Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: Nové smerovanie portálu  - podpora a propagácia aktivít členov fóra !!
23. Máj , 2024, 04:53:09
Strán: 1 ... 14 15 [16] 17 18 ... 23 |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: Ako na PayPal???  (Prečítané 120867 krát)
0 užívateľov a 1 Hosť prehliada túto tému.
korn24
stály hosť
*****
Príspevkov: 953



« Odpoveď #225 kedy: 28. Október , 2010, 10:09:36 »

ja mam VUBku a vsetko je ok
Zaznamenané

nechcelo sa mi ale uz som.
MiracleMan
stály hosť
*****
Príspevkov: 1292



« Odpoveď #226 kedy: 20. December , 2010, 08:58:16 »

caute, ako je to s garanciou cez pay pal? typek neni na ebayi (zatial mam skusenosti len s tym, predsa da sa aspon zistit aky je predajca), ale cez pay pal ked nema ziadne referencie, neviem ci nieco kupovat, je to nejako osetrene? diki!  Zdravíčko
Zaznamenané

MiracleMan
stály hosť
*****
Príspevkov: 1292



« Odpoveď #227 kedy: 20. December , 2010, 10:32:27 »

inac este jedna otazka, resp vec co ma irituje uz dlhsie...:) stale ked mi pride mail o zaplateni produktu z paypalu pise ze: "shipping address" UNCONFIRMED...ako to potvrdit? resp. treba mi to potvrdzovat? zatial nebol s tym problem, ze to nie je potvrdene...diik!
Zaznamenané

kaolko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 16429


Saturday Night Bieber


« Odpoveď #228 kedy: 20. December , 2010, 10:37:13 »

inac este jedna otazka, resp vec co ma irituje uz dlhsie...:) stale ked mi pride mail o zaplateni produktu z paypalu pise ze: "shipping address" UNCONFIRMED...ako to potvrdit? resp. treba mi to potvrdzovat? zatial nebol s tym problem, ze to nie je potvrdene...diik!


toto nemusis riesit, mne to vzdu tie pride a zatial nebol problem so shippingom.. :)
Zaznamenané

asdfg
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1693



« Odpoveď #229 kedy: 20. December , 2010, 10:37:52 »

overenie adresy u nas nefunguje, pokial viem tak len v US
Zaznamenané
kaolko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 16429


Saturday Night Bieber


« Odpoveď #230 kedy: 20. December , 2010, 10:39:17 »

caute, ako je to s garanciou cez pay pal? typek neni na ebayi (zatial mam skusenosti len s tym, predsa da sa aspon zistit aky je predajca), ale cez pay pal ked nema ziadne referencie, neviem ci nieco kupovat, je to nejako osetrene? diki!  Zdravíčko

ochranu predajcu garantuje len ebay a to myslim len pri kupe novej veci..  maju tam o tom dost popisane, pred asi pol rokom robili este nejake rozsirovacie baliky.. co sa paypal tyka, tak tam ti negarantuju nic, ono je to vlastne len sluzba na platenie takze ak ta obabre niekto, tak mas smolu
Zaznamenané

MiracleMan
stály hosť
*****
Príspevkov: 1292



« Odpoveď #231 kedy: 20. December , 2010, 10:45:04 »

takze kupovat nieco vylucne cez pay pal neodporucate?
Zaznamenané

kaolko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 16429


Saturday Night Bieber


« Odpoveď #232 kedy: 20. December , 2010, 11:03:53 »

takze kupovat nieco vylucne cez pay pal neodporucate?

je to otazne, kazda platba ma rizika..  vacsinou ked kupujem veci tak su od ludi z niektorych zahranicnych for a sledujem kolko maju prispevkov, pripadne z ebay.. odkial to beries?
Zaznamenané

styrioci
inventár podniku
*******
Príspevkov: 11901



« Odpoveď #233 kedy: 20. December , 2010, 11:27:03 »

takze kupovat nieco vylucne cez pay pal neodporucate?
ja som platil cez paypal, kupoval som zo zahranicneho fora viackrat, vzdy som si vysledoval ci je dany user akitvny na fore, ci predaval/kupoval viackrat a ci nanho nie su negativne ohlasy..zatial to vzdy prebehlo bez problemov...tuk tuk
Zaznamenané
Yaro
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 692



