Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: Nové smerovanie portálu  - podpora a propagácia aktivít členov fóra !!
12. Máj , 2024, 06:25:31
Strán: 1 ... 27 28 [29] 30 31 ... 83 |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: Golem od L. Gerhata (Excelent)  (Prečítané 267249 krát)
0 užívateľov a 1 Hosť prehliada túto tému.
Zeck
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1675


« Odpoveď #420 kedy: 17. Marec , 2008, 17:49:50 »

Dnes som si bol zahrat na hlave Golem, amp mal Clean, Crunch, Lead 1, Lead 2, Solo Mod 1, Solo Mod 2, takze dost kanalov. Bavím sa skvele
Osadeny 2 lampami 6L6, 60 W.
Clean je velmi pekny, dynamicky, vyborne reaguje na uder do strun, jasny, s vytocenym gainom paradny jemne nakresleny vintage zvuk.
Crunch - brnkol som si, nezaujal ma (nie som bluesman :)), skor zastretejsi zvuk.
Lead 1 je vyborny, trosku agresivno-stiplavy  :), velmi dobre znejuce PM (ale ze fest dobre Som metlak), skreslenia ma vela, taka Pantera, Slayer zneli dobre uz pri hodnote 2/10  Bravooo.
Lead 2 mal trochu menej skreslenia, trochu inak znejuci kanal oproti Lead 1 (dalo by sa povedat trochu vyskovejsie, agresivnejsie) - v pohode.
Solo Mod1 - obdoba Lead 1 na sola s vytiahnutymi stredmi a hlasitostou.
Solo Mod2 - obdoba Lead 2 na sola s vytiahnutymi stredmi a hlasitostou.
Panovi Gerhatovi akurat dosli 2 bednicky Kustom 4x12, takze na to sme to pripojili.
Hral som na mojej Ibanezke RG s tovarenskymi snimacmi.
Ja som bol rozhodne spokojny a myslim, ze pan Gerhat odviedol vybornu pracu. Bravooo
« Posledná zmena: 21. Október , 2008, 22:07:37 od Zeck » Zaznamenané

"We're going to create something that they can't steal  because they can't play it." :-)   - Thelonious Monk
mario bross
*** BACHAR ***
inventár podniku
***
Príspevkov: 8210



« Odpoveď #421 kedy: 17. Marec , 2008, 18:02:42 »

kde si na tom hral, ak smiem spytat? Na zdravie!
Zaznamenané

mario bross
*** BACHAR ***
inventár podniku
***
Príspevkov: 8210



« Odpoveď #422 kedy: 17. Marec , 2008, 18:16:30 »

U p. Gerhata? ci kde? ja som myslel, ze si z BA
Zaznamenané

Dejvo
Hosť
« Odpoveď #423 kedy: 17. Marec , 2008, 19:49:27 »

Tak fajn, tak som zvedavy ako obstoji u mna na teste.  Som frajer

Ale zatial takmer same pozotivne hodnotenia, tak s uprimne tesim.

Inac mozno by Prosound mohol ten aparat dat na skusku nejakym znamym gitaristom/kapelam. Ked je dobry urcite ho ocenia. A hlavne ho oskusat v praxi...
Zaznamenané
mario bross
*** BACHAR ***
inventár podniku
***
Príspevkov: 8210



« Odpoveď #424 kedy: 17. Marec , 2008, 19:53:35 »

presne, toto by som prosoundovi odporucil, trosku do reklamy. vyrobit na vlastne naklady napriklad dve hlavy a pustit do obehu, ak su dobre, tak sa to uchyti a zaruka na to je si myslim dost dlha.

predator je tusim servisak pre kosice a okolie nie?
Zaznamenané

Zeck
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1675


« Odpoveď #425 kedy: 17. Marec , 2008, 19:56:15 »

Tak fajn, tak som zvedavy ako obstoji u mna na teste.  Som frajer

Ale zatial takmer same pozotivne hodnotenia, tak s uprimne tesim.

Inac mozno by Prosound mohol ten aparat dat na skusku nejakym znamym gitaristom/kapelam. Ked je dobry urcite ho ocenia. A hlavne ho oskusat v praxi...
Kazdy ma svoj nazor na zvuk, Prosound mi hovoril, ze ma kamarata, co na tom vytiahne vysky a presence a to sa mu paci. Skusal som aj to a mal som dost po zahrati kila. Nechajte ma vydýchať
Tiez, ze mal poziadavku na zvysenie skreslenia Si píš!!! Ak si na tom zahras so stredne silnymi snimacmi, budes pocut, ze skreslenie rozhodne pridavat netreba. Na zdravie!
Zaznamenané

"We're going to create something that they can't steal  because they can't play it." :-)   - Thelonious Monk
Dejvo
Hosť
« Odpoveď #426 kedy: 17. Marec , 2008, 21:16:24 »

Chcem proste pocut ci ta hlava moze konkurovat zavedenym vyrobcom. Zvukovo. Nehral som na tom, ale zatial  z toho co tu pisali ludia co to maju, by to mala byt absolutna bomba, ktora sa nestrati aj vedla znamych a dobrych aparatoch.

