Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: Nové smerovanie portálu  - podpora a propagácia aktivít členov fóra !!
11. Máj , 2024, 20:53:28
Strán: 1 ... 47 48 [49] 50 51 ... 83 |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: Golem od L. Gerhata (Excelent)  (Prečítané 267244 krát)
0 užívateľov a 1 Hosť prehliada túto tému.
predator
Hosť
« Odpoveď #720 kedy: 08. Apríl , 2008, 12:26:51 »

Teba sa nikto nic nepytal, murdlant!
Ja som si len povedal svoj názor, a do toho mi nebude hovoriť nikto, na to mám nárok, či sa ti páči alebo nie. P.S. uvedom si, že tón komunikácie hodne povie o človeku.
Zaznamenané
dusky
miestny štamgast
******
Príspevkov: 2219



WWW
« Odpoveď #721 kedy: 08. Apríl , 2008, 12:29:16 »

Ty si fakt mudrlant. Ale taky mily, neskodny. A mas na to pravo a narok! Keby ti ho chcel niekto upierat daj ho smelo na sud, a ten nech rozhodne!!! Len smelo na kapitalistov!!!
Zaznamenané

predator
Hosť
« Odpoveď #722 kedy: 08. Apríl , 2008, 12:30:35 »

Arogancia a výsmech, keď dôjdu argumenty? Aj to je forma, ako diskutovať ... čo už.
Zaznamenané
dusky
miestny štamgast
******
Príspevkov: 2219



WWW
« Odpoveď #723 kedy: 08. Apríl , 2008, 12:32:38 »

Ty sa fakt das vytacat ako motor. A si urcite hrozne seriozny!
Zaznamenané

predator
Hosť
« Odpoveď #724 kedy: 08. Apríl , 2008, 12:34:09 »

chodte si dat u nas urobit gitaru zaplatite tak ako za origoš...videl sm LP za 75tsk a nemal ani zančkove snimače ked som to porovnal s činskou šunkou zvukovo to bolo asi to iste len o nulu menej Bavím sa skvele Bavím sa skvele Bavím sa skvele Bavím sa skvele
aparaty ake aparaty hral som na vela okopčenych a vybornych,ale origanal zvuk som nepočul vždy to bol  len okp..mars.. alebo bugina..len odvar nič nove a ked mam na to chcem origoš...robim s tym potom mi nukaju tie bomby" a chcu za ne marshall JCM800 alebo rektača samo s doplatkom...poviem len načo si si to dal robiT ZA17500sk teraz ti dam 5000sk a 20000mi doplatiš za sekač originalu,toje skutočnost a každu chvilu to zaživam Zdravíčko

Verím tomu, kvalita a cena sú často spolu iba minimálne súvisiace, aj ja som zažil, ako Strat kópia za 5000 Sk tromfla US Fendera na tom istom kráme ... a tiež som sa veľmi divil, ale bolo to tak.
Zaznamenané
predator
Hosť
« Odpoveď #725 kedy: 08. Apríl , 2008, 12:34:39 »

Ty sa fakt das vytacat ako motor. A si urcite hrozne seriozny!

Nie, ja sa nevytáčam, ja sa bavím  :)  Na zdravie! Ale máš pravdu, snažím sa byť seriózny a akceptovať aj "kacírske" názory, hoci všeobecne vžitý názor je iný. Holt svet sa mení.
« Posledná zmena: 08. Apríl , 2008, 12:35:54 od Predator » Zaznamenané
joe
inventár podniku
*******
Príspevkov: 4783


HEEEJ JOE !!!!!!


« Odpoveď #726 kedy: 08. Apríl , 2008, 12:38:15 »

Never tomu, že by som utiekol ... A Fenderov som mal v ruke už niekoľko kusov, jeden sa mi páčil veľmi a ostatné nič moc ... na Sivčákovu gitaru som žiaľ ešte nehral, tak neviem zhodnotiť, čo by som vybral.
problem fendrov je že muzikanti nevedia ako maju fendre hrat..keby ti dal možno Clapton jeho do ruky ty by si napisal že je nahovno Bavím sa skvele Bavím sa skvele Bavím sa skvele naopak vačšina strakačov hra super tak ako ma...zistiš to na koncerte ked ti povie zvukar ako to hra..tak isto tie robene aparaty niekto sa teši a povieže ten aparat tlači(je to smiešny vyraz čo tlači kapustu alebo hovno do kybla??) a zvukar ho upozornuje že ma huhlak bez vyšok....ked to panovi umelcovi nastavi on ten sa rozčuluje že nechce taky zvuk...potom dojde niekto s marshall valvestate za 8000sk a hra mu to ako hovado...toto som zažil xxxxxkrat....mudri muzikanti sa hnevali že mali super zvuk pritom mali super uhuhlane zvukove hovno.....z nejakeho robeneho otrasneho aparatu....lebo chudak vyrobca tam nastavil parametre ktore sa použivaju na basovy pedal organu v kostole na prianie pana umelca Bavím sa skvele
« Posledná zmena: 08. Apríl , 2008, 12:39:54 od joe » Zaznamenané

dusky
miestny štamgast
******
Príspevkov: 2219



WWW
« Odpoveď #727 kedy: 08. Apríl , 2008, 12:40:55 »

