Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: Zaregistroval si sa, ale ten prekliaty mail nechodí a stále nechodí?

Skontroluj si SPAM.

(fakt, robíme, čo sa dá, ale gmail.com si nedá povedať)
12. Máj , 2024, 08:41:56
Strán: 1 ... 22 23 [24] 25 26 ... 83 |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: Golem od L. Gerhata (Excelent)  (Prečítané 267250 krát)
0 užívateľov a 1 Hosť prehliada túto tému.
yngsteen
stály hosť
*****
Príspevkov: 1005



« Odpoveď #345 kedy: 16. Marec , 2008, 10:44:00 »

kupte si presne to co ma predator, lebo aj mne to so vsetkym hralo napicu. zbytocne skusat ked predatorovi to hra dobre.

To to fakt bolo až také zabité/nepoužitelné ? 
Zaznamenané
predator
Hosť
« Odpoveď #346 kedy: 16. Marec , 2008, 10:46:04 »

Ale nie, to len niekto sa snaží kaziť meno solídnemu výrobcovi. Keby si vedel, koľkým ľuďom "nehral" trebárs taký Rectifier, Triaxis atď atď .
Zaznamenané
Darthez
miestny štamgast
******
Príspevkov: 2196



« Odpoveď #347 kedy: 16. Marec , 2008, 10:48:23 »

predator, si normalny? co sa snazim kazit meno, ja mam cely gerhat golem v trubke. ci to hra niekomu dobre alebo zle.
ja som pisal ze na koncerte nazivo v malej sale cez 4x12 bednu to hralo naprd. cisty kanal peny, skresleny zly. jedne z tych gitaristov tam vopchal nejaky besny multak digitech, takze je jasne ze to dosral aj tym, ale zle to podla mna hralo aj bez neho. resp. zle podla mojho gusta
Zaznamenané

BOOGIESOUND

za rock  Bacha na vec kamo! a za gemer  Na zdravie!
musicman
inventár podniku
*******
Príspevkov: 4903



« Odpoveď #348 kedy: 16. Marec , 2008, 10:48:39 »

Ale nie, to len niekto sa snaží kaziť meno solídnemu výrobcovi. Keby si vedel, koľkým ľuďom "nehral" trebárs taký Rectifier, Triaxis atď atď .

ja nekazim meno Si píš!!! Si píš!!! Si píš!!!  iba pisem ze ked to niekomu nehra nech si ktomu kupi presno to co ma ten ktoremu to hra. neda sa cakat ze dve elektronky vytrhnu zvukovo cely retazec, ktory k tomu nepasuje.
Zaznamenané

http://www.999th.eu         RIG:  2x DIGIDESIGN PRO TOOLS HD3, 3 x DIGIDESIGN 192 I/O ANALOG , DIGIDESIGN PRE, Focusrite, UAD, J&T       http://www.facebook.com/pages/999th-studio/124192809296?v=wall&ref=ts
Pitu
adminištrant
inventár podniku
***
Príspevkov: 6373


guitarist


WWW
« Odpoveď #349 kedy: 16. Marec , 2008, 10:49:55 »

A ten, koho to naozaj bolo, tam nehral? Ten si vie nastaviť zvuk?  Tí čo tam hrali, prišli už do styku s lampovými aparátmi, vedia si nastaviť zvuk?   Popiskujem si
Zaznamenané

Darthez
miestny štamgast
******
Príspevkov: 2196



« Odpoveď #350 kedy: 16. Marec , 2008, 10:51:50 »

pitu: ako som pisal, nepytal som sa koho to bolo
hrali Catastrofy BA, Performed (PD a Antimon MT, ked to niekoho zaujima, moze sa spytat cez bandzone, alebo neviem co
Zaznamenané

BOOGIESOUND

za rock  Bacha na vec kamo! a za gemer  Na zdravie!
yngsteen
stály hosť
*****
Príspevkov: 1005



« Odpoveď #351 kedy: 16. Marec , 2008, 10:52:29 »

A ten, koho to naozaj bolo, tam nehral? Ten si vie nastaviť zvuk?  Tí čo tam hrali, prišli už do styku s lampovými aparátmi, vedia si nastaviť zvuk?   Popiskujem si

Ty to máš tuším doma nie ?  Tebe to hráááá  Beeee ?
Zaznamenané
musicman
inventár podniku
*******
Príspevkov: 4903



« Odpoveď #352 kedy: 16. Marec , 2008, 10:53:04 »

A ten, koho to naozaj bolo, tam nehral? Ten si vie nastaviť zvuk?  Tí čo tam hrali, prišli už do styku s lampovými aparátmi, vedia si nastaviť zvuk?   Popiskujem si

ozaj pitu tebe golem ako hra. tusim si na to nic nepisal ani chvaly.
Zaznamenané

http://www.999th.eu         RIG:  2x DIGIDESIGN PRO TOOLS HD3, 3 x DIGIDESIGN 192 I/O ANALOG , DIGIDESIGN PRE, Focusrite, UAD, J&T       http://www.facebook.com/pages/999th-studio/124192809296?v=wall&ref=ts
predator
Hosť
« Odpoveď #353 kedy: 16. Marec , 2008, 10:53:20 »