WWW
« Odpoveď #234 kedy: 31. December , 2010, 21:41:15 »

takze kupovat nieco vylucne cez pay pal neodporucate?
Aj tak som uz kupoval a nebol problem. paypal ma premakane riesene sporov, takze kazdy si rozmysli ci bude ojebavat cezen..
Zaznamenané

Mesa Boogie Mark V head, 4x12 MB Rectifier, Fender Custom Shop Deluxe Tele, B.C.Rich Exclusive, Warwick Thumb Bolt On 5 string
georgik
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 691



« Odpoveď #235 kedy: 01. Január , 2011, 13:01:01 »

Aj tak som uz kupoval a nebol problem. paypal ma premakane riesene sporov, takze kazdy si rozmysli ci bude ojebavat cezen..


ako to je teda? ked napriklad chcem kupit od niekoho co nema ebay a bude to platene cez paypal, moze ma okaslat? cital som podmienky paypalu a da sa tam otvorit nejaky spor neviem presne do okolo 60dni od zaplatenia, da sa to nejak vymahat naspat,ak by ma okaslal a neslo by to cez ebay? Dakujem
Zaznamenané

Peavey 5150 Mk.II+ Basson 412(Angled)+Orange PPC412(straight) + Dunlop 535Q + JT-Amps Screamer + Korg Pitchblack + ESP Horizon FR-II (EMG,str Red) - MASAKER
Feat. Planet Waves cables.
MASAKER
Yaro
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 692



WWW
« Odpoveď #236 kedy: 23. Február , 2011, 22:08:43 »


ako to je teda? ked napriklad chcem kupit od niekoho co nema ebay a bude to platene cez paypal, moze ma okaslat? cital som podmienky paypalu a da sa tam otvorit nejaky spor neviem presne do okolo 60dni od zaplatenia, da sa to nejak vymahat naspat,ak by ma okaslal a neslo by to cez ebay? Dakujem
Okaslat ta moze, ale asi prvy a posledny krat, potom sa stane persona non grata a viac si pod svojim menom a adresou neskrtne. Samozrejme ty by si sa mal k svojim peniazom dostat kazdopadne. PayPal mu vie siahnut na prostriedky v jeho banke, ak nebude vediet preukazat svoju nevinu. Spor sa da otvorit myslim do 45 dni. Je to v podstate to iste ako keby ta osral clovek od ktoreho kupujes cez Ebay, len ze tam predajca riskuje este aj svoj feedback.
Zaznamenané

Mesa Boogie Mark V head, 4x12 MB Rectifier, Fender Custom Shop Deluxe Tele, B.C.Rich Exclusive, Warwick Thumb Bolt On 5 string
Itita
okukávač

Príspevkov: 4


« Odpoveď #237 kedy: 09. Marec , 2011, 16:30:21 »

Ahojte, mám taký problém. Reigstrovala som sa na PayPal. CHcela som tam zadať čislo karty aj posledne trojčislie na zadnej strane karty, ale prišlo mi, že moja karta bola odmietnuta...nerozumiem tomu nejako. No hanbím sa.. Mohol by mi to tu krok po kroku presne niekto vysvetliť ako a čo a kde mám zadávať pre aktiváciu účtu??? No hanbím sa.. No hanbím sa.. No hanbím sa.. Ďakujeeem :)  Cmuk chlapci
Zaznamenané
vikur
VIP
stály hosť
*
Príspevkov: 1422


hejter


« Odpoveď #238 kedy: 09. Marec , 2011, 16:32:58 »

napis mi sem prosimta vsetky udaje z karty ja to vyskusam  Bavím sa skvele
Zaznamenané

prs a bogner co ine?
http://jurajduc.com
Krtko
*** BACHAR ***
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2659


« Odpoveď #239 kedy: 09. Marec , 2011, 16:33:48 »

Ja som sa tiez nevedel regnut.. teraz ked mi prisla nova karta lebo tej starej dosla platnost s tym uz nieje problem.. do kedy mas expiration date? mozno ze potrebuje mat paypal dostatocnu rezervu, inac si to neviem vysvetlit, preco sa to napriklad mne takto stalo.
« Posledná zmena: 09. Marec , 2011, 16:35:01 od Krtko » Zaznamenané
Strán: 1 ... 14 15 [16] 17 18 ... 23 |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.033 sekund, 21 otázok.