Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: Nové smerovanie portálu  - podpora a propagácia aktivít členov fóra !!
18. Máj , 2024, 06:41:10
Strán: 1 ... 16 17 [18] 19 20 ... 23 |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: Ako na PayPal???  (Prečítané 120839 krát)
0 užívateľov a 1 Hosť prehliada túto tému.
georgik
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 691



« Odpoveď #255 kedy: 16. Jún , 2011, 18:22:42 »

Prosim vas, moze ma niekto nejak o*ebat ked mu poslem len nazov mojho uctu paypalu, lebo sa mi ozval jeden anglicky hovoriaci typek ked predavam snimace,tak neviem ci si mozem byt isty. Dik.
Zaznamenané

Peavey 5150 Mk.II+ Basson 412(Angled)+Orange PPC412(straight) + Dunlop 535Q + JT-Amps Screamer + Korg Pitchblack + ESP Horizon FR-II (EMG,str Red) - MASAKER
Feat. Planet Waves cables.
MASAKER
kaolko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 16429


Saturday Night Bieber


« Odpoveď #256 kedy: 16. Jún , 2011, 18:32:11 »

nazov uctu paypalu? myslis mailovu adresu?..  ani neviem co sa pytas zase, ale sak daj sem nazov uctu tvojho paypalu.. a mozeme to testnut...
« Posledná zmena: 16. Jún , 2011, 18:32:58 od kaolko » Zaznamenané

georgik
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 691



« Odpoveď #257 kedy: 16. Jún , 2011, 20:29:50 »

nazov uctu paypalu? myslis mailovu adresu?..  ani neviem co sa pytas zase, ale sak daj sem nazov uctu tvojho paypalu.. a mozeme to testnut...

Mal som inzerat ze predavam snimace, ozval sa mi nejaky anglican(mozno) Macurs Ben , ze ich kupi nech mu poslem fotky ale ze posle kuriera ,lebo nema cas si preto prist osobne, povedal som cenu len tak, ze 200eur, on ze dobre, ze zaplati paypalom,nech mu poslem nazov uctu. Paypal-email.
Tak sa pytam , ci ma aj tak nemoze nejako oklamat,lebo uz sa mi stalo ,ze mi pisal na slovensky bazos nejaky kanadan , ze nech mu poslem gitaru do afriky ci kde  a platbu cez nejaku divnu banku.Dakujem :)
Zaznamenané

Peavey 5150 Mk.II+ Basson 412(Angled)+Orange PPC412(straight) + Dunlop 535Q + JT-Amps Screamer + Korg Pitchblack + ESP Horizon FR-II (EMG,str Red) - MASAKER
Feat. Planet Waves cables.
MASAKER
tarquin
stály hosť
*****
Príspevkov: 815



« Odpoveď #258 kedy: 16. Jún , 2011, 20:47:40 »

Mal som inzerat ze predavam snimace, ozval sa mi nejaky anglican(mozno) Macurs Ben , ze ich kupi nech mu poslem fotky ale ze posle kuriera ,lebo nema cas si preto prist osobne, povedal som cenu len tak, ze 200eur, on ze dobre, ze zaplati paypalom,nech mu poslem nazov uctu. Paypal-email.
Tak sa pytam , ci ma aj tak nemoze nejako oklamat,lebo uz sa mi stalo ,ze mi pisal na slovensky bazos nejaky kanadan , ze nech mu poslem gitaru do afriky ci kde  a platbu cez nejaku divnu banku.Dakujem :)


asi zmenili strategiu, potom ti aj tak posle scan z western union.

« Posledná zmena: 16. Jún , 2011, 20:48:18 od tarquin » Zaznamenané

kaolko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 16429


Saturday Night Bieber


« Odpoveď #259 kedy: 16. Jún , 2011, 20:57:53 »

Mal som inzerat ze predavam snimace, ozval sa mi nejaky anglican(mozno) Macurs Ben , ze ich kupi nech mu poslem fotky ale ze posle kuriera ,lebo nema cas si preto prist osobne, povedal som cenu len tak, ze 200eur, on ze dobre, ze zaplati paypalom,nech mu poslem nazov uctu. Paypal-email.
Tak sa pytam , ci ma aj tak nemoze nejako oklamat,lebo uz sa mi stalo ,ze mi pisal na slovensky bazos nejaky kanadan , ze nech mu poslem gitaru do afriky ci kde  a platbu cez nejaku divnu banku.Dakujem :)

sak ale platis cez paypal tak aka divna banka? :) paypal je bezpecna sluzba platenia.. na to to bolo vymyslene, aby nepouzivali ludia kadeake western union zalezitosti co nejde stopovat.. to skor on by sa mal bat teba lebo z logickeho hladiska ti on posiela prachy.. a ak ti ich posiela cez paypal potom mu to ty posles az potom ako ti prachy dojdu takze ja stale nechapem ze kde je problem a preco ti zviera cokoladu  Zdravíčko
Zaznamenané

georgik
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 691



« Odpoveď #260 kedy: 16. Jún , 2011, 21:20:39 »

sak ale platis cez paypal tak aka divna banka? :) paypal je bezpecna sluzba platenia.. na to to bolo vymyslene, aby nepouzivali ludia kadeake western union zalezitosti co nejde stopovat.. to skor on by sa mal bat teba lebo z logickeho hladiska ti on posiela prachy.. a ak ti ich posiela cez paypal potom mu to ty posles az potom ako ti prachy dojdu takze ja stale nechapem ze kde je problem a preco ti zviera cokoladu  Zdravíčko


dobre dobre :D dakujem :D, len som si myslel, ze so mnou nejak vy*ebe,potom je to uz v suchu,ozvem sa mu ,ci sa ma este zaujem....diky :)
Zaznamenané

