Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: VENUJTE 2% z daní aj na podporu gitarového fóra. Ďakujeme!!
12. Máj , 2024, 07:01:26
Strán: 1 ... 4 5 [6] 7 8 ... 83 |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: Golem od L. Gerhata (Excelent)  (Prečítané 267249 krát)
0 užívateľov a 1 Hosť prehliada túto tému.
mario bross
*** BACHAR ***
inventár podniku
***
Príspevkov: 8210



« Odpoveď #75 kedy: 17. Október , 2007, 14:20:37 »


Tým nechcem povedať, že Mesa je nejaká prúserovka, to rozhodne nie. Sú to seriózne a kvalitné výrobky. Tým chcem však povedať, že vysrať sa na pódiu môže fakt absolútne všetko a je absolútne jedno, kto to vyrobí.

hej to som sa snazil naznacit Rastisovi Na zdravie!
Zaznamenané

rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2303



« Odpoveď #76 kedy: 17. Október , 2007, 14:22:39 »

styrioci:
marshally sa kazia - prestavaju ich ludia kupovat?

"sa kazia" "sa sice rozprava" ale bavime sa o nejakom percente alebo promile celej produkcie. predaval som pred vela rokmi v obchode, ktory predaval znacku marshall. za asi 3 roky co som tam predaval sa nam na reklamaciu vratil jediny kus, co si kupil zhodou okolnosti kamos asi 3 roky predtym, ako som tam nastupil.

nechcem teraz vychvalovat Marshall, to by som si pokazil povest, ale "marshally sa kazia" je hlaska typu "behringer je shit", tudiz je to pravda iba ciastocna a relativna
« Posledná zmena: 17. Október , 2007, 14:25:45 od Rastis » Zaznamenané
predator
Hosť
« Odpoveď #77 kedy: 17. Október , 2007, 14:23:07 »

Podla mna by mal byt jeden exemplar zaslany par ludom z fora na testovanie a na napisanie objektivnych recenzii. Napr. mna by zaujimalo, ci by som si tam nasiel nejake nastavenie ktore by mi ozaj sedelo, rad by som sa s tym pohral.

Veď počkaj trošku, Pitu si ho objednal, obaja bývate v Bratislave, tak aký problém ... dohodnete sa, poskúšaš, pokrútiš ... prizvete aj Rastisa do trojky a budete počuť sami. Aj keď myslím, že z nahrávky máte približnú predstavu, snažil som sa to v oboch ukážkach zachytiť čo najvernejšie. A bude ich časom ešte viac ...
« Posledná zmena: 17. Október , 2007, 14:23:57 od Predator » Zaznamenané
proghopik
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 4302


PATRÍM DO PIVNICE!


« Odpoveď #78 kedy: 17. Október , 2007, 14:23:24 »

samozrejme dalsia vec je estetika a nech nikto nehovori, ze nie Beeee najprv sa vybera podla zvuku a potom rozhoduje esteticka stranka vyrobku.

nieco ako ked si kupujete jogurt. Mate TESCO Value jogurt, ktory ma posrany modro-cerveno-biely obal a druhy jogurt-  pekne spracovany kelimok( velke jahody, bielucka smotana a este vyherna sutaz a letenka do vesmiru) oba z jogurtov nepoznate ako chutia. Aky si vyberete? Žmurk

Ten Tesco jogurt a takto si za chvilu nasetrim na Tesco vino. Žmurk
Zaznamenané

kkoti môžu robiť technicky dobru hudbu ale nie pocitovo alebo nie su kok*ti lebo umenie ide cez pocity. Jedine ked môže kkt robit dobru hudbu je ked jukeboxuje teda hra do botky nacvičené cudzie veci
mario bross
*** BACHAR ***
inventár podniku
***
Príspevkov: 8210



« Odpoveď #79 kedy: 17. Október , 2007, 14:25:33 »

Ten Tesco jogurt a takto si za chvilu nasetrim na Tesco vino. Žmurk

no to hej - vieme, ze si pravy labuznik v oblasti gastronomie a alkoholu Bavím sa skvele vid. lidl vino Na zdravie!
Zaznamenané

mario bross
*** BACHAR ***
inventár podniku
***
Príspevkov: 8210



« Odpoveď #80 kedy: 17. Október , 2007, 14:34:36 »

"sa kazia" "sa sice rozprava" ale bavime sa o nejakom percente alebo promile celej produkcie. predaval som pred vela rokmi v obchode, ktory predaval znacku marshall. za asi 3 roky co som tam predaval sa nam na reklamaciu vratil jediny kus, co si kupil zhodou okolnosti kamos asi 3 roky predtym, ako som tam nastupil.

nechcem teraz vychvalovat Marshall, to by som si pokazil povest, ale "marshally sa kazia" je hlaska typu "behringer je shit", tudiz je to pravda iba ciastocna a relativna

hej je to relativne. Aj tvoja odpoved :) z toho este neznamena, ze je tie marshally este idu alebo zeby sa ani raz nepokazili. A zalezi aj od toho kolko si tam robil - ak uz nerobis.

ale suhlasim...je to mensie percento. ISTO!  Zdravíčko
« Posledná zmena: 17. Október , 2007, 14:35:30 od mario bross » Zaznamenané

gm_viktor
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 683



« Odpoveď #81 kedy: 17. Október , 2007, 14:36:40 »