Druha vec je spolahlivost, ako sa to chova ked odohras niekolko koncertov za sebou, prevazat to hore dole...proste normalna prax. Preto by nebolo odveci keby Prosound tu hlavu posunul niekomu, kto by to takto otestoval dlhodobejsie. Ak by sa mu to samozrejme zvukovo pacilo. Mal by fajn reklamu jednak a add 2, by ludia prestali polemizovat ci to za to stoji alebo nie. Aspon z casti.
Zaznamenané
midlo
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 548



« Odpoveď #427 kedy: 17. Marec , 2008, 22:35:18 »

Ja som skusal prototyp golema a uz ten hral fantasticku. Prosound este par veci neskor dotiahol. Co sa tyka kvality poviem len tolko ze jeden profik po odskusani prosoundovych vyrobkov skonstatoval ze to hra lepsie ako jeho rivera hned ju predal..
Zaznamenané
Zeck
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1675


« Odpoveď #428 kedy: 17. Marec , 2008, 22:43:05 »

Vyzera to tu, ako keby bol golem nalepsi amp na svete. Taky zosik nie je.
Avsak myslim, ze hra slusne, ma nizku cenu, a este vam vyrobca upravi zvuk nam mieru. A podla mna je to dost. Na zdravie!
« Posledná zmena: 17. Marec , 2008, 22:49:00 od Zeck » Zaznamenané

"We're going to create something that they can't steal  because they can't play it." :-)   - Thelonious Monk
mario bross
*** BACHAR ***
inventár podniku
***
Príspevkov: 8210



« Odpoveď #429 kedy: 17. Marec , 2008, 22:48:16 »

ved jasne, ze nie. kazdy podla jeho gusta a ako sa to komu paci. uz tu bola aj kritika, ale aj chvaly. ja by som bral taky testik, kde sa daju poriadne Higain ukazky a kvalitne odsnimane. ciste zvuky - to sa da natocit vsade ha ha ha
Zaznamenané

vlado hudec
Hosť
« Odpoveď #430 kedy: 17. Marec , 2008, 23:10:39 »

Ja som skusal prototyp golema a uz ten hral fantasticku. Prosound este par veci neskor dotiahol. Co sa tyka kvality poviem len tolko ze jeden profik po odskusani prosoundovych vyrobkov skonstatoval ze to hra lepsie ako jeho rivera hned ju predal..

ktory profik?
Zaznamenané
Zeck
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1675


« Odpoveď #431 kedy: 17. Marec , 2008, 23:31:06 »

ktory profik?
Profik je tu iba jeden. :)
« Posledná zmena: 17. Marec , 2008, 23:33:57 od Zeck » Zaznamenané

"We're going to create something that they can't steal  because they can't play it." :-)   - Thelonious Monk
Dejvo
Hosť
« Odpoveď #432 kedy: 18. Marec , 2008, 20:02:13 »

Ja som skusal prototyp golema a uz ten hral fantasticku. Prosound este par veci neskor dotiahol. Co sa tyka kvality poviem len tolko ze jeden profik po odskusani prosoundovych vyrobkov skonstatoval ze to hra lepsie ako jeho rivera hned ju predal..

Mozes prezradit kto je ten profik ?
Zaznamenané
mario bross
*** BACHAR ***
inventár podniku
***
Príspevkov: 8210



« Odpoveď #433 kedy: 18. Marec , 2008, 20:03:05 »

ja si myslim, ze mozno ten, co skusal aj tubedriver nie? neviem ci to mozem len tak hodit do placu
Zaznamenané

Darthez
miestny štamgast
******
Príspevkov: 2196



« Odpoveď #434 kedy: 18. Marec , 2008, 22:13:34 »

Ahoj.
To čo ti napíšem neber v zlom . Ale vypustil si zopar dezinformácii o mojom výrobku , tak reagujem aj keď si myslím , že to nebolo naschval  a pramenili z nevedomosti čo tam skutočne bolo zapojene.Zistil som si priamo u majiteľa hlavy Golem ako to vlastne bolo z tým zvukom , keďže sa ma to dotýka a mrzelo by ma ak by som niekomu dal nepodarok.
   Takže hlava Golem nepatrila ani jednej kapele a Golem bol len zapožičany ako zosilňovač a zapnutý bol len na čistý kanál. To si možno videl, že tam točili asi z ekvalizerom. Skreslený zvuk bol ťahaný z malého pedalu na zemi , ktorý si pravdepodobne prehliadol aj keď ma to dosť prekvapuje , kedže gitary si dosť podrobne opísal a taktiež si si všimol písmo Švabach , takže si musel stáť dosť blízko.
   Som zvedavý čo urobíš z touto informáciou a či sa k nej dokážeš postaviť ako chlap. Môžem dať aj kontakt na majiteľa hlavy.
Všetko dobre.
Prosound.

Prosound nic neberiem zlom a postavim sa ako chlap, jak si napisal.
ja v ziadnom pripade nemam zaujem ta poskodzovat. ak som to spravil, urcite nie naschval a ospravedlnujem sa Ti.
to ze bol pusteny cisty kanal tak to skutocne neviem ani som nevedel apoviem pravdu ani sa mi to nezda.
na druhej strane, nepytal som sa kapiel ci mali pusteny cisty kanal na nom, takze ak Ti to potvrdil niekto z nich, je to tak.

neviem co viac Ti mam k tomu este viac povedat
 Na zdravie!
Zaznamenané

BOOGIESOUND

za rock  Bacha na vec kamo! a za gemer  Na zdravie!
Strán: 1 ... 27 28 [29] 30 31 ... 83 |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.066 sekund, 23 otázok.