integrovanym zosilnovacom v hodnote 60 000,-.
Zaznamenané

rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2303



« Odpoveď #41 kedy: 31. Január , 2008, 15:16:07 »

teraz co je vacsie fooopaaa - ci to, ze do specializovaneho gitaroveho procesoru davaju chip z blbeho receiveru alebo ze do receiveru za 60 litorv davaju chip z gitarovej blbosti za 15 litrov :)
Zaznamenané
predator
Hosť
« Odpoveď #42 kedy: 31. Január , 2008, 15:29:43 »

no ono to bolo podstatne trivialnejsie a hlavne ovela menej zaujimave, ale kto by to cital potom :)

ale odniesol som si z toho poznatok, ze AD prevodnik je v tom taky isty AKM xxxx , ako na niektorom modely zvukovky Terratec a DSP chip je v tom taka ista Motorola xxxx , ako v nejakom hifi receivery od nejakej firmy, ktorej nazov som uz stihol zase zabudnut :)

Opäť jedna vec sa potvrdila - súčiastková základňa je dnes v globalizovanom svete unifikovaná a všetci varia prakticky z toho istého špajzu. A že nie je všetko zlato, na čom sa značka blyští, je tuším opäť o niečo jasnejšie.
Zaznamenané
rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2303



« Odpoveď #43 kedy: 31. Január , 2008, 15:39:20 »

nnooo. sme s Matom googlili ten AKM prevodnik a vyskytoval sa iba na pomerne drahsom starsom Terratecu. konkretne AKM robi rozne prevodniky od low-endu pre Creative az po semi profi pre Pro Tools LE. takisto tu konkretnu Motorolu sme hladali a nasli sme ju pri pomerne drahom pristroji, nebola uvadzana pri nejakom low ende. Motorola tiez robi DSP, ktore osadzaju lacne firmy a robi DSP, ktore osadzaju drahsie firmy, ale nie su to tie iste chipy.
Zaznamenané
plichto
Hosť
« Odpoveď #44 kedy: 06. Február , 2008, 20:08:46 »

Takze aj ja som sa konecne odhodlal zverejnit svoju vybavicku v lahko zrozumitelnom nakrese:



zabudol si obojsmernu sipku do pekla, kazdy vzdelany clovek predsa vie, ze tam maju Kontrolne centrum a dispečing pre kontrolu rockovej hudby  Bacha na vec kamo!  Som metlak Som metlak
Zaznamenané
Strán: 1 2 [3] 4 |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.248 sekund, 22 otázok.