Ja neviem, ale keď mi niečo nesedí, tak na to nebudem hrať, ale ani to nebudem osierať. Mne trebárs nesedí Plexi (málo drajvu, treba do toho mlátiť a huliť to doplna, aby z toho vyliezol ten správny tón), ale nedovolím si vykladať, aký je to nahovno aparát, lebo viem, že to nie je pravda a je to solídny stroj. Len ten zvuk proste niekomu sedí a niekomu nie, každý má iné preferencie a predstavu, ako to má znieť, to je celé.
Zaznamenané
Pitu
adminištrant
inventár podniku
***
Príspevkov: 6373


guitarist


WWW
« Odpoveď #354 kedy: 16. Marec , 2008, 11:01:31 »

ozaj pitu tebe golem ako hra. tusim si na to nic nepisal ani chvaly.

Hrá to normálne. Bol som s Katom v On-boarde, zapojili sme to do Voxu a hralo to celkom fajn. Ak si tam niekto nevie nakrútiť použiteľný zvuk, tak je chyba v ňom. Dám si na tom ešte nejaké veci upraviť podľa mojich pripomienok, potom si dám prerobiť lampový aparát a potom to snáď využijem. Aj keď ja som veľmi spokojný aj so simuláciami cez lampový koniec, pochybujem, že to niekto z vás rozozná, že to nie je lampa. S Milošom1, čo robil v On-boarde, sme takto potestovali a vyskúšali viac možností párkrát a myslím, že mi potvrdí, že to hralo super. Žmurk
Zaznamenané

musicman
inventár podniku
*******
Príspevkov: 4903



« Odpoveď #355 kedy: 16. Marec , 2008, 11:05:14 »

tu som z toho este davno nahral cinska ibanez INF4 humbucker cez vystup to mix do zvukovky rovno. takto to hra bez strihu a efektov. a to su tam uz mesa boogie cinske lampy 12ax7


http://forum.gitaristi.sk/index.php/topic,63846.msg112320.html#msg112320


golem_to_mix.mp3
« Posledná zmena: 16. Marec , 2008, 11:05:59 od musicman » Zaznamenané

http://www.999th.eu         RIG:  2x DIGIDESIGN PRO TOOLS HD3, 3 x DIGIDESIGN 192 I/O ANALOG , DIGIDESIGN PRE, Focusrite, UAD, J&T       http://www.facebook.com/pages/999th-studio/124192809296?v=wall&ref=ts
predator
Hosť
« Odpoveď #356 kedy: 16. Marec , 2008, 11:14:46 »

Z tej ukážky je najmä na začiatku počuť, ako prehulíš vstup zvukovky.  Ako potom chceš, aby to hralo slušne? Navyše neviem, čo to je za zvukovka. Ak nejaká AC97 alebo SB Live, tak sa nediv, to je tak na hranie Unrealu, nie na nahrávanie.

Tá moja ukážka išla do pultu Digi002, čo je trošku iný level. Preto tam je tú kvalitu zvuku poznať, lebo ju nedegraduje zachrchlaný AD prevodník.
Zaznamenané
Zeck
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1675


« Odpoveď #357 kedy: 16. Marec , 2008, 11:19:19 »

Ta musicmanova ukazka je dost na p***, ale z vlastnej skusenosti viem, ze to hra o par tried lepsie, ak na tom nehra dement. Bavím sa skvele Na zdravie!
Zaznamenané

"We're going to create something that they can't steal  because they can't play it." :-)   - Thelonious Monk
Martinlm
adminištrant
inventár podniku
***
Príspevkov: 7479



WWW
« Odpoveď #358 kedy: 16. Marec , 2008, 11:22:13 »

Tak ale ak nieco hra, tak AD prevodnik to nemoze uplne zrusit. Ten zvuk je ok, ale preco je taky tenucky?  Zasa to bol aj s tou ESP a ADA :) Schvalne som pridal cez EQ stredy a basy a podla mna to ozilo. Este by to ale chcelo simulaciu koncaku.
« Posledná zmena: 16. Marec , 2008, 11:23:22 od Martinlm » Zaznamenané

Pitu
adminištrant
inventár podniku
***
Príspevkov: 6373


guitarist


WWW
« Odpoveď #359 kedy: 16. Marec , 2008, 11:23:38 »

Tiež si myslím, že ten speakersimulátor tam nie je bohvieaký, nehrá to až tak dobre. Do nahrávky by som radšej použil dobrú digitálnu simuláciu. Skúsim napísať do pripomienok k vylepšeniam a uvidím, čo bude potom.

A čo sa týka musicmanovej ukážky, chcelo by to sa ešte pohrať s EQ.

Ale tu nie je reč o speakersim, ale o hraní na Gerhat-lampový aparát naživo. Neverím, že by sa tam nedal nastaviť každému akotak slušný zvuk.
Zaznamenané

Strán: 1 ... 22 23 [24] 25 26 ... 83 |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.11 sekund, 22 otázok.