Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: Nové smerovanie portálu  - podpora a propagácia aktivít členov fóra !!
11. Máj , 2024, 08:15:18
Strán: 1 ... 79 80 [81] 82 83 |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: Golem od L. Gerhata (Excelent)  (Prečítané 267236 krát)
0 užívateľov a 1 Hosť prehliada túto tému.
rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2303



« Odpoveď #1200 kedy: 24. Január , 2009, 13:34:31 »

ale vsak sa tam pise, ze kombo bolo povodne na akustiku/harmoniku a prosound tam dorobil normalny gitarovy preamp z osobnych dovodov...

aha... cize to nemalo skresleny kanal ?
Zaznamenané
dusky
miestny štamgast
******
Príspevkov: 2219



WWW
« Odpoveď #1201 kedy: 24. Január , 2009, 13:35:14 »

No otazku ci sa oplati vyrabat takuto verziu priamo u vyrobcu to je otazka.
Po prve, tie zmeny su "majetkom" p.Gerhata,  :)
Po druhe, p.Gerhat (este sme si nepotykali a tak ako slusnost kaze zatial vykam - tak ma vychovali)  Som frajer predbezne konzultovane naklady pre potrebnu zmenu vraj neboli male. Toto kombo stoji /v povodnej verzii/ na pulte cca 4500 SKK (stale som v korunach). Otazka by bola ako by to vyslo po zakomponovani zmien a aj "gerhatovich" zmien...  Huh!


to uz si mozes kupit aj nieco normalne....
Zaznamenané

marianguitar
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 382



WWW
« Odpoveď #1202 kedy: 24. Január , 2009, 13:36:44 »

aha... cize to nemalo skresleny kanal ?
Malo to taky "divny" kanal. Pri gaine naplno to davalo len taky chraplavy CRUNCH a korekcie zaberali nie moc ucinne.
Vsetko je v tej teme napisane, mozes si to precitat /ak ta to zaujima/ ale len prosim ta nepripominal mi tam zase gramatiku a stylistiku - iny nebudem, ako som ti uz pisal, mam ine priority  Na zdravie!
« Posledná zmena: 24. Január , 2009, 13:37:07 od marianguitar » Zaznamenané

marianguitar
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 382



WWW
« Odpoveď #1203 kedy: 24. Január , 2009, 13:39:28 »

to uz si mozes kupit aj nieco normalne....
Bavime sa tu o custom kombe, ktore bolo vyrobene po dohode pre pasiu, zvedavost a bytostny zaujem. tiez k tomu bolo treba ochotu s oboch stran. Aj u Vas tu na fore mate rozne "vyrobky ala home made" a neriesi sa to v rovine, ze za tie prachy mozes mat aj nieco normale...
Zaznamenané

spyros
inventár podniku
*******
Príspevkov: 4851



WWW
« Odpoveď #1204 kedy: 24. Január , 2009, 13:40:47 »

tu na fore mate rozne "vyrobky ala home made" a neriesi sa to v rovine, ze za tie prachy mozes mat aj nieco normale...

Ja to riesim :-D
Zaznamenané

Greece Catholic Anarchist Bishop of Manhimself
marianguitar
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 382



WWW
« Odpoveď #1205 kedy: 24. Január , 2009, 13:42:22 »

Ja to riesim :-D
Aha sorry spyros, nemam to tu tak prejdene, vyjadril som sa len k tomu co som zbezne/priebezne videl a cital...  Na zdravie!  Som frajer
Zaznamenané

dusky
miestny štamgast
******
Príspevkov: 2219



WWW
« Odpoveď #1206 kedy: 24. Január , 2009, 13:44:22 »

Malo to taky "divny" kanal. Pri gaine naplno to davalo len taky chraplavy CRUNCH a korekcie zaberali nie moc ucinne.
Vsetko je v tej teme napisane, mozes si to precitat /ak ta to zaujima/ ale len prosim ta nepripominal mi tam zase gramatiku a stylistiku - iny nebudem, ako som ti uz pisal, mam ine priority  Na zdravie!

naco by bol ana AKUSTICKOM kombe skresleny kanal?Huh!?? metalfolk?Huh!?  ja netusim vobec co basnik chcel tymto celym povedat? ze niekto prerobil akusticke kombo na neakusticke?Huh!? mi pripada ako navarit na kabriolet strechu.......
Zaznamenané

marianguitar
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 382



WWW
« Odpoveď #1207 kedy: 24. Január , 2009, 13:52:40 »

naco by bol ana AKUSTICKOM kombe skresleny kanal?Huh!?? metalfolk?Huh!?  ja netusim vobec co basnik chcel tymto celym povedat? ze niekto prerobil akusticke kombo na neakusticke?Huh!? mi pripada ako navarit na kabriolet strechu.......
Dam veci na pravu mieru a sice:
1/ Kombo s fabriky bolo a je urcene pre gitaru /elektricku/
2/ Bobos Prochadzka si ho poskusal na harmoniku a dal typ, ze to na nu pekne hra v ramci cenovej relacie
3/ Nikdy sme na to akustiku neskusali - toto je nejaky sum... alebo zle pochopene v tom zmysle, ze je tam napisane ze kombo je na gitaru a ustnu harmoniku, myslene od vyrobcu "urcene na el. gitaru" a v praxi sa to viacej chytilo na ustnu harmoniku, ani nevedel vyrobca co stvoril.
4/ No a ked uz to kombo bolo na svete, dal som sa ja do laboracie s firmou Gerhat /po vzajomnej dohode a dost sme to z urcitch pricin natahovali/ s tym, ze v kombe sa prerobi preampova cast tak, aby to bolo skutocne kombo na el. gitaru..
Ziadne ine cary a ani nerobime z bicykla parny stroj  Na zdravie!
Zaznamenané

dusky
miestny štamgast
******
Príspevkov: 2219



WWW
« Odpoveď #1208 kedy: 24. Január , 2009, 13:54:55 »

