Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: Zaregistroval si sa, ale ten prekliaty mail nechodí a stále nechodí?

Skontroluj si SPAM.

(fakt, robíme, čo sa dá, ale gmail.com si nedá povedať)
12. Máj , 2024, 04:38:10
Strán: 1 ... 58 59 [60] 61 62 ... 83 |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: Golem od L. Gerhata (Excelent)  (Prečítané 267248 krát)
0 užívateľov a 1 Hosť prehliada túto tému.
proghopik
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 4302


PATRÍM DO PIVNICE!


« Odpoveď #885 kedy: 26. Apríl , 2008, 13:17:51 »

Skor na nejaky progrock alebo neviem...

Tam by som radsej ostal u vintage aparatov, na nich bol hrany najlepsi progrock. Žmurk
Zaznamenané

kkoti môžu robiť technicky dobru hudbu ale nie pocitovo alebo nie su kok*ti lebo umenie ide cez pocity. Jedine ked môže kkt robit dobru hudbu je ked jukeboxuje teda hra do botky nacvičené cudzie veci
koktavyalojz
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 351



« Odpoveď #886 kedy: 26. Apríl , 2008, 16:36:46 »

Tam by som radsej ostal u vintage aparatov, na nich bol hrany najlepsi progrock. Žmurk
aaaaaaa vintage  Nechajte ma vydýchať somarina

progrock - pokrokovy rock (po slovensky by mohol byt  POKROCK  Bavím sa skvele ) . ak ma byt nieco pokrokove tak aj zvuk by sa mal menit. Ci uz k lepsiemu alebo horsiemu je otazka vkusu. Ale musi tam byt pokrok, zmena, vivoj...

Universum je progrock nie? a tam je golem tiez celkom dobre zapasovany  Na zdravie!
« Posledná zmena: 26. Apríl , 2008, 16:42:27 od koktavyalojz » Zaznamenané
koktavyalojz
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 351



« Odpoveď #887 kedy: 26. Apríl , 2008, 16:39:26 »

to je pravda, posielal mi nejake fotky a vyzeral som asi takto  Fuuha zíram
ja som videl tu hlavu kde je do predneho plechu vytvoreny vzor pavuciny a v nej su zachytene siluety zien s gitarami.
Ja by som to nebral, lebo mne osobne to pripada kus ako gic, no kopec ludi to oslovuje. napokon, kolko ludi tolko chuti...  Na zdravie!
Zaznamenané
proghopik
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 4302


PATRÍM DO PIVNICE!


« Odpoveď #888 kedy: 26. Apríl , 2008, 16:42:04 »

aaaaaaa vintage  Nechajte ma vydýchať

progrock - pokrokovy rock (po slovensky by mohol byt  POKROCK :-D) . ak ma byt nieco pokrokove tak aj zvuk by sa mal menit. Ci uz k lepsiemu alebo horsiemu je otazka vkusu.

Hmm, ono je tazko definovat vobec co to ten progrock je. Problem vacsiny sucasnych kapiel v tejto skatulke je, ze nic nove uz neprinasaju v podstate. Len robia variacie na to, co tu bolo v 70tych rokoch. Kazdy fanda tohto zanru musi priznat, ze zlata era progrocku boli prave 70te roky, nic sa neda robit. A ked chces zvukovo byt v tej lige, tak treba nejaky stary Hiwattik alebo Marshallik k nejakemu Gibsoniku najlepsie. :)
Zaznamenané

kkoti môžu robiť technicky dobru hudbu ale nie pocitovo alebo nie su kok*ti lebo umenie ide cez pocity. Jedine ked môže kkt robit dobru hudbu je ked jukeboxuje teda hra do botky nacvičené cudzie veci
koktavyalojz
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 351



« Odpoveď #889 kedy: 26. Apríl , 2008, 16:47:02 »

A ked chces zvukovo byt v tej lige, tak treba nejaky stary Hiwattik alebo Marshallik k nejakemu Gibsoniku najlepsie. :)
Pre dnesneho progrokera nemoze pripadat do uvahy sa takto obmedzit... potom to neni progrock...
Zaznamenané
proghopik
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 4302


PATRÍM DO PIVNICE!