Peavey 5150 Mk.II+ Basson 412(Angled)+Orange PPC412(straight) + Dunlop 535Q + JT-Amps Screamer + Korg Pitchblack + ESP Horizon FR-II (EMG,str Red) - MASAKER
Feat. Planet Waves cables.
MASAKER
Krtko
*** BACHAR ***
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2659


« Odpoveď #261 kedy: 16. Jún , 2011, 21:23:50 »

aj tak je to isto to iste, co africania kupujuci mobili z SR bazosa pre netere cez western Bavím sa skvele  stavim sa ze posle scan ze nahodou poslal miesto 200e - 1000e a mas mu vratit 800.. ze tie prachy na svojom paypale este nevidis ale co-chvila tam tych 1000e bude  Bavím sa skvele
Zaznamenané
rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2303



« Odpoveď #262 kedy: 18. Jún , 2011, 13:42:18 »

.... ale ze posle kuriera...

zhruba v tomto momente by som to prestal cele brat vazne.
Zaznamenané
spyros
inventár podniku
*******
Príspevkov: 4851



WWW
« Odpoveď #263 kedy: 18. Jún , 2011, 15:36:22 »

zhruba v tomto momente by som to prestal cele brat vazne.

Mas nieco proti Jasonovi Stathamovi?
Zaznamenané

Greece Catholic Anarchist Bishop of Manhimself
rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2303



« Odpoveď #264 kedy: 18. Jún , 2011, 17:00:53 »

Mas nieco proti Jasonovi Stathamovi?

nie, bezne sem chodi, ze helou, prisiel som po tie snimace.
Zaznamenané
MiracleMan
stály hosť
*****
Príspevkov: 1292



« Odpoveď #265 kedy: 20. Jún , 2011, 20:53:31 »

mam nasledovny problem, typek chce aby som mu poslal cash ako gift, oka overil som jeho referencie v pohode, no len zrazu sa vyskytlo, ze ked mu to poslem ako gift tak chce odo mna (alebo od neho, co samozrejme nemozem dat :D) poplatok za strhnutie cashu z karty. Avsak navrhlo aj moznost, ze ak budem mat money v paypale resp bankovy ucet pridany v paypale tak ich stiahne z bankoveho uctu, takze mi nebude strhavat nic naviac...oka konecne po zisteni IBANu som pridal bankovy ucet do paypalu, dam moznost ADD funds, a napise, ze sa to neda: :DDD

Add Funds is Not Available


PayPal does not currently offer the ability to add funds from your bank account.

When you make a payment, PayPal charges the buyer's credit card and instantly credits the seller's PayPal account --- no ved, ale to som nechcel zeby som platil kreditkou :DDD

no tak ako ja vlastne mozem dostat peniaze na pay pal??? ....zabil som s tym pol dna, a za tie tri ecka navyse mi to veru nestalo, ale tak ide tu o princip...
Zaznamenané

georgik
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 691



« Odpoveď #266 kedy: 23. Október , 2011, 07:47:26 »

Caute, potreboval by som poradit, na ucte mam 0 a chystam si poslat peniaze na paypal( tam je tiez len par dolarov), je mozne si to hned vybrat cez bankomat z normalneho uctu? Dakujem
Zaznamenané

Peavey 5150 Mk.II+ Basson 412(Angled)+Orange PPC412(straight) + Dunlop 535Q + JT-Amps Screamer + Korg Pitchblack + ESP Horizon FR-II (EMG,str Red) - MASAKER
Feat. Planet Waves cables.
MASAKER
styrioci
inventár podniku
*******
Príspevkov: 11901



« Odpoveď #267 kedy: 23. Október , 2011, 08:06:55 »

co si chces kam posielat a odkial vyberat, ked nikde nemas nic?
Zaznamenané
kaolko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 16429


Saturday Night Bieber


« Odpoveď #268 kedy: 23. Október , 2011, 08:55:19 »

chapem.. mas 0 na svojom bankovom ucte... a mas povedzme ze 20 dolarov na paypale.. a ze ci ked pichnes kartu do bankomatu tak ti to vyberie z paypal uctu ked to zisti, ze si suchy..

odpoved je: NIE

 Zdravíčko


musis si ich transfernut z PP na svoj ucet, to moze trvat aj 2 dni mozno aj 3
« Posledná zmena: 23. Október , 2011, 08:55:46 od kaolko » Zaznamenané

proghopik
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 4302


PATRÍM DO PIVNICE!


« Odpoveď #269 kedy: 23. Október , 2011, 09:50:24 »


musis si ich transfernut z PP na svoj ucet, to moze trvat aj 2 dni mozno aj 3

Niekedy to trva aj viac.
Zaznamenané

kkoti môžu robiť technicky dobru hudbu ale nie pocitovo alebo nie su kok*ti lebo umenie ide cez pocity. Jedine ked môže kkt robit dobru hudbu je ked jukeboxuje teda hra do botky nacvičené cudzie veci
Strán: 1 ... 16 17 [18] 19 20 ... 23 |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.054 sekund, 23 otázok.