Dam veci na pravu mieru a sice:
1/ Kombo s fabriky bolo a je urcene pre gitaru /elektricku/
2/ Bobos Prochadzka si ho poskusal na harmoniku a dal typ, ze to na nu pekne hra v ramci cenovej relacie
3/ Nikdy sme na to akustiku neskusali - toto je nejaky sum... alebo zle pochopene v tom zmysle, ze je tam napisane ze kombo je na gitaru a ustnu harmoniku, myslene od vyrobcu "urcene na el. gitaru" a v praxi sa to viacej chytilo na ustnu harmoniku, ani nevedel vyrobca co stvoril.
4/ No a ked uz to kombo bolo na svete, dal som sa ja do laboracie s firmou Gerhat /po vzajomnej dohode a dost sme to z urcitch pricin natahovali/ s tym, ze v kombe sa prerobi preampova cast tak, aby to bolo skutocne kombo na el. gitaru..
Ziadne ine cary a ani nerobime z bicykla parny stroj  Na zdravie!

nie je jednoduchsie si rovno kupit kombo pozadovenej kvality? je ich asi tisic druhov.....ale mne je to principialne jedno....
Zaznamenané

dusky
miestny štamgast
******
Príspevkov: 2219



WWW
« Odpoveď #1209 kedy: 24. Január , 2009, 13:56:17 »

ale vsak sa tam pise, ze kombo bolo povodne na akustiku/harmoniku a prosound tam dorobil normalny gitarovy preamp z osobnych dovodov...

ja len ze kde som zobral ze bolo na AKUSTIKU!!!
sa dohodnite so svojim adminom...
Zaznamenané

marianguitar
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 382



WWW
« Odpoveď #1210 kedy: 24. Január , 2009, 13:56:53 »

nie je jednoduchsie si rovno kupit kombo pozadovenej kvality? je ich asi tisic druhov.....ale mne je to principialne jedno....
Nie je to jedno. Lebo nam neslo o tom kupit si ine kombo ale urobit z tohto komba ine, pre nase vlastne sukromne ucely, z dovodu zaujmu, potesenia  a dobreho pocitu.
To nema s kupovanim komba nic spolocne..  ?§!.
Zaznamenané

spyros
inventár podniku
*******
Príspevkov: 4851



WWW
« Odpoveď #1211 kedy: 24. Január , 2009, 13:57:51 »

naco by bol ana AKUSTICKOM kombe skresleny kanal?Huh!?? metalfolk?Huh!?  ja netusim vobec co basnik chcel tymto celym povedat? ze niekto prerobil akusticke kombo na neakusticke?Huh!? mi pripada ako navarit na kabriolet strechu.......

Ty by si mal mat preto pochopenie ako vlastnik MV3 a spol. To aj naco je piezzo na elektrike, booster, preco zo starych zosikov Tesla robia gitarove hlavy etc... prosto taky je muzikantsky narod, furt daco rozdumuje.

Inak to o akustickom kombe som ja napisal, pri tom nazve Nashville som si akosi automaticky doplnil, ze to je k elektorakustikam Nashville.
« Posledná zmena: 24. Január , 2009, 13:59:00 od spyros » Zaznamenané

Greece Catholic Anarchist Bishop of Manhimself
dusky
miestny štamgast
******
Príspevkov: 2219



WWW
« Odpoveď #1212 kedy: 24. Január , 2009, 13:58:01 »

Nie je to jedno. Lebo nam neslo o tom kupit si ine kombo ale urobit z tohto komba ine, pre nase vlastne sukromne ucely, z dovodu zaujmu, potesenia  a dobreho pocitu.
To nema s kupovanim komba nic spolocne..  ?§!.

potom som sa stratil vo vyzname prispevku...
Zaznamenané

marianguitar
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 382



WWW
« Odpoveď #1213 kedy: 24. Január , 2009, 13:58:35 »

ja len ze kde som zobral ze bolo na AKUSTIKU!!!
sa dohodnite so svojim adminom...
Skusme to netahat do slovickovania, aby  sato nezvrtlo inde ako ma, len mi ked tak napis do ss-ky o com sa mam s adminom nasim dohodnut? lebo tomu nerozumiem,sorry, asi mam dlhe vedenie...
Zaznamenané

marianguitar
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 382



WWW
« Odpoveď #1214 kedy: 24. Január , 2009, 13:59:23 »

Ty by si mal mat preto pochopenie ako vlastnik MV3 a spol. To aj naco je piezzo na elektrike, booster, preco zo starych zosikov Tesla robia gitarove hlavy etc... prosto taky je muzikantsky narod, furt daco rozdumuje.

Inak to o akustickom kombe som ja napisal, pri tom nazve Nashville som si akosi automaticky doplnil, ze to je k elektorakustikam Nashville.
Dusky, toto bude ono, kde si to zobral...
Inak aby teda nedoslo vobec k nejakej zamene pojmov, este som to upravil aj na nasej stranke, kde som k ustnej harmonike dopisal, ze to bolo kedysi doporucene ako male, lacne a sikovne kombo na ustnu harmoniku, to vyrobca vobec nedoporucoval...  Zdravíčko
« Posledná zmena: 24. Január , 2009, 14:00:36 od marianguitar » Zaznamenané

Strán: 1 ... 79 80 [81] 82 83 |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.063 sekund, 22 otázok.