Ty musis strasne nenavidiet tych americanov ked  kopia Stratu za 5 je lepsia ako USA gitara. Co ti nejaky amik prebral frajerku? A urcite si dobry veriaci krestan! Skus stastie v radiu Lumen a do Poltonu posli nejakeho Malmsteena.
Zaznamenané

predator
Hosť
« Odpoveď #728 kedy: 08. Apríl , 2008, 12:42:36 »

Čo ja viem? Aj predajca na kráme mal rovnaký názor ako ja. Tažko povedať. Ale hrajem na superstrate a preto mám v uchu, ako má "stratoidná" gitara znieť. A to, či je zvuk v poriadku alebo nie, to poznám okamžite. Ak je iba načančaný a nemá prierazný presence, tak ho bicie a basa spapajú na raňajky. Presne viem, o čom hovoríš.  Na zdravie!
Zaznamenané
dusky
miestny štamgast
******
Príspevkov: 2219



WWW
« Odpoveď #729 kedy: 08. Apríl , 2008, 12:42:49 »

A Joe pise pravdu, nic ine len krutu pravdu z reality anie z teoretizovania o uslachtilosti tonu a myslienky!!!
Zaznamenané

proghopik
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 4302


PATRÍM DO PIVNICE!


« Odpoveď #730 kedy: 08. Apríl , 2008, 12:45:29 »

Uz tie Straty a superstraty nechajte a hrajte radsej na lespooloch. Na zdravie!
Zaznamenané

kkoti môžu robiť technicky dobru hudbu ale nie pocitovo alebo nie su kok*ti lebo umenie ide cez pocity. Jedine ked môže kkt robit dobru hudbu je ked jukeboxuje teda hra do botky nacvičené cudzie veci
Roberto
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 3467



« Odpoveď #731 kedy: 08. Apríl , 2008, 12:46:08 »

Hlavne ze sa mate o com rozpravat chlapci  Na zdravie!
Zaznamenané

“Hot funk, cold punk, even if it's old junk, it's still rock and roll to me.” ~ Billy Joel

"Using a pedal for dirt with a great vintage Marshall is like driving a Ferrari with an automatic transmission. It's still a Ferrari but you can sure as have a lot more fun with a manual."
predator
Hosť
« Odpoveď #732 kedy: 08. Apríl , 2008, 12:46:51 »

Ty musis strasne nenavidiet tych americanov ked  kopia Stratu za 5 je lepsia ako USA gitara. Co ti nejaky amik prebral frajerku? A urcite si dobry veriaci krestan! Skus stastie v radiu Lumen a do Poltonu posli nejakeho Malmsteena.

Nie som kresťan. A ani mi amík neprebral frajerku. Som otec rodiny, frajerky som riešil pred 7 rokmi, teraz som ženatý. Zas triafaš vedľa, ale na to som si už zvykol. Ty asi nemáš rád oponentov. Mimochodom, to čo Joe napísal o zvuku gitary, je pravda. Tupá a zahuhlaná gitara zaniká v zvuku ostatných nástrojov. Ale ja predsa netvrdím opak  Som frajer
Zaznamenané
dusky
miestny štamgast
******
Príspevkov: 2219



WWW
« Odpoveď #733 kedy: 08. Apríl , 2008, 12:47:41 »

No urcite!!!!!! Hraj ty na Fendroch! Lebo ti ten Jazzmaster nepociciam! :)
Ja viem, ze ty si na LP ale uznas, ze niekedy je NEVYHNUTNE pouzit strat. Aspon raz v zivote!
Zaznamenané

dusky
miestny štamgast
******
Príspevkov: 2219



WWW
« Odpoveď #734 kedy: 08. Apríl , 2008, 12:50:40 »

Otec rodiny a riesi tu take kraviny s pochybnym individuom ako som ja! Milujem oponentov!! Ale takych serioznych, co maju hlbku ducha a vela umeleckej invencie.
Zaznamenané

Strán: 1 ... 47 48 [49] 50 51 ... 83 |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.08 sekund, 22 otázok.