« Odpoveď #890 kedy: 26. Apríl , 2008, 16:48:31 »

Pre dnesneho progrokera nemoze pripadat do uvahy sa takto obmedzit... potom to neni progrock...

Ake obmedzenie? ?§!.
Zaznamenané

kkoti môžu robiť technicky dobru hudbu ale nie pocitovo alebo nie su kok*ti lebo umenie ide cez pocity. Jedine ked môže kkt robit dobru hudbu je ked jukeboxuje teda hra do botky nacvičené cudzie veci
koktavyalojz
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 351



« Odpoveď #891 kedy: 26. Apríl , 2008, 16:52:16 »

Ake obmedzenie? ?§!.

este raz

Citácia
treba nejaky stary Hiwattik alebo Marshallik
tym si chcel povedat ze vsetko ostatne je v progrocku nepouzitelne? dufam ze nepatris do skupiny tych sedliakov, co tvrdia ze vsetko ostatne je len napodobenina.
Zaznamenané
proghopik
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 4302


PATRÍM DO PIVNICE!


« Odpoveď #892 kedy: 26. Apríl , 2008, 16:57:10 »


tym si chcel povedat ze vsetko ostatne je v progrocku nepouzitelne? dufam ze nepatris do skupiny tych sedliakov, co tvrdia ze vsetko ostatne je len napodobenina.

To som nikdy nepovedal. Aki sedliaci?  ?§!.

Este raz: progrock ako cela skatulka je pre mna najzaujimavejsi prave zo 70tych rokov. Mam rad aj zvuk nahravok a nastrojov z tej ery. Aka je ina moznost, ako si zohnat zodopovedajuce vybavenie, ked sa k tomu zvuku chcem co najviac priblizit? Golem a superstrat to asi nebude Žmurk.
« Posledná zmena: 26. Apríl , 2008, 16:58:10 od Progrocker » Zaznamenané

kkoti môžu robiť technicky dobru hudbu ale nie pocitovo alebo nie su kok*ti lebo umenie ide cez pocity. Jedine ked môže kkt robit dobru hudbu je ked jukeboxuje teda hra do botky nacvičené cudzie veci
koktavyalojz
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 351



« Odpoveď #893 kedy: 26. Apríl , 2008, 17:27:30 »

To som nikdy nepovedal. Aki sedliaci?  ?§!.

Este raz: progrock ako cela skatulka je pre mna najzaujimavejsi prave zo 70tych rokov. Mam rad aj zvuk nahravok a nastrojov z tej ery. Aka je ina moznost, ako si zohnat zodopovedajuce vybavenie, ked sa k tomu zvuku chcem co najviac priblizit? Golem a superstrat to asi nebude Žmurk.
tak to je zasa ina vec.
Ja som chcel povedat skor to, ze Golem si viem predstavit v dnesnom progrocku. Tie 70te rocky co spominas, tak napriklad ja neviem ci poznam aspon jednu zo skupin ktorych zvuk obdivujes a hrali v  70tych rokoch na marshally a hiwaty a gibsony...
taze tak  Na zdravie!
Zaznamenané
proghopik
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 4302


PATRÍM DO PIVNICE!


« Odpoveď #894 kedy: 26. Apríl , 2008, 20:06:07 »

golem je podla mna cistokrvny newschool-ovy zvuk, taki este ani gerhat nechcel mat podla mna Bavím sa skvele  golem a progrock v jednej vete nema co hladat, progrock si skor predstavujem marshalli hiwatti a take kokotiny, toto je cisty us zvuk..