Mozem sa spytat,aka je cena Golema v rackovej verzii?
to je hlavne o dohode s prosoundom, zalezi co tam chces...
ake equalizery, ci an kazdy kanal zvlast
a ked k tomu beres aj koncak zase je cena o dost vyhodnejsia
Zaznamenané
rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2303



« Odpoveď #82 kedy: 17. Október , 2007, 14:43:07 »

...A zalezi aj od toho kolko si tam robil - ak uz nerobis.

vies ze uz neviem. musim si precitat predchadzajucu odpoved  Žmurk
Zaznamenané
mario bross
*** BACHAR ***
inventár podniku
***
Príspevkov: 8210



« Odpoveď #83 kedy: 17. Október , 2007, 14:44:44 »

vies ze uz neviem. musim si precitat predchadzajucu odpoved  Žmurk

aha...sorry som si nevsimol ?§!.
Zaznamenané

spyros
inventár podniku
*******
Príspevkov: 4851



WWW
« Odpoveď #84 kedy: 17. Október , 2007, 14:51:04 »

Ešte by som chcel podotknúť jednu vec, aby tu nedošlo k omylu ... nejedná sa o nijaké doma zbúchané "samorody", ale o produkty seriózneho výrobcu, ktorý má momentálne rozrobenú "amp custom shop" spoluprácu s jednou veľkou distribučnou firmou. Viac zatiaľ neprezradím.

Add spolupraca, vieme vsetko. Akurat by som to nazval "rozbieha sa", lebo realne sa este nic nepredalo. Zatial.

P.S.: Este ma napadla taka vec s tymi opravami. Ked by sa nebodaj nieco stalo panovi Gerhatovi, tak asi nema zamestnancov alebo niekoho v rodine, ktory by to vedel opravit pocas jeho napr. rocnej absencie napr. z dovodu choroby. Tu M/B, Marshalla alebo Peavey mas vzdy moznost cez distributora poslat aj originalnemu vyrobcovi (= viac ludi) na opravu. Potom je tu aj ten moment, ze "znacku" predas skor ako "noname". Taka je realita.

Asi ta seriem :-), ale rad sa pozeram na veci z viacerych uhlov a pochybujem o vsetkom vratane seba.
Zaznamenané

Greece Catholic Anarchist Bishop of Manhimself
styrioci
inventár podniku
*******
Príspevkov: 11901



« Odpoveď #85 kedy: 17. Október , 2007, 14:53:08 »

ked sa ludovi nieco stane tak niekomu odkaze veskeru technicku dokumentaciu k jeho vyrobkom  ha ha ha (cim samozrejme nic nechcem privolavat)
Zaznamenané
rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2303



« Odpoveď #86 kedy: 17. Október , 2007, 15:01:19 »

Inak mam vyhrady voci designu stranok. Neposobia gitaristicky. Vyzeraju ako stranky dodavatela suciastok na plynove potrubia. Alebo hocicoho ineho, len nie suvisiaceho s gitarovym zvukom... Clovek pride k MB, Marshall, Randallu a je jasne, kde je. Je to lepsie, ako predtym, ale stale to neni ono. Podla mna teda..

http://gerhat.com/
Zaznamenané
mario bross
*** BACHAR ***
inventár podniku
***
Príspevkov: 8210



« Odpoveď #87 kedy: 17. Október , 2007, 15:07:38 »

hej aj ja mam ten pocit. Treba nejake foto ampov, nejaky box, lampy to je hlavne. Ked si to kukne niekto zo zahranicia, tak bude cez to zhanat chladnicku alebo sporak
Zaznamenané

Darthez
miestny štamgast
******
Príspevkov: 2196



« Odpoveď #88 kedy: 17. Október , 2007, 15:09:21 »

no na tu hlavu, co bude mat tie moznosti prepinania vsetkeho mozneho som ozaj zvedavy...
Pitu ked to dorazi, daj vediet, rad by som sa pridal k tym, ktori to budu pocut nazivo.

inak uz presne viem v kotrej teme zvolam s Rastom dlasie gpc pivo  Je to frajer
Zaznamenané

BOOGIESOUND

za rock  Bacha na vec kamo! a za gemer  Na zdravie!
predator
Hosť
« Odpoveď #89 kedy: 17. Október , 2007, 15:23:57 »

Add spolupraca, vieme vsetko. Akurat by som to nazval "rozbieha sa", lebo realne sa este nic nepredalo. Zatial.

P.S.: Este ma napadla taka vec s tymi opravami. Ked by sa nebodaj nieco stalo panovi Gerhatovi, tak asi nema zamestnancov alebo niekoho v rodine, ktory by to vedel opravit pocas jeho napr. rocnej absencie napr. z dovodu choroby. Tu M/B, Marshalla alebo Peavey mas vzdy moznost cez distributora poslat aj originalnemu vyrobcovi (= viac ludi) na opravu. Potom je tu aj ten moment, ze "znacku" predas skor ako "noname". Taka je realita.

Asi ta seriem :-), ale rad sa pozeram na veci z viacerych uhlov a pochybujem o vsetkom vratane seba.

Mimochodom, ja som servisák tejto značky pre oblasť Košického kraja, takže v pohode, netreba sa báť.
Zaznamenané
Strán: 1 ... 4 5 [6] 7 8 ... 83 |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.078 sekund, 22 otázok.