 Bavím sa skvele
Zaznamenané

kkoti môžu robiť technicky dobru hudbu ale nie pocitovo alebo nie su kok*ti lebo umenie ide cez pocity. Jedine ked môže kkt robit dobru hudbu je ked jukeboxuje teda hra do botky nacvičené cudzie veci
mario bross
*** BACHAR ***
inventár podniku
***
Príspevkov: 8210



« Odpoveď #895 kedy: 26. Apríl , 2008, 21:54:10 »

to je pravda, posielal mi nejake fotky a vyzeral som asi takto  Fuuha zíram

hodit foto!
Zaznamenané

gm_viktor
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 683



« Odpoveď #896 kedy: 26. Apríl , 2008, 22:07:30 »

jj, je to super aparat najma na tie hi-gain veci...ale ja si neviem vynachvalit krkovy PAF snimac s gainom uplne na minime na LEAD 1 kanaly, takisto ako LEAD 2 s gainom na polovici...ten zvuk sa najviac podoba na takeho nasrateho marshalla, mozno diezel...mesa to nie je, ta ma specifickejsi charakter...zalezi najma na equalizery, ja mam vytiahnute stredy a vysky cez polovicu, basy tak na stvrtke, preto mi to hra tak viac strkovo
Lead 2 je u mna tak na 99% podobny s tymto zvukom, co je tuto na zaciatku
http://youtube.com/watch?v=III4yF0-ZQQ
Zaznamenané
musicman
inventár podniku
*******
Príspevkov: 4903



« Odpoveď #897 kedy: 26. Apríl , 2008, 22:17:03 »

jj, je to super aparat najma na tie hi-gain veci...ale ja si neviem vynachvalit krkovy PAF snimac s gainom uplne na minime na LEAD 1 kanaly, takisto ako LEAD 2 s gainom na polovici...ten zvuk sa najviac podoba na takeho nasrateho marshalla, mozno diezel...mesa to nie je, ta ma specifickejsi charakter...zalezi najma na equalizery, ja mam vytiahnute stredy a vysky cez polovicu, basy tak na stvrtke, preto mi to hra tak viac strkovo
Lead 2 je u mna tak na 99% podobny s tymto zvukom, co je tuto na zaciatku
http://youtube.com/watch?v=III4yF0-ZQQ

nemohol by si nahrat nejaku hi gainovu ukazku sam Huh! pripada mi to smiesne ze ja mam takyto zvuk a das link na cudzie youtube video  ?§!. Bavím sa skvele Bavím sa skvele
Zaznamenané

http://www.999th.eu         RIG:  2x DIGIDESIGN PRO TOOLS HD3, 3 x DIGIDESIGN 192 I/O ANALOG , DIGIDESIGN PRE, Focusrite, UAD, J&T       http://www.facebook.com/pages/999th-studio/124192809296?v=wall&ref=ts
gm_viktor
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 683



« Odpoveď #898 kedy: 26. Apríl , 2008, 22:38:53 »

sak jasne, hovorim ze je to podobny charakter ako ma henten aparat...
teda to moje nastavenie, lebo staci trosku otocit stredmi a hra to niekde uplne inde...
co sa tyka tych mojich nahravok, nemam nato vela casu a moznosti aby som to nahral kvalitne, ked budem mat aparat doma mozem nieco vymysliet
Zaznamenané
spyros
inventár podniku
*******
Príspevkov: 4851



WWW
« Odpoveď #899 kedy: 26. Apríl , 2008, 23:12:21 »

sak jasne, hovorim ze je to podobny charakter ako ma henten aparat...
teda to moje nastavenie, lebo staci trosku otocit stredmi a hra to niekde uplne inde...
co sa tyka tych mojich nahravok, nemam nato vela casu a moznosti aby som to nahral kvalitne, ked budem mat aparat doma mozem nieco vymysliet

A nemas nahodou vlastne studio http://vandem.wz.cz/mix.html, ci to som zle pochopil?  Popiskujem si
Zaznamenané

Greece Catholic Anarchist Bishop of Manhimself
Strán: 1 ... 58 59 [60] 61 62 ... 83 |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.07 sekund, 23